Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jaki zawód Twoim zdaniem jest najmniej doceniany? - 08/08 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Jaki zawód Twoim zdaniem jest najmniej doceniany? - 08/08 (/showthread.php?tid=2502)

Strony: 1 2


Jaki zawód Twoim zdaniem jest najmniej doceniany? - 08/08 - voice.of.voiceless - 08.08.2023

[Obrazek: front.jpg]

Jaki zawód Twoim zdaniem jest najmniej doceniany? - 08/08



RE: Jaki zawód Twoim zdaniem jest najmniej doceniany? - 08/08 - ProducentRC - 08.08.2023

Pielęgniarki i salowe co się muszą z niektórymi przypadkami mierzyć to jest tragedia i maja u mnie wielki szacunek, mam ciocie pielęgniarkę co czasem opowiada to włos się jeży...


RE: Jaki zawód Twoim zdaniem jest najmniej doceniany? - 08/08 - voice.of.voiceless - 08.08.2023

moim zdaniem nauczyciel, od nich zależy poziom wykształcenia przyszłych pokoleń, potrzebni dobrzy nauczyciele z godną pensją i prestiżem w zawodzie


RE: Jaki zawód Twoim zdaniem jest najmniej doceniany? - 08/08 - Czeslawo - 08.08.2023

Zawody, które nie są na pierwszej lini kontaktu z klientem, mediami etc. 

Ci co robią tzw. "czarna robotę" za kogoś, a ktoś "spija śmietankę" ich cięzkiej pracy, czyli np efekt końcowy np. jakiegoś projektu, propozycji, oferty - szeroki wachlarz rzeczy.


RE: Jaki zawód Twoim zdaniem jest najmniej doceniany? - 08/08 - Epsiakos - 08.08.2023

Ilość takich zawodów jest tak duża że naprawdę nie wiem który wymienić, bo mając na myśli nie doceniany nie chodzi o kasę Smile
Ale między innymi wymienię - Szambonurkow, MPO, osoby zajmujące się sprzątaniem chociażby.

Są to zawody, najczęściej z których bardzo często się drwi i nabija a są tak samo potrzebne jak każdy inny.


RE: Jaki zawód Twoim zdaniem jest najmniej doceniany? - 08/08 - Lady Giwera - 08.08.2023

Zgodzę się  z Czeslawo backoffice
Uwielbiam dobrych nauczycieli, w 2002/2003r. uczyła mnie świetna polonistka. Wówczas sieć nie była tak rozwinięta, ale ona potrafiła zarywać w sieci nocki. Opowiadała nam o tym na kółku teatralnym. Była niesamowitym nauczycielem, ale dyrektor chciał ją zwolnić ponieważ spóźniała się na pierwszą, czasami druga lekcję. Chłopacy jeździli po nią do domu (Fiatem 126p - licealiści 02/03) żeby dyro się nie połapał i nie zwolnił bo lekcje prowadziła z mega pasja. Poza szkołą wołaliśmy na nią Lady Giwera - chcąc ją docenić pozwoliłam sobie zostać Lady Giwerą. 
Pielęgniarki, niop ProducentRC , mój brat po wypadku tak docenił jedna z pielęgniarek, ze chciał ją zabrać do domu wraz z wypisem Smile. Poprosił też o morfinę, albo inne smaczki. Niop, nie dostał niczego! Na bank bratowa maczała w tym palce Wink

OSOBY, KTÓRE ROBIĄ MAKIJAŻ ZMARŁYM - wiem od znajomego, ze od żadnego klienta nie usłyszał dziękuję. Smile


RE: Jaki zawód Twoim zdaniem jest najmniej doceniany? - 08/08 - kot_kreskowy - 08.08.2023

Tak jest. Nauczyciel.
Ćpuny murem za kształceniem.
Niesamowite😎


RE: Jaki zawód Twoim zdaniem jest najmniej doceniany? - 08/08 - C84S - 08.08.2023

Wszystkie gdzie słyszy się narzekanie że pracują dużo godzin i zarabiają mało. Jest tych zawodów multum np ratownicy medyczni...
Życie nie polega na tym by spędzić je CAŁE w pracy.


RE: Jaki zawód Twoim zdaniem jest najmniej doceniany? - 08/08 - fiodor - 08.08.2023

Strażacy, nauczyciele


RE: Jaki zawód Twoim zdaniem jest najmniej doceniany? - 08/08 - Epsiakos - 08.08.2023

(08.08.2023, 19:20)C84S napisał(a): Wszystkie gdzie słyszy się narzekanie że pracują dużo godzin i zarabiają mało. Jest tych zawodów multum np ratownicy medyczni...
Życie nie polega na tym by spędzić je CAŁE w pracy.

Akurat z tymi ratownikami mogę potwierdzić, weekendowo dorabialem i hajs śmieszny xD a odpowiedzialność bardzo duza