Czat
forum dopal

Forum TOR

Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion


Kopiuj adres



Powitalnia


Ostatnio: Wczoraj, 23:11

Dział dla nowych użytkowników, każdy z nich musi się tutaj wpisać!
Posty w tym dziale nie są naliczane.

5 837 Posty
842 Tematy

Nagrody za aktywność na forum


Ostatnio: 21.06.2026, 01:09

W tym miejscu możecie sprawdzić czy wygraliście w konkursie na najbardziej aktywnego użytkownika forum.

5 Posty
1 Tematy

Ogłoszenia z forum


Ostatnio: 6 godzin(y) temu

Wiadomości, aktualności oraz inne ważne kwestie związane bezpośrednio z działaniem forum.

553 Posty
19 Tematy

Konkursy


Ostatnio: 21.06.2026, 06:06

Konkursy w których można wygrać ciekawe nagrody, a także Wasze propozycje na nowe konkursy.

1 022 Posty
8 Tematy

Pomysły i sugestie


Ostatnio: 20.06.2026, 11:37

W tym miejscu zgłaszacie swoje pomysły oraz sugestie, które pomogą usprawnić i ulepszyć nasze forum. Zgłaszanie błędów w działaniu forum itp.

2 757 Posty
160 Tematy

Wiadomości


Ostatnio: 2 godzin(y) temu

Wiadomości oraz różne nowinki ze świata Research Chemicals, a także na temat różnych używek.

10 693 Posty
1 390 Tematy

Ogólne dyskusje o RC


Ostatnio: 4 godzin(y) temu

Dyskusja na temat odczynników do badań Research Chemicals. Wymiana doświadczeń, ciekawe przemyślenia, raporty z badań i wiele innych.

6 972 Posty
108 Tematy

Zdrowie i detoks


Ostatnio: 26.06.2026, 22:22

Propozycje oraz informacje na temat odpowiedniego i odpowiedzialnego dbania o organizm. Informacje na temat szkodliwości różnych używek, porady i pytania.

6 622 Posty
203 Tematy

ABC walki z uzależnieniem


Ostatnio: 14.06.2026, 18:23

Miejsce do dzielenia się: artykułami naukowymi o tematyce uzależnień / materiałami na temat wychodzenia z nałogów / miejscami, gdzie można szukać pomocy i wsparcia w drodze do trzeźwości.

162 Posty
3 Tematy

Prawo a używki


Ostatnio: 23.05.2026, 23:00

Informacje na temat statusu prawnego używek oraz RC. Pytania dotyczące legalności, różne porady i kwestie związane z prawem.

597 Posty
20 Tematy

Bezpieczeństwo w sieci


Ostatnio: 14.06.2026, 14:46

Jak należy zadbać o bezpieczeństwo w sieci? Porady, pytania, sugestie.

1 129 Posty
51 Tematy

Bezpieczeństwo fizyczne


Ostatnio: 24.05.2026, 16:10

W jaki sposób zadbać o bezpieczeństwo fizyczne.

483 Posty
10 Tematy

Dyskusje na luzie


Ostatnio: Wczoraj, 23:25

Ciekawe i luźne dyskusje związane z różnymi używkami, a także na temat Research Chemicals.

11 182 Posty
281 Tematy

Trip raporty


Ostatnio: 21.04.2026, 08:38

Wasze interesujące trip raporty, raporty z badań, ciekawe historie itp.

888 Posty
52 Tematy

Nauka i kuchnia


Ostatnio: 27.04.2026, 12:14

Przepisy użytkowników, kuchnia chemika, porady growerów, itp.

804 Posty
42 Tematy

Pytania i odpowiedzi


Ostatnio: Wczoraj, 23:07

Różne pytania i odpowiedzi związane z Research Chemicals oraz używkami.

3 966 Posty
156 Tematy

Dopalacze sklepy


Ostatnio: Wczoraj, 23:13

Wymiana informacji na temat sklepów oferujących odczynniki do badań w zakresie Research Chemicals oraz innych produktów i używek. Opinie, recenzje, wymiana zdań.

3 720 Posty
125 Tematy

Gdzie teraz na zakupy


Ostatnio: 25.06.2026, 11:11

Sprawdzone sklepy internetowe w których można bez obaw dokonać zakupu RC, używek itp.

2 628 Posty
146 Tematy

Finanse


Ostatnio: Wczoraj, 23:03

Bitcoin oraz inne kryptowaluty. Portfele w formie aplikacji, sprzętowe i inne. Ogólne porady na temat finansów.

857 Posty
43 Tematy

Nieuczciwe sklepy


Ostatnio: 21.06.2026, 03:15

Sklepy internetowe niegodne zaufania. Ostrzeżenia przed oszustami.

2 216 Posty
31 Tematy

Euforyki i empatogeny


Ostatnio: Wczoraj, 22:37

6-APB, 5-MBPB, 2,3-MDMC, 2-Metylo-mefedron i wiele innych.
Substancje działające m.in. na wyzwalaniu i/lub zwrotnej inhibicji neuprzekaźników odpowiadających za stymulację, euforię i pobudzenie.

2 009 Posty
32 Tematy

Stymulanty


Ostatnio: 23.06.2026, 07:25

4F-MPH, NEP, 2-fma i wiele innych.
Grupa substancji wpływające mocno na neuroprzekaźniki takie jak noradrenalina (NET) i dopaminę (DAT)

2 756 Posty
96 Tematy

Tabletki/Kapsułki


Ostatnio: 26.06.2026, 22:09

2CB, MDMA, MDA i wiele innych.
Produkty w których substancja czynna jest zamknięta w formie różnych tabletek lub kapsułek.

496 Posty
19 Tematy

Sole


Ostatnio: 18.06.2026, 20:16

Fake Coco, Pablo Cherry Coke, Cherry Cocolino i wiele innych.
Produkty, które powstają w wyniku połączenia ze sobą najczęściej kilku różnych substancji.

478 Posty
10 Tematy

Mieszanki ziołowe/Fake hash


Ostatnio: 07.02.2026, 08:01

Hardcore Incense, Spice Gold, Smart Shiva, Mocarz i wiele innych.
Gotowe produkty najczęściej w formie suszu, które powstały w wyniku połączenia kannabinoidów z podkładem roślinnym lub innym.

257 Posty
13 Tematy

Psychodeliki


Ostatnio: 29.05.2026, 17:47

1P-LSD, 4-AcO-DMT, 25E-NBOH, 4-EA-NBOMe, i wiele innych.
Substancje oddziaływujące na psychodeliczne receptory 5-HT(2A) oraz 5-HT(2C).

702 Posty
61 Tematy

Kannabinoidy


Ostatnio: 16.05.2026, 00:13

ADB-BUTINACA, 5F-ThGT-151, 5F-PHT-ADB, 4F-ABINACA i wiele innych.
Grupa substancji wpływające na receptory kannabinnoidowe CB1 oraz CB2.

601 Posty
61 Tematy

Opioidy/Opiaty


Ostatnio: Wczoraj, 18:19

Kodeina, Oksykodon, Morfina, Dipianon, MeOrphine i wiele innych.
Grupa substancji oddziaływująca na receptory opioidowe takie jak μ (MOR), δ (DELTA), κ (KAPPA).

937 Posty
39 Tematy

Benzodiazepiny


Ostatnio: 25.06.2026, 20:44

Etizolam, Diazepam, Flubromazepam, Klonazepam, Nitrazolam i wiele innych.
Grupa substancji oddziaływująca na kwas GABA.

1 470 Posty
52 Tematy

Dysocjanty


Ostatnio: 06.06.2026, 13:36

DCK, O-PCE, DMXE, 3-MeO-PCE, 2-FDCK, 3TFM-DCK i wiele innych.
Grupa związków oddziaływująca na receptory NMDA, z wyjątkami oddziaływania na serotoninę i dopaminę.

539 Posty
38 Tematy

Pozostałe środki


Ostatnio: Dzisiaj, 00:19

Wszystko inne!
Grupa: inhalanty, alkohole proste, alkohole złożone, laktany, poppersy, preparaty medyczne na recepte i bez / suplementy, wszystko co nie pasuje do powyższych.

2 204 Posty
121 Tematy

Pytanie dnia


Ostatnio: 26.06.2026, 22:05

Codziennie nowa dawka pytań i odpowiedzi.

8 364 Posty
548 Tematy

Strefa wywiadów


Ostatnio: 19.01.2026, 00:47

Strefa, w której nasi redaktorzy przeprowadzają z userami wywiady.

85 Posty
3 Tematy

Gradobicie


Ostatnio: 06.06.2026, 23:28

Tutaj się dowiesz co o Tobie myślą inni, anonimowo

169 Posty
10 Tematy

Gazeta forum


Ostatnio: 18.06.2026, 08:58

Newsletter forumowy w jedynej takiej formie. This month in dopalacze!

245 Posty
25 Tematy

Luźne tematy


Ostatnio: 2 godzin(y) temu

Różne luźne tematy niezwiązne bezpośrednio z RC oraz używkami.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

10 852 Posty
495 Tematy

Śmietnik


Ostatnio: 09.05.2026, 20:49

Miejsce w którym ląduje spam.

374 Posty
68 Tematy
Aby wysyłać wiadomości na czacie, musisz być zalogowany i posiadać przynajmniej rangę Starszy Szeregowy.
avatar
NIGDY BYM SIE NIE ZAMIENIŁ Podobno kultowa
avatar
A mi staje tylko po używkach
avatar
Fakt jest taki że dla chlopa nie staje po używkach
avatar
avatar
a przesadza?
avatar
CZY ONA PRZESADZA OTO JEST PYTANIE
avatar
"Czy ja przesadzam? Byłam dziś z chłopakiem na chrzcinach z jego strony. Był alkohol no i chłopak się upił xd Nie pierwszy raz zresztą jest pijany na jakiejś takiej imprezie xd Wróciliśmy do domu i jemu zebrało się na amory delikatnie mówiąc xd Było kilka prób, no ale po alkoholu wiadomo jak to jest. Sprzęt nie zawsze chce działać xd I ja już miałam tego dość, mówię, że jest gorąco, jest pijany i nie wychodzi i że nie mam ochoty xd Chłop próbował to zrobić na siłę jeszcze raz, a jak się wyrwałam to powiedział, że jestem nienormalna. W końcu się wkurzyłam delikatnie mówiąc i pojechałam do domu. A teraz mi wypisuje, że to wszystko co się dziś wydarzyło to moja wina, bo nie chcę mu dać xdd Ja naprawdę nie jestem przeciwniczką alkoholu, wszystko dla ludzi No ale kurcze, w takich sytuacjach już mi ręce opadają Nie można się napić jakoś kulturalnie?"
avatar
hulerkfow23 plusik dla ciebie mordeczko, pjona bita ess
avatar
avatar
To taki serial
avatar
cóż to takiego
avatar
avatar
avatar
dobrze mówi
avatar
jebać żydów, dziękuje i dobranoc
avatar
a nastepny dopiero 2027-2028 ja pierdole, myslalem ze to juz ostatni sezon jest
avatar
jestem ciekaw jak sie zakonczy ten sezon
avatar
a myslalem ze juz dzis skoncze ogladac
avatar
kej9 kurwa laguje na filmanie ostatni odcinek stamtad na kazdym odtwarzaczu
avatar
Chciałbym być żydem miałbym łatwiej e życiu
avatar
Zamiast je zbudować
avatar
Zabiłbym napięcie
avatar
To mów po prostu że żydzi wszyscy
avatar
avatar
Żydowscy geje
avatar
Najgorsi ludzie to żydowskie kobiety
avatar
masakra zostaliśmy wszyscy poddani obróbce termicznej
avatar
Nareszcie trochę chlodniej
avatar
znalazłem kadziabuka.mp4 xDD
avatar
avatar
avatar
pozdzierany nie zerwany
avatar
Tu jest zerwany gumolit!!
avatar
Kurwa jego mać
avatar
avatar
Wleci dobry sorcik
avatar
Trzyma go w piwnicy w niewoli i ogarnia żarcie jak
avatar
Aż się dziwię on ma tam chyba swojego Waltera whitea
avatar
Tylko czwóreczka zachęca mortke
avatar
Nie tylko na clearnecie
avatar
Mefedron ma świetny i tani w zasadzie wydaje mi się że ciężko by było coś znaleźć lepszego na necie ogolnie
avatar
hulerkfow23 no, ktoś tam się do roboty wziąl nieźle
avatar
Mortka zerknie
avatar
Od tego czasu nie było większych wpadek
avatar
I było już git
avatar
Taka była prawda i potem całkowicie przebudował oferte
avatar
horsii taa ale jeśli chodzi o synta to był taki okres że to był najgorszy vendor
avatar
u pawła sorciki jak mersi - finest selection Skengmen
avatar
no nie można temu zaprzeczyc
avatar
Także to mu trzeba przyznać że o to dba już od dłuższego czasu
avatar
Których nawet na sklep nie wystawiał
avatar
Jak ja jeszcze pracowalem dla Pawełka to mi często wysłał towar zanim pojawił się w ofercie i ludzie też go w chuja robili nieaktywnymi nepami
avatar
avatar
te wynalazki typu x-cmc i 15-ty analog pentylonu po obiedzi
avatar
że co 15 minut był nowy dopek z chin kurwa i połowa była nieaktywna domyślnie bo to takie zwiazki gowniane a nie że sort zły
avatar
no tak ale to było spowodowane tym
avatar
Paweł to chociaż minimalnie dba o swoją markę chociaż też zdarzały mu się wpadki przynajmniej kiedyś albo jako jeszcze synt sprzedawał alfabet prania i miał połowę oferty nieaktywnej to się nauczył na błędach
avatar
jak do bromazepamu wypiję pare piwek
avatar
Morko ja jutro będe w majami florida albo pojutrze
avatar
jakieś kurwa kule z kaszy mannej ulepione xd
avatar
ja tam wolę pawła
avatar
horsii ostatnio 3x pół z 3 różnych presów i ciach, Byłem w Maiami.
avatar
Hl to nie jest jakiś oszołom tylko testuje jeśli ludzie kupią taki sort który za grama go kosztuje mniej niż orenzadka Helena to taki będzie puszczal
avatar
horsii bestia zdradliwa whuj szczególnie z wódeczką
avatar
Morko ten clobromazolam jest tak samo amnezyjny jak flubromazolam praktycznie
avatar
kraftowe pressy
avatar
avatar
ale zobaczymy co ten koles wymysli co je w rękach lepi jak pierogi chyba
avatar
a pressy mogłyby być jutro jak dla mnie kurwa
avatar
avatar
ja do wtorku musze poczekac na tego bromka i rolki
avatar
avatar
kej9 zenzo potrzebne xX
avatar
no nie licząc tego żże są debile co jak im ręce zaczna sie trząść itd. i w głowie jebac od przedawkowania kofeiny to oni to biorą za czopke
avatar
help ćponki
avatar
zwala po kofeinie
avatar
walic takie ścierwo 5% to prędzej dostaniesz palpitacji serca od kurwa 3248393439 mg kofeiny niż sie porobisz dobrzse
avatar
avatar
Łape łyżeczką trza jeść wtedy Big Grin
avatar
to takie quality że marsz załosny sam sie wlacza kej9
avatar
horsii tzw mix low quality
avatar
avatar
albo fety typu 5% fety w fecie
avatar
hulerkfow23 hulerkfow23 3zł za grama to takie własnie mefy są jak nie gorsze
avatar
Jest dużo dobrego mefa ale jak ktoś chce w hurcie po 3zl za grama to wychodzi coś takiego xD
avatar
zenzor mmm...
avatar
Mortka ma zenzora nigdy i tak nie dostanie Big Grin
avatar
kurła nie obrażaj pana half lajfa bo sample packa nie dostaniesz
avatar
testujom tylko nowego dostawce przestancie im dokuczac!
avatar
Szczury osiedlowe by po nim studzienki kanalizacyjne wyjebywały
avatar
wygląda też jak ziemia koło mojego podwórka po 2 deszczowych dniach
avatar
Brązowy a defakto nie kamnieniowy tylko pudrowy
avatar
on wygląda jak kurwa coś po czym jest ogolnokrajowa żałoba 3 dniowa
avatar
hulerkfow23 huja tam hlowy 4mmek wyglada jak stary mdphpek
avatar
tak mam nadzieje że bedzie taki big crystal jak w sierpniu 2016 hohoho wtedy to bylo tak tak mordeczko
avatar
Wygląda jak sort od Tomka z Ciechocinka z 2013 a ten poza chujowymi wynikami wątrobowymi po nim to klepał zajebiście jest nadzieja że będzie tak samo
avatar
Czyli byloby tp juz 6
avatar
zerwana taśma dla jego
avatar
2mg i harnold
avatar
Mortka ma plan
avatar
to tak samo jak niejeden vendor gówno wysyłal jakieś nie wiadomo jakie, pisałeś mu że co ty za szmelc wysłałeś, a on COOO O CO CI CHODZI >>> NIKT SIE NIE SKARŻY <<<< TYLKO TY MASZ JAKIŚ PROBLEM XD
avatar
avatar
Nikt na forum nie napisał na mailu nam piszą że zajebiste
avatar
yin chyba a nie ying
avatar
Mortka jest jak ying i yang bardziej ten spokojny ale widzi lewym okiem węża
avatar
Testujemy nowszy sort i nowego dostawcę na was szczurki oczywiście już 100 klientów dostało i same dobre opinie
avatar
To mnie się podobało mortko
avatar
4mmc które wygląda jak zamrożona kasza manna
avatar
Dobre dobre
avatar
avatar
hulerkfow23 tu se mozesz czytac opinie o 4mmc ktore wyglada jak mdphp np hl
avatar
dr lipper
avatar
A tu masz lippppe
avatar
Tam chociaż jakiś escrow jest a tu
avatar
pobij go taboretem po plerach
avatar
wyjasniaj go dawaj
avatar
idopjeca
avatar
Jestem żydem
avatar
glowy polecom
avatar
ooo mortka bedzie wyjasnial
avatar
Panie amator
avatar
hulerkfow23 kazdy na cebulce
avatar
Który vendor serwuje takie emocje?
avatar
avatar
Najlepszy vendor to blackshiping daje ci zawsze mega adrenalinke raz czekasz tydzień raz miesiąc raz wcale nie dostajesz
avatar
tajes mortko
avatar
Ot jest escrow a nie na slowo honoru jak tu u tych polecanych wplata wpierw jak na olx
avatar
avatar
znany żydowski handlarz pressami Mordechai Pressmanovitz
avatar
tak zwana mikro wyjebka
avatar
avatar
Pressy u szefa prezesa
avatar
Z TEJ STRONY SZEF WITAM
avatar
PRESSY U SZEFA PRESS U SZEFA
avatar
Teraz ukradnie ale jak złożysz następnym razem to da 250 za to że zajebał hajs ostatnim razem
avatar
Morko w jednej piaskownicy wychowani nie Podobno kultowa
avatar
no to teraz też by mogł bo to takie samo opóźnienie Podobno kultowa
avatar
horsii o kurwa to ladnie
avatar
jutro będę tyle samo czekał co przy tamtym opoznieniu
avatar
a mogliscie kupic pressy u szezfa i jeszcze dalby wam zarobic
avatar
ostatnio mi wysłał 170 szt zamiast 100 za opóźnienie ciekawe czy teraz też
avatar
Słabo horsi słabo
avatar
hulerkfow23 mortka go zna on dobry chopak
avatar
Tak to jest jak ufasz dilerom a nie przyjaciołom i rodzinie która mówi nie kupuj narkotyków przez internet
avatar
avatar
avatar
ja nie wiem co ten typ tam robi chyba sam je zbija właśnie kurwa ręcznie
avatar
avatar
no stary ja 4 zamówienia juz u niego złożyłem i żadnego kurwa nie było w ciągu 5 dni roboczych
avatar
sorry horki
avatar
Wyruchał cię na hajs
avatar
exit skan
avatar
Mordeczka nie wyrabia tyxh presików klepać XD
avatar
Mi się wydaje że SCam jak chuj
avatar
picke to bym zjat
avatar
co on se w huja leci
avatar
o kurwa 18 to dlugo w huj
avatar
Trampek z rana i picka
avatar
Czekam na reakcje xD
avatar
ale wypadałoby kurwa xd żeby juz było
avatar
chuj wie. 18-tego założyłem i czekam
avatar
Odważny wziąl sam pressika gdyż ja nie wiedziałem
avatar
Morko jutro może będę mieć pressy, albo pojutrze
avatar
mortka wali trampka na sniadanie
avatar
doxyou ty gnoju co mnie obrażasz pod moją nieobecnosć
avatar
Doktorek wita
avatar
jest i doktor pressman
avatar
avatar
Achoj mortks wits
avatar
Jebane oxy plus sytuacja xd
avatar
Haha narazie jeszcze się trzymam ale sam widzę po sobie że spróbowałbym jakiegoś opio gdzie opio to ja w życiu nigdy
avatar
avatar
dojedziemy cie na granicy guwniarzu
avatar
avatar
nie ma takiego łamania, bo kej do szafy zamknie
avatar
avatar
oczym ty wgl pierdolisz
avatar
hulerkfow23 28.06 | 19:26 Jeśli się złamie to stawiam wam dopalacze z tego sianka zza granicy
avatar
Taaaa mimo że to tylko 5mg to wygrzewa lekko bo lekko ale czujesz
avatar
A jak mi jeszcze znajomi przywieźli zioło żebym się nie nudził i do tego przypalałem to byłem w ogóle nieobecny
avatar
A to wszystko przez sen
avatar
Czemu laptop jest na tym samym miejscu na pewno go przenosiłem czemu tu jest burdel przecież sprzatalem
avatar
Po pierwszej operacji kręgosłupa jak mnie tym faszerowali to byłem jak zombie
avatar
I się budzę i tak myślę kurwa co to było
avatar
No kurwa opioidy i to syntetyczne
avatar
Bo one działają na mnie w chuj dziwnie ale działają jak po nich idę spać wydaje mi się że robię coś w pokoju że ruszam rękami że coś przenoszę s to wszystko kiedy śpię
avatar
Wydaje mi się że nawet te oxy trochę mi taką trzeźwa równowagę zaburzyły xD
avatar
doxyou pewnie masz rację sam nie wiem narazie czekam co mi tam powiedzą jutro
avatar
Jeśli się złamie to stawiam wam dopalacze z tego sianka zza granicy
avatar
A używki, szczególnie w Twoim przypadku to pogłębianie szamba w którym się babrasz
avatar
avatar
Ja się czymam ale powoli myślę o niekonwencjonalnych metodach na to haha
avatar
Być może za jakiś czas będzie lepiej
avatar
Trzeba się kurwa trzymać
avatar
Nie wiem co Ci powiedzieć huler
avatar
Na chwilę się odciąć od tego całego gówna
avatar
Jedni lepiej inni gorzej fajnie by było tak pomyśleć tylko o tym żeby coś ogarnąć i chuuuun
avatar
Na czacie każdy się ma dobrze
avatar
Wy jakoś żyjecie dobrze się macie co niektórzy
avatar
pare wersów później
Najlepsi z załogi według reputacji.
horsii 50076254
Maniek 17012473
Epsiakos 18811985
Beeniepatu 21441980
wwojtuss 15231293
doxyou 1457892
Admin 2090
Najlepsi z partnerów według reputacji.
Najwyżsi użytkownicy rangą.
1.Lifeisbrutal 3222 4810 28
2.Czeslawo 1740 2042 25
3.EmStO 1095 2649 24
4.DarkSonia 1021 2618 24
5.C84S 1083 2091 24
6.SztywnyMisza 1178 1594 24
7.Lukas1985 1161 1277 24
8.Kajabuza 961 1436 23
9.Szyderca 814 1455 23
10.DrakoMalfoy 745 1486 22
11.Amanita 757 894 22
12.kurvvisko 627 1312 21
13.kej9 642 796 21
14.hidden 603 612 21
15.fiodor 580 1281 20
16.ProducentRC 592 1129 20
17.Olan 425 939 19
18.Bogdan Boner 453 845 19
19.smakosz 402 791 19
20.Martin 428 724 19