Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Na widok policjantów rzucił się do rzeki. Mundurowi znaleźli przy nim narkotyki [url= - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Na widok policjantów rzucił się do rzeki. Mundurowi znaleźli przy nim narkotyki [url= (/showthread.php?tid=4310)

Strony: 1 2


Na widok policjantów rzucił się do rzeki. Mundurowi znaleźli przy nim narkotyki [url= - Kapitan - 24.08.2024

[Obrazek: 66c87576a1d60-o-medium.jpg]

200 gramów mefedronu i 50 gram marihuany znaleźli przy 18-letnim mieszkańcu Lublina policjanci. Na widok mundurowych nastolatek zaczął uciekać i rzucił się do wód Bystrzycy. 18-latek został jednak szybko zatrzymany. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu 10 lat więzienia.

O sprawie poinformował nadkom. Kamil Gołębiowski, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

- Wczoraj około godziny 11. policjanci z Wydziału Wywiadowczego KMP w Lublinie na ulicy Zawilcowej zwrócili uwagę na dwóch młodych mężczyzn. Sprawcy na widok funkcjonariuszy od razu zaczęli uciekać w kierunku Bystrzycy. Jeden z nich wpadł w krzaki. Natomiast drugi próbował wpław pokonać rzekę. Na szczęście obaj zostali szybko zatrzymani przez wywiadowców - relacjonuje Gołębiowski.

W ręce policjantów trafili dwaj mieszkańcy Lublina w wieku 17 i 18 lat.

- Starszy z nich posiadał przy sobie znaczne ilości narkotyków. Wstępne testy wykazały, że to mefedron w ilości ponad 200 gramów. Dodatkowo operacyjni z 2. komisariatu odnaleźli w miejscu jego zamieszkania 50 gramów marihuany. 18-latek trafił do policyjnej celi - podaje Gołębiowski.

W piątek nastolatek ma zostać doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi za to 10 lat więzienia.

Źródło: https://kurierlubelski.pl/na-widok-policjantow-rzucil-sie-do-rzeki-mundurowi-znalezli-przy-nim-narkotyki/ar/c1-18760213


RE: Na widok policjantów rzucił się do rzeki. Mundurowi znaleźli przy nim narkotyki [url= - kot_kreskowy - 24.08.2024

Z prądem spierdalaj Exclamation
Z prądem  Exclamation
Podobno kultowa


RE: Na widok policjantów rzucił się do rzeki. Mundurowi znaleźli przy nim narkotyki [url= - Lifeisbrutal - 24.08.2024

Pieski były dwa chciały przejść przez rzeczkę nie wiedziały jak xDD


RE: Na widok policjantów rzucił się do rzeki. Mundurowi znaleźli przy nim narkotyki [url= - voice.of.voiceless - 24.08.2024

w tak młodym wieku tak w papiery najebać xD ehh debile


RE: Na widok policjantów rzucił się do rzeki. Mundurowi znaleźli przy nim narkotyki [url= - LOBO - 24.08.2024

dobrze ze siebie wrzucil a nie kotka...bohater, a nie "mietka: faja" tak żydzille jeszcze wrzucic, po spakowaniu  w pudlo i owinieciu tasma przed, pograc w pilke kopana i mission complete😎


RE: Na widok policjantów rzucił się do rzeki. Mundurowi znaleźli przy nim narkotyki [url= - kiertnik82 - 25.08.2024

Nigdy nie rozumiem ludzi, którzy panikują na widok psów mając coś przy sobie, dając tym samym od razu do zrozumienia, że coś masz na sumieniu. Jeszcze jak ktoś jest naćpany to jestem w stanie bardziej to zrozumieć, bo może mieć w głowie "oni wiedzą", ale zdarzają się również na trzeźwo takie przypadki. Tutaj to akurat jeszcze nastolatki, więc można to zrozumieć...


RE: Na widok policjantów rzucił się do rzeki. Mundurowi znaleźli przy nim narkotyki [url= - Ezotoriusminimus - 25.08.2024

Niesamowity jest umysl cpuna.


RE: Na widok policjantów rzucił się do rzeki. Mundurowi znaleźli przy nim narkotyki [url= - rocky90 - 26.08.2024

kiertnik82 ja myślę że duża część tych nastolatków będzie się w ten sam sposób na widok policji zachowywała w życiu dorosłym 😁


RE: Na widok policjantów rzucił się do rzeki. Mundurowi znaleźli przy nim narkotyki [url= - monio - 26.08.2024

jak towar miał ten co rzucił się do rzeki i nie puścił materiału rzekom to pizda i głupek


RE: Na widok policjantów rzucił się do rzeki. Mundurowi znaleźli przy nim narkotyki [url= - kiertnik82 - 27.08.2024

rocky90 Może i masz rację, tego nie wiem. Mówię z autopsji, a za nastolatka nie interesowałem się takimi tematami dopiero później i zawsze wychodziłem z założenia to zachować spokój w każdej sytuacji. Co ma być to będzie, a jak się ktoś denerwuje to wtedy raczej nie będzie dobrze, bo zwraca na siebie tym uwagę.