Czat
forum dopal

Forum TOR

Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion


Kopiuj adres



Powitalnia


Ostatnio: 4 godzin(y) temu

Dział dla nowych użytkowników, każdy z nich musi się tutaj wpisać!
Posty w tym dziale nie są naliczane.

5 830 Posty
840 Tematy

Nagrody za aktywność na forum


Ostatnio: 21.06.2026, 01:09

W tym miejscu możecie sprawdzić czy wygraliście w konkursie na najbardziej aktywnego użytkownika forum.

5 Posty
1 Tematy

Ogłoszenia z forum


Ostatnio: 21.06.2026, 01:40

Wiadomości, aktualności oraz inne ważne kwestie związane bezpośrednio z działaniem forum.

543 Posty
18 Tematy

Konkursy


Ostatnio: 21.06.2026, 06:06

Konkursy w których można wygrać ciekawe nagrody, a także Wasze propozycje na nowe konkursy.

1 022 Posty
8 Tematy

Pomysły i sugestie


Ostatnio: 20.06.2026, 11:37

W tym miejscu zgłaszacie swoje pomysły oraz sugestie, które pomogą usprawnić i ulepszyć nasze forum. Zgłaszanie błędów w działaniu forum itp.

2 757 Posty
160 Tematy

Wiadomości


Ostatnio: 20.06.2026, 12:41

Wiadomości oraz różne nowinki ze świata Research Chemicals, a także na temat różnych używek.

10 672 Posty
1 382 Tematy

Ogólne dyskusje o RC


Ostatnio: 21.06.2026, 01:27

Dyskusja na temat odczynników do badań Research Chemicals. Wymiana doświadczeń, ciekawe przemyślenia, raporty z badań i wiele innych.

6 969 Posty
108 Tematy

Zdrowie i detoks


Ostatnio: 10 godzin(y) temu

Propozycje oraz informacje na temat odpowiedniego i odpowiedzialnego dbania o organizm. Informacje na temat szkodliwości różnych używek, porady i pytania.

6 618 Posty
203 Tematy

ABC walki z uzależnieniem


Ostatnio: 14.06.2026, 18:23

Miejsce do dzielenia się: artykułami naukowymi o tematyce uzależnień / materiałami na temat wychodzenia z nałogów / miejscami, gdzie można szukać pomocy i wsparcia w drodze do trzeźwości.

162 Posty
3 Tematy

Prawo a używki


Ostatnio: 23.05.2026, 23:00

Informacje na temat statusu prawnego używek oraz RC. Pytania dotyczące legalności, różne porady i kwestie związane z prawem.

597 Posty
20 Tematy

Bezpieczeństwo w sieci


Ostatnio: 14.06.2026, 14:46

Jak należy zadbać o bezpieczeństwo w sieci? Porady, pytania, sugestie.

1 129 Posty
51 Tematy

Bezpieczeństwo fizyczne


Ostatnio: 24.05.2026, 16:10

W jaki sposób zadbać o bezpieczeństwo fizyczne.

483 Posty
10 Tematy

Dyskusje na luzie


Ostatnio: 20.06.2026, 22:26

Ciekawe i luźne dyskusje związane z różnymi używkami, a także na temat Research Chemicals.

11 175 Posty
281 Tematy

Trip raporty


Ostatnio: 21.04.2026, 08:38

Wasze interesujące trip raporty, raporty z badań, ciekawe historie itp.

888 Posty
52 Tematy

Nauka i kuchnia


Ostatnio: 27.04.2026, 12:14

Przepisy użytkowników, kuchnia chemika, porady growerów, itp.

804 Posty
42 Tematy

Pytania i odpowiedzi


Ostatnio: Wczoraj, 19:43

Różne pytania i odpowiedzi związane z Research Chemicals oraz używkami.

3 947 Posty
155 Tematy

Dopalacze sklepy


Ostatnio: Dzisiaj, 08:10

Wymiana informacji na temat sklepów oferujących odczynniki do badań w zakresie Research Chemicals oraz innych produktów i używek. Opinie, recenzje, wymiana zdań.

3 713 Posty
125 Tematy

Gdzie teraz na zakupy


Ostatnio: 20.06.2026, 23:14

Sprawdzone sklepy internetowe w których można bez obaw dokonać zakupu RC, używek itp.

2 627 Posty
146 Tematy

Finanse


Ostatnio: 18.06.2026, 10:44

Bitcoin oraz inne kryptowaluty. Portfele w formie aplikacji, sprzętowe i inne. Ogólne porady na temat finansów.

855 Posty
43 Tematy

Nieuczciwe sklepy


Ostatnio: 21.06.2026, 03:15

Sklepy internetowe niegodne zaufania. Ostrzeżenia przed oszustami.

2 216 Posty
31 Tematy

Euforyki i empatogeny


Ostatnio: 21.06.2026, 19:55

6-APB, 5-MBPB, 2,3-MDMC, 2-Metylo-mefedron i wiele innych.
Substancje działające m.in. na wyzwalaniu i/lub zwrotnej inhibicji neuprzekaźników odpowiadających za stymulację, euforię i pobudzenie.

2 008 Posty
32 Tematy

Stymulanty


Ostatnio: Dzisiaj, 07:25

4F-MPH, NEP, 2-fma i wiele innych.
Grupa substancji wpływające mocno na neuroprzekaźniki takie jak noradrenalina (NET) i dopaminę (DAT)

2 756 Posty
96 Tematy

Tabletki/Kapsułki


Ostatnio: 21.06.2026, 13:48

2CB, MDMA, MDA i wiele innych.
Produkty w których substancja czynna jest zamknięta w formie różnych tabletek lub kapsułek.

495 Posty
19 Tematy

Sole


Ostatnio: 18.06.2026, 20:16

Fake Coco, Pablo Cherry Coke, Cherry Cocolino i wiele innych.
Produkty, które powstają w wyniku połączenia ze sobą najczęściej kilku różnych substancji.

478 Posty
10 Tematy

Mieszanki ziołowe/Fake hash


Ostatnio: 07.02.2026, 08:01

Hardcore Incense, Spice Gold, Smart Shiva, Mocarz i wiele innych.
Gotowe produkty najczęściej w formie suszu, które powstały w wyniku połączenia kannabinoidów z podkładem roślinnym lub innym.

257 Posty
13 Tematy

Psychodeliki


Ostatnio: 29.05.2026, 17:47

1P-LSD, 4-AcO-DMT, 25E-NBOH, 4-EA-NBOMe, i wiele innych.
Substancje oddziaływujące na psychodeliczne receptory 5-HT(2A) oraz 5-HT(2C).

702 Posty
61 Tematy

Kannabinoidy


Ostatnio: 16.05.2026, 00:13

ADB-BUTINACA, 5F-ThGT-151, 5F-PHT-ADB, 4F-ABINACA i wiele innych.
Grupa substancji wpływające na receptory kannabinnoidowe CB1 oraz CB2.

601 Posty
61 Tematy

Opioidy/Opiaty


Ostatnio: 11 godzin(y) temu

Kodeina, Oksykodon, Morfina, Dipianon, MeOrphine i wiele innych.
Grupa substancji oddziaływująca na receptory opioidowe takie jak μ (MOR), δ (DELTA), κ (KAPPA).

933 Posty
39 Tematy

Benzodiazepiny


Ostatnio: Wczoraj, 05:10

Etizolam, Diazepam, Flubromazepam, Klonazepam, Nitrazolam i wiele innych.
Grupa substancji oddziaływująca na kwas GABA.

1 466 Posty
52 Tematy

Dysocjanty


Ostatnio: 06.06.2026, 13:36

DCK, O-PCE, DMXE, 3-MeO-PCE, 2-FDCK, 3TFM-DCK i wiele innych.
Grupa związków oddziaływująca na receptory NMDA, z wyjątkami oddziaływania na serotoninę i dopaminę.

539 Posty
38 Tematy

Pozostałe środki


Ostatnio: 10.06.2026, 13:14

Wszystko inne!
Grupa: inhalanty, alkohole proste, alkohole złożone, laktany, poppersy, preparaty medyczne na recepte i bez / suplementy, wszystko co nie pasuje do powyższych.

2 190 Posty
121 Tematy

Pytanie dnia


Ostatnio: 2 godzin(y) temu

Codziennie nowa dawka pytań i odpowiedzi.

8 351 Posty
547 Tematy

Strefa wywiadów


Ostatnio: 19.01.2026, 00:47

Strefa, w której nasi redaktorzy przeprowadzają z userami wywiady.

85 Posty
3 Tematy

Gradobicie


Ostatnio: 06.06.2026, 23:28

Tutaj się dowiesz co o Tobie myślą inni, anonimowo

169 Posty
10 Tematy

Gazeta forum


Ostatnio: 18.06.2026, 08:58

Newsletter forumowy w jedynej takiej formie. This month in dopalacze!

245 Posty
25 Tematy

Luźne tematy


Ostatnio: 20.06.2026, 22:31

Różne luźne tematy niezwiązne bezpośrednio z RC oraz używkami.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

10 841 Posty
494 Tematy

Śmietnik


Ostatnio: 09.05.2026, 20:49

Miejsce w którym ląduje spam.

374 Posty
68 Tematy
Aby wysyłać wiadomości na czacie, musisz być zalogowany i posiadać przynajmniej rangę Starszy Szeregowy.
avatar
horsii a jako reklama byłby promowany sklep Escobar store
avatar
więc można to traktować jako porażkę o terytorium
avatar
jak tego nie rozumiesz to już twój problem, zostały wypchnięte ze swoich naturalnych środowisk
avatar
a no i sample warte $2500
avatar
a potem przyjeżdża delegacja z bema i wręcza ci certyfikat hardkora
avatar
hulerkfow23 główną nagrodą jest wycieczka do sochaczewa i tam rajska podróż wokół śmietnika
avatar
Konwalia co ty kurwa gadasz co zwierzęta przegraly to nie igrzyska śmierci kosogłos xDD
avatar
to słodko gorzki układ
avatar
nie ma innej opcji dla tyuch zwierząt
avatar
ludzie sobie podporządkowali cały świat a zwierzęta przegrały pojedynek i patrzenie na nie jest hmm
avatar
a na końcu wchodzi Mosiężny Mściciel i robi eliminacje użytkników na podsatwie głosowania widzów
avatar
A potem relacja live z ucieczki przed myślową policja
avatar
ale co innego patrzeć na zwierzęta w zoo a na ludzi co sie staczają
avatar
w ciemnościach
avatar
przy zgaszonym świetle
avatar
i po tym muszą szukać jakichś ukrytych itemów w domu czy coś
avatar
challenge że muszą walić po cybuchu maczany na a-pvp z wiadra takiego z bańki po wodzie 5l i wiadra od mopa
avatar
jakby czyjes cierpienie i upadek bylo fajne do oglądania,
avatar
Tylko w innym miejscu
avatar
Jedni idą do zoo inni włączają patostreamy to samo zapotrzebowanie
avatar
smutne ze ludzie sponsorują takie rzeczy
avatar
no, zabawa całą dobę
avatar
Kolaboracja z popkiem by wleciala
avatar
Jakie to źródło hajsu oni by nawet spać na stremach nie musieli xd
avatar
avatar
a to wiem, zmarła, slyszalem
avatar
I zezgonowala
avatar
hulerkfow23 ale żeby to był cały interaktywny dom narkomanów 24/7 a nie że jeden debil siedział porobiony
avatar
W Rosji jakiś typ laskę w ciąży zamknął na balkonie na 2h przy -10
avatar
polecam wam wszystkim ten dopalacz
avatar
No w sumie już takie rzeczy były na tych liveach
avatar
zjadłem sobie 5g glicyny
avatar
i jemu odpierdala do reszty
avatar
wiesz siedzi taki pospawany chłop, potyrany, i ktos wysyła donate który jest czytany i tam jakieś głupoty które mu wkręcają jakieś jeszcze gorsze bzdury schizowe
avatar
Żeby się z daltonem napierdalali
avatar
Może ich do prime zaproszą
avatar
no w chuj
avatar
Kurwa stary nowe uniwersum
avatar
i będą dostawać challenge jakieś do robienia pod wpływem i nagrody zgarniać
avatar
* czytane
avatar
bedzie można im dawac donejty i będą czytani na głos
avatar
Dawaj robimy stream Turbiarz House i tam damy kiszczaka, enedue z bema, kogos tam
avatar
avatar
I prosił o pomoc. Hahaha
avatar
avatar
Jakbym miał taki fanbase też bym nagrywał lajwy z tych ucieczek
avatar
Ale powiem wam szczerze ja w chuj rozumiem belmondo xD
avatar
czyli jak tu było wspominane hulerkfow23 za slaba glowa na drugi
avatar
avatar
macie posłuchajcie sobie czegoś fajnego na tę piękną (chujową) porę dnia
avatar
A ja dalej nie wiem co to było
avatar
Nie powtorzylo się to
avatar
Ale nic się potem takiego nie stało
avatar
co to jakieś nawiązanie do yalaska kiurwa/
avatar
Szukałem odpowiedzi czy jakieś owady się nie zaległy w lufce chuj.wie
avatar
avatar
niz chodzic i sikac po miskach dla kotów
avatar
Stary przysięgam nie mam kurwa zielonego pojęcia jak o tym myślę to aż mnie ciary przechodzą
avatar
lepiej melac po domu
avatar
hore guwno
avatar
kurwa mac
avatar
jakim hujem Podobno kultowaPodobno kultowa
avatar
Popierdolone gówno
avatar
Ja myślałem że wtedy oszalałem
avatar
avatar
Że melalem po domu i tam były owady ona też to widziała mój przyjaciel tez to widzi
avatar
Nie no stary serio miałem zdjęcia i wysłałem to matce
avatar
doktorze kej9 jak pan myśli
avatar
może wkrętka alfiarska jakaś, chuj wie
avatar
o tym, że nie zostawiasz nigdy niczego za sobą, ty idziesz z tym bagażem już zawsze, mussiz zaakceptowac co sie stało a nie wypierać xd geez
avatar
Nie wiem nie analizowałem byłem wtedy pogubiony a to rylo mi beret i do teraz ryje
avatar
i że żądasz wyjasnien
avatar
to nastepne zdjęcie będzie jego rozjebanego ryja na podłodze
avatar
ale brakuje to innej puenty
avatar
powinieneśbył mu powiedzieć że jak jeszcze raz każe ci skasować to zdjęie
avatar
nie to o zostawianiu za sobą i isciu naprzód
avatar
przecież to jest jedno z bardziej antypsychologicznych stwierdzeń
avatar
to w ryju to nie tak daleko Podobno kultowa
avatar
Że mam iść przed siebie i zostawić to za sobą
avatar
kurwa to miało nazwę jakąś że ludzie robaki widzą pod skórą
avatar
Tak że mam to usunąć
avatar
KASUJ TO KURWA
avatar
to chyba jakiś szarlatan
avatar
psycholog uzyl stwierdzenia skasować XD?
avatar
Przy paleniu tego
avatar
I normalnie plułem owadami
avatar
Taaak paliłem ta alfę właśnie
avatar
a ćpałeś wtedy coś? w tym okresie?
avatar
psycholog to dla dzieci jest to widać problem go przerósł to cię zbył i powiedział usun to usun to nie mysl o tym xd
avatar
Zostawić za sobą ale kurwa jak to możliwe przez dobre pare h miałem w ślinie owady
avatar
największa wkrętka to wiara w to, że to już ostatni paseczek
avatar
Nie myśleć nie analizować
avatar
Powiedział mi potem że mam to skasować
avatar
To nie wkręty ja miałem realne zdjęcia mój psycholog
avatar
ja nie miałam takich wkrętek
avatar
horsii 23.06 | 20:00 a kobiety to nie wiem mają jakies wkrętki że im marzena dupe na instagramie w komentarzach obrabia XDD
avatar
Bo myslalem że oszalalem
avatar
A to nie był kurwa żart normalnie nagrałem to by
avatar
Poszedłem do lekarza mówi że nic się nie dzieje że to jakiś żart czy co
avatar
Powiedziała że ona nie wie jak to się stało
avatar
Jak to okno zostało wyjebane czemu kurwa kiedyś plułem owadami z ryja miałem to nagrane pokazałem matce
avatar
np. jakich
avatar
Ale powiem wam szczerze że ja naprawdę jestem bardzo sceptyczna osoba a jednak niektórych rzeczy nie umiem wyjaśnić które się działy i to nie chodzi o schizy tylko rzeczy które na serio się zdarzyly
avatar
a to nie tak, ze testosteron lepiej chroni mózg neuroprotekcjonalnie?
avatar
tak wlasnie jest
avatar
a kobiety to nie wiem mają jakies wkrętki że im marzena dupe na instagramie w komentarzach obrabia
avatar
faceci to mają cięzkie wkręty typu będe sie za chwile musiał napierdalać na smierc i zycie z dzikim murzynem czy innym tabunem agentów CIA którzy spiskuja przeciwko tobie
avatar
Zamknięte okno zostało wyjebane ot tak
avatar
Musiałem wzywać kogoś do naprawy do dziś kurwa tego nie rozumiem jak to się w ogóle stało
avatar
Latał przez 10 min
avatar
Mój kot wtedy dostał zawału prawe
avatar
no nie wiem, widzialam tyle samo babeczek z takimi rowniez wkrętami
avatar
Kiedyś jak ignorowałem te pukania wiatr wyrwal zamknięte okno z zawiasów
avatar
Przez jebane 3 lata zawsze zaczynało się tak samo
avatar
Zawsze słyszałem jak ktoś puka w moje okno
avatar
kobiety mają zupełnie inne mózgi to one nie zrozumieją męskich schiz i wkrętek policyjno-morderczych
avatar
A potem każdy kolejny raz to schizy i ZAWSZE zaczynało się od okien
avatar
Myślałem że będę musiał na śmierć i życie się napierdalac
avatar
I wtedy wziąłem nóż i chodziłem po domu patrzyłem się przez balkon swiecilem.telefonem
avatar
Moja pierwsza psychoza to pamiętam paliłem alfę siedziałem pod parapetem pod oknem z widokiem na balkon nagle wstaje i widzę gościa on patrzy na mnie przez 5 sekund i ucieka przez balkon
avatar
może im więcej zobaczysz takich absurdalnych sytuacji z boku to jednak ci to zostanie troche na przyszłość
avatar
te obawy przed nie wiadomo czym, a nie brałam wtedy jeszcze
avatar
bo ja widziałam takie psyhcozy ludzi nieuzasadnione w ilościach sporawych
avatar
ale w sumie mam teorie
avatar
Po 3 minutach ja już myślałem którędy uciec
avatar
Na początku zaczynało się to zawsze od niepokoju takiego wiesz a może sprawdzę czy coś się nie dzieje
avatar
a tu nagle nic sie nie dzieje, halo halo ty wlasnie zwiekszyles czujnosc i nic nie slychac? trzeba sie skupic jeszcze mocniej skoro to takie wazne
avatar
to jest naturalne, zwiększasz czujnosc
avatar
Wtedy jest koniec każdy dźwięk jakiś szmer interpretujesz jako zagrożenie xd
avatar
to chyba jak mówił Epsiakos my nie jesteśmy w stanie nigdy uwierzyć w 100 % w te myśli
avatar
I zaczynasz nasłuchiwac ciszy
avatar
To prawda akurat xDD W chuj w zasadzie najwieksze schizy zawsze wchodzą jak wyłączysz muzyke
avatar
wlasnie przez siedzenie w pokoju 3x3 w ciszy to bardziej sobie wkrecisz taką banie
avatar
Po prostu czujesz że tak jest i jesteś tego pewna i musisz uciekać
avatar
Po tylu latach ja nadal tego nie rozumiem to jest silniejsze od ciebie możesz siedzieć w pokoju 3x3m zamknięta na klucz być cicho jak mysz ale te schizy sa silniejsze nie ptzetlumaczysz sobie że to nie ma sensu
avatar
ale nie wyszłabym z domu zeby uciekac czy cos
avatar
i wyglądało jakby na nim wchodzili mi na chate XD
avatar
bo zobaczyłam jakiś sznurek nad moim oknem
avatar
napisałam do kolegi ze juz wbijaja mi na chate
avatar
raz w życiu miałam faze ze
avatar
Bo nie trzeba było ich wiązać
avatar
tylko takie hmm nie jest to niemożliwe, to mogłoby się stać. Nigdy pewności nie było poza jedną akcją
avatar
zaraz zaczniesz. Mosiężny Mściciel z Sochaczewa już jedzie
avatar
Ja się bałem że nie zdążę włożyć butów więc wychodziłem ubrany w połowę bez bluzy w zimę w klapkach
avatar
nie miałam nigdy pewności
avatar
Konwalia2568 nie umiem ci tego wytłumaczyć wyobraź sobie że jesteś pewna że do chaty wbija ci morderca i patrzy na ciebie to nie przypuszczenie to pewność
avatar
jedna z gorszych substancji dla mnie
avatar
2g nepa bombka na śniadnie na dobry dzien
avatar
avatar
avatar
avatar
Więc uciekałem
avatar
to na pewno był kacper
avatar
I słyszałem glosy które mówiły proszę uciekaj
avatar
Ja słyszałem że ktoś mi puka w okna czułem obecność kogoś w szafie
avatar
jak mozna wyjsc z domu na psychozie
avatar
I słysząc głosy matki i czegoś dziwnego w głowie
avatar
Kryjąc się za krzakami
avatar
Ja miałem psychozę po 2 buchach czułem że ktoś mnie łapie za ramię i uciekałem przez osiedle 2km
avatar
2 tygodnie i psychoza level 10
avatar
Raz załapałem schize i miałem już je za każdym razem
avatar
ale oglądałam typa co jaral codziennie
avatar
Ja przez 2 lata nie miałem żadnych uników a potem
avatar
ja pare razy tylko paliłam
avatar
No to akurat w sumie prawda prędzej czy później zabiera cię do krainy czarów
avatar
avatar
jak to substancja sie nadaje tylko do psychozy
avatar
Paliłem alfę 5 lat może
avatar
az cud ze w psychiatryku nie wyladowales po alfie
avatar
to bym cenzurowal gowno burze w temacie
avatar
Słyszałem te historie o tej super fecie ale ja byłem za młody to niby latalo w latach 2000 a ja byłem za młody xd teraz wiem że czysta feta na mnie nie zrobiła wrażenia ale ja też byłem mocno przeorany alfa więc ciężko się tu rzetelnie wypowiedzieć
avatar
jakbyscie dostali teraz tego mefa co waliliscie 1 raz
avatar
przy tym stanie receptorow
avatar
to byscie chuja poczuli
avatar
Mef jest teraz kilka poziomów wyżej niż dekadę temu
avatar
jakby byl chujowy
avatar
i to calkiem mocno jak dziala
avatar
stad ze po takim czasie, kazdy cos czuje
avatar
a skad wiem ?
avatar
od tego co kiedys byloa
avatar
mef jest o 10000% lepszy
avatar
avatar
ktory uczciwie zrobil
avatar
Huja się zgadza, mam obecnie takie sorty mefa, że kiedyś to było marzenie
avatar
jak kupujesz od producenta
avatar
i glownie paste robia
avatar
I może to jest ta różnica
avatar
innych skladnikow to na bank
avatar
Amfetamina czysta jest dostępna na pewno tylko może jest robiona z innych prekursorów
avatar
avatar
hulerkfow23 niee akurat to sie zgadza
avatar
mozna miec taką co 30 mg cie robi mocno a inna 100 mg i w sumie to lipa
avatar
Chuj wie szczerze mówiąc może tak było a może to bajki jak o mefie że kiedyś to było a teraz nie ma
avatar
bo te sorty są mega losowe
avatar
ale z piko jest problem
avatar
polska amfetamine najlatwiej kupic w niemczech Podobno kultowa
avatar
nie to co teraz lata jako feta
avatar
ze stara feta to bylo takie 60% piko
avatar
ale ogolnie ci powiem ze slyszalem
avatar
ale to normalka jak sie ma pierdolnik w glowie nagle
Najlepsi z załogi według reputacji.
horsii 49806233
Maniek 16982473
Beeniepatu 21441980
Epsiakos 18781977
wwojtuss 15231293
doxyou 1441881
Admin 2090
Najlepsi z partnerów według reputacji.
Najwyżsi użytkownicy rangą.
1.Lifeisbrutal 3222 4810 28
2.Czeslawo 1740 2042 25
3.EmStO 1095 2649 24
4.DarkSonia 1018 2607 24
5.C84S 1083 2091 24
6.SztywnyMisza 1177 1593 24
7.Lukas1985 1161 1277 24
8.Kajabuza 961 1436 23
9.Szyderca 814 1455 23
10.DrakoMalfoy 744 1482 22
11.Amanita 757 894 22
12.kurvvisko 627 1311 21
13.kej9 636 792 21
14.hidden 603 612 21
15.fiodor 580 1281 20
16.ProducentRC 592 1129 20
17.Olan 425 939 19
18.Bogdan Boner 453 845 19
19.Martin 428 724 19
20.DissoEnjoyer 461 467 19