Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Przez narkotyki wylądował na ulicy. Nieliczni wiedzą, kim jest naprawdę - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Przez narkotyki wylądował na ulicy. Nieliczni wiedzą, kim jest naprawdę (/showthread.php?tid=4469)

Strony: 1 2


Przez narkotyki wylądował na ulicy. Nieliczni wiedzą, kim jest naprawdę - Kapitan - 14.09.2024

[Obrazek: Nz-Yx-MS5q-YRs4-Gjtg-Ggps-Dnt-Cbzpc-U2-J...Qo6-HC.jpg]


Kuzyna byłego króla strzelców mundialu spotkał przykry los. Maurizio Schillaci, który również był piłkarzem, stał się bezdomny

Podczas mistrzostw świata w 1990 roku objawieniem okazał się Salvatore Schillaci. Reprezentant Włoch był wówczas najskuteczniejszym piłkarzem turnieju. Kibicami wstrząsnęła informacja o jego stanie zdrowia (więcej TUTAJ).
Jego kuzyn Maurizio także próbował swoich sił we włoskim futbolu, ale występował w niższych klasach rozgrywkowych. Bronił barw takich klubów, jak Palermo, Rimini, Licata, Lazio, Messina czy Juventus Stabia.
Uzależnienie od narkotyków spowodowało, że krewny "Toto" wylądował na ulicy w Palermo, a jego towarzyszem jest pies Ciccio. W ostatnim czasie problemy zdrowotne jego problemy zdrowotne nasiliły się, o czym za pośrednictwem Facebooka poinformował włoski wolontariusz.

"Maurizio jest w poważnym stanie niedożywienia. Ma dość karmienia zakupionymi artykułami spożywczymi (kanapki, pieczony makaron itp). Powiedział mi, że tęskni za smakami domu, a nie za smakami gastronomii" - przekazał Giusy Caldo.
Już od wielu lat Maurizio Schillaci jest bezdomnym. Najwięcej czasu spędza na Piazza Verdi w Teatro Massimo.

Źródło:https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1145740/przez-narkotyki-wyladowal-na-ulicy-nieliczni-wiedza-kim-jest-naprawde


RE: Przez narkotyki wylądował na ulicy. Nieliczni wiedzą, kim jest naprawdę - DarkSonia - 14.09.2024

jak nie afera narkotykowa u sportowców to inni np tak jak Robert Karaś wielbiony przez miliony za wytrzymałość nagle sie okazuje że ta jego wytrzymałośc to sterydy które zażywał od lat . albo szef TVN który latał po koksie i wiele wiele innych ciekawych przypadków. O wielu rzeczach nie wiemy, albo wiedzieć nie chcemy.


RE: Przez narkotyki wylądował na ulicy. Nieliczni wiedzą, kim jest naprawdę - kurvvisko - 14.09.2024

Narkotyki biorą wszystkie grupy społeczne, od robotników poczynając, na lekarzach i prawnikach kończąc. Dla mnie już nie jest szokujące, jak pojawiają się informacje, kto to nie był pod wpływem.


RE: Przez narkotyki wylądował na ulicy. Nieliczni wiedzą, kim jest naprawdę - Chochlik - 14.09.2024

Masa talentów się marnuje przez narkotyki, niestety jest to bardzo przykre i jest to podwójna strata dla społeczeństwa.


RE: Przez narkotyki wylądował na ulicy. Nieliczni wiedzą, kim jest naprawdę - DarkSonia - 14.09.2024

a z tym się akurat zgodzę Chochlik w 100%
wielu dobrze zapowiadających sie mistrzów rozpiepsza sobie kariere przez właśnie używki
sama ponoć miałam predyspozycje do biegania, no stara jeszcze nie jestem ale alkohol i narkotyki na pewno mi w niezniszczalności biegowej nie pomogły, ciekawe ile moja rekonwalescencja musiała by potrwać aby wrócić do formy sprzed brania już o progresie nie wspomnę nawet, kiedy ewentualnie mógłby nastąpić.


RE: Przez narkotyki wylądował na ulicy. Nieliczni wiedzą, kim jest naprawdę - Chochlik - 14.09.2024

DarkSonia 

Ja też zawsze miałem umysl i pamięć jak brzytwa, a po maczankach stałem się warzywem, dużo zawaliłem bo powinienem se stypendia inkasowac i rozwijać się w jakims dajnym kierunku, no ale nałóg zrobił ze mnie przygłupa. Teraz to nie za bardzo jak wrócić na studia, bo z czego bym się utrzymywał lol


RE: Przez narkotyki wylądował na ulicy. Nieliczni wiedzą, kim jest naprawdę - nonoanon - 18.09.2024

Chochlik zawsze możesz iść na zaoczne i w weekendy coś robić, kwestia własnego wyboru Wink


RE: Przez narkotyki wylądował na ulicy. Nieliczni wiedzą, kim jest naprawdę - Chochlik - 18.09.2024

(18.09.2024, 01:46)nonoanon napisał(a): Chochlik zawsze możesz iść na zaoczne i w weekendy coś robić, kwestia własnego wyboru Wink

Zaoczne to chujowizna, zero czasu na siebie. Ja chcę posmakować znów studenckiego stylu życia xD


RE: Przez narkotyki wylądował na ulicy. Nieliczni wiedzą, kim jest naprawdę - DGEloV - 18.09.2024

Szkoda chlopa ale mysle ze dostanie wsparcie. Jakiś domek lub pieniądze i opiekę Smile


RE: Przez narkotyki wylądował na ulicy. Nieliczni wiedzą, kim jest naprawdę - nonoanon - 18.09.2024

(18.09.2024, 07:04)Chochlik napisał(a): Zaoczne to chujowizna, zero czasu na siebie. Ja chcę posmakować znów studenckiego stylu życia xD

Aaaa to tęsknisz po prostu za melanżowaniem studenckim, a nie żeby zdobyć wykształcenie. Całkiem rozbieżne potrzeby xd