Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
UWAGA NA SEBA9 Z FORUM COS TAM NIE PAMIĘTAM - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: UWAGA NA SEBA9 Z FORUM COS TAM NIE PAMIĘTAM (/showthread.php?tid=4176)

Strony: 1 2


UWAGA NA SEBA9 Z FORUM COS TAM NIE PAMIĘTAM - Szyderca - 03.08.2024

Kurwisko wprowadza w błąd podaje kontakty co jakiś cweli co oszukują, dobrze że nie dałem sie wyjebac bo tak są nie udolni ze chuj im w dupe!!! Uważać na seba9 czy jakos tak , jak do was pisal że ma vendora z apvp to nie ufać mu! Bo to jakaś dziwka na session ma nick SX9 , szderce chcesz dymac to dymac mozna cie w morde!!!! By cie dopadla karma śmieciu .. i szczam na Twoje apvp wolę wziąść od Escobar nepa. kto dostal od tej kurwy info prosze o priv!! Nie dawac sie dymac dziwka niech takie kurwy gina z kijem w dupie hatfuuuuu na mordo z rana żela,  aż  oczy zalepi!!! JAK TO CZYTASZ TO CHUJ CI W DUPE  CO PODAJESZ KONTAKT DO UPOSLEDZONYCH I NIE UDOLNYCH LUDZI JAK TY!!!!!!


RE: UWAGA NA CWELA Z FORUM SEBA9 COS TAM NIE PAMIĘTAM - voice.of.voiceless - 03.08.2024

Szyderca dobrze wujas, dawaj jego session tutaj, niech to się rozwinię, z frajerami króciutko


RE: UWAGA NA CWELA Z FORUM SEBA9 COS TAM NIE PAMIĘTAM - Szyderca - 03.08.2024

SX9 JEGO SESSION , KURWISKO MI PISAŁ ŻE JA DZIWNY JESTEM BO PYTAM CO I JAK BY MNIE JAKAS KURWA NIE WYJEBALA! JAK CWEL FROG ! CHUJ JEMU W MORDE NIECH ZGINIE JEBANY PEDAL MARNIE... A KARMA WRÓCI. A JA JUZ MU TA KARME WYWRÓŻĘ Z FUSÓW!

(03.08.2024, 21:49)kej9 napisał(a): namierzaj huja Podobno kultowa

Namierzę spokojnie, czas to pieniądz hehe, ciebie tez nie dobry ty Namierzę,  bez obaw. Ale wiem o tym że ty jesteś małolat z twojego posta to wywnioskowałem,  bo napisales wszystko czego tylko dotrę staje sie złotem haha tą piosenke slucha mój syn 6 letni i nie zlotem tylko staje sie zielone Podobno kultowa palion hahha czyli musisz byc małolatem bo kto normalny slucha dzieciaków? Nic ci nie zrobię,  ale jak złapie to może będziesz miec szczane do kieszeni Smile i cie jedynie nagarm Smile no chyba ze przeprosisz wujka szydiego normalnie jak człowiek za swoje posty i wypowiedzi na chat. Ale to twoj wybór


RE: UWAGA NA CWELA Z FORUM SEBA9 COS TAM NIE PAMIĘTAM - kot_kreskowy - 03.08.2024

Ja pierdole... Następny?


RE: UWAGA NA CWELA Z FORUM SEBA9 COS TAM NIE PAMIĘTAM - voice.of.voiceless - 03.08.2024

kot_kreskowy myślę, że to kolejny, od ducha, trochę więcej wiem, to nadal tylko spekulacja, ale warto mieć ją z tyłu głowy


RE: UWAGA NA CWELA Z FORUM SEBA9 COS TAM NIE PAMIĘTAM - kej9 - 03.08.2024

zlotem' tumanie, to midas a nie palion. no co za niedoroozwoj Podobno kultowa jak jestem malolat i mnie nagrasz jak szczasz mi do kieszeni to bedziesz mial przejebane wuja, nie sondzisz? XD


RE: UWAGA NA CWELA Z FORUM SEBA9 COS TAM NIE PAMIĘTAM - kot_kreskowy - 03.08.2024

voice.of.voiceless 
A jeszcze z pół roku temu tak sobie myślałem, że czasy scamów mamy za sobą...
Trzeba się pilnować albo zamawiać only Esco


RE: UWAGA NA SEBA9 Z FORUM COS TAM NIE PAMIĘTAM - Mglus808 - 04.08.2024

Niby krąży jakaś kolorowa alfa bo widzę na grupce jednej. Ale chłopek dziwny trochę też coś z nim pisałem, raczej interesu żadnego nie będzie  Podobno kultowa


RE: UWAGA NA CWELA Z FORUM SEBA9 COS TAM NIE PAMIĘTAM - Szyderca - 04.08.2024

(03.08.2024, 22:24)kej9 napisał(a): zlotem' tumanie, to midas a nie palion. no co za niedoroozwoj Podobno kultowa jak jestem malolat i mnie nagrasz jak szczasz mi do kieszeni to bedziesz mial przejebane wuja, nie sondzisz? XD

Nie nie sądzę,  bo od sądzenia jest sąd. Hehe


RE: UWAGA NA SEBA9 Z FORUM COS TAM NIE PAMIĘTAM - kurvvisko - 04.08.2024

kot_kreskowy czasy różnorakich scamów się wciąż trwają i nie poprzestają, zjeby