Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Wolisz wstawać wcześnie rano czy spać do późna? -02/08 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Wolisz wstawać wcześnie rano czy spać do późna? -02/08 (/showthread.php?tid=3347)

Strony: 1 2


Wolisz wstawać wcześnie rano czy spać do późna? -02/08 - Twilight Sparkle - 08.02.2024

[Obrazek: front.jpg]


RE: Wolisz wstawać wcześnie rano czy spać do późna? -02/08 - Lifeisbrutal - 08.02.2024

Jak ćpam to wcześnie rano wstaje bo zazwyczaj nawet nie kładę się spać a jak jest spokojnie u mnie to długo śpię.


RE: Wolisz wstawać wcześnie rano czy spać do późna? -02/08 - S-N - 08.02.2024

o 4 rano


RE: Wolisz wstawać wcześnie rano czy spać do późna? -02/08 - Mef123 - 08.02.2024

Wcześnie rano


RE: Wolisz wstawać wcześnie rano czy spać do późna? -02/08 - Kajabuza - 08.02.2024

Nie licząc odsypiania po maratonach, gdzie spał bym i spał, a musząc wstać rano zastanawiam się czy jest sens dalej brnąć w to żywoto narkomańskie Podobno kultowa to jak najbardziej rano. Nie potrafię spać do, o zgrozo 10 czy 12 tylko wstaję raniutko i coś działam. Spiąc za długo mam strasznego doła budząc się.

Coś dla smutasków: Badania, które przeprowadzili dr Bailey Bosch i dr Marny Lishman, para psychologów z Australii, wskazują jednoznacznie, że poranne wstawanie ma szereg korzyści dla zdrowia ciała i ducha. Ryzyko depresji u osób, które wcześnie zaczynają dzień, jest mniejsze o 25 proc.


RE: Wolisz wstawać wcześnie rano czy spać do późna? -02/08 - horsii - 08.02.2024

Rano.


RE: Wolisz wstawać wcześnie rano czy spać do późna? -02/08 - Lifeisbrutal - 08.02.2024

(08.02.2024, 14:44)Kajabuza napisał(a): Nie licząc odsypiania po maratonach, gdzie spał bym i spał, a musząc wstać rano zastanawiam się czy jest sens dalej brnąć w to żywoto narkomańskie Podobno kultowa to jak najbardziej rano. Nie potrafię spać do, o zgrozo 10 czy 12 tylko wstaję raniutko i coś działam. Spiąc za długo mam strasznego doła budząc się.

Coś dla smutasków: Badania, które przeprowadzili dr Bailey Bosch i dr Marny Lishman, para psychologów z Australii, wskazują jednoznacznie, że poranne wstawanie ma szereg korzyści dla zdrowia ciała i ducha. Ryzyko depresji u osób, które wcześnie zaczynają dzień, jest mniejsze o 25 proc.
Dlatego chyba mam depresję jak ja do 11 dzisiaj spałem i praktycznie dzień w dzień tak xD


RE: Wolisz wstawać wcześnie rano czy spać do późna? -02/08 - Twilight Sparkle - 08.02.2024

horsii o której wstajesz nasz ty ranny ptaszku?


RE: Wolisz wstawać wcześnie rano czy spać do późna? -02/08 - Biały Miś - 08.02.2024

Oczywiście że wcześnie rano, jest jedno ale ..  muszę się dobrze wyspać, bez nocnych budzeń, kręceń itd.


RE: Wolisz wstawać wcześnie rano czy spać do późna? -02/08 - W4M4H - 08.02.2024

Wolę ćpać i nie spać a jak usunąć to porządnie, ale trzeba też ograniczać więc spać do późna