Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu Cannabis420.org - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Cannabis420.org (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu Cannabis420.org (/showthread.php?tid=4656)

Strony: 1 2


Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu Cannabis420.org - Maniek - 10.10.2024

Żeby nie zaśmiecać tematu głównego, w tym wątku piszecie mniej ważne kwestie związane z działalnością sklepu, na temat produktów itp.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu Cannabis420.org - voice.of.voiceless - 10.10.2024

strona i sposób składania zamówień nie zachęca


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu Cannabis420.org - 777 - 10.10.2024

Maniek po kliknięciu w miniaturę przekierowuje na stronę z /order i pokazuje taki komunikat "Ups, wygląda na to, że strona została utracona.
Nie jest to usterka, tylko wypadek, który nie był zamierzony."


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu Cannabis420.org - Blade12 - 10.10.2024

voice.of.voiceless jak dostał tu reklamę to legit pewnie


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu Cannabis420.org - voice.of.voiceless - 10.10.2024

Blade12 nie powiedziałem, że nie legit, tylko nie zachęca mnie to, może ja nie chcę, by sklep który sprzedaje trawe przez internet miał moje dane


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu Cannabis420.org - horsii - 10.10.2024

Legit czy nie legit, tu chodzi o coś innego - sądzę że nie czy będzie aż tylu chętnych którzy będą zamawiali zielone nie wiadomo skąd (mam na myśli pochodzenie przesyłek) i w dodatku na adres domowy, tym bardziej że lokalnie jest pełno tego towaru z dostawą na żółte skrzynki, chociażby na cebulce. 

Nawet jeśli sklep wysyła paczki spoza Polski, to można przecież odbierać paczki zza granicy na automaty paczkowe DPD (czy tam DHL, nie pamiętam już). A z tego co widzę sklep oferuje tylko branie paczek na adresy domowe. 
No ale nie będę zapeszał, zobaczymy co z tego wyjdzie.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu Cannabis420.org - Maniek - 10.10.2024

Sklep jest zagraniczny, natomiast można mu zasugerować, to co napisał horsii, czyli wprowadzenie wysyłki na automaty paczkowe, pickup pointy, ewentualnie poste restante, jeśli jest do wyboru opcja skorzystania z tego przewoźnika.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu Cannabis420.org - Blade12 - 10.10.2024

Sklep wysyła sample ja wzielem na słupa zobaczymy co przyjdzie jak normalny dobry buch to będę zamawiał .


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu Cannabis420.org - kurvvisko - 11.10.2024

Jak będą dostawy do jakichś automatów paczkowych, to chętnie spróbuję.
Niemniej życzę powodzenia na rynku!


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu Cannabis420.org - smakosz - 11.10.2024

Ktoś pisał do sklepu z zapytaniem o wysyłke na automaty paczkowe?