Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Narkotyki ukryte w kosmetykach - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Narkotyki ukryte w kosmetykach (/showthread.php?tid=2409)

Strony: 1 2


Narkotyki ukryte w kosmetykach - horsii - 19.07.2023

[Obrazek: YiTX3Gn.png]

Pracownicy syberyjskiego operacyjnego urzędu celnego zatrzymali import prawie 2 kg narkotyków syntetycznych wysłanych z Chin do Nowosybirska.

Według służby prasowej agencji, w siedzibie jednej z usług ekspresowej dostawy celnicy przejęli ekspresową przesyłkę kurierską z Chin, wysłaną na adres mieszkańca Nowosybirska. Paczka zawierała cztery paczki, z których dwie były oznaczone jako składnik kosmetyczny pochodzenia naturalnego. Dokumenty stwierdzały, że paczka zawierała maseczki do twarzy. Jednak ekspertyza wykazała, że dwa z oznaczonych opakowań zawierały substancję MDMB-INACA o wadze 1992,5 g, która jest analogiem środka odurzającego.

W raporcie odnotowano również, że w pierwszej połowie 2023 r. organy celne Syberii wszczęły sześć spraw karnych na podstawie art. 229 ust. 1 kodeksu karnego Federacji Rosyjskiej, z czego cztery z nich wszczęto w związku z przemytem poczty międzynarodowej. Łączna waga środków odurzających, ich prekursorów i substancji psychotropowych wyniosła ponad 944 kg, przy czym prekursory stanowiły większość tego, co zostało zajęte.

Przypomnijmy, że wcześniej głośno było o przesyłce kosmetyków z Chin, które dotarły do USA, a w rzeczywistości okazały się N,N-dimetylopentylonem.  Ponadto niedawno w Moskwie zamknięto salon kosmetyczny sprzedający różne substancje psychoaktywne pod przykrywką kosmetyków.


źródło: aipsin


RE: Narkotyki ukryte w kosmetykach - wwojtuss - 19.07.2023

w sumie sprzedawanie RCkow jako kosmetykow to dobry pomysl, chociazby MDPHP wyglada jak pierwszy lepszy puder do twarzy Podobno kultowa


RE: Narkotyki ukryte w kosmetykach - kot_kreskowy - 19.07.2023

wwojtuss 
A 2mmc jak moje leżące na glebie sztuczne zębyPodobno kultowa


RE: Narkotyki ukryte w kosmetykach - Epsiakos - 19.07.2023

(19.07.2023, 17:51)wwojtuss napisał(a): w sumie sprzedawanie RCkow jako kosmetykow to dobry pomysl, chociazby MDPHP wyglada jak pierwszy lepszy puder do twarzy Podobno kultowa

Aż jutro zajrze swojej w kosmetyczkę i porównam ze zdjęciami z forum, teraz nie będę jej grzebal by uniknąć nie wygodnych pytan


RE: Narkotyki ukryte w kosmetykach - kot_kreskowy - 20.07.2023

W tych czasach nie ma niewygodnych pytań 😎


RE: Narkotyki ukryte w kosmetykach - mati54 - 20.07.2023

Ze w Rosji cos zamkneli jak tam caly kraj to mafia to xD


RE: Narkotyki ukryte w kosmetykach - Mfexor - 20.07.2023

Heh w kosmetyczne no nieźle XD raz dargi skitrałem w pudrze swojej laski XDD


RE: Narkotyki ukryte w kosmetykach - Lady Giwera - 22.07.2023

Butelka po fluidzie dobrze się sprawdza.  Fluid zostaje na ściankach butelki w której spokojnie można przechować odpowiednio zabezpieczone male conieco interesującej substancji na odpowiedni moment. Facet nie zużyje. Warto dołączyć karteczkę, żeby wiedzieć co i jak. Wystarczy krótka notatka "kofeina bezwodna ......mg/oral". Wink. WAŻNE: Nie każdy fluid i butelka odpowiednio współpracują. Wink


RE: Narkotyki ukryte w kosmetykach - Mfexor - 22.07.2023

Lady Giwera Też dobry sposób nawet coś podobnego widziałem u kogoś. U mnie przy tej akcji z pudrem nie ruszyli tego pudru żeby sprawdzić czy faktycznie to puder i tak udało uniknąć się przypału  Cool


RE: Narkotyki ukryte w kosmetykach - Lady Giwera - 22.07.2023

U mnie na domówce wiele lat temu kolega znalazł biały proszek w pudełku po kremie. Coś tam zawołał ze WOW. Niop, zdziwił się bardzo kiedy usłyszał, że to mąka ziemniaczana od sąsiadki. Kiedy kot ma biegunkę, warto przypudrować żeby nie szczypało, mój napił się mleka. 
Mfexor pies też człowiek, wszystkiego nie potrzebuje sprawdzać.