Czat
forum dopal

Forum TOR

Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion


Kopiuj adres



Powitalnia


Ostatnio: 4 godzin(y) temu

Dział dla nowych użytkowników, każdy z nich musi się tutaj wpisać!
Posty w tym dziale nie są naliczane.

5 831 Posty
841 Tematy

Nagrody za aktywność na forum


Ostatnio: 21.06.2026, 01:09

W tym miejscu możecie sprawdzić czy wygraliście w konkursie na najbardziej aktywnego użytkownika forum.

5 Posty
1 Tematy

Ogłoszenia z forum


Ostatnio: 21.06.2026, 01:40

Wiadomości, aktualności oraz inne ważne kwestie związane bezpośrednio z działaniem forum.

543 Posty
18 Tematy

Konkursy


Ostatnio: 21.06.2026, 06:06

Konkursy w których można wygrać ciekawe nagrody, a także Wasze propozycje na nowe konkursy.

1 022 Posty
8 Tematy

Pomysły i sugestie


Ostatnio: 20.06.2026, 11:37

W tym miejscu zgłaszacie swoje pomysły oraz sugestie, które pomogą usprawnić i ulepszyć nasze forum. Zgłaszanie błędów w działaniu forum itp.

2 757 Posty
160 Tematy

Wiadomości


Ostatnio: 20.06.2026, 12:41

Wiadomości oraz różne nowinki ze świata Research Chemicals, a także na temat różnych używek.

10 672 Posty
1 382 Tematy

Ogólne dyskusje o RC


Ostatnio: 21.06.2026, 01:27

Dyskusja na temat odczynników do badań Research Chemicals. Wymiana doświadczeń, ciekawe przemyślenia, raporty z badań i wiele innych.

6 969 Posty
108 Tematy

Zdrowie i detoks


Ostatnio: Wczoraj, 10:08

Propozycje oraz informacje na temat odpowiedniego i odpowiedzialnego dbania o organizm. Informacje na temat szkodliwości różnych używek, porady i pytania.

6 618 Posty
203 Tematy

ABC walki z uzależnieniem


Ostatnio: 14.06.2026, 18:23

Miejsce do dzielenia się: artykułami naukowymi o tematyce uzależnień / materiałami na temat wychodzenia z nałogów / miejscami, gdzie można szukać pomocy i wsparcia w drodze do trzeźwości.

162 Posty
3 Tematy

Prawo a używki


Ostatnio: 23.05.2026, 23:00

Informacje na temat statusu prawnego używek oraz RC. Pytania dotyczące legalności, różne porady i kwestie związane z prawem.

597 Posty
20 Tematy

Bezpieczeństwo w sieci


Ostatnio: 14.06.2026, 14:46

Jak należy zadbać o bezpieczeństwo w sieci? Porady, pytania, sugestie.

1 129 Posty
51 Tematy

Bezpieczeństwo fizyczne


Ostatnio: 24.05.2026, 16:10

W jaki sposób zadbać o bezpieczeństwo fizyczne.

483 Posty
10 Tematy

Dyskusje na luzie


Ostatnio: 20.06.2026, 22:26

Ciekawe i luźne dyskusje związane z różnymi używkami, a także na temat Research Chemicals.

11 175 Posty
281 Tematy

Trip raporty


Ostatnio: 21.04.2026, 08:38

Wasze interesujące trip raporty, raporty z badań, ciekawe historie itp.

888 Posty
52 Tematy

Nauka i kuchnia


Ostatnio: 27.04.2026, 12:14

Przepisy użytkowników, kuchnia chemika, porady growerów, itp.

804 Posty
42 Tematy

Pytania i odpowiedzi


Ostatnio: 22.06.2026, 19:43

Różne pytania i odpowiedzi związane z Research Chemicals oraz używkami.

3 947 Posty
155 Tematy

Dopalacze sklepy


Ostatnio: Wczoraj, 08:10

Wymiana informacji na temat sklepów oferujących odczynniki do badań w zakresie Research Chemicals oraz innych produktów i używek. Opinie, recenzje, wymiana zdań.

3 713 Posty
125 Tematy

Gdzie teraz na zakupy


Ostatnio: 20.06.2026, 23:14

Sprawdzone sklepy internetowe w których można bez obaw dokonać zakupu RC, używek itp.

2 627 Posty
146 Tematy

Finanse


Ostatnio: 18.06.2026, 10:44

Bitcoin oraz inne kryptowaluty. Portfele w formie aplikacji, sprzętowe i inne. Ogólne porady na temat finansów.

855 Posty
43 Tematy

Nieuczciwe sklepy


Ostatnio: 21.06.2026, 03:15

Sklepy internetowe niegodne zaufania. Ostrzeżenia przed oszustami.

2 216 Posty
31 Tematy

Euforyki i empatogeny


Ostatnio: 21.06.2026, 19:55

6-APB, 5-MBPB, 2,3-MDMC, 2-Metylo-mefedron i wiele innych.
Substancje działające m.in. na wyzwalaniu i/lub zwrotnej inhibicji neuprzekaźników odpowiadających za stymulację, euforię i pobudzenie.

2 008 Posty
32 Tematy

Stymulanty


Ostatnio: 1 minutę temu

4F-MPH, NEP, 2-fma i wiele innych.
Grupa substancji wpływające mocno na neuroprzekaźniki takie jak noradrenalina (NET) i dopaminę (DAT)

2 757 Posty
97 Tematy

Tabletki/Kapsułki


Ostatnio: 21.06.2026, 13:48

2CB, MDMA, MDA i wiele innych.
Produkty w których substancja czynna jest zamknięta w formie różnych tabletek lub kapsułek.

495 Posty
19 Tematy

Sole


Ostatnio: 18.06.2026, 20:16

Fake Coco, Pablo Cherry Coke, Cherry Cocolino i wiele innych.
Produkty, które powstają w wyniku połączenia ze sobą najczęściej kilku różnych substancji.

478 Posty
10 Tematy

Mieszanki ziołowe/Fake hash


Ostatnio: 07.02.2026, 08:01

Hardcore Incense, Spice Gold, Smart Shiva, Mocarz i wiele innych.
Gotowe produkty najczęściej w formie suszu, które powstały w wyniku połączenia kannabinoidów z podkładem roślinnym lub innym.

257 Posty
13 Tematy

Psychodeliki


Ostatnio: 29.05.2026, 17:47

1P-LSD, 4-AcO-DMT, 25E-NBOH, 4-EA-NBOMe, i wiele innych.
Substancje oddziaływujące na psychodeliczne receptory 5-HT(2A) oraz 5-HT(2C).

702 Posty
61 Tematy

Kannabinoidy


Ostatnio: 16.05.2026, 00:13

ADB-BUTINACA, 5F-ThGT-151, 5F-PHT-ADB, 4F-ABINACA i wiele innych.
Grupa substancji wpływające na receptory kannabinnoidowe CB1 oraz CB2.

601 Posty
61 Tematy

Opioidy/Opiaty


Ostatnio: Wczoraj, 20:25

Kodeina, Oksykodon, Morfina, Dipianon, MeOrphine i wiele innych.
Grupa substancji oddziaływująca na receptory opioidowe takie jak μ (MOR), δ (DELTA), κ (KAPPA).

934 Posty
39 Tematy

Benzodiazepiny


Ostatnio: 22.06.2026, 05:10

Etizolam, Diazepam, Flubromazepam, Klonazepam, Nitrazolam i wiele innych.
Grupa substancji oddziaływująca na kwas GABA.

1 466 Posty
52 Tematy

Dysocjanty


Ostatnio: 06.06.2026, 13:36

DCK, O-PCE, DMXE, 3-MeO-PCE, 2-FDCK, 3TFM-DCK i wiele innych.
Grupa związków oddziaływująca na receptory NMDA, z wyjątkami oddziaływania na serotoninę i dopaminę.

539 Posty
38 Tematy

Pozostałe środki


Ostatnio: 10.06.2026, 13:14

Wszystko inne!
Grupa: inhalanty, alkohole proste, alkohole złożone, laktany, poppersy, preparaty medyczne na recepte i bez / suplementy, wszystko co nie pasuje do powyższych.

2 190 Posty
121 Tematy

Pytanie dnia


Ostatnio: 30 minut(y) temu

Codziennie nowa dawka pytań i odpowiedzi.

8 357 Posty
548 Tematy

Strefa wywiadów


Ostatnio: 19.01.2026, 00:47

Strefa, w której nasi redaktorzy przeprowadzają z userami wywiady.

85 Posty
3 Tematy

Gradobicie


Ostatnio: 06.06.2026, 23:28

Tutaj się dowiesz co o Tobie myślą inni, anonimowo

169 Posty
10 Tematy

Gazeta forum


Ostatnio: 18.06.2026, 08:58

Newsletter forumowy w jedynej takiej formie. This month in dopalacze!

245 Posty
25 Tematy

Luźne tematy


Ostatnio: 20.06.2026, 22:31

Różne luźne tematy niezwiązne bezpośrednio z RC oraz używkami.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

10 841 Posty
494 Tematy

Śmietnik


Ostatnio: 09.05.2026, 20:49

Miejsce w którym ląduje spam.

374 Posty
68 Tematy
Aby wysyłać wiadomości na czacie, musisz być zalogowany i posiadać przynajmniej rangę Starszy Szeregowy.
avatar
za karę są pasy i haloperidol i podobne a nie takie coś
avatar
doktorze tytus to jest szpital psychiatryczny, tutaj chyba nie robimy lewatyw
avatar
horsii zdejm pasa, presja jest potrzebnaPodobno kultowa
avatar
wiem jak jest
avatar
bez presji sie nie da zmusic do czego kolwiek
avatar
skorzystasz z tajnej mocy adhd
avatar
no czyli mowie
avatar
Ja mam czas do końca września
avatar
avatar
licencjata nie piszesz
avatar
Konwalia2568 zesralas sie wstawaj
avatar
Nawet jeśli efekt jest jednostronny, to nie przeszkadza mi to. Najważniejsze, że przyłożyłam się do realizacji zadania, które sobie wyznaczyłam dla samej siebie.
avatar
A jak se pomyślę, że kolejny raz muszę żreć ten mefedron to mnie aż w chuju strzyka
avatar
Fakty są takie że szykuje się kolejny weekend bez stima
avatar
Język faktów powiadasz
avatar
DarkSonia czuje się dobrze. Przeprowadziłam dłuższą rozmowę na hiperfocusie, a jego rezultatem jest chęć wprowadzania języka faktów do moich wypowiedzi.
avatar
Bo takiej chujni to już dawno nie było
avatar
Obstrzał w chuj musi być
avatar
Co tam się dzieje że to tak słabo lata
avatar
avatar
avatar
kazdy wzial hexen
avatar
avatar
Eps gdzie nagrody, gadaj
avatar
to pierw zaczyna wlasnie pisac nad wyraz elokwentnie
avatar
to jest smieszne ze osoba z adhd jak sie wkurwia
avatar
Fajnie gdyby była możliwość edytowania komentarza, bo "mute za mute" miał kończyć całość
avatar
avatar
Konwalia2568 a ze mnie sie smialas jak pisalem elokwentnie
avatar
Doktorze Horski proszę przygotować dupsko pacjenki do lewatywy
avatar
Z niespodzianką
avatar
Za niesubordybację jest klaps na gołą dupe
avatar
Jedyny możliwy kompromis w tej sytuacji to próba zastosowania zasady wzajemności. Ja postaram się częściej pisać fakty, a mniej spekulacji. Ciebie proszę o konstruktywną i nieagresywną krytykę. Chętnie odpowiem na twoje potencjalne pytania wyjaśniające najdrażliwszych skrótów myślowych, twierdzeń itp. Jeśli nie jesteś tym zainteresowany to proponuję mute za mutei dajmy sobie mute'a nawzajem
avatar
doktorze tytus prosze jeszcze 5 mg haloperidolu im zapodać tutaj za niesubordynację
avatar
avatar
pani jest w szpitalu psychiatrycznym tutaj nie ma jakiegoś że ja nie chcę
avatar
do 19:30 az slonce zajdzie
avatar
moj jeszcze poczeka
avatar
avatar
avatar
dobrA NIc... powodzeonka tam z walką... a ja sie zbieram na zakupki bo zelzalo troche a musze z moja na siku wyjść w koncu haha
avatar
ja uwielbiam jagody... wgl spoko ze mi przypomniales se zara idem do lidla - musze kupic zapas Big Grin
avatar
bede musial matke przypilnoiwac w ten weekend
avatar
zeby sie nei odwodnic
avatar
i zapas mleka
avatar
no to se daj jagody... ja tego obalilam chyba z litra... ale nie czulam w ogole upalu po tym czary mary
avatar
ja to mam wode o neutralnym ph
avatar
serio zrób sobie jak zle znosusz temp
avatar
ale wole z jagodami
avatar
avatar
epsiak ja ost odkrylam super cos przypadkiem maślanka z truskawkami nie wiem czy lubisz... blender i jedziesz... serio zajebiscie na upal
avatar
gdize potrafilo czasami byc roznicy 35 stopni
avatar
tak samo jak skoki w nocy temperatury
avatar
a tam takie temperatury to byla calkowita normalka
avatar
serducho pamiet maratony
avatar
ja to mam niestety ryse po afganie
avatar
ty jestes stimiarz to ma swoje zalety i wady Big Grin
avatar
co jest nie porzadane w moim przypadku
avatar
ja przy tak duzych upalach moge dostac ptsd
avatar
ja pierdole na pake czekam na klime czekam, dobrze ze wyplata doszła na czas haha Big Grin
avatar
wiesz glupie 5stC mniej i serio jest roznica... ale ja tam jakos dobrze znosze upaly glownie mi chodzi o moja malutką żeby było jej lepiej :/
avatar
kurwa byle zdazyl do piątku
avatar
ja chyba tak zrobie w piatek
avatar
150zl na 3 dni + 300 kaucji
avatar
a najlepiej wynajac
avatar
musi ja nabic czy coś i mi to zmontuje
avatar
moj braciszek ma cos wycZarowac jak chwile znajdzie ponoc ma w garazu nieuzywana klime do domu
avatar
ten sam efekt za mniejsze pieniadze
avatar
niz klime stricte
avatar
klimatyzator juz lepiej kupic
avatar
ale musze się klimy dorobić
avatar
wiesz takki bezdzwiekowy ale za to ze jest dupny mam obieg w calym pokoju i jest znośnie
avatar
moj sie boi takich rzeczy
avatar
chlodzenie psa
avatar
ja mam taki dupny wiatrak 40cm ... daje radę nawet - ona caly vczas przy nim lezy sobie
avatar
avatar
a jak jest turbo zle
avatar
avatar
w ciagu dnia na niej spi sobie
avatar
ja swojemu mate chlodzaco zalatwilem
avatar
no moja psinka to będzie miala przejebane :/
avatar
i dopiero wyjsc, ja tak ze swoim ostatnio robie
avatar
i przetrzymac psiaka do 19-20
avatar
i weśś tu jebnij se porzadnego szczurka mefika
avatar
zrobic konkretnie duzy spacer
avatar
no właśnie to mnie przeraża... bo coś czuje że wbije kodzik w piątek max... a tu u mnie ma być koło 40StC kurFa
avatar
to pobudka o 5 rano
avatar
a jak ktos ma psa
avatar
ale to na pewno bym na dwor nie wychodzil
avatar
no chyba ze pokoj z klimatyzacja
avatar
ja bym nie radzil cpac w ten weekend
avatar
no nic, 3ba się uzbroić w cierpliwość i przygotować na upały ja pierdolę...
avatar
chociaszz TY, przynajmniej wiemy że docierają haha Big Grin XD
avatar
ja swoja mam
avatar
o Epsiak... powiedz, że Ty teszz czekasz na pakę to yebne normalnie Big Grin
avatar
jeszcze zaraz pawulon przygotuje
avatar
horsii haloperidol juz przygotowany
avatar
Konwalia2568 wszystko u Ciebie OK kochaniutka?
avatar
Od tytusa pasów nie chce, mi nie potrzebny dobry mefedron
avatar
Taka jest właśnie różnica między wiarą a podejściem bardziej naukowym
avatar
doktorze TYTUS pasy proszę
avatar
Nie trzeba się bać ludzi, którzy mają wątpliwości. Obawiajmy się ludzi wierzących w swoje przekonania, bez cienia wątpliwości i krzty pokory.
avatar
Stwierdziliby, że biorąc pod uwagę całokształt, nie jestem pacjentką pierwszego, czy nawet drugiego wyboru. Nie stwarzam dużego zagrożenia, na pewno nie na tyle, żeby ograniczone zasoby szpitala psychiatrycznego marnować na lżejsze przypadki
avatar
na stałe to na stałe, zapraszamy do karetki
avatar
Na stałe
avatar
Mnie tak nie nakręcają pojedyńcze słowa, jeśli dostrzegam wysokie prawdopodobieństwo odmiennego spojrzenia na przekaz. Bo wtedy można dopytać o bardziej złożony opis core'a
avatar
do choroszczy na badania?
avatar
Negatywny odbiór moich wypowiedzi wynika najczęściej z naszych różnych podejść do interpretowania definicji i poziomu cierpliwości.
avatar
gdzie moj stek srednio wysmazony z posypka hexenowa
avatar
Co jest znacznie utrudnione, ze względu na mój luźny stosunek do znaczenia słów. Uczenie się najadekwatniejszych definicji do obiektu jest trudne dla mojego umysłu. Konieczna jest chęć na zmianę, by móc trzymać się wytrwałości w wykorzystywaniu określonej techniki.
avatar
Ja bym chciała być lepiej rozumiana przez innych
avatar
Chcieć nie znaczy móc
avatar
on by chciał być zbenziony
avatar
Żywy lub zbenziony
avatar
Poszukiwany granatnik
avatar
avatar
Tak teraz jest większy ale za to straciłem w nim czucie
avatar
ty pojechałeś na ten zabieg powiększania penisa co nie?
avatar
Ale jestem tak męski że wiadome było że to nic takiego
avatar
Tylko nieprzyjemnie jak się wbijali w rdzeń kregowy
avatar
Tak jestem w spa
avatar
avatar
czyli juz ogarneli ci te jelito na trytytke
avatar
Dzisiaj będzie łosoś w sosie curry
avatar
Przychodzi do ciebie kelnerka i na pilota pielęgniarka
avatar
avatar
Dają ci tablet dostęp do yt spotify
avatar
Własny pokój własny kibel i prysznic
avatar
Szpitale w Holandii są zajebiste
avatar
redaktor nie powinien się gubić nigdzie
avatar
Może się zgubił w wymiarze alkowym i zadzwonił na policje, żeby zgłosić zaginięcie 🤔 a potem zdziwiony, że poszukują zguby ..
avatar
avatar
kej9 chcesz do redakcji bo bedziemy temu panu doxyou odbierac tytuł
avatar
Ale sks naruchalen
avatar
Ja lkerxkku
avatar
chwalmy pana
avatar
Nie umarłem przezylem
avatar
Bp jesuem
avatar
btw co ten granatnik pierdoli o byciu poszukiwanym
avatar
avatar
slyszalem to na wlasne oczy
avatar
Lato to najlepszy czas na odrobinę ruchu na zewnątrz, bo wreszcie jest ciepło. Koniecznie idź pobiegać - w samo południe, słońce szybko wysuszy pot z ubrań. Nie biegaj wieczorem, jak chcesz biegać po ciemku, to masz od tego jesień. Ubrania biegowe ciemne (jest się wtedy lepiej widocznym na tle zieleni), z długim rękawem i nogawkami (lepiej wchłaniają pot, żeby go odprowadzić na zewnątrz).
avatar
Każdy wie, że jak zostawisz psa w samochodzie to się ugotuje. Wystarczy 30 minut przy 40 stopniach. Ale nie każdy wie, że jak zostawisz go 10 minut dłużej to mięso łatwiej odejdzie od kości.
avatar
widze jestes swiadomy i w temacie, piontka szajbusie
avatar
na mapach kiedys pisali Hic sunt dracones
avatar
oceany to ich ropa ktora do nas wyplywa bo maja jej za duzo
avatar
ziemia jest plaska a za sciana lodu zyja giganci
avatar
Darmowy detoks przynajmniej
avatar
Że 2 dbu
avatar
Nie będzie mnie ż
avatar
Zata się zgłaszam na ma dooek.psniwii
avatar
Darmowa dostawa, sprytne
avatar
To daj namiary 🤣
avatar
Jestem. Poszukiwany oficjalnie
avatar
Do psychiatryka to alfa, nep i hexen, jak myślicie?
avatar
Zprsoili. Mnie na komsndne.
avatar
Przytulnie
avatar
Będzie wesoło
avatar
Może do szpitala zamówię nagrodę
avatar
avatar
doxyou Zaprosili Cie na rozmowę kwalifikacyjną?
avatar
Ja poczekam, trochę długo, ale doczekam się
avatar
Jest ciśnienie 🤪
avatar
Dp m ie dzwonili
avatar
Z narkotykowego
avatar
Nsjebalem sie o cl ci cbodzo
avatar
doxyou Mega głęboki przekaz płynie z Twoich słów
avatar
skandaliczne zachowanie
avatar
epsiakos z heksem w duppie no ladnie
avatar
No przecież jak te nagrody nie dolecą do piatku to chuj mnie strzeli na miejscu
avatar
Epsiakos avatar Epsiakos 24.06 | 09:44 umrzemy w weekend - obyśmy umarli z nadmiaru hexa w dupie
avatar
Hfsryhnk hhfdd ojjj
avatar
Naruvhalrm sie za wszystkie vzssu
avatar
Rj panowie odjrbsmrl. Tska bockr
avatar
horsii chuju dzeonilem z 5 eaxy
avatar
avatar
skibidi essa swiat sie konczy
avatar
ostatnio matula siks sewen mango musztarda XDDD
avatar
wez kurwa
avatar
six seven six seven six seven
avatar
avatar
jakies glosowki mi wysylal ale nic nie rozumialem z tego belkotu
avatar
avatar
9 piw podobno wypil
avatar
mm czyli wziela 0,7 XDD
avatar
wydzwanial wczoraj do mnie najebany jak swinia
avatar
ciekawe jak kurwiarzyna po spotkaniu z eks Podobno kultowa
avatar
ty kurwa gnoju
avatar
ale to zamawialem ostatnio
avatar
avatar
no butter chicken nie
avatar
cos pisales o jakims czikenie
avatar
nie gotowales?
avatar
avatar
ja w weekend bede gotowac butter chicken
avatar
avatar
avatar
jak rzyc Podobno kultowa
avatar
albo czili kon karne kurwa no zjat bym cos ale nie wiem co
avatar
takje albo karbonarke Podobno kultowa
Najlepsi z załogi według reputacji.
horsii 49806233
Maniek 16982473
Epsiakos 18781981
Beeniepatu 21441980
wwojtuss 15231293
doxyou 1441883
Admin 2090
Najlepsi z partnerów według reputacji.
Najwyżsi użytkownicy rangą.
1.Lifeisbrutal 3222 4810 28
2.Czeslawo 1740 2042 25
3.EmStO 1095 2649 24
4.DarkSonia 1019 2611 24
5.C84S 1083 2091 24
6.SztywnyMisza 1177 1593 24
7.Lukas1985 1161 1277 24
8.Kajabuza 961 1436 23
9.Szyderca 814 1455 23
10.DrakoMalfoy 744 1482 22
11.Amanita 757 894 22
12.kurvvisko 627 1311 21
13.kej9 636 792 21
14.hidden 603 612 21
15.fiodor 580 1281 20
16.ProducentRC 592 1129 20
17.Olan 425 939 19
18.Bogdan Boner 453 845 19
19.Martin 428 724 19
20.DissoEnjoyer 461 467 19