Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4-CMC - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 4-CMC - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=19)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 25.11.2022

tome3eqkks normalnie śpisz zalezy tez ile przyjmiesz oczywiście


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 25.11.2022

tome3eqkks zależy też zapewne od organizmu i moim zdaniem stopnia uzależnienia, bo psychika też potrafi robić swoje. Ja mam tak, że jak już coś walę, to nie ma opcji spać od razu czy nawet dłuższą chwilę po zaprzestaniu działania jakiejkolwiek substancji tego typu. 



RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - tome3eqkks - 25.11.2022

psychika też ma duże znaczenie, ale są substancję po których po prostu się nie da Big Grin


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - C84S - 25.11.2022

Ja ostatnio próbowałem 4CMC i polecam w bombkach - do nosa nie polecam, skóra później cała poparzona.


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 25.11.2022

(25.11.2022, 15:25)tome3eqkks napisał(a): psychika też ma duże znaczenie, ale są substancję po których po prostu się nie da Big Grin

Dokladnie. O tym decyduje oddzialywanie na noradrenaline. Kazda substancja, ktora dziala na nia bardziej, nie pozwoli usnac pomimo wziecia rozsadnej dawki.


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 25.11.2022

Tą czwórkę testowałem w ilości 5 gr w noc i pamiętam,  że miałem mały problem aby szybko po niej zasnąć. Od momentu jak zeszła faza, kręciłem się jeszcze po chacie dobre 3 godziny zanim położyłem się spać.
Ten sort miał sporo speeda w sobie, który trzymając cię w objęciach, nie pozwalał zasnąć Podobno kultowa
Dla porównania podam, że po 3cmc pablo tej samej ilości, zasypiam już po godzinie.
A swoisty rekord pobiłem teraz w środę po testach wisienki. 30 minut 😁


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - Szatan69 - 29.11.2022

Wygląd:[Obrazek: 20221129-170910-1-1.jpg]

[Obrazek: 20221129-170900-1.jpg]

(Zaznaczam ze prawdopodobnie zalapałem się na koncówke zanim się skończyło).

Zapach: 
Średni  chemiczny specyficzny.
Zapach przypomina bardzo  3cmc te lekko bronzowe co kiedys monster wysyłał z holki. 

Dawka po 170 mg na głowe 
 Za 15  min dorzuta około 80mg i za nastepne 15 min  okolo 100 mg na glowe.
Snif szczypiacy lekko,, ale my nie mamy juz błony sluzowej Big Grin 

TESTERZY Z MOCNA TOLERKA NA RÓŻNE SUBSTANCJE. 

Dzialanie: po pierwszym szczurze odziwo siadlo na głowę i ciało typowo jak 4 cmc. Jak bym więcej przyjęł albo oral to jestem pewny ze byłby rozmyty obraz i chwilowy rozpierdol z wgnieceniem w kanape Big Grin
Pomimo tak niskich dawek zauważyłem jednak coś.

Przemyślenia/wnioski:
Dla doświadczonych najlepiej max 2-3 sniffy i to powyzej 200mg a pozniej dobitki przez   bombki. 

Nie myśl ze słabe. 
Ale kurwa to nie czasy chin i twojej zerowej tolerki Smile

Chlop wali 300 mg alfy mowi slabo a mnie 70mg
rozkuriwa xd

Zjadlbym   350 mg snif i bomke odrazu by mnie rozjebalo pewnie jak żabę. 

Teraz czesto chłop z ulicy przynosi dobre 3cmc a pierdoli ludzia ze to dobre 4cmc. ( żeś kurwa mac) 😂😂
Trzeba bys świadomym towarów i swojego ciala. 

Wiem wiem długa, monotonna opinia/smuty nie bedzie lajkow, większość nie przeczyta do końca chuj tam. Ale kurde wole napisac taka opinie niz yupi yupi zajebiste rozkurwia w opor. A pozniej doswiadczony mysli ze bedzie jak za pierwszym razem.
Opinia chłopów w temacie.
Towar aktywny 
 A jak jestes przezarty walnij snif i bombka wieksza dawke i bedzie co ma być na pewno. 
Mając zakuty przezarty leb bez świadomości dałbym ocene 5/10
Ale biorąc wszystkie aspety szczurów testerów jest 7.5 / 10 mocne .
Koniec


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - Maniek - 29.11.2022

Następny sniffem wali czwórkę. Dlaczego nie testujecie oralnie, czyli tak, jak powinno się badać tego typu substancje? MDMA też sniffujecie?

Rozumiem, że niektórzy po prostu lubią sniffa, ale w tym przypadku to mija się z celem. Faktycznie, co innego, gdybyś jeden z drugim najpierw zajebał bombkę, a potem przy wejściu bombki zajebał sniffa...


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 29.11.2022

Szatan69  nie ma szans na rozmazanie ekranu jak na typowego klefa przystało jestem tego pewny nakurwialem takie dawki tego iv i bomby ze to chuj Podobno kultowa nie bylo czuc tej typowej eufori. Ale substancja i tak godna polecenia smialo mozna zamawiac   Big Grin chyba ze ty trafiłeś na jakiś inny sort


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - Szatan69 - 29.11.2022

Po 1.5 h cos tam czuc w tle ale żałuję ze jutro do pracy i nie poszło 350mg  na start.
Jutro 350-400 mg po pracy na start jeden szczal coś dopisze Big Grin