Czat
forum dopal

Forum TOR

Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion


Kopiuj adres



Powitalnia


Ostatnio: 1 godzinę temu

Dział dla nowych użytkowników, każdy z nich musi się tutaj wpisać!
Posty w tym dziale nie są naliczane.

5 835 Posty
842 Tematy

Nagrody za aktywność na forum


Ostatnio: 21.06.2026, 01:09

W tym miejscu możecie sprawdzić czy wygraliście w konkursie na najbardziej aktywnego użytkownika forum.

5 Posty
1 Tematy

Ogłoszenia z forum


Ostatnio: 1 godzinę temu

Wiadomości, aktualności oraz inne ważne kwestie związane bezpośrednio z działaniem forum.

546 Posty
19 Tematy

Konkursy


Ostatnio: 21.06.2026, 06:06

Konkursy w których można wygrać ciekawe nagrody, a także Wasze propozycje na nowe konkursy.

1 022 Posty
8 Tematy

Pomysły i sugestie


Ostatnio: 20.06.2026, 11:37

W tym miejscu zgłaszacie swoje pomysły oraz sugestie, które pomogą usprawnić i ulepszyć nasze forum. Zgłaszanie błędów w działaniu forum itp.

2 757 Posty
160 Tematy

Wiadomości


Ostatnio: 43 minut(y) temu

Wiadomości oraz różne nowinki ze świata Research Chemicals, a także na temat różnych używek.

10 682 Posty
1 387 Tematy

Ogólne dyskusje o RC


Ostatnio: 34 minut(y) temu

Dyskusja na temat odczynników do badań Research Chemicals. Wymiana doświadczeń, ciekawe przemyślenia, raporty z badań i wiele innych.

6 970 Posty
108 Tematy

Zdrowie i detoks


Ostatnio: 8 godzin(y) temu

Propozycje oraz informacje na temat odpowiedniego i odpowiedzialnego dbania o organizm. Informacje na temat szkodliwości różnych używek, porady i pytania.

6 619 Posty
203 Tematy

ABC walki z uzależnieniem


Ostatnio: 14.06.2026, 18:23

Miejsce do dzielenia się: artykułami naukowymi o tematyce uzależnień / materiałami na temat wychodzenia z nałogów / miejscami, gdzie można szukać pomocy i wsparcia w drodze do trzeźwości.

162 Posty
3 Tematy

Prawo a używki


Ostatnio: 23.05.2026, 23:00

Informacje na temat statusu prawnego używek oraz RC. Pytania dotyczące legalności, różne porady i kwestie związane z prawem.

597 Posty
20 Tematy

Bezpieczeństwo w sieci


Ostatnio: 14.06.2026, 14:46

Jak należy zadbać o bezpieczeństwo w sieci? Porady, pytania, sugestie.

1 129 Posty
51 Tematy

Bezpieczeństwo fizyczne


Ostatnio: 24.05.2026, 16:10

W jaki sposób zadbać o bezpieczeństwo fizyczne.

483 Posty
10 Tematy

Dyskusje na luzie


Ostatnio: 2 godzin(y) temu

Ciekawe i luźne dyskusje związane z różnymi używkami, a także na temat Research Chemicals.

11 176 Posty
281 Tematy

Trip raporty


Ostatnio: 21.04.2026, 08:38

Wasze interesujące trip raporty, raporty z badań, ciekawe historie itp.

888 Posty
52 Tematy

Nauka i kuchnia


Ostatnio: 27.04.2026, 12:14

Przepisy użytkowników, kuchnia chemika, porady growerów, itp.

804 Posty
42 Tematy

Pytania i odpowiedzi


Ostatnio: 7 godzin(y) temu

Różne pytania i odpowiedzi związane z Research Chemicals oraz używkami.

3 961 Posty
156 Tematy

Dopalacze sklepy


Ostatnio: 1 godzinę temu

Wymiana informacji na temat sklepów oferujących odczynniki do badań w zakresie Research Chemicals oraz innych produktów i używek. Opinie, recenzje, wymiana zdań.

3 717 Posty
125 Tematy

Gdzie teraz na zakupy


Ostatnio: 8 godzin(y) temu

Sprawdzone sklepy internetowe w których można bez obaw dokonać zakupu RC, używek itp.

2 628 Posty
146 Tematy

Finanse


Ostatnio: 18.06.2026, 10:44

Bitcoin oraz inne kryptowaluty. Portfele w formie aplikacji, sprzętowe i inne. Ogólne porady na temat finansów.

855 Posty
43 Tematy

Nieuczciwe sklepy


Ostatnio: 21.06.2026, 03:15

Sklepy internetowe niegodne zaufania. Ostrzeżenia przed oszustami.

2 216 Posty
31 Tematy

Euforyki i empatogeny


Ostatnio: 21.06.2026, 19:55

6-APB, 5-MBPB, 2,3-MDMC, 2-Metylo-mefedron i wiele innych.
Substancje działające m.in. na wyzwalaniu i/lub zwrotnej inhibicji neuprzekaźników odpowiadających za stymulację, euforię i pobudzenie.

2 008 Posty
32 Tematy

Stymulanty


Ostatnio: 23.06.2026, 07:25

4F-MPH, NEP, 2-fma i wiele innych.
Grupa substancji wpływające mocno na neuroprzekaźniki takie jak noradrenalina (NET) i dopaminę (DAT)

2 756 Posty
96 Tematy

Tabletki/Kapsułki


Ostatnio: 21.06.2026, 13:48

2CB, MDMA, MDA i wiele innych.
Produkty w których substancja czynna jest zamknięta w formie różnych tabletek lub kapsułek.

495 Posty
19 Tematy

Sole


Ostatnio: 18.06.2026, 20:16

Fake Coco, Pablo Cherry Coke, Cherry Cocolino i wiele innych.
Produkty, które powstają w wyniku połączenia ze sobą najczęściej kilku różnych substancji.

478 Posty
10 Tematy

Mieszanki ziołowe/Fake hash


Ostatnio: 07.02.2026, 08:01

Hardcore Incense, Spice Gold, Smart Shiva, Mocarz i wiele innych.
Gotowe produkty najczęściej w formie suszu, które powstały w wyniku połączenia kannabinoidów z podkładem roślinnym lub innym.

257 Posty
13 Tematy

Psychodeliki


Ostatnio: 29.05.2026, 17:47

1P-LSD, 4-AcO-DMT, 25E-NBOH, 4-EA-NBOMe, i wiele innych.
Substancje oddziaływujące na psychodeliczne receptory 5-HT(2A) oraz 5-HT(2C).

702 Posty
61 Tematy

Kannabinoidy


Ostatnio: 16.05.2026, 00:13

ADB-BUTINACA, 5F-ThGT-151, 5F-PHT-ADB, 4F-ABINACA i wiele innych.
Grupa substancji wpływające na receptory kannabinnoidowe CB1 oraz CB2.

601 Posty
61 Tematy

Opioidy/Opiaty


Ostatnio: 23.06.2026, 20:25

Kodeina, Oksykodon, Morfina, Dipianon, MeOrphine i wiele innych.
Grupa substancji oddziaływująca na receptory opioidowe takie jak μ (MOR), δ (DELTA), κ (KAPPA).

934 Posty
39 Tematy

Benzodiazepiny


Ostatnio: 2 godzin(y) temu

Etizolam, Diazepam, Flubromazepam, Klonazepam, Nitrazolam i wiele innych.
Grupa substancji oddziaływująca na kwas GABA.

1 469 Posty
52 Tematy

Dysocjanty


Ostatnio: 06.06.2026, 13:36

DCK, O-PCE, DMXE, 3-MeO-PCE, 2-FDCK, 3TFM-DCK i wiele innych.
Grupa związków oddziaływująca na receptory NMDA, z wyjątkami oddziaływania na serotoninę i dopaminę.

539 Posty
38 Tematy

Pozostałe środki


Ostatnio: 38 minut(y) temu

Wszystko inne!
Grupa: inhalanty, alkohole proste, alkohole złożone, laktany, poppersy, preparaty medyczne na recepte i bez / suplementy, wszystko co nie pasuje do powyższych.

2 191 Posty
121 Tematy

Pytanie dnia


Ostatnio: 5 godzin(y) temu

Codziennie nowa dawka pytań i odpowiedzi.

8 361 Posty
548 Tematy

Strefa wywiadów


Ostatnio: 19.01.2026, 00:47

Strefa, w której nasi redaktorzy przeprowadzają z userami wywiady.

85 Posty
3 Tematy

Gradobicie


Ostatnio: 06.06.2026, 23:28

Tutaj się dowiesz co o Tobie myślą inni, anonimowo

169 Posty
10 Tematy

Gazeta forum


Ostatnio: 18.06.2026, 08:58

Newsletter forumowy w jedynej takiej formie. This month in dopalacze!

245 Posty
25 Tematy

Luźne tematy


Ostatnio: 10 godzin(y) temu

Różne luźne tematy niezwiązne bezpośrednio z RC oraz używkami.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

10 843 Posty
494 Tematy

Śmietnik


Ostatnio: 09.05.2026, 20:49

Miejsce w którym ląduje spam.

374 Posty
68 Tematy
Aby wysyłać wiadomości na czacie, musisz być zalogowany i posiadać przynajmniej rangę Starszy Szeregowy.
avatar
avatar
gerry gelato
avatar
avatar
za dużo marichułany spalił chłopak
avatar
hahahhaahahha
avatar
avatar
to nie dla mnie
avatar
hulerkfow23 dej oksy chlopaku
avatar
kurwa na forum wrocisz w nastepnym roku
avatar
a z reszta do ciebie clobro leci na huj ci jeszcze clonazolam
avatar
jak @mortko np Podobno kultowa
avatar
ja nie umiem zenzo jesc jak czlowiek Podobno kultowa
avatar
nie kce. moze kurwiarzyna Podobno kultowa
avatar
z domu mje wyjebio
avatar
mi zawsze odpierdalalo po zenzo Podobno kultowa
avatar
nie mam warunkuFF na takie akcje
avatar
a co miesionc bedziesz robic
avatar
nie dzienkuje ja nie moge byc tera miesionc odcienty Podobno kultowa
avatar
horsii 25.06 | 18:27 kej9 jak mówisz że ten asklepios działa, to co, klepiemy sie na 100 klonazolam pelleds na pół? Podobno kultowa - nope Podobno kultowa
avatar
6 nie dał, ale mam 4
avatar
No to się rozluźniłem i mówię że 6 XDDDDDD
avatar
A Michał takim spokojnymi głosem "ile"
avatar
Hahaha panowie wbijam do sklepu obsrany że mnie wygoni za życzenie i się pytam tak nieśmiało "Michał, dasz mi parę piw?"
avatar
Serio az tak cieplo jest ze nie ma co sie spieszyć z tym przekonskami
avatar
Jeszcze ani jeden nie podszedł, chyba czekaja az zjem
avatar
Siedzę sobie przytym Drzewku co Menelem zatrzepaja ludzi o pare groszy ..
avatar
horsii sam widziałeś co zajadam :-)
avatar
bo nie wyrobie na tym słońcu xd
avatar
picce z jogurtem oholera Podobno kultowa
avatar
Idę się schować do cienie i małą pizzę sobie zjem z Jogurtem
avatar
no owszem
avatar
sewek ty postawiłbyś piwko wszystkim tutaj co nie
avatar
pewnie twoje pije .
avatar
jakie piwa?
avatar
3 piwa mocne, najtańsze, ciepłe
avatar
Nie chcę tego zrec ale muszę
avatar
Dadzo mi na krechę?
avatar
Jest sklep gdzie nawet szampana otwierałem z okazji położenia nowej deski na ławce
avatar
Ja mam oxyxcodone po operacji
avatar
Dobra kurwa panowie
avatar
kej9 jak mówisz że ten asklepios działa, to co, klepiemy sie na 100 klonazolam pelleds na pół? Podobno kultowa
avatar
nagraj te głosowke z siostra
avatar
Nie odbiera, ale mam numer do jej siostry XDDDD
avatar
kurwa ale drogie to gówno 150 zł xd
avatar
Trzeba ją obudzić
avatar
300mg dawka dla prawdziwych hardkorów a nie dla dzieci
avatar
Chyba zasnęła
avatar
ja mam kfetaplex
avatar
Chuj, idę do niej
avatar
mmm ketrel
avatar
"MUUUUSZE IIIIISC NA MEEEEEELANZ"
avatar
Ale chuj w dupie chlupie
avatar
Domyślny plan był żeby wypić 4 piwa i wziąć ketrel
avatar
Ale zaraz muszę coś ogarnąć
avatar
Już i tak mu leżę w chuj kasy xddd
avatar
Bo na tyle Dead Nightmares pozyczyl
avatar
Wkłady som spoko.
avatar
Muszę lecieć dalej. Mój cpunski mózg nie pozwoli mi na tym skończyć
avatar
co tak mało
avatar
Kurwa wypiłem 4 piwa i pewnie domyślacie się co się dzieje
avatar
Kej by się z nią dogadał.
avatar
urwa skonczyły mi się papierosy i muszę kopcić to gówno na wklady Podobno kultowa
avatar
avatar
Bo była pod wrażeniem interpunkcji i stylistyki, oraz charyzmy.
avatar
Kierowniczka w afekcie Ci powie.
avatar
Laska se poszła do domu. Ja piszę z jej kierowniczką jako ona
avatar
avatar
Kto mi powie że mnie kocha, chyba źle zrozumieliscie
avatar
A ona zgrywa wielką kurwa Fifty Centkę, a tak naprawdę jest bardaszaną rurą, która posadę kierowniczą dostała po znajomości
avatar
avatar
A ona powie Ci, że Cię kocha.
avatar
I jej powiem, że jako wieloletni ćpun wciąż potrafię więcej niż ona. Mianowicie nie stawiam kurwa spacji przed przecinkami, tylko po. Stawiam je we w miarę sensownych miejscach i nie jestem przyjebanu
avatar
Jak się wkurwie to tam pójdę
avatar
Ktoś ją musiał kurwa pocisnac
avatar
Baba dostała kurwa robotę w spadku po ojcu, mając samą podstawówkę i używając "om" zamiast "ą"
avatar
Specjalista od hr'u i podrywu.
avatar
poradnik podrywu był, teraz poradnik rozstań XDDD
avatar
A być może dobrze że się postawiłem jako ona Podobno kultowa
avatar
Co Ty pierdolisz?
avatar
Być może spierdoliłem
avatar
"wiesz co, widać że jesteś taką wieczorową intelektualistką, chciałabyś błyszczeć, ale nie możesz. Mam zwolnienie od internisty, hej"
avatar
Napisałem jej tak o
avatar
Pisząc na przykład "Julio" zamiast "Julka"
avatar
doxyou hahahahaha spierdoliłeś jej robote?
avatar
A do mnie się przypierdala o kropki kurwiarz . No.
avatar
Ale próbuje grać mądrą i okrzesaną
avatar
ile u was jest ?
avatar
Typiara pisze coś w stylu "zegnasz się z robotom" i stawia spacje przed znakami interpunkcyjnymi
avatar
A ja się z nią kłóciłem normalnoe
avatar
Groziła wyrzuceniem z pracy itd
avatar
Odpisała mi jak.kaszalota już nie bylo
avatar
avatar
I słuchajta tego
avatar
i co ty na koncie nie masz pewnie nic
avatar
avatar
Że jej nie będzie w pracy
avatar
to ten poradnik podrywu to ty nakręcisz chyba kurwa w przyszłym rou
avatar
Chciała żebym napisał smsa do jej kierowniczki
avatar
Ten kaszalot który stawiał melanż i udostępnił psioche
avatar
Ej w ogóle
avatar
Braci się nie traci, a jak traci to nie braci
avatar
naliczymy mu % jak w vivusie kurwa jakims Skengmen
avatar
nie jestem żydem jakimś ogólnie i tak już wisiał mi to pare miesięcy ale tera to przesada
avatar
ja mu naliczę oprocentowanie za to
avatar
no ładnie se to wymyślił
avatar
Co to ma być co
avatar
wwojtuss nie ma takich prolongat monarowych
avatar
piorom beret twarde narkotyki
avatar
avatar
Mordo nie mam jak oddać bo mje tu trzymajo i pioro muzg
avatar
no co no pszegiol tera
avatar
jak tu się pojawi to będziecie musieli go pobić za to
avatar
Hshahahaha
avatar
oooo to ladnie wojtego
avatar
To grubo się będziesz tłumaczył urzędowi skarbowemu
avatar
nabrał ode mnie hajsu i dopków i poszedł do monaru i zadowolony że spłata odroczona
avatar
I jak tylko się dowiem jak się nazywasz
avatar
Twój hajs to przedewszystkim jest nieopodstkowany
avatar
A jak się nawróci?
avatar
avatar
avatar
ode mnie też zresztą i jak wyjdzie to będzie zapierdalał w polu i odrabiał
avatar
hahaha, no jego rodzice zwinęli bo już przesadzał w chuj. napożyczał od nich hajsu bo nie pracował teraz już
avatar
Ale jakoś nigdy nie skorzystałemPodobno kultowa
avatar
avatar
Ultimatum od matki - idź na leczenie to ci pomogę
avatar
nie wiem, byłeś w monarze? Podobno kultowa
avatar
horsii kurwa skąd ja to znam XDDD
avatar
A jaki monar?
avatar
kej9 hahahahahah
avatar
a jak mu to wyjdzie, to nie wiem
avatar
HariboWPP ja sie musze odzwyczaic od tych bledow bo nawet jak gdzie indziej pisze to sie zapominam xdd
avatar
te turnusy tam chyba trwają po 6 czy 12 msc minimum ale on mówił mi zanim poszedł, że chce tam posiedzieć 3-4 miesiące aby i wypisać sie i cos tam stary pomoze mu zalatwic mieszkanie czy cos
avatar
Profesor Kej jak Miodek.
avatar
avatar
Kej otworzy kącik redaktorskiej nowomowy.
avatar
a goblin na dlugo do tego monaru?
avatar
avatar
ta od huja XD
avatar
dawaj bedziesz spaniałym redaktorem
avatar
ja sie nie nadaje
avatar
a granatnik zaraz idzie pierdzieć na puche
avatar
niee dzienkuje horśki Big Grin
avatar
kej chcesz do redakcji? wojtka zaraz usuwamy bo ma urlop
avatar
Co kej, to kej.
avatar
hjuston kurwa
avatar
avatar
Kej to jedyna osoba who know my vibe
avatar
i co sie smiejesz guwniarzu haha
avatar
Óspokói sję
avatar
Kurwa autentycznie jeblem śmiechem na głos
avatar
avatar
Hahahahahha
avatar
ja jusz nie moge jestem strzempkiem nerwuFF
avatar
Zara to uczynię
avatar
Cóż za brak taktu
avatar
prosze nie kluccie sie :C
avatar
A ty mi każesz czytać artykuł w języku angielskim
avatar
Ja pierdole, jestem po 3 dniach melanżu i po leczeniu się 4 piwami
avatar
Sam redaktor bozy napisał.
avatar
nie, źle kliknąłem, ale jak chcesz też mozesz okiem rzucic Podobno kultowa
avatar
horsii już myślałem, że do mnie.
avatar
Zara przeczytam
avatar
benzo włączane światłem
avatar
To ja jestem zawieszony
avatar
zamknij już te morde i idź czytaj
avatar
avatar
Oznaczyłes jego
avatar
benzodiazepiny aktywowane światłem Podobno kultowa
avatar
Ty jesteś zawieszony debilu
avatar
avatar
sory nie do ciebie do doxyou mialo byc xd
avatar
Wiecie, jako redaktorzy, dajemy przykład zdrowej zbilansowanej diety
avatar
Nawet wychowawca miał obskurny pokój.
avatar
HariboWPP ty pa kurwa jaką smieszną prace znalazłem
avatar
Pizza familijna, zupka vifon
avatar
Byłem jakiś czas temu w zk w brzegu, to tam klimatyzacji nie widziałem.
avatar
zeby podwójnie zapieklo
avatar
Horsi wie do dobre
avatar
ta najlepiej od 3cmc taki poparzony
avatar
Najlepiej taka zupka wchodzi jak macie pogryziony ryj od środka przez stymulanty
avatar
O ja też zara ide vifona zainstalować jakiegoś
avatar
Jak masz kasę i siłę w rękach, to może.
avatar
Łagodne są dla gejów i słabych organizmow
avatar
Kuflowe, klimatyzacja, telewizorek i zupka vifon ostra
avatar
Czilera wariacie
avatar
No ja nie wiem jakbym to zniósł, kiedy dostałbym bilecik.
avatar
avatar
Trochę płakałem i zrobiłem parę nowych blizn by ukoić ból psychiczny, ale potem wyszedłem po piwo
avatar
W zasadzie nawet przy tym usłyszałem że jestem "jebanym wyzyskiwaczem" i zrobiło mi się bardzo przykro
avatar
W liczbie 4 sztuki bo na więcej nie pożyczył Dead Nightmares
avatar
Aaaa, i pomieszalem z kuflowym mocnym 7% (kiedyś 7,2%)
avatar
Wziąłem więc 4x300mg i cudownie wyleczyłem trypla
avatar
Furaginy bierze się podobno 3x100mg dziennie
avatar
Pewnie jakieś jednodniowe zapalenie pęcherza
avatar
I generalnie mi wysłała badanis
avatar
avatar
kej9 cale szczęście już mi przeszło
avatar
Ale niezbyt podnieca mnie wąchanie czyjegoś potu podczas kiedy chce się wyspać, a nie balowac
avatar
swendzonca rura ?
Najlepsi z załogi według reputacji.
horsii 49916234
Maniek 17012473
Epsiakos 18811984
Beeniepatu 21441980
wwojtuss 15231293
doxyou 1445884
Admin 2090
Najlepsi z partnerów według reputacji.
Najwyżsi użytkownicy rangą.
1.Lifeisbrutal 3222 4810 28
2.Czeslawo 1740 2042 25
3.EmStO 1095 2649 24
4.DarkSonia 1020 2612 24
5.C84S 1083 2091 24
6.SztywnyMisza 1177 1594 24
7.Lukas1985 1161 1277 24
8.Kajabuza 961 1436 23
9.Szyderca 814 1455 23
10.DrakoMalfoy 744 1482 22
11.Amanita 757 894 22
12.kurvvisko 627 1311 21
13.kej9 637 793 21
14.hidden 603 612 21
15.fiodor 580 1281 20
16.ProducentRC 592 1129 20
17.Olan 425 939 19
18.Bogdan Boner 453 845 19
19.Martin 428 724 19
20.DissoEnjoyer 461 467 19