Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jaki lek przeciwbólowy najczęściej przyjmujesz? - 25/05 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Jaki lek przeciwbólowy najczęściej przyjmujesz? - 25/05 (/showthread.php?tid=3830)

Strony: 1 2


Jaki lek przeciwbólowy najczęściej przyjmujesz? - 25/05 - wwojtuss - 25.05.2024

[Obrazek: front.jpg]
Jaki lek przeciwbólowy najczęściej przyjmujesz? - 25/05



RE: Jaki lek przeciwbólowy najczęściej przyjmujesz? - 25/05 - monio - 25.05.2024

Staram się nie przyjmować żadnych ale jak musze to te na psełdoefedrynir one najlepiej mi pomagają na ból głowy


RE: Jaki lek przeciwbólowy najczęściej przyjmujesz? - 25/05 - horsii - 25.05.2024

monio  przecież pseudoefedryna to nie jest lek przeciwbólowy


a w odpowiedzi na pytanie: z NLPZ to cięzko powiedzieć albo ibuprofen albo paracetamol... a z opio kodeinę Podobno kultowa


RE: Jaki lek przeciwbólowy najczęściej przyjmujesz? - 25/05 - monio - 25.05.2024

(25.05.2024, 19:21)horsii napisał(a): monio  przecież pseudoefedryna to nie jest lek przeciwbólowy


a w odpowiedzi na pytanie: z NLPZ to cięzko powiedzieć albo ibuprofen albo paracetamol... a z opio kodeinę Podobno kultowa

wiem że sama psełdo nie jest lekiem przeciw bulowym więc dodaje ibuprofen zatoki   Smile


RE: Jaki lek przeciwbólowy najczęściej przyjmujesz? - 25/05 - LOBO - 25.05.2024

Ketoporfen, chyba najmocniejszy przeciwbolowy bez recepty, dostepny...

monio bulowy bulowy i bula z margaryna ze wsi Klemensowo, tuz obok sasiadujacej ze Strzebrzeszynem ;-)


RE: Jaki lek przeciwbólowy najczęściej przyjmujesz? - 25/05 - Lifeisbrutal - 26.05.2024

Metafen


RE: Jaki lek przeciwbólowy najczęściej przyjmujesz? - 25/05 - monio - 26.05.2024

(25.05.2024, 19:44)monio napisał(a): wiem że sama psełdo nie jest lekiem przeciw bólowym więc dodaje ibuprofen zatoki   Smile



RE: Jaki lek przeciwbólowy najczęściej przyjmujesz? - 25/05 - dzwudziesty - 26.05.2024

LOBO pyralgina lepsza Smile


RE: Jaki lek przeciwbólowy najczęściej przyjmujesz? - 25/05 - Benito - 26.05.2024

Używam paracetamolu i ibuprofenu, które są lekami przeciwbólowymi, ale jedynie jak mam jakąś ostrą gorączkę czy grypę. Na bóle kości po urazach żel Ketonal.

Żebym sięgnął po przeciwbólowe to już musi być naprawdę ciężko... 🤕 Z dwa razy w roku się zdarzy zjeść paracetamol na jakiegoś strasznego kaca 🤮 
Żeby coś bolało mnie samo z siebie to rzadkość, najczęściej to mam jakieś zakwasy, bóle od przemęczenia LUB zasiedzenia przy dokumentach, komputerze. Wtedy dobra mj pomaga. 

Czyli najczęściej w celu przeciwbólowym jest to THC!


RE: Jaki lek przeciwbólowy najczęściej przyjmujesz? - 25/05 - kurvvisko - 26.05.2024

15 lat temu, jak bałem się dentysty (dopiero zwalczałem ten strach w 2019), to jak mnie ząb nakurwiał to łykałem ketonal z ibumem jak cukierki, a potem całą noc w podróży nad morze rzygałem jak pojebany i zarzygałem autokar xd
Tak to łykam to co najtańsze, nie będę tracił hajsu na ból głowy.