Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
A-PCyP Cristal - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: LongFlourishPharm.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=72)
+--- Wątek: A-PCyP Cristal - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=4321)

Strony: 1 2


A-PCyP Cristal - Opinie o produkcie - Maniek - 26.08.2024

W tym wątlku piszecie recenzje oraz opinie na temat produktu A-PCYP Crystal ze sklepu LongFlourishPharma.com


RE: A-PCyP Cristal - Opinie o produkcie - EmStO - 27.08.2024

Niestety zdjęcia nie mam bo zostały na telefonie, który uszkodziłem a na chmurę nie poszło.

Sort dostałem w formie kryształków mniejszych większych trochę pudru kolor podchodził jak mnie pamięć nie myli pod lekko szarawy .

Metody badań to vapo i sniff
Najpierw uczuleniowka dawka kamyczek wielkości główki od zapałki na folię i ogień.
Trochę się trudno pali ale daje radę kolor kropli coś tak brązowo bordowy ale zapach i smak odrzuca.
Co do działania wjeżdża do alfy temu daleko . Czuć pobudzenie i delikatna euforia.
Większe dawki ruszały dopaminę ale ale to już nie to samo .
Vapo średnio wypadło czas działania to jakieś 30 minut i oczywiście jest chęć na kolejną chmurę. Co do ilosci dymu wydaje mi się, że jest wydajne.

Za to sniff mnie mile zaskoczył bo ja stymulantów nie wciagam jak mogę je palić ale się zdecydowałem.
70mg weszlo gładko praktycznie bez boleśnie i zaczęło wjeżdżać zaraz przy spływie około 5min.
Tutaj działanie znacznie przyjemniejsze wjazd łagodny nienachalny speed z nutką euforii w tle.
Czas działania odczuwalnego to dobra godzina .
Jest chęć na wrzutkę kolejnej dawki, która działa tak samo.
Łatwo można polecieć wtedy pojawiają się paranoję drżenie ciała i pocenie się.
Benzo to konieczność gdzieś mieć bo zjazd męczy psychicznie i fizycznie.

Oceniając substancje polecał bym sniff nie więcej niż 100mg bo to już zadna przyjemność 😱
Myślę, że dobranie odpowiedniej dawki mile zaskoczyć badacza.


RE: A-PCyP Cristal - Opinie o produkcie - monio - 27.08.2024

szkoda że vapo nie wyszło tak dobrze jak sniff


RE: A-PCyP Cristal - Opinie o produkcie - EmStO - 27.08.2024

monio mordo naprawdę się omordowałem z tym vapo .
Iść idzie ale zapach i smak tfuuu ale próbuj jak masz możliwość podziel się wrażeniami Big Grin

👃 Jak najbardziej 😀


RE: A-PCyP Cristal - Opinie o produkcie - Epsiakos - 27.08.2024

@"LooL99X" nigdy nie polecaj Benzo do stymulantów, jeszcze raz zobaczę że tak piszesz to dostaniesz Moderację postów, bo zwyczajnie takimi radami jak twoja zrobisz komuś krzywdę.


Pamiętajcie, do stymulantów bez Benzo ! Jak chcecie coś na sen to ogarnięcie sobie kwete, mieszanie stymulantów z benzo kończy się tragicznie na dłuższą metę a paranoję będą się nasilać przy każdym podejściu.


Jeżeli ktoś nie ma psychiki żeby ćpać 
stymulanty to niech odpuści sobie, bo po takim miksie paranoje będą występować bez brania i będą o podobnej sile, nie będę mówił o możliwości nabawienia się padaczki czy innych gowien.


RE: A-PCyP Cristal - Opinie o produkcie - EmStO - 27.08.2024

Epsiakos Ja nikomu nie polecam, że to razem brali tylko ewentualnie w potrzebie.
Nie jeden post widziałem gdzie pisało, że na koniec zabawy leci benzo......
Coś tam coś tam ratując się benzo i nie widziałem problemu, żeby ktoś z tego robił.

Ja osobiście kończąc zabawę z np alfa wrzucałem klona i nic mi się nigdy nie działo.

No ale ok zapamiętam sobie nie będę polecał benzo do stymulantów.


RE: A-PCyP Cristal - Opinie o produkcie - Mglus808 - 27.08.2024

[Obrazek: IMG-0197.jpg]

Tak sie prezentuje a-pcyp citrate, bardzo przyjemny zapach, niebawem testy i recenzja


RE: A-PCyP Cristal - Opinie o produkcie - horsii - 27.08.2024

@"LooL99X" jebnąć benzosa na koniec jak jest sytuacja awaryjna to coś innego, niż cały czas walic stymulanty i tak samo cały czas przegryzać benzo.


RE: A-PCyP Cristal - Opinie o produkcie - Omnibus - 27.08.2024

Mglus808 sort wizualnie prezentuje się dobrze suche bryły z tego co widzę, ale co do jakości i aktywności to trzeba poczekać na twoją recenzję.
Przydała by się też jakaś konkretna recenzja od tego v Mdpihp choć teraz nie ma chyba na stanie odczynnika.


RE: A-PCyP Cristal - Opinie o produkcie - EmStO - 27.08.2024

horsii o to mi się właśnie rozchodziło o tą sytuację awaryjna, żeby mieć to benzo .
Ja staram się mieć choć teraz zacząłem podjadać ale to w dawkach dziecięcych.
Druga sprawa nic puki co nie wrzucam innego prócz alkoholu.