Czat
forum dopal

Forum TOR

Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion


Kopiuj adres



Powitalnia


Ostatnio: Wczoraj, 18:11

Dział dla nowych użytkowników, każdy z nich musi się tutaj wpisać!
Posty w tym dziale nie są naliczane.

5 835 Posty
842 Tematy

Nagrody za aktywność na forum


Ostatnio: 21.06.2026, 01:09

W tym miejscu możecie sprawdzić czy wygraliście w konkursie na najbardziej aktywnego użytkownika forum.

5 Posty
1 Tematy

Ogłoszenia z forum


Ostatnio: 6 godzin(y) temu

Wiadomości, aktualności oraz inne ważne kwestie związane bezpośrednio z działaniem forum.

549 Posty
19 Tematy

Konkursy


Ostatnio: 21.06.2026, 06:06

Konkursy w których można wygrać ciekawe nagrody, a także Wasze propozycje na nowe konkursy.

1 022 Posty
8 Tematy

Pomysły i sugestie


Ostatnio: 20.06.2026, 11:37

W tym miejscu zgłaszacie swoje pomysły oraz sugestie, które pomogą usprawnić i ulepszyć nasze forum. Zgłaszanie błędów w działaniu forum itp.

2 757 Posty
160 Tematy

Wiadomości


Ostatnio: 11 godzin(y) temu

Wiadomości oraz różne nowinki ze świata Research Chemicals, a także na temat różnych używek.

10 685 Posty
1 387 Tematy

Ogólne dyskusje o RC


Ostatnio: Wczoraj, 18:50

Dyskusja na temat odczynników do badań Research Chemicals. Wymiana doświadczeń, ciekawe przemyślenia, raporty z badań i wiele innych.

6 970 Posty
108 Tematy

Zdrowie i detoks


Ostatnio: Dzisiaj, 06:57

Propozycje oraz informacje na temat odpowiedniego i odpowiedzialnego dbania o organizm. Informacje na temat szkodliwości różnych używek, porady i pytania.

6 621 Posty
203 Tematy

ABC walki z uzależnieniem


Ostatnio: 14.06.2026, 18:23

Miejsce do dzielenia się: artykułami naukowymi o tematyce uzależnień / materiałami na temat wychodzenia z nałogów / miejscami, gdzie można szukać pomocy i wsparcia w drodze do trzeźwości.

162 Posty
3 Tematy

Prawo a używki


Ostatnio: 23.05.2026, 23:00

Informacje na temat statusu prawnego używek oraz RC. Pytania dotyczące legalności, różne porady i kwestie związane z prawem.

597 Posty
20 Tematy

Bezpieczeństwo w sieci


Ostatnio: 14.06.2026, 14:46

Jak należy zadbać o bezpieczeństwo w sieci? Porady, pytania, sugestie.

1 129 Posty
51 Tematy

Bezpieczeństwo fizyczne


Ostatnio: 24.05.2026, 16:10

W jaki sposób zadbać o bezpieczeństwo fizyczne.

483 Posty
10 Tematy

Dyskusje na luzie


Ostatnio: 11 godzin(y) temu

Ciekawe i luźne dyskusje związane z różnymi używkami, a także na temat Research Chemicals.

11 177 Posty
281 Tematy

Trip raporty


Ostatnio: 21.04.2026, 08:38

Wasze interesujące trip raporty, raporty z badań, ciekawe historie itp.

888 Posty
52 Tematy

Nauka i kuchnia


Ostatnio: 27.04.2026, 12:14

Przepisy użytkowników, kuchnia chemika, porady growerów, itp.

804 Posty
42 Tematy

Pytania i odpowiedzi


Ostatnio: 11 godzin(y) temu

Różne pytania i odpowiedzi związane z Research Chemicals oraz używkami.

3 962 Posty
156 Tematy

Dopalacze sklepy


Ostatnio: 8 godzin(y) temu

Wymiana informacji na temat sklepów oferujących odczynniki do badań w zakresie Research Chemicals oraz innych produktów i używek. Opinie, recenzje, wymiana zdań.

3 718 Posty
125 Tematy

Gdzie teraz na zakupy


Ostatnio: Wczoraj, 11:11

Sprawdzone sklepy internetowe w których można bez obaw dokonać zakupu RC, używek itp.

2 628 Posty
146 Tematy

Finanse


Ostatnio: 18.06.2026, 10:44

Bitcoin oraz inne kryptowaluty. Portfele w formie aplikacji, sprzętowe i inne. Ogólne porady na temat finansów.

855 Posty
43 Tematy

Nieuczciwe sklepy


Ostatnio: 21.06.2026, 03:15

Sklepy internetowe niegodne zaufania. Ostrzeżenia przed oszustami.

2 216 Posty
31 Tematy

Euforyki i empatogeny


Ostatnio: 21.06.2026, 19:55

6-APB, 5-MBPB, 2,3-MDMC, 2-Metylo-mefedron i wiele innych.
Substancje działające m.in. na wyzwalaniu i/lub zwrotnej inhibicji neuprzekaźników odpowiadających za stymulację, euforię i pobudzenie.

2 008 Posty
32 Tematy

Stymulanty


Ostatnio: 23.06.2026, 07:25

4F-MPH, NEP, 2-fma i wiele innych.
Grupa substancji wpływające mocno na neuroprzekaźniki takie jak noradrenalina (NET) i dopaminę (DAT)

2 756 Posty
96 Tematy

Tabletki/Kapsułki


Ostatnio: 21.06.2026, 13:48

2CB, MDMA, MDA i wiele innych.
Produkty w których substancja czynna jest zamknięta w formie różnych tabletek lub kapsułek.

495 Posty
19 Tematy

Sole


Ostatnio: 18.06.2026, 20:16

Fake Coco, Pablo Cherry Coke, Cherry Cocolino i wiele innych.
Produkty, które powstają w wyniku połączenia ze sobą najczęściej kilku różnych substancji.

478 Posty
10 Tematy

Mieszanki ziołowe/Fake hash


Ostatnio: 07.02.2026, 08:01

Hardcore Incense, Spice Gold, Smart Shiva, Mocarz i wiele innych.
Gotowe produkty najczęściej w formie suszu, które powstały w wyniku połączenia kannabinoidów z podkładem roślinnym lub innym.

257 Posty
13 Tematy

Psychodeliki


Ostatnio: 29.05.2026, 17:47

1P-LSD, 4-AcO-DMT, 25E-NBOH, 4-EA-NBOMe, i wiele innych.
Substancje oddziaływujące na psychodeliczne receptory 5-HT(2A) oraz 5-HT(2C).

702 Posty
61 Tematy

Kannabinoidy


Ostatnio: 16.05.2026, 00:13

ADB-BUTINACA, 5F-ThGT-151, 5F-PHT-ADB, 4F-ABINACA i wiele innych.
Grupa substancji wpływające na receptory kannabinnoidowe CB1 oraz CB2.

601 Posty
61 Tematy

Opioidy/Opiaty


Ostatnio: 23.06.2026, 20:25

Kodeina, Oksykodon, Morfina, Dipianon, MeOrphine i wiele innych.
Grupa substancji oddziaływująca na receptory opioidowe takie jak μ (MOR), δ (DELTA), κ (KAPPA).

934 Posty
39 Tematy

Benzodiazepiny


Ostatnio: Wczoraj, 20:44

Etizolam, Diazepam, Flubromazepam, Klonazepam, Nitrazolam i wiele innych.
Grupa substancji oddziaływująca na kwas GABA.

1 470 Posty
52 Tematy

Dysocjanty


Ostatnio: 06.06.2026, 13:36

DCK, O-PCE, DMXE, 3-MeO-PCE, 2-FDCK, 3TFM-DCK i wiele innych.
Grupa związków oddziaływująca na receptory NMDA, z wyjątkami oddziaływania na serotoninę i dopaminę.

539 Posty
38 Tematy

Pozostałe środki


Ostatnio: Wczoraj, 23:02

Wszystko inne!
Grupa: inhalanty, alkohole proste, alkohole złożone, laktany, poppersy, preparaty medyczne na recepte i bez / suplementy, wszystko co nie pasuje do powyższych.

2 192 Posty
121 Tematy

Pytanie dnia


Ostatnio: 2 godzin(y) temu

Codziennie nowa dawka pytań i odpowiedzi.

8 363 Posty
548 Tematy

Strefa wywiadów


Ostatnio: 19.01.2026, 00:47

Strefa, w której nasi redaktorzy przeprowadzają z userami wywiady.

85 Posty
3 Tematy

Gradobicie


Ostatnio: 06.06.2026, 23:28

Tutaj się dowiesz co o Tobie myślą inni, anonimowo

169 Posty
10 Tematy

Gazeta forum


Ostatnio: 18.06.2026, 08:58

Newsletter forumowy w jedynej takiej formie. This month in dopalacze!

245 Posty
25 Tematy

Luźne tematy


Ostatnio: 1 godzinę temu

Różne luźne tematy niezwiązne bezpośrednio z RC oraz używkami.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

10 845 Posty
494 Tematy

Śmietnik


Ostatnio: 09.05.2026, 20:49

Miejsce w którym ląduje spam.

374 Posty
68 Tematy
Aby wysyłać wiadomości na czacie, musisz być zalogowany i posiadać przynajmniej rangę Starszy Szeregowy.
avatar
jembnienty fabrycznie xddd
avatar
avatar
spulczuje konwalia ale on jembnienty jakis naturalnie? czy narcoman poprostu?
avatar
avatar
z kim tak było?
avatar
Konwalia2568 serio tak mialas?
avatar
etizolam ok ale nie te
avatar
Czaicie pilnować kogoś bite 8 msc by nie trafił do psychiatryka, znikacie na półtora tygodnia a ten osobnik już w pasach xd
avatar
a nic nie pamietasz Podobno kultowa
avatar
100mg i hexen i 3 dni chodzisz jak zombi Podobno kultowa
avatar
ale byłem przytomny chodziłem itd
avatar
nie wiem mi to klonazolam sie zle kojarzy skurwysyn
avatar
znaczy nie wiem czy normalnie ciezko mi ocenic w takim stanie było
avatar
avatar
avatar
A chodziłeś normalnie ruszales się po tym?
avatar
Klonazolam masters
avatar
Wypierdole chyba wam arykul o starozytnej grecji.
avatar
biorac ze 0,2 czy tam 0,25 klona to też jakoś 10mg diaze luźno
avatar
no 40 mg to pi razy drzwi koło 2000 mg diazepamu
avatar
W życiu bym tego nie przepalił
avatar
Nie no jebaniec 40mg klonazolamu
avatar
Obiło mi się kiedyś o uszy 2000mg
avatar
To tak za ciekawie tam nie bylo.
avatar
Dwa lata temu bylem w odwiedzinach.
avatar
A to 60mg. Dawki dla prawdziwych zawodowców
avatar
i bedziemy mieć rozrywkę jak chuj
avatar
avatar
tylko przemycimy na oddział normalnie kieszen pełną fake xanów
avatar
wszyscy to wszyscy, żadnych odwiedzin
avatar
Gilzy i tyton bym przyniosl
avatar
może do monaru
avatar
To ja bym wpadl w odwiedziny.
avatar
ale by fajnie bylo Podobno kultowa
avatar
musimy się zsynchronizować i wszyscy trafić do jednej choroszczy
avatar
horoszcz dla wszystkich!
avatar
Czy tam choroszczy.
avatar
Albo konczymy na kraszewskieho.
avatar
avatar
avatar
teraz jesteśmy dorosli teraz wracamy do domu bez portfela
avatar
avatar
nie te czasy
avatar
to jest mocowo jak flubromazolam, klonazolam itd.
avatar
otusz to makaroniasz
avatar
Za stary jestem.
avatar
Wracać do domu z rozjebana gębą, to robiłem jak byłem mlodszy.
avatar
doxyou 0,25 nie 0,5
avatar
boże dlaczego
avatar
avatar
No to ja takich lotow nie chce kej9.
avatar
avatar
sonia gdzie moge polapac jakis temat na cito?
avatar
Jak by kto pytał trampki na migrene hujowo działają
avatar
Może na migrene ppmoże xD
avatar
A po białej kawie mi się zrobiła tolerka na stimy
avatar
Ja delikatnie alpra 2mg i wareczka teraz
avatar
avatar
avatar
doxyou bo ty masz rozjebane gaba po alprze 0,25
avatar
romper ekstrim
avatar
30mg diazepamu to nawet chyba z bimbrem by mje nie ruszaly
avatar
avatar
Coś chyba pisałeś że 0,5 clobro to 10mg diazepamu
avatar
i potem po kuflowe do rzabki
avatar
Jak dodać do tego harnoldy
avatar
horsii dwa to i tak odważnie
avatar
2 gura 10
avatar
Jak to jest że 2 pressy na ciebie działają
avatar
horsii ta jasne kurwa
avatar
dwa nie więcej kurła
avatar
odpisalam ci
avatar
ja tak kulturalnie ddwa pressy bym zjadł
avatar
Mam migrene huj cały dzień
avatar
HariboWPP myślę że już się zrozumieliśmy .,... bez spiny ... amen :****
avatar
Zajebal mi to kiedyś koleżka im na mieście
avatar
No huj mi popaliły styki wczoraj
avatar
avatar
najlepsze loty po benzo to takie ktorych nie pamientasz
avatar
Świetny wynalazek
avatar
no midas kutas na pewno
avatar
Midazolam
avatar
To nic nie pamiętam.
avatar
Bo ja tylko glupiego jasia mialem rok temu z jakiego benzo.
avatar
avatar
Ej a jakie loty są po benzo?
avatar
Nie no. Koniu żartuję. Raz mi wystarczy.
avatar
w byedronce był po pressach, ciekawe co ukradł
avatar
jak rzyc
avatar
avatar
A ja jeszcze w biedronce byłem
avatar
Kurwa ten pressuje sobie w najlepsze a ja dalej paki nie mm
avatar
Oj kurwa wczoraj te pressiki znów zaskoczyły
avatar
avatar
Wydrukuję zdjęciem i zrobię belkę z tego foto.
avatar
Dawaj horsii mefa bo mnie rozjebie.
avatar
aktualnie inny pas jest wskazany
avatar
Morko oo doktor Pressman nas zaszczycił swoją obecnością
avatar
witamy zenziarza
avatar
Nabiłem posta, bo muszę mieć posty. Napisałem do per soniczka.
avatar
Mortka achoj
avatar
avatar
mnie nie oszukasz
avatar
avatar
jaaki spuszczarz
avatar
Dobra. Ostatni raz się spuszczam.
avatar
moze dysk przeloze do drugie lapka jak zasilacz do niego znajde Podobno kultowa
avatar
wszystko tam zostalo skriny, spaniale memy
avatar
nie wiem pszyjacielu naprawde nie wiem :c
avatar
kej9 krurwa i co ja mam teraz wstawić w tło jak nie ten obrazek?
avatar
widzialem
avatar
proroczy kuń?
avatar
całą noc się swiatło u ciebie swieciło
avatar
kon buntowniczek
avatar
avatar
a ty co nostradamus?
avatar
haha Konwalia2568 nie ograniczaj sie... zajebiem s tobom... jak tylko kody wjadomm Big Grin
avatar
nie spała
avatar
avatar
Kiedyś pewnie tak
avatar
avatar
spalas ty chociaz konwalio KOCHANIENKA? Big Grin
avatar
Konwalia2568 pierdol kawe ... jebnis se paska Big Grin
avatar
masakra z tymi narkomanami podłymi
avatar
oj bo ty wonchasz amfetke
avatar
zrobiłam kawe wczoraj rano i kubek z pełną stoi do dzisiaj xd
avatar
Dom sample, jest impreza
avatar
Trzeźwość to dopiero popierdolona faza
avatar
bo jak nie piszesz o sorcie od HL ... NO TO... SORRT ogarnij się :*
avatar
Po co trzeźwieć
avatar
czy ty kurwa rozumiesz co sie do ciebie mowi?!
avatar
avatar
no toi krótko HariboWPP ... PISZESZ O 3CMC COLA OD HL???? czy to jakis kurwa nie wiem... sarkazmo-zjebany post... kjtóry mial coś znaczyć i moja TEMPA głowa na to nie wpadła ?
avatar
sonia czy ty kiedykolwiek trzezwiejesz?\
avatar
kej9 masakra z tom soniom
avatar
hahaha japierdole
avatar
jasne, że szczegół Podobno kultowa
avatar
może to oferta z menu specjalnego
avatar
i tak samo przyjebani ci co to smyrają
avatar
avatar
no szczegóó.... haha ... jakby mial to w ofercie... to sama bym se pomyslala ze jest ...przyjebannty
avatar
sonia, przypieradlasz się do szczegółów
avatar
Nie wyrobię z nią.
avatar
po co piszesz z watku HL o takim syfie... nie chcac zaszkodzic tym samym HL przeciez on nie mial takiego gowna w ofercie??????????
avatar
Ja pierdolę.
avatar
A TEN PISZE ZE PO AKCJI Z 3cmc COLA to... to i tamto
avatar
no od ducha... a nie od HL
avatar
To jakiś kał chyba w samarze
avatar
to 3cmc kola od ducha
avatar
to jakas zdrapka z dołu fer mentacji kału ?
avatar
To jest kurwa cmc cola.
avatar
kcom tylko kole
avatar
horsii co to kurwa jest.... buahaha
avatar
avatar
goka-gola Skengmen
avatar
avatar
avatar
mokry był ten mefik jak ślepa lesbijka w sklepie rybnym, oszalaua
avatar
Przeciez ta cola to taki syf byl z cebuli.
avatar
po jakiej akcji z 3CMC COLA? moze czegos nie rzrozumialam... bo ja takiego sortu u HL nie pamiętam
avatar
aż musze obrazek zapodac
avatar
OOO CMC cola kurwa ale mi przypomniałeś
avatar
hajlajt muk sie do soni zglosic zeby mu oczyscila
avatar
TYLKO PAWEŁ ESKOBAR
avatar
A czy ja napisalem, ze hl sprzedawal cmc cola? Napidalem, ze po takiej akcji, wiem, że niczego nie można być pewnym. Z reszta zobacz vendorow na cebuli i ich wpadki na testach, ktore ralts publikowal.
avatar
synteza dla jej zrobiona
avatar
Konwalia2568 no taka przyjebana sytenza... zeby nnie bylo... DZIAŁAŁ... ale chujowo schodzil i byl serio zjebany, smierdzacy i sie źle ukladal haha Big Grin no najlepszy to on nie byl
avatar
Ale nie miksujac
avatar
czego sie spodziewac po typiarze ktora wybrala benzydamine zamiast lsd
avatar
6abp było fajne, przyznam
avatar
no każdy twoj wpis... oznacza... "yebac hl" są lepsi vendorzy... WEŚ przeczytaj co ty piszesz ... CMC COLA??? kiedy ktos fdostal od HL 3CMC COLE?
avatar
avatar
Jak na zjebanego mefa to go poetycko opisałaś xD chyba że mowisz o jakimś jeszcze wczesniejszym baczu XD
avatar
Ale jak Cisnę? Napisałem coś mu personalnie?
avatar
chociaz emka to nie moja bajka Podobno kultowa
avatar
Konwalia2568 probowalem. 2cb z mdma tez
avatar
po chuj ciśniesz HL ... i to jeszcze negując mojer wpisy swoimi... może ty dostawales jakies chujnie... ja raz dostalam tego zjebanego mefa... i tyule... pozatym wszystko mial ZAJEBISTE ....=> CZEGO NIE ROZUMIESZ?
avatar
I spalić resztę komurek szarych
avatar
niech sonia tam wspomni ze od hajlajta nigdy nic nie kupila a wszystko to bylo sampelki borze Podobno kultowa
avatar
Ja nikogo nie atakuje, a Ty jak sztywny pal azji.
avatar
lsd z mdma warto przeżyć chociaż raz
avatar
W miksie z hexenem i alfą
avatar
jezu ta cos dalej pjerdoli
avatar
Po chuj takie wpisy dajesz?
avatar
DarkSonia pojebalo Cie? Czy co? Wszystko okay?
avatar
wapu wap
avatar
avatar
amfetetron najlepszy
avatar
tylko jedno w glowie mam
avatar
amfeta kom
avatar
lajwik z bromowaszki
avatar
avatar
kiszak kiedy recenzja na yt
avatar
Na hypku czytalem kiedys tam.
avatar
To dla hardcorowcow takie ważki
avatar
Jedyny dopkowy sklep legitny Podobno kultowa
avatar
I dlatego takie tanie.
avatar
o prosze
avatar
Bolek zawsze był solidny
avatar
5mapb podobno lipa u niego.
Najlepsi z załogi według reputacji.
horsii 49996244
Maniek 17012473
Epsiakos 18811984
Beeniepatu 21441980
wwojtuss 15231293
doxyou 1445884
Admin 2090
Najlepsi z partnerów według reputacji.
Najwyżsi użytkownicy rangą.
1.Lifeisbrutal 3222 4810 28
2.Czeslawo 1740 2042 25
3.EmStO 1095 2649 24
4.DarkSonia 1020 2613 24
5.C84S 1083 2091 24
6.SztywnyMisza 1178 1594 24
7.Lukas1985 1161 1277 24
8.Kajabuza 961 1436 23
9.Szyderca 814 1455 23
10.DrakoMalfoy 744 1482 22
11.Amanita 757 894 22
12.kurvvisko 627 1312 21
13.kej9 640 796 21
14.hidden 603 612 21
15.fiodor 580 1281 20
16.ProducentRC 592 1129 20
17.Olan 425 939 19
18.Bogdan Boner 453 845 19
19.Martin 428 724 19
20.DissoEnjoyer 461 467 19