Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy Hexen wróci ? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Czy Hexen wróci ? (/showthread.php?tid=1989)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Czy Hexen wróci ? - kot_kreskowy - 01.02.2024

horsii 
A gdzie ja pisałem że schizuje???
Napisalem tylko ze pozabieralo.
Nie dodawaj.

Specjalnie dałem w cudzysłów toksyczność bobwiedzialem ze sie przyjebiesz o źródła.
Mam na mysli zniszczenia organizmu.

HEXEN TO GÓWNO NAJGORSZE 
GORSZE OD GÓWNA SAMEGO WŁADCY CIEMNOŚCI  Exclamation
"Stopa słonia" z Czarnobyla jest mniej szkodliwa.

I nie napisałem ze 500mg mdphp to normalna wrzutka, tylko że dla mnie normalna a to zmienia trochę postać rzeczy.


RE: Czy Hexen wróci ? - Czeslawo - 01.02.2024

kot_kreskowy  Dzięki za stanowisko w tej sprawie, natomiast moja skromna osoba jak i rozumiem różnież horsii i inni  mamy odmienne zdanie.  Wink

Osobiście dobrego Hexa "wyczekuję jak Beduin wody na pustyni"  Podobno kultowa


RE: Czy Hexen wróci ? - Mef123 - 20.02.2024

Hexen jest był i będzie przynajmniej dla kumatychPodobno kultowa👳 mam taka mała gratkę dla kumatych że za niedługo będzie hexen u Duszka 👻 👻Smile


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Lukas1985 - 22.02.2024

(22.02.2024, 19:17)horsii napisał(a): Ja bym nie powiedzial, ze lepsze. O wiele wiecej ubokow. Dziala co prawda dluzej, ale cos za cos. Roztrzęsienie itd. I nie ma tego takiego "boom" jak po prawdziwym henryku, tego przez które mialo sie ochote dorzucic już po 30-40 minutach, mimo że bomba trwala w najlepsze tylko ze wejście sie skonczylo - aby tylko znowu był ten wjazd. Podobno kultowa   No i kurwa, najwiekszy problem (przynajmiej dla mnie) to to ze nie wiadomo, co to za związek. 



Ja uwazam, ze nie ma niczego co by zastąpilo hex-en.

XD nie ma czegoś co zastąpi hexen bo hexen to hexen. 
Czemu dziś ludzie usilnie chcą kupować produkt x, żeby on zastąpil produkt Y ?


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - horsii - 22.02.2024

chodzi mi o podobne działanie. nie ma zadnego bieda-ketona który będzie mial to charakterystyczne pierdolnięcie. NEP go nie ma. nizszy homolog? tym bardziej nie bedzie mial, w ogole dzieci by dziś plakały ze NEB za slaby buuuu slabszy od NEPa xD kiedy NEB był naprawde fajnym b-k, podobnie jak bufedron.

A w gore, za hexen? n-etyloheptedron to już jest maraton uboków. Tę lipe w proszku wyśmiali ludzie jak jeszcze na rynku byly resztki hex-enu. 

kurwa, jak jeszcze się bawiliśmy kiedyś legal-nielegal, to wrecz naturalne bylo że X zastepowalo Y ze wzgledu na bardzo zblizone efekty. żarlo sie Y, a nie cos innego, bo było najpodobniejsze. teraz nie ma nic na tyle podobnego do hex-enu, żeby mozna bylo powiedzieć ze go zastąpi. 


moze to jakieś pozostalosci z szukania zamiennika jak sie cos staje niedostepne z wczesniej wspomnianych czasow gdzie ktos sie przejmowal czy cos jest legal. a hexen stał sie wirtalnie niedostepny mimo ze jest tak samo nielegalny jak wszystko inne co jest. może to stad bardziej juz sie szuka zamiennika anizeli oryginalu.


 ja tam bym najchętniej kupil oryginalny produkt, ale z pozyskaniem oryginalnego hex-enu to sa jakieś kosmiczne problemy, z tego co widać. już go kilku sprzedawcow zapowiadało (dwóch conajmniej), na razie jednak zaden nie dostarczyl. mam nadzieje że to sie zmieni.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 22.02.2024

horsii jak coś wejdzie na rynek to tak jak się umawialiśmy, muszę mieć po prostu zabezpieczenie xD
Lukas1985 u mnie jest stricte uzależnienie od starego Henia, mimo iż rozum zawsze mówi "nie ma i chuj odpuść" to "nadzieja" że coś chociaż będzie miało podobny profil albo cokolwiek tak jak ten śmieszny analog teraz.
Dramat osoby uzależnionej, brak substancji xD jeżeli nie uda się naszym vendorom to chyba dw zostanie i paczka z Indii/Kanady

W sumie żaden z obecnych na rynku stimow mi nie podpasowal, nawet ten analog jak już się skończył to nie mam parcia żeby ogarnąć więcej.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Lukas1985 - 22.02.2024

(22.02.2024, 19:47)horsii napisał(a): chodzi mi o podobne działanie. nie ma zadnego bieda-ketona który będzie mial to charakterystyczne pierdolnięcie. NEP go nie ma. nizszy homolog? tym bardziej nie bedzie mial, w ogole dzieci by dziś plakały ze NEB za slaby buuuu slabszy od NEPa xD kiedy NEB był naprawde fajnym b-k, podobnie jak bufedron.

A w gore, za hexen? n-etyloheptedron to już jest maraton uboków. Tę lipe w proszku wyśmiali ludzie jak jeszcze na rynku byly resztki hex-enu. 

kurwa, jak jeszcze się bawiliśmy kiedyś legal-nielegal, to wrecz naturalne bylo że X zastepowalo Y ze wzgledu na bardzo zblizone efekty. żarlo sie Y, a nie cos innego, bo było najpodobniejsze. teraz nie ma nic na tyle podobnego do hex-enu, żeby mozna bylo powiedzieć ze go zastąpi. 


moze to jakieś pozostalosci z szukania zamiennika jak sie cos staje niedostepne z wczesniej wspomnianych czasow gdzie ktos sie przejmowal czy cos jest legal. a hexen stał sie wirtalnie niedostepny mimo ze jest tak samo nielegalny jak wszystko inne co jest. może to stad bardziej juz sie szuka zamiennika anizeli oryginalu.


 ja tam bym najchętniej kupil oryginalny produkt, ale z pozyskaniem oryginalnego hex-enu to sa jakieś kosmiczne problemy, z tego co widać. już go kilku sprzedawcow zapowiadało (dwóch conajmniej), na razie jednak zaden nie dostarczyl. mam nadzieje że to sie zmieni.

Tylko, że orginalny hexen ostro kosił. Tak sercr jak i łeb. Trzeba by się przyjrzeć czy NDRi też zalewają mózg glutaminianem ale net o tym milczy. 
Wg mnie jakaś namiastką byłby orginalny 4m-hexedron. Nie byłoby tego kopa ale mogłoby to być ciekawe. 
Ciekawe też są te analogi które do nas nie dotarly isohexedron czy n-butylhexedron - choć ten drugi chyba był jako n-dh czy jakoś tak.

Prawda jest taka, że pod względem modyfikacji katynony się wyczerpują. Jeszcze coś można pokombinować z alfami. Kiedyś był projekt alfy pivp ale jakoś upadł i dopóki apihp będzie to raczej nikt do niego nie wróci.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - horsii - 22.02.2024

Lukas1985 4me-hexedron (n-metylowy! aby nikt nie pomyślal że chodzi o 4-me-hexen) chyba gdzies kiedyś latal nawet, jeszcze za czasów gdzie wszystko bylo z chin.

ja jako o mozliwym zamienniku myślałem o iso-NEH. isohexedron tylko n-etylowy.

https://pubchem.ncbi.nlm.nih.gov/compound/Isohexedrone
https://drugs.ncats.io/drug/63ZR7UN7C6


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Lukas1985 - 23.02.2024

Hwxenu nie ma, bo nie ma tylu klientów co będą kupować po 10-20-30gr jak w przypadku mefedronu. 
Co do innych analogów. 
horsii ja prywatnie jestem ciekaw hexylonu. Bo są dwie wersje. Pierwsza to MD-hexedron a druga MD-netylhexedron. Pierwsza to będzie popierdółka na miarę pentylonu. Druga moze być na miarę efylonu (to poprostu jeden węgiel więcej niż efylon) ale tu nazwa to pewnie były exylon. 
Są jeszcze substancje o których kiedyś kminilem tj 4metyl-n-etyl-hexedron ale ponoć też aktywność będzie mniejsza.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - horsii - 23.02.2024

Lukas1985 n-etyloheksylon był pierwszy raz w polsce juz w 2019 odnotowany Podobno kultowa zobacz ten przypis; 

https://en.wikipedia.org/wiki/N-Ethylhexylone   ciekawe jako co to latało...


masz rację - te wszystkie homologi typu wydlużanie w miejscu alfa to będa śmieci typu pentylon. najbardziej rosną uboki. a o tym n-etylowym heksylonie to strach myślec.

n-etylo butylon - eutylon
n-etylo heksylon - eheksylon? eexylone? Podobno kultowa  kurwa to nazewnictwo nigdy nie bylo za dobrze przemyślane.