Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek (/showthread.php?tid=4147)

Strony: 1 2 3 4 5


Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - voice.of.voiceless - 30.07.2024

znalazłem cały folder materiału icebergu o dopalaczach, będę tu wrzucać regularnie jakieś samary, foty, zdjęcia etc.


zaczynam od kolka

to mój wstęp ze scenariusza

- kolekcjoner.nl - Zaczynamy materiał od prawdziwego hegemona na scenie RC ostatniej dekady, reklamowany przez takie seksbomby jak Ewa Lubert (EWA_LUBERT.PNG), medialnego kolosa stację TVN (https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/mocarz-moze-zabic-oficjalna-strona-programu-uwaga-tvn,162586,ns.html 7:04 - 7:12 w tle), która zrobiła własny reportaż na temat kultowego produktu do wyciągania wilgoci "Mocarz" jak i całego sklepu w programie UWAGA, znany z takich promocji jak kanał na YT SPEEDOHOLICS, grupa na facebooku fb.com/chemiadomowa, reklama radiowa na antenie RMF MAXXX ale o do tego wrócimy w dalszej części materiału, czy także swoich sklepów stacjonarnych rozsianych po całej Polsce, a po nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z 2010 roku również po Czechach. Na kanale youtube prowadzil serie o nazwie spokolekcje, zachowało się tylko kilka materiałów jako reupload, reszta to lost media. Wujek Kolek bo tak był również pieszczotliwie nazywany miał nawet własny merch, koszulki, bluzy, karty, kalendarze, zapalniczki, jeśli mamy rozmawiać o specjalistach w dziedzinie PR-u i marketingu, to na pewno ekipa Kolka miała ich pod dostatkiem. Temat tego sklepu który działał przynajmniej oficjalnie od 2009 roku mógłby się nadawać na osobny iceberg, tak więc nie będziemy przedstawiać wszystkiego w tym filmie.






[Obrazek: rock.jpg]

[Obrazek: serce.jpg]


[Obrazek: hardcore-benh.jpg]

[Obrazek: instrukcja-2.jpg] moje ulubione


[Obrazek: instrukcja-3.jpg]


[Obrazek: cherry.jpg]


a tutaj nasza piękna kolekcjonerka ewa lubert

[Obrazek: EWA-LUBERT.png]

[Obrazek: fajna-laska-kolek.jpg]

ogólnie to nie wiem czy wiecie, ale kolekcjoner organizował konkursy na grupce na facebooku, gdzie mozna bylo wygrac wlasnie sesje zdjeciowe i kase xD 


[Obrazek: mickiewicz-kolek.jpg] 


[Obrazek: koszulka-kolek.jpg]


RE: Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - 777 - 30.07.2024

Mieli rozmjach skuwisini. Promocja 2za1 np. gdzie każde zamówienie powyżej 150 PLN było podwajane, przykładowy konkurs "pokaż cycki" gdzie trzeba było zrobić jakąś fajną fotkę z piersiami i nawiązaniem do klimatu proszkowego (jeden typ swoje cycki nawet wrzucił dla beki), a finalnie Kolek uznał, że każdy uczestnik wygrywa i dostaje pakę za chyba 3 stówy (zgłosiłem się nawet dwa razy z koleżanką i wygraliśmy dwie paki)
😃

No dużo tego było, co dziś można wspominać z nostalgią.... ☺️


RE: Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - Mglus808 - 30.07.2024

Mordko mam jeszcze karty kolekcjonerskie  Podobno kultowa później wrzucę foto kolekcji 
[Obrazek: IMG-8677.jpg]
Tu pamiątka z 2014r  Podobno kultowa


RE: Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - DannyDeVito - 30.07.2024

kolekcjoner.nl w jakich latach dzialal? Ja nie mialem z nim stycznosci. Pracowalem miesiac w stacjonarce kolecjonerzy.tv jakos w 2008.

Milicjo i tak nie znajdziesz zadnych danych bo nie mialem spisanej umowy Tongue. - mialem tylko rozkrecic sklep i rozecpac miasto Big Grin


----------------------
Produkty takie jak harakiri albo kalashnikov ktos kojarzy?


RE: Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - aleksander37 - 30.07.2024

Cóż moge powiedziec Wspomnienia  Smile bede czekał z utęsknieniem na dalsze odkopywanie dysku  Smile
Pozdrawiam Wszystkich i oczywiscie autora postu @"PUDZILLA"


RE: Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - voice.of.voiceless - 30.07.2024

DannyDeVito 2008/9 (nie pamiętam dokładnie) - 2021 bodajże, po delegalu wysyłali tylko cmcki hurtem z NL. Pewnego dnia strona padła i elo. Trzeba by było sprawdzić wayback machine


RE: Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - boro - 30.07.2024

Pamietam jak mnie po cbs ciagali bo dane wyciekly XD a mlody glupi legal był to na siebie zamawialem normalnie


RE: Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - 777 - 30.07.2024

Początki przygody z kolkiem to w ogóle było zamawianie na adres zamieszkania za pobraniem bez żadnego kombinowania z fake danymi 😃


RE: Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - Mglus808 - 30.07.2024

Mam gdzieś kartki pocztowe na różne okazje, to jest klimat, chyba wszystkich nie rozesłałem jeszcze xd no i karty do tasowania kamieni też jeszcze jakieś mam muszę poszukać  Big Grin  Oj to była jakość mmm 
[Obrazek: IMG-8703.jpg]


RE: Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - KoneserTanichWin - 31.07.2024

(30.07.2024, 17:31)DannyDeVito napisał(a): kolekcjoner.nl w jakich latach dzialal? Ja nie mialem z nim stycznosci. Pracowalem miesiac w stacjonarce kolecjonerzy.tv jakos w 2008.

Milicjo i tak nie znajdziesz zadnych danych bo nie mialem spisanej umowy Tongue. - mialem tylko rozkrecic sklep i rozecpac miasto Big Grin


----------------------
Produkty takie jak harakiri albo kalashnikov ktos kojarzy?

Ja też nie siedziałem w tematyce w czasie kolekcjonera natomiast z przekazów od znajomych to jest zajebiście dużo nostalgii i sentymentu, zapewne głównie przez to że dopki były na legalu do zgarnięcia w kiosku. Najlepsi są ci którzy kupowali en masse np. po 30g cocolino na raz i dostawali w gratisie kolejne 5 mocarza Big Grin 

Sam też chętnie usłyszę więcej o czasach kolekcjonera Smile