Czat
forum dopal

Forum TOR

Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion


Kopiuj adres



Powitalnia


Ostatnio: Dzisiaj, 02:55

Dział dla nowych użytkowników, każdy z nich musi się tutaj wpisać!
Posty w tym dziale nie są naliczane.

5 825 Posty
839 Tematy

Nagrody za aktywność na forum


Ostatnio: Wczoraj, 01:09

W tym miejscu możecie sprawdzić czy wygraliście w konkursie na najbardziej aktywnego użytkownika forum.

5 Posty
1 Tematy

Ogłoszenia z forum


Ostatnio: Wczoraj, 01:40

Wiadomości, aktualności oraz inne ważne kwestie związane bezpośrednio z działaniem forum.

543 Posty
18 Tematy

Konkursy


Ostatnio: Wczoraj, 06:06

Konkursy w których można wygrać ciekawe nagrody, a także Wasze propozycje na nowe konkursy.

1 022 Posty
8 Tematy

Pomysły i sugestie


Ostatnio: 20.06.2026, 11:37

W tym miejscu zgłaszacie swoje pomysły oraz sugestie, które pomogą usprawnić i ulepszyć nasze forum. Zgłaszanie błędów w działaniu forum itp.

2 757 Posty
160 Tematy

Wiadomości


Ostatnio: 20.06.2026, 12:41

Wiadomości oraz różne nowinki ze świata Research Chemicals, a także na temat różnych używek.

10 672 Posty
1 382 Tematy

Ogólne dyskusje o RC


Ostatnio: Wczoraj, 01:27

Dyskusja na temat odczynników do badań Research Chemicals. Wymiana doświadczeń, ciekawe przemyślenia, raporty z badań i wiele innych.

6 969 Posty
108 Tematy

Zdrowie i detoks


Ostatnio: 9 godzin(y) temu

Propozycje oraz informacje na temat odpowiedniego i odpowiedzialnego dbania o organizm. Informacje na temat szkodliwości różnych używek, porady i pytania.

6 616 Posty
203 Tematy

ABC walki z uzależnieniem


Ostatnio: 14.06.2026, 18:23

Miejsce do dzielenia się: artykułami naukowymi o tematyce uzależnień / materiałami na temat wychodzenia z nałogów / miejscami, gdzie można szukać pomocy i wsparcia w drodze do trzeźwości.

162 Posty
3 Tematy

Prawo a używki


Ostatnio: 23.05.2026, 23:00

Informacje na temat statusu prawnego używek oraz RC. Pytania dotyczące legalności, różne porady i kwestie związane z prawem.

597 Posty
20 Tematy

Bezpieczeństwo w sieci


Ostatnio: 14.06.2026, 14:46

Jak należy zadbać o bezpieczeństwo w sieci? Porady, pytania, sugestie.

1 129 Posty
51 Tematy

Bezpieczeństwo fizyczne


Ostatnio: 24.05.2026, 16:10

W jaki sposób zadbać o bezpieczeństwo fizyczne.

483 Posty
10 Tematy

Dyskusje na luzie


Ostatnio: 20.06.2026, 22:26

Ciekawe i luźne dyskusje związane z różnymi używkami, a także na temat Research Chemicals.

11 175 Posty
281 Tematy

Trip raporty


Ostatnio: 21.04.2026, 08:38

Wasze interesujące trip raporty, raporty z badań, ciekawe historie itp.

888 Posty
52 Tematy

Nauka i kuchnia


Ostatnio: 27.04.2026, 12:14

Przepisy użytkowników, kuchnia chemika, porady growerów, itp.

804 Posty
42 Tematy

Pytania i odpowiedzi


Ostatnio: 20 minut(y) temu

Różne pytania i odpowiedzi związane z Research Chemicals oraz używkami.

3 941 Posty
155 Tematy

Dopalacze sklepy


Ostatnio: 5 godzin(y) temu

Wymiana informacji na temat sklepów oferujących odczynniki do badań w zakresie Research Chemicals oraz innych produktów i używek. Opinie, recenzje, wymiana zdań.

3 711 Posty
125 Tematy

Gdzie teraz na zakupy


Ostatnio: 20.06.2026, 23:14

Sprawdzone sklepy internetowe w których można bez obaw dokonać zakupu RC, używek itp.

2 627 Posty
146 Tematy

Finanse


Ostatnio: 18.06.2026, 10:44

Bitcoin oraz inne kryptowaluty. Portfele w formie aplikacji, sprzętowe i inne. Ogólne porady na temat finansów.

855 Posty
43 Tematy

Nieuczciwe sklepy


Ostatnio: Wczoraj, 03:15

Sklepy internetowe niegodne zaufania. Ostrzeżenia przed oszustami.

2 216 Posty
31 Tematy

Euforyki i empatogeny


Ostatnio: Wczoraj, 19:55

6-APB, 5-MBPB, 2,3-MDMC, 2-Metylo-mefedron i wiele innych.
Substancje działające m.in. na wyzwalaniu i/lub zwrotnej inhibicji neuprzekaźników odpowiadających za stymulację, euforię i pobudzenie.

2 008 Posty
32 Tematy

Stymulanty


Ostatnio: Dzisiaj, 02:55

4F-MPH, NEP, 2-fma i wiele innych.
Grupa substancji wpływające mocno na neuroprzekaźniki takie jak noradrenalina (NET) i dopaminę (DAT)

2 753 Posty
96 Tematy

Tabletki/Kapsułki


Ostatnio: Wczoraj, 13:48

2CB, MDMA, MDA i wiele innych.
Produkty w których substancja czynna jest zamknięta w formie różnych tabletek lub kapsułek.

495 Posty
19 Tematy

Sole


Ostatnio: 18.06.2026, 20:16

Fake Coco, Pablo Cherry Coke, Cherry Cocolino i wiele innych.
Produkty, które powstają w wyniku połączenia ze sobą najczęściej kilku różnych substancji.

478 Posty
10 Tematy

Mieszanki ziołowe/Fake hash


Ostatnio: 07.02.2026, 08:01

Hardcore Incense, Spice Gold, Smart Shiva, Mocarz i wiele innych.
Gotowe produkty najczęściej w formie suszu, które powstały w wyniku połączenia kannabinoidów z podkładem roślinnym lub innym.

257 Posty
13 Tematy

Psychodeliki


Ostatnio: 29.05.2026, 17:47

1P-LSD, 4-AcO-DMT, 25E-NBOH, 4-EA-NBOMe, i wiele innych.
Substancje oddziaływujące na psychodeliczne receptory 5-HT(2A) oraz 5-HT(2C).

702 Posty
61 Tematy

Kannabinoidy


Ostatnio: 16.05.2026, 00:13

ADB-BUTINACA, 5F-ThGT-151, 5F-PHT-ADB, 4F-ABINACA i wiele innych.
Grupa substancji wpływające na receptory kannabinnoidowe CB1 oraz CB2.

601 Posty
61 Tematy

Opioidy/Opiaty


Ostatnio: 19.06.2026, 05:11

Kodeina, Oksykodon, Morfina, Dipianon, MeOrphine i wiele innych.
Grupa substancji oddziaływująca na receptory opioidowe takie jak μ (MOR), δ (DELTA), κ (KAPPA).

932 Posty
39 Tematy

Benzodiazepiny


Ostatnio: 10 godzin(y) temu

Etizolam, Diazepam, Flubromazepam, Klonazepam, Nitrazolam i wiele innych.
Grupa substancji oddziaływująca na kwas GABA.

1 466 Posty
52 Tematy

Dysocjanty


Ostatnio: 06.06.2026, 13:36

DCK, O-PCE, DMXE, 3-MeO-PCE, 2-FDCK, 3TFM-DCK i wiele innych.
Grupa związków oddziaływująca na receptory NMDA, z wyjątkami oddziaływania na serotoninę i dopaminę.

539 Posty
38 Tematy

Pozostałe środki


Ostatnio: 10.06.2026, 13:14

Wszystko inne!
Grupa: inhalanty, alkohole proste, alkohole złożone, laktany, poppersy, preparaty medyczne na recepte i bez / suplementy, wszystko co nie pasuje do powyższych.

2 190 Posty
121 Tematy

Pytanie dnia


Ostatnio: 9 godzin(y) temu

Codziennie nowa dawka pytań i odpowiedzi.

8 349 Posty
547 Tematy

Strefa wywiadów


Ostatnio: 19.01.2026, 00:47

Strefa, w której nasi redaktorzy przeprowadzają z userami wywiady.

85 Posty
3 Tematy

Gradobicie


Ostatnio: 06.06.2026, 23:28

Tutaj się dowiesz co o Tobie myślą inni, anonimowo

169 Posty
10 Tematy

Gazeta forum


Ostatnio: 18.06.2026, 08:58

Newsletter forumowy w jedynej takiej formie. This month in dopalacze!

245 Posty
25 Tematy

Luźne tematy


Ostatnio: 20.06.2026, 22:31

Różne luźne tematy niezwiązne bezpośrednio z RC oraz używkami.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

10 841 Posty
494 Tematy

Śmietnik


Ostatnio: 09.05.2026, 20:49

Miejsce w którym ląduje spam.

374 Posty
68 Tematy
Aby wysyłać wiadomości na czacie, musisz być zalogowany i posiadać przynajmniej rangę Starszy Szeregowy.
avatar
a co threadrippera xobaczyles
avatar
Aż mi dygnął
avatar
94% KURWA
avatar
O ja pierdole
avatar
"AMFETAMINA HCL Niedostepna - Promo "Wiosna ON" do 21.06.26 94 % lab tested grudzien '25"
avatar
40mg i mogiła
avatar
Zobaczyta kurwa co to jest dobry fleksik
avatar
Idę na cebule szukać dobrej czystej fetki
avatar
avatar
To suki nie słuchały
avatar
A kurwiarz mówił i upominał
avatar
avatar
Ja pierdole rzygalem
avatar
robactwo mnie zrera
avatar
bo w srodku lasu
avatar
ktoredy do choroszczy
avatar
Czy jest duża szansa, że sobie wkręcę krzywą jazdę?
avatar
ja tez mam pytanie
avatar
avatar
Mogę się brać za psychodeliki z silnymi zaburzeniami lękowymi?
avatar
To mam pytanie
avatar
A jesteś specjalistą od psychodelików
avatar
W sumie to jak już tu jesteś
avatar
w dyso nie ale moge kwasem poratowac
avatar
bo mozna se ladne kuku zrobic po tym gownie
avatar
zebys potem nie zalowal
avatar
I mówie teraz calkowicie bez zartow
avatar
Po co idę se szluge zapalic
avatar
Bo może Cię przypierdolić tak znienacka, że sobie zrobisz krzywdę
avatar
Idź się gdzieś połóż teraz
avatar
Mówie Ci poważnie
avatar
Nie no stary
avatar
Ale ochoczo uderzylem wtedy glową o kafelki w lazience
avatar
Ja sobie kiedyś pozwoliłem na 11
avatar
avatar
Serio zajebałeś dyche? XDDDD
avatar
No że 10 ml dopiero dziala
avatar
avatar
Dobra jednak działa ale kurwa 10ml to są kpiny
avatar
jak helupiarz
avatar
i normalnie łaziłem pochylony
avatar
po tym gownie nie szlo utrzymac napiecia miesniowego w plecach
avatar
to mu sie nie dziwie
avatar
na co sie chłopak napatrzył
avatar
fajnego masz ziomeczka
avatar
Chociaż biorąc pod uwagę moje potańcówki po flunitrazolamie
avatar
Oddycha? To chuj, niech leży
avatar
Nie wiem czy ten tekst nie był lepszy od całej tej sytuacji kiurwa
avatar
avatar
"Leżałeś na podłodze nieprzytomny przez 13 godzin, ale oddychałeś to nie dzwoniłem na pogotowie"
avatar
A ziomek mi mówi
avatar
do 120 w porywach xd
avatar
Budze się
avatar
gdzie normalne dawki to chyba ze 30mg
avatar
i zajebalem takiego konkretnego pasa kolo 200mg
avatar
i upierdolilem sobie w bani ze to 2fdck to mefedron
avatar
Pojebalo mnie
avatar
Bromazolqam od razu na grubasie 20mg na strzala
avatar
A ja jak to ja
avatar
Przyszedł bromazolam i 2fdck
avatar
Słuchajcie tego
avatar
Jak dostałem sample od LDB
avatar
Kurwa w ogóle była ciekawa akcja
avatar
Demilich Pocoachujesz mnie w kwestii dyso? Podobno kultowaPodobno kultowa
avatar
Załowałem 10 ml BDO jak nic teraz nie ruszy to chuj mu w dupe
avatar
The world will be burned to ash for your sin
avatar
dobrze, ze nie dojdzie
avatar
Będziesz musiała się zmusić, bo cios na wątrobę bardzo boli
avatar
avatar
Ale uber eats - wiezie Ci golonkę grubasie
avatar
Ale spokojnie, nie jedziesz do domu. Fakt, to rzeczywiście uber
avatar
no ja juz nie w rytmie
avatar
Zaczynasz bredzić sarenko, zamawiam Ci ubera
avatar
avatar
avatar
Suka od towaru padła, bo za dużo na raz zjadła, zapaść była taka nagła
avatar
po prostu cisnienie na b-k potrafi spasc nagle i niespodziewanie
avatar
Kurwa ale ze mnie przyjemniaczek
avatar
avatar
avatar
Mam to w chuju
avatar
"Ale ja to zrobiłam celowo"
avatar
bo mnie wkurwiles
avatar
Nie chciałbym ponownie urazić waćpanny ale nie trafiasz w klawisze
avatar
Na pewno walisz fetę, a nie jakieś dysocjanty?
avatar
avatar
Tą dychę, która teraz przyjdzie pochłonę chyba w mniej niz dobę
avatar
Swoją drogą to nie waliłem ketonów już prawie 2 miesiące
avatar
DAJCIE MI BENZO BŁAGAM
avatar
I musiałem dorzucić 1,5g pregaby
avatar
A mnie przypiliło
avatar
az mnie zatkało
avatar
i nie pamiętam już co tam było dalej
avatar
Szczepan prosi zawsze, żeby mówić na niego Paweł, bo wstydzi sie Szczepana
avatar
I zacznę mówić, że musimy jechać do mojego dilera szczepana który wisi mi przysługę
avatar
w lesie nie ma piwa
avatar
Mianowicie zaczyna się od tego, że pójdę na randewu z jakąś babą po 40 na piwo, jak nie będzie patrzyła to doleje sobie do piwa 20mg bromazolamu, żeby myślała, że po jednym piwie mam taką korbę
avatar
Z mojej randki, gdzie to odpierdole
avatar
Bo do artykułu będzie dołączone MP3
avatar
Który będzie interaktywny
avatar
Generalnie to ma być jak widać satyryczny sposób
avatar
o dzienki moze sama sie zabiore za szukanie kobiety ez
avatar
avatar
horsii Jestem dumny, że jesteśmy kumplami, to jest kurwa zajebiste <#
avatar
nie przeczytam tego
avatar
"Jako, że redaktorzy są intelektualistami i najwyższej klasy specjalistami w podrywie i prowadzeniu konwersacji z kobietą, opracowali świetną metodę na podryw oczywiście w towarzystwie dużej ilości dopków. Jest to super-tajny i niepublikowany nigdzie wcześniej sposób, którego nie znają nawet najstarsi i najbardziej wprawieni coachowie. Jeden taki webinar to koszt 499zł , ale żeby w całości pojąć tę niezawodną technikę trzeba odbyć takich pięć. Uznaliśmy jednak, że nasza miłość do tego forum i jego użytkowników droższa jest od pieniędzy. Możesz poznać go TU I TERAZ Z A DARMO. Metoda ta jest sprawdzona i była testowana 67 razy, na wyspie redaktorów oraz w normalnych miejskich warunkach - w żadnym przypadku kobieta nie była w stanie się oprzeć(szczególnie po przyjęciu 143mg bromazolamu). Czy Ty to rozumiesz? To jest ZA DARMO, gdybyś miał płacić za ten kurs, to do końca życia byś się nie wypłacił nawet zapierdalając 48 godzin na dobę robiąc za bidet dla belgijskich urzędników w Brukseli. Ale dzięki NAM masz całe to jebane gówno ZA DARMO, rozumiesz to? Powtórzę jeszcze raz dla nieuważnych, to jest kurwa ZA DARMO. Kompletny kurs nad którym cały Zespół badawczy redakcji, urzędnik Izby Kontroli Dopków i 4 chętnych z rady wyturbienia pracowało 43 lata"
avatar
Uwaga, wrzucam sampla
avatar
Odzyskałem przynajmniej wstęp
avatar
O KURWA I AM THE OG IT GUY
avatar
Oprócz tego, że lubię poniżać innych, jestem też leniwy, więc "wcale"
avatar
zapraszam do lasu
avatar
avatar
no to trzeba od nowa
avatar
Jaka monotonia
avatar
A było tam dobre 3 strony tekstu do kurwy nędzy
avatar
NIE ZAPISAŁEM KURWA
avatar
I pizda, usunął się
avatar
Tera chciałem go dokończyć
avatar
lucy in the forest mlot bogow robactwo mnie zzera
avatar
Siema ja już na oddziale
avatar
Że by wam łuski pospadały z oczu
avatar
jest 1 przez 2 h postawa 2 przez nastepne 2.5 a na koniec odpalasz 3 i koniec gry, po czym wracamy do jedynki i od początki bawimy się w te emocjonalne bierki
avatar
Z horsim odjebaliśmy taki artykuł na redakcje
avatar
Ja pierdole kurwa w dupe jebana mać
avatar
avatar
Ale gdyby ego było rzeczą fizyczną, to zapewne woziłbym je na paleciaku
avatar
Kocham to robić
avatar
zapewniasz hustawkę emocjonalną
avatar
Pewny siebie
avatar
jak to sie nazywa
avatar
ty jesteś po prostu hmm
avatar
Czy ja naprawdę mam duże ego? XD
avatar
Jeśli chcesz prowadzić terapię najpierw sama poradź sobie ze sobą
avatar
Ale zgrywanie twardej psychicznie poprzez "ajaj" to chujowy mechanizm obronny
avatar
w sensie nie cytat
avatar
teraz to widze
avatar
To akurat ponownie był cytat Podobno kultowa
avatar
avatar
avatar
Jeśli Ci podałem rękę to się za to wstydzę
avatar
Brzmiało dosyć psychologicznie
avatar
Albo Cię nie widzę. Albo nienawidzę
avatar
Powiem Ci tak Konwalia
avatar
avatar
"Ale skąd ja niby miałam to wiedzieć, że cytowałeś piosenkę?"
avatar
ale jak masz duże ego to większosc rzeczy odnosiusz do siebie
avatar
Znowu Ci się nie udało, bo akurat cytowałem tekst piosenki XD
avatar
nie wszystko sie musi do ciebie odnosic i trzeba to sobie uswiadomic
avatar
ale taka prawda
avatar
A, że kosztował 2 stówy, to co miał powiedzieć
avatar
Psycholog mi mówił "nie jesteś sam na świecie"
avatar
w jakim porządku?
avatar
terapia par tez jest w seksuologi populoarna
avatar
Some people say I have OCD. I’m not OCD, I just have things in order
avatar
jakie są te przedziałki
avatar
zycie, ja jestem happy z bfem, ale przy okazji oceniam też na bieżąco jak patrzą mezczyzni na babki
avatar
avatar
avatar
nie zaangażowałbym się*
avatar
Nigdy nie zaangażował związek z kimś takim jak Ty, bo jesteś deczko zbyt mądra, żeby skutecznie Tobą maipulować
avatar
A co ma kurwa, to co ja wolę do Twojej osoby
avatar
a ja jestem y akurat zawsze xd
avatar
Nie rozumiem tej przenośni, wybacz
avatar
że wolisz x od y
avatar
I am fuckin' special
avatar
oznajmiasz mi srednio co jakis czas
avatar
ty jesteś szczególnym przypadkiem
avatar
Tak, uderzyłaś w czuły punkt
avatar
avatar
avatar
Co kurwa nie, pierwsze słowo do dziennika
avatar
napisales 92 sekundy to mowie ze o 90 za duzo
avatar
avatar
Zajebiście
avatar
Czyli półótorej minuty to dużo?
avatar
o poltorej minuty za duzo
avatar
od jakiejś minuty i 32 sekund
avatar
Bierz od syntona następnym razem
avatar
w sensie dawno tych nw jakiego czasu
avatar
Madejowe jest chujowe, serio
avatar
nie zastanawiam sie od dawna juz
avatar
Zastanawiaj sie dalej wtf lol xd kekz
avatar
doxyou kiedyś dawki działały 2,5ml
avatar
nie no po prostu sie zaczelam zastanawiac czemu wtf XD
avatar
Kapitan Weź se polej jak szef 8ml a nie jakieś dziecinne dawki Podobno kultowa
avatar
Mimo, że zwracałem się do Ciebie
avatar
Nie było w moim zamiarze, żebyś odebrała to personalnie
avatar
napisales jak ty
avatar
Konwalia2568 Nie wiem, na jakiej podstawie miałbym to ocenić?
avatar
No jeszcze poczekam trochę ale jak miałem kiedyś od niego to 20 minut i jazda
avatar
A 3ml to absurdalnie mała dawka
avatar
Poza tym Madej ma teraz gówno co jebie kocimi sczynami
avatar
Bo pierwsza dawka po dłuższym czasie długo sie ładuje
avatar
i uwazasz, ze ja tak mowie często ?
avatar
Kupiłem BDO od BM wlałem 3ml do picia minęło 30 minut i nic
avatar
Właśnie wytłumaczyłem
avatar
a co to znaczy rozlanych xD?
avatar
"Nieeeee wieeeem", "sam wymyśl"
avatar
avatar
Fuuu, bleee
Najlepsi z załogi według reputacji.
horsii 49806233
Maniek 16982473
Beeniepatu 21441980
Epsiakos 18761975
wwojtuss 15231293
doxyou 1435880
Admin 2090
Najlepsi z partnerów według reputacji.
Najwyżsi użytkownicy rangą.
1.Lifeisbrutal 3222 4810 28
2.Czeslawo 1740 2042 25
3.EmStO 1095 2649 24
4.DarkSonia 1017 2603 24
5.C84S 1083 2091 24
6.SztywnyMisza 1177 1593 24
7.Lukas1985 1161 1277 24
8.Kajabuza 961 1436 23
9.Szyderca 814 1455 23
10.DrakoMalfoy 744 1482 22
11.Amanita 757 894 22
12.kurvvisko 627 1311 21
13.kej9 636 792 21
14.hidden 603 612 21
15.fiodor 580 1281 20
16.ProducentRC 592 1129 20
17.Olan 425 939 19
18.Bogdan Boner 453 845 19
19.Martin 428 724 19
20.DissoEnjoyer 461 467 19