Czat
forum dopal

Forum TOR

Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion


Kopiuj adres



Powitalnia


Ostatnio: Dzisiaj, 02:55

Dział dla nowych użytkowników, każdy z nich musi się tutaj wpisać!
Posty w tym dziale nie są naliczane.

5 825 Posty
839 Tematy

Nagrody za aktywność na forum


Ostatnio: Wczoraj, 01:09

W tym miejscu możecie sprawdzić czy wygraliście w konkursie na najbardziej aktywnego użytkownika forum.

5 Posty
1 Tematy

Ogłoszenia z forum


Ostatnio: Wczoraj, 01:40

Wiadomości, aktualności oraz inne ważne kwestie związane bezpośrednio z działaniem forum.

543 Posty
18 Tematy

Konkursy


Ostatnio: Wczoraj, 06:06

Konkursy w których można wygrać ciekawe nagrody, a także Wasze propozycje na nowe konkursy.

1 022 Posty
8 Tematy

Pomysły i sugestie


Ostatnio: 20.06.2026, 11:37

W tym miejscu zgłaszacie swoje pomysły oraz sugestie, które pomogą usprawnić i ulepszyć nasze forum. Zgłaszanie błędów w działaniu forum itp.

2 757 Posty
160 Tematy

Wiadomości


Ostatnio: 20.06.2026, 12:41

Wiadomości oraz różne nowinki ze świata Research Chemicals, a także na temat różnych używek.

10 672 Posty
1 382 Tematy

Ogólne dyskusje o RC


Ostatnio: Wczoraj, 01:27

Dyskusja na temat odczynników do badań Research Chemicals. Wymiana doświadczeń, ciekawe przemyślenia, raporty z badań i wiele innych.

6 969 Posty
108 Tematy

Zdrowie i detoks


Ostatnio: Dzisiaj, 06:52

Propozycje oraz informacje na temat odpowiedniego i odpowiedzialnego dbania o organizm. Informacje na temat szkodliwości różnych używek, porady i pytania.

6 616 Posty
203 Tematy

ABC walki z uzależnieniem


Ostatnio: 14.06.2026, 18:23

Miejsce do dzielenia się: artykułami naukowymi o tematyce uzależnień / materiałami na temat wychodzenia z nałogów / miejscami, gdzie można szukać pomocy i wsparcia w drodze do trzeźwości.

162 Posty
3 Tematy

Prawo a używki


Ostatnio: 23.05.2026, 23:00

Informacje na temat statusu prawnego używek oraz RC. Pytania dotyczące legalności, różne porady i kwestie związane z prawem.

597 Posty
20 Tematy

Bezpieczeństwo w sieci


Ostatnio: 14.06.2026, 14:46

Jak należy zadbać o bezpieczeństwo w sieci? Porady, pytania, sugestie.

1 129 Posty
51 Tematy

Bezpieczeństwo fizyczne


Ostatnio: 24.05.2026, 16:10

W jaki sposób zadbać o bezpieczeństwo fizyczne.

483 Posty
10 Tematy

Dyskusje na luzie


Ostatnio: 20.06.2026, 22:26

Ciekawe i luźne dyskusje związane z różnymi używkami, a także na temat Research Chemicals.

11 175 Posty
281 Tematy

Trip raporty


Ostatnio: 21.04.2026, 08:38

Wasze interesujące trip raporty, raporty z badań, ciekawe historie itp.

888 Posty
52 Tematy

Nauka i kuchnia


Ostatnio: 27.04.2026, 12:14

Przepisy użytkowników, kuchnia chemika, porady growerów, itp.

804 Posty
42 Tematy

Pytania i odpowiedzi


Ostatnio: 1 godzinę temu

Różne pytania i odpowiedzi związane z Research Chemicals oraz używkami.

3 945 Posty
155 Tematy

Dopalacze sklepy


Ostatnio: 8 godzin(y) temu

Wymiana informacji na temat sklepów oferujących odczynniki do badań w zakresie Research Chemicals oraz innych produktów i używek. Opinie, recenzje, wymiana zdań.

3 711 Posty
125 Tematy

Gdzie teraz na zakupy


Ostatnio: 20.06.2026, 23:14

Sprawdzone sklepy internetowe w których można bez obaw dokonać zakupu RC, używek itp.

2 627 Posty
146 Tematy

Finanse


Ostatnio: 18.06.2026, 10:44

Bitcoin oraz inne kryptowaluty. Portfele w formie aplikacji, sprzętowe i inne. Ogólne porady na temat finansów.

855 Posty
43 Tematy

Nieuczciwe sklepy


Ostatnio: Wczoraj, 03:15

Sklepy internetowe niegodne zaufania. Ostrzeżenia przed oszustami.

2 216 Posty
31 Tematy

Euforyki i empatogeny


Ostatnio: Wczoraj, 19:55

6-APB, 5-MBPB, 2,3-MDMC, 2-Metylo-mefedron i wiele innych.
Substancje działające m.in. na wyzwalaniu i/lub zwrotnej inhibicji neuprzekaźników odpowiadających za stymulację, euforię i pobudzenie.

2 008 Posty
32 Tematy

Stymulanty


Ostatnio: Dzisiaj, 02:55

4F-MPH, NEP, 2-fma i wiele innych.
Grupa substancji wpływające mocno na neuroprzekaźniki takie jak noradrenalina (NET) i dopaminę (DAT)

2 753 Posty
96 Tematy

Tabletki/Kapsułki


Ostatnio: Wczoraj, 13:48

2CB, MDMA, MDA i wiele innych.
Produkty w których substancja czynna jest zamknięta w formie różnych tabletek lub kapsułek.

495 Posty
19 Tematy

Sole


Ostatnio: 18.06.2026, 20:16

Fake Coco, Pablo Cherry Coke, Cherry Cocolino i wiele innych.
Produkty, które powstają w wyniku połączenia ze sobą najczęściej kilku różnych substancji.

478 Posty
10 Tematy

Mieszanki ziołowe/Fake hash


Ostatnio: 07.02.2026, 08:01

Hardcore Incense, Spice Gold, Smart Shiva, Mocarz i wiele innych.
Gotowe produkty najczęściej w formie suszu, które powstały w wyniku połączenia kannabinoidów z podkładem roślinnym lub innym.

257 Posty
13 Tematy

Psychodeliki


Ostatnio: 29.05.2026, 17:47

1P-LSD, 4-AcO-DMT, 25E-NBOH, 4-EA-NBOMe, i wiele innych.
Substancje oddziaływujące na psychodeliczne receptory 5-HT(2A) oraz 5-HT(2C).

702 Posty
61 Tematy

Kannabinoidy


Ostatnio: 16.05.2026, 00:13

ADB-BUTINACA, 5F-ThGT-151, 5F-PHT-ADB, 4F-ABINACA i wiele innych.
Grupa substancji wpływające na receptory kannabinnoidowe CB1 oraz CB2.

601 Posty
61 Tematy

Opioidy/Opiaty


Ostatnio: 19.06.2026, 05:11

Kodeina, Oksykodon, Morfina, Dipianon, MeOrphine i wiele innych.
Grupa substancji oddziaływująca na receptory opioidowe takie jak μ (MOR), δ (DELTA), κ (KAPPA).

932 Posty
39 Tematy

Benzodiazepiny


Ostatnio: Dzisiaj, 05:10

Etizolam, Diazepam, Flubromazepam, Klonazepam, Nitrazolam i wiele innych.
Grupa substancji oddziaływująca na kwas GABA.

1 466 Posty
52 Tematy

Dysocjanty


Ostatnio: 06.06.2026, 13:36

DCK, O-PCE, DMXE, 3-MeO-PCE, 2-FDCK, 3TFM-DCK i wiele innych.
Grupa związków oddziaływująca na receptory NMDA, z wyjątkami oddziaływania na serotoninę i dopaminę.

539 Posty
38 Tematy

Pozostałe środki


Ostatnio: 10.06.2026, 13:14

Wszystko inne!
Grupa: inhalanty, alkohole proste, alkohole złożone, laktany, poppersy, preparaty medyczne na recepte i bez / suplementy, wszystko co nie pasuje do powyższych.

2 190 Posty
121 Tematy

Pytanie dnia


Ostatnio: Dzisiaj, 06:50

Codziennie nowa dawka pytań i odpowiedzi.

8 349 Posty
547 Tematy

Strefa wywiadów


Ostatnio: 19.01.2026, 00:47

Strefa, w której nasi redaktorzy przeprowadzają z userami wywiady.

85 Posty
3 Tematy

Gradobicie


Ostatnio: 06.06.2026, 23:28

Tutaj się dowiesz co o Tobie myślą inni, anonimowo

169 Posty
10 Tematy

Gazeta forum


Ostatnio: 18.06.2026, 08:58

Newsletter forumowy w jedynej takiej formie. This month in dopalacze!

245 Posty
25 Tematy

Luźne tematy


Ostatnio: 20.06.2026, 22:31

Różne luźne tematy niezwiązne bezpośrednio z RC oraz używkami.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

10 841 Posty
494 Tematy

Śmietnik


Ostatnio: 09.05.2026, 20:49

Miejsce w którym ląduje spam.

374 Posty
68 Tematy
Aby wysyłać wiadomości na czacie, musisz być zalogowany i posiadać przynajmniej rangę Starszy Szeregowy.
avatar
doxyou napisales Tylko na alprageny 0.5 potem "Biorę po 2 paki od lekarza a reszte dokupuję z Cebuli "
avatar
A ty mi wczesniej podniosles na mefka xd
avatar
avatar
a terz mi kurwa nie podnoście już ciśnienia
avatar
avatar
bo wszystko jest w archiwum
avatar
takze niech benzowrak utka pizde i mnie nie pomawia
avatar
Konwalia2568 na bloga horsii pisze
avatar
A nie ze posiadam kontakt do takiego lekarza
avatar
Ja powiedziałem, że mi się to NIE OPŁACA i jakbym mial juz placic takie pieniadze lekarzwoi to wolabym zeby wyupisal 3 opakmowania klona 2mg
avatar
Raczej konia
avatar
Ey tuptuś ten artykuł na blogu o 4cmc jest twój?
avatar
Danny mi wyslal namiary na lekarza ktory za uwaga 160 ZŁOTYCH wypisze mi recepte na 30 tabsow 0,5 alpry XDDDDDDDDDD
avatar
avatar
Matko jedyna
avatar
Słuchajcie uważnie bo nie bede kurwa pisal 2 razy
avatar
Ja pierdole, kurwa nie wierzę, że muszę się tłumaczyć z hiustorii którą zmyślił benzowrak którego składa 2mg klona ale dobra kurwa
avatar
avatar
avatar
ale kto do kogo to chuj wie i chuj mnie to
avatar
Granatnik top forma
avatar
I kończymy tutaj dyskusję. Siema i nara
avatar
ale coś kojarze z tym iż miał byc namiar na lekarza co daje klony
avatar
Twoje przeinaczenie faktów spowodowane nadmiarem benzo nie jest moim problemem
avatar
a raczej wiesz no, nie zapamiętam wszystkich szczegółów
avatar
W takim razie Danny
avatar
Ja na parę frontów nie zapamiętam całości
avatar
Bo też wtedy uczestniczyła w rozmowie równoległej
avatar
Konwalia powinna w sumie pamiętać o czym była nasza rozmowa
avatar
avatar
Przeczytaj wczorajszy czat, bo cię lekko zamnezjowało widocznie Skengmen
avatar
O czym Ty mówisz? Podobno kultowa
avatar
avatar
Siemasz doxyou miales wyslac mi namiar na lekarza co lekka reka wysyla wypisze dwie paki klonow 2mg
avatar
I też sobie już nie pobiega
avatar
Mogę spreparować białko z pieczątką prokuratora, że się rozkraczył i rozpuścić po mieście
avatar
Przed chwilą podałem przykład Sewciu, ale jest wiele sposobów
avatar
dopiero wtedy odpuszczam Podobno kultowa
avatar
I czuć, że są doprowadzeni do sraju samobójstwa
avatar
Jak to robisz ?
avatar
Lubię ludzi niszczyć psychicznie
avatar
4 godzinki w photoshopie i w internecie pojawi się zdjęcie jak robi loda innemu facetowio
avatar
Muszę się tylko dowiedzieć jak się nazywa i pozyskać jego zdjęcie
avatar
Jestem znacznie bardziej ambitny
avatar
No coś Ty
avatar
Klasy połamać
avatar
znaczy powinienem miec ale nie nosze Podobno kultowa
avatar
ale aktualnie jestem z deka niedysponowany i mam reke w temblaku
avatar
Wiem z którego bloku wylazl
avatar
Spokojnie, znajdzie sie Podobno kultowa
avatar
Chuj mu do ryja frajerowi
avatar
a ta kurwa kastetem i jeszcze zamiast na szczeke to mi w czoło zapierdolił ćwirćmózg
avatar
avatar
nie kontaktowalem nic
avatar
ale kurwa bylem po 25mg bromazolamu i 8 piwach
avatar
bo dosłownie miesiąc temu mnie chłop zdziesionowal
avatar
Ale akurat takie rzeczy wracają
avatar
Pięciok by miał i sankcja
avatar
znieczulica panuje panowie
avatar
nikt nawet nie mrugnął Podobno kultowaPodobno kultowa
avatar
w portfelu mial 200zl
avatar
zajebalem mu gaz w oczy
avatar
Chłop sie na mnie rzucił z piesciami
avatar
Jakieś teksty mu rzucałem
avatar
Zakopać od razu
avatar
Raz tak chłopa zrobiłem publicznie na przystanku
avatar
Trza wiedziec jak się zakręcić
avatar
Z bańki mu
avatar
wtedy jest obrona własna z przywłaszczeniem mienia Podobno kultowa
avatar
Wole już kogoś sprowokować, a jak się rzuci to mu zajebać gazem i zabrać dobyteg
avatar
No na pewno
avatar
Nieopłacalne bardzo
avatar
avatar
Dycha śliski artykuł
avatar
bo kiedys gotowka nie musiala byc dostarczana do rąk własnych
avatar
tylko wyciągałem rente ze skrzynek
avatar
Znaczy nie dziesionowalem ich
avatar
Zajmowałem się kiedyś okradaniem takich osobnikow XDD
avatar
Stare baby to jebać prądem kurwy
avatar
I stare baby
avatar
Jebac kurwy policyjne
avatar
@EVERYONE - ZA LEGITNY KONTAKT NA PYRAZOLAM MOGE KOMUS OJEBAC PETARDE ALBO ZAPLACIC SROGIE PIENIĄDZE
avatar
Poza tym powtarzam
avatar
do cpania to mam chlora
avatar
Konwalia2568 Ale ja chce technicznie brac
avatar
Ciężkie kurwa porażenie mózgowo-pęcherzowe
avatar
lepiej a-pihp do takiej kombinacji
avatar
avatar
Jebać tego byronika
avatar
CZAISZ TĄ INTELIGENCJE?
avatar
a wlasnie bajronik sie nie odezwal w sprawie liquidu kanna Podobno kultowa
avatar
w liquidzie
avatar
rozpuszcze se nepa
avatar
avatar
co rzes przekminil
avatar
mam epapierosa
avatar
może swoje rzuć na podłogę i filmuj
avatar
kej9 co ja tera przekminilem
avatar
a potem pies brata po nim sprzątnął
avatar
jak mój kot sie zrzygał
avatar
avatar
Widziałam raz
avatar
Bo zawiera jakiś rzwacz, albo żwacz, nie wiem jak to sie pisze
avatar
Zresztą psy nawet gówno żrą
avatar
Organista lubi ogórki, a ksiądz jego córki
avatar
Musiał mieć mocne ciśnienie że sie na gile połasił
avatar
avatar
Można sobie wybrać
avatar
jeden żyga, a drugi rzyga
avatar
żygać się chce .
avatar
jak dokladniej sie jej przyjrzalem to byla nacpana jak bela
avatar
i po czasie sie zorientowalem ze pies zjada te chusteczki
avatar
chusteczki rzucalem na podlogde, jak to wciągu
avatar
smarkalem
avatar
no i ja sobie cpalem w mieszkani z cziłałką
avatar
i mu nawet wody nie dawal
avatar
Znaczy pies byl ziomka, ale wiecej czasu spedzal u mnie bo tamten ciagle kurwa znikal najebany na 3-4 dni
avatar
Ciebie tu nie bylo jeszcze jak opowiadalem o swoim psie
avatar
avatar
Co pożarł 5g apvp w samarce
avatar
Ja mam namiary na specjalnego psa
avatar
Spoko, psa też możemy zaprosić
avatar
Czworokącik od razu
avatar
Reflektujesz w takim razie na trójkąt?Podobno kultowa
avatar
Nic tak nie zabija nudy jak miłość
avatar
To wyprowadź analogię pomiędzy otwartą rozmaitością topologiczną bez brzegu a działaniem pamięci asocjacyjnych w sieciach neuronalnych hipokamp neocotrex
avatar
Proszę mnie jakoś zabawić
avatar
Kurwa no nudze się
avatar
avatar
Dobra ten dowcip był chujowy, przyznaje
avatar
No właśnie XD
avatar
Albo ciepłą wódkę?
avatar
lubicie spocone baby?
avatar
dlaczego sie nie powinno palic w piecu w zime
avatar
ale powiem wam panowie
avatar
To już raczej Benzoparte
avatar
Mowie, ja nawet po benzo caly mokry jestem
avatar
avatar
ciekawe jak tam kapitan''
avatar
Bo chemie wydalasz
avatar
Za mnie leci jak z kurwy
avatar
to sie leje ze mnie jak ze świni
avatar
chyba, że jestem w ciągu
avatar
że się raczej nie poce
avatar
ja ugułem mam taką zaletę genetyczną
avatar
U mnie w weekend ma być 34 i 37 xd
avatar
ale nawet nie odczuwam
avatar
avatar
Zara poczytam, skumaj pogodę u mnie xd
avatar
avatar
Czytałeś o czyszczeniu pajpa? Podobno kultowaPodobno kultowaPodobno kultowa
avatar
Ja pierdole
avatar
algidziak kurla alu
avatar
Nowy Bonaparte tylko że naprawdę kurwa
avatar
Młody G z Gdyni a nie z Francji Młody G z Gdyni a nie z Indii Młody G z Gdyni a nie z Kambodży Młody G z Gdyni a nie z Libii Młody G z Gdyni a nie z Nairobi Młody G z Gdyni a nie z skądś tam Młody G z Gdyni i nie z Kambodży
avatar
Młody Bamber
avatar
Młody Algida
avatar
Inspektor gadget
avatar
Belmondziarz
avatar
avatar
dzifkasz zenziasz
avatar
Młody Dżi z Gdyni
avatar
Czegoś nie wymieniłem?
avatar
Kurwiarz, kurwiasz,młody kurwiarz, granatnik, m79, m7g9o, doksiu, dox
avatar
TYTUS 22.06 | 18:18 Granatnik, jedziemy z suka - W ogóle ile ja mam ksywek na tym forum, to jest liczba niepoliczalna
avatar
Zakochałem się Panowie
avatar
avatar
yebać pakowaczy jeżdżących oplami
avatar
A w chuju mam kiszczaka
avatar
Granatnik, jedziemy z suka
avatar
mówa o kiszczku :p TYTUS
avatar
Jak ten detpul się pruje
avatar
Ja kiedyś miałem dziwną fazę, że jak było zimno to trójan nie klepał.
avatar
zliż .
avatar
No pot po jajach leci.
avatar
nie chciało by mi się w takie upały jebać po Nosie po nosie .
avatar
avatar
Tobie to chuja do dupy a nie sample
avatar
Dajcie sample
avatar
na portalu pisaliśmy ze sobą dobrze mówi po Polsku , i jakiś czas widzieliśmy się na Kamerce xD , ale mam bekę
avatar
od paru tygodni pisze sobie z AZjatką .
avatar
zamawialem juz stamtad wczesniej
avatar
na maila nie odpisuja, na ig tez, chuj wie co sie z nimi dzieje, niemozliwe ze scam polecial bo to legit marka
avatar
god made us on lsd XD
avatar
avatar
w ogole patrzci jaki jeden
avatar
kurwa gdzie sa moje 3 teesy do chuja, zamawialem 31 maja i nie ma dalej
avatar
Wszyscy ci przypomnimy
avatar
avatar
napisz mi na fb ile i ci przeleje po 10
avatar
Ale to wcale nie jest dziwne, bo ja częściej nie pamiętam niż pamiętam przez kurwa pewną grupę substancji
avatar
Nie pamiętam
avatar
Kurwa serio
avatar
Pozyczalem cos zbenziony?
avatar
jak to wiecej?
avatar
szybko biega
avatar
avatar
ja ci przypomnę , ok
avatar
wisisz mi wiecej, ale ja mowilem ze jak masz lipe z hajsem to nie misisz mi oddawac wcale
avatar
Weź mi przypomnij po 10 w lipcu
Najlepsi z załogi według reputacji.
horsii 49806233
Maniek 16982473
Beeniepatu 21441980
Epsiakos 18761975
wwojtuss 15231293
doxyou 1438881
Admin 2090
Najlepsi z partnerów według reputacji.
Najwyżsi użytkownicy rangą.
1.Lifeisbrutal 3222 4810 28
2.Czeslawo 1740 2042 25
3.EmStO 1095 2649 24
4.DarkSonia 1018 2604 24
5.C84S 1083 2091 24
6.SztywnyMisza 1177 1593 24
7.Lukas1985 1161 1277 24
8.Kajabuza 961 1436 23
9.Szyderca 814 1455 23
10.DrakoMalfoy 744 1482 22
11.Amanita 757 894 22
12.kurvvisko 627 1311 21
13.kej9 636 792 21
14.hidden 603 612 21
15.fiodor 580 1281 20
16.ProducentRC 592 1129 20
17.Olan 425 939 19
18.Bogdan Boner 453 845 19
19.Martin 428 724 19
20.DissoEnjoyer 461 467 19