Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Tytoń/Papierosy/Cygaretki/Cygara - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Tytoń/Papierosy/Cygaretki/Cygara (/showthread.php?tid=306)

Strony: 1 2 3


Tytoń/Papierosy/Cygaretki/Cygara - Mariusz Sanitariusz - 21.04.2022

Jaki polecacie tytoń? ja polecam osobiście camel blue, albo west silver.
ze sklepowych, delikatny nie gryzie pali go u mnie cala rodzina jak ktos potrzebuje kopa niech celuje w ps czarny
Jak bylem na  kryminale to byl maly wybór  bodajże 4 tytonie w kantynie pamiętam verso(najtanszy) ps czarny a reszty nie zabardzo

a orginalnych szlugow za to do wyboru do koloru było


RE: Tytoń - Pazyfea - 21.04.2022

Nie ma to jak cygaretki z niemczech najtańsze po 10szr chyba pakowane jedna pali sie po 15minut haha Big Grin


RE: Tytoń - Maniek - 21.04.2022

Ja polecam rzucić palenie szlugów Big Grin Sam paliłem przez bardzo długi czas, ale stwierdziłem  że czas to rzucić, bo szkoda hajsu, zdrowia i lepiej zamiast tego zajarać sobie zioło i wypić piwo. Portfel i płuca Wam podziękują .


RE: Tytoń/Papierosy/Cygaretki/Cygara - EmStO - 22.04.2022

Najlepiej rzucić ją już tyle razy to robiłem i pale dalej chociaż teraz mniej ale pale.
Jak vapuje muszę mieć papierosy i to jest warunek.

Z tytoniu?
Golden virginia
Ps czarny
Chesterfield


RE: Tytoń/Papierosy/Cygaretki/Cygara - Zenez - 22.04.2022

Ja nie palę wolę 420


RE: Tytoń/Papierosy/Cygaretki/Cygara - inspiron - 22.04.2022

Ja paliłem rothmansa czerwonego/niebieskiego.
A teraz rzuciłem i nie pale i wam tez polecam Smile


RE: Tytoń/Papierosy/Cygaretki/Cygara - Alkopoligamia - 22.04.2022

Kiedyś paliłam głównie Chesterfield. Później same mentole bo zwykłe papierosy przestały smakować. Dziś już jestem wolna od nałogu. Pamiętam , że uwielbiałam najeść się emki położyć w łóżku i palić papieroska <3


RE: Tytoń/Papierosy/Cygaretki/Cygara - budynmalinowy - 22.04.2022

Golden Virginia,Amsterdamer


RE: Tytoń/Papierosy/Cygaretki/Cygara - Maniek - 22.04.2022

(22.04.2022, 07:00)Alkopoligamia napisał(a): Kiedyś paliłam głównie Chesterfield. Później same mentole bo zwykłe papierosy przestały smakować. Dziś już jestem wolna od nałogu. Pamiętam , że uwielbiałam najeść się emki położyć w łóżku i palić papieroska <3

Lepiej najeść się emki i zapalić jakiegoś blancika Smile


RE: Tytoń/Papierosy/Cygaretki/Cygara - Mariusz Sanitariusz - 22.04.2022

(22.04.2022, 07:00)Alkopoligamia napisał(a): Kiedyś paliłam głównie Chesterfield. Później same mentole bo zwykłe papierosy przestały smakować. Dziś już jestem wolna od nałogu. Pamiętam , że uwielbiałam najeść się emki położyć w łóżku i palić papieroska <3

Wogóle kiedyś papierosy byly lepsze, chesterfieldy sie zjebały kieidys sie tak fajnie szybko paliły też je lubilem .. dalbym50zloty za paczkę z tamtych czasów Big Grin

Polecam winston cygaretki jagodowe,tak na teeraz zeby offtopu nie b yło