Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Narkoposeł zastrzelony przez policję. „Zamordowany we własnym łóżku” - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Narkoposeł zastrzelony przez policję. „Zamordowany we własnym łóżku” (/showthread.php?tid=4282)

Strony: 1 2


Narkoposeł zastrzelony przez policję. „Zamordowany we własnym łóżku” - Kapitan - 20.08.2024

[Obrazek: uid-b9f753e15a724a81860a93d0f072d11d-wid...ht-720.jpg]


Członek niższej izby paragwajskiego parlamentu Eulalio „Lalo” Gomes, oskarżony przez prokuraturę o pranie pieniędzy pochodzących z handlu narkotykami, zginął w poniedziałek w czasie próby zatrzymania przez policję – podały miejscowe media.

Według relacji władz policjanci odpowiedzieli ogniem na atak Gomesa, który stawił opór podczas próby zatrzymania. Adwokat reprezentujący rodzinę deputowanego twierdzi natomiast, że poseł został zamordowany „we własnym łóżku” – przekazał dziennik „ABC Color”.

Gomes był członkiem Izby Deputowanych z ramienia rządzącej Paragwajem Partii Colorado. Policyjna operacja w mieście Pedro Juan Caballero przy granicy z Brazylią miała na celu zatrzymanie także jego syna Alexandre Rodriguesa Gomesa, również oskarżonego o udział w praniu pieniędzy z narkobiznesu.

Synowi Gomesa początkowo udało się uciec, ale później oddał się w ręce organów ścigania – poinformował komendant policji Carlos Benitez.

Źródło:https://www.tvp.info/80769719/paragwaj-i-narkotyki-posel-oskarzony-o-pranie-pieniedzy-zastrzelony-przez-policje


RE: Narkoposeł zastrzelony przez policję. „Zamordowany we własnym łóżku” - voice.of.voiceless - 20.08.2024

latynosi to się nie pierdolą, a gdyby tak ułatwić Polakom dostęp do broni hehe


RE: Narkoposeł zastrzelony przez policję. „Zamordowany we własnym łóżku” - kot_kreskowy - 20.08.2024

voice.of.voiceless 
Przecież mamy dostęp do broni, wystarczy tylko być nie karanym.
Pozwolenie na broń masz w dwóch wariantach: kolekcjonerskie lub sportowe

A bez pozwolenia masz czarny proch.


RE: Narkoposeł zastrzelony przez policję. „Zamordowany we własnym łóżku” - voice.of.voiceless - 20.08.2024

kot_kreskowy "ułatwić" słowo klucz


RE: Narkoposeł zastrzelony przez policję. „Zamordowany we własnym łóżku” - kot_kreskowy - 20.08.2024

voice.of.voiceless 
Ale to jest wystarczająco łatwe...
Nie można rozdawać pozwolenia na broń w czipsach, no bez jaj.


RE: Narkoposeł zastrzelony przez policję. „Zamordowany we własnym łóżku” - 777 - 20.08.2024

Moim zdaniem Polska nie gotowa, żeby od tak sobie przeciętny Kowalski mógł mieć klamkę. Wyczuwam rzeź na ulicach i w konkubinatach Podobno kultowa


RE: Narkoposeł zastrzelony przez policję. „Zamordowany we własnym łóżku” - voice.of.voiceless - 20.08.2024

kot_kreskowy a gdzie obowiązkowe szkolenia w szkołach z zakresu posługiwania się broni? łatwiej zdobyć broń niż faktycznie jej użyć. Co z tego, że można ją zdobyć, skoro jesteśmy najbardziej rozbrojonym narodem w UE. 

Ja jestem za powszechnym dostępem do broni na wzór amerykański, ale wtedy herr Tusk i pejaiarze na to nigdy nie pozwolą.


777 pierdolenie, że Polska nie gotowa, jakby przestali pierdolić o aborcjach, o draw queenach w szkolach i rozpierdalaniu polskiej historii, a wzięli się za poważne tematy, to Polaka byłaby gotowa na wszystko. Polska zdołała się odrodzić po rozbiorach i dwóch wojnach + PRL, ale nie zdoła się obsłużyć broni.


RE: Narkoposeł zastrzelony przez policję. „Zamordowany we własnym łóżku” - 777 - 20.08.2024

No właśnie jakby się wzięli za poważne tematy. Ja tam nie wiem, ale jak słyszę o jakichś "gangach posnani" i tym podobnych, to nie wiem czy tak bezpiecznie by było póki co jak łebki się nasłuchają drillu z ameryczki i zaczepiają ludzi w galeriach (taki przykład)😀


RE: Narkoposeł zastrzelony przez policję. „Zamordowany we własnym łóżku” - Ser Pleśniowy - 20.08.2024

No został trup

Tak się nie pierdolą


RE: Narkoposeł zastrzelony przez policję. „Zamordowany we własnym łóżku” - kej9 - 20.08.2024

diabeu lub szydi z gnatem Podobno kultowa matko bosko



mnie by wujaszek Szyderca zabral kurwa nad jeziorko moze, a nie tylko sikanie po kieszeniach w glowie. Podobno kultowa