Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Przypał - porady - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Prawo a używki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Przypał - porady (/showthread.php?tid=227)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Przypał - porady - Beeniepatu - 11.11.2022

Ja wiem kto to swiadek. Tylko rozmawiamy o konkretnym przykladzie. Za bardzo mieszasz, a w tematach zwiazanych z prawek, krzyki i mieszanie tylko komplikuja sprawe. Trzeba byc usystematyzowanym i ustrukturyzowanym. Znajomosc prawa to jedno, trzeba znac tez obowiazki, i umiec sie pewnie poruszac miedzy obiema kwestiami. Ja juz nie wchodze w dyskusje takie, bo to zupelnie bez sensu.

Powtorze tylko, ze Twoje podejscie, w mojej opini jest niewspolmierne do tego jak na spokojnie wyjsc z przesluchania, bedac wezwanym np. w sprawie przechwyconej paczki, lub bazy V gdzie widnieja nasze dane. Nikt nie wysyla zadnego swiadka na badania psychiatryczne - to jakas brednia. Nic osobistego, ale zupelnie nie zgadzam sie z Twoimi argumentami, bo one sa zupelnie nie zwiazane z tym, o czym ja tu rozmawiam. Mozna rzec, ze wiekszosc to wlasnie stawianie sie w pozycji tego co zna swoje prawa, ale nie za bardzo wie jak z nich efektywnie korzystac. Byc moze w Twoich sprawach zawsze sie sprawdza. Z mojej perspektywy i doswiadczenia ponad 30letniego, nie jest to dobra droga. I na tym zakoncze bo bez sensu sie szarpac, kiedy kazdy mowi o czyms innym. Pozdro


RE: Przypał - porady - dimiliki - 11.11.2022

Beeniepatu  ja się spotkałem już kilka razy w poważniejszych sprawach że świadka wysyłali na badania osobiście nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem.
Piszemy o czymś innym bo nasze interpretację prawa są inne 
Mi chodzi o zachowanie twarzy a nie o to czy danemu organowi się podoba czy nie 
I nie krzyczę złe wrażenie odniosłeś , dyskutujemy .
Każda sprawa jest inna i najlepiej do każdej podejść indywidualnie 
Na koniec dodam że w razie przypalu dobrze jest się skontaktować z mecenasem aby coś doradził 
Pozdrawiam


RE: Przypał - porady - Beeniepatu - 12.11.2022

dimiliki  ogromny props za odpowiedz i klase 💪


RE: Przypał - porady - dimiliki - 12.11.2022

Beeniepatu hahaha tam była lekka fazka Podobno kultowa


RE: Przypał - porady - Kajabuza - 06.12.2022

Czysto teoretycznie - paka z samym benzo jest przypalona. Z jakimś papierkiem od lekarza, że brałem benzo itd. i, że poniekąd to "leki" istnieje szansa, że zostanie to lżej potraktowane niż jakieś ciężkie RC? 😀



RE: Przypał - porady - horsii - 06.12.2022

Nic Ci to nie pomoże. Nie pisze tego złośliwie cokolwiek sobie tam myślisz.
Jakiegoś kryształu się pi razy drzwi wali 1/4g, z grama benzo w prochu zrobisz miliard porcji dilerskich jeśli to już rozkminiac w taki sposób chociaż jak dla mnie to bez sensu. Benzo TO są ciężkie RC.


RE: Przypał - porady - Kajabuza - 06.12.2022

Horsii nie widzę co napisałeś, dlatego, żeby wątek i pytanie nie zniknęło z głównej wrzucam składniki potrzebne nam do racuchów z jabłkami:
  1. 2 jabłka.
  2. 200 ml mleka (niepełna 1 szklanka)
  3. 1 jajko.
  4. 150 g (1 szklanka) mąki pszennej.
  5. 1 łyżka cukru wanilinowego.
  6. 1 łyżeczka cukru.
  7. 1/2 łyżeczki sody oczyszczonej.
  8. do smażenia: np. masło klarowane, olej kokosowy, inny olej roślinny.



RE: Przypał - porady - Beeniepatu - 06.12.2022

@"Kaja Buza" to paczka z zagranicy? Substancja nie ma znaczenia bo paragraf jest nie za substancje, tylko za przemyt wewnatrzwspolnotowy zakszanych substancji z wykazu.


RE: Przypał - porady - Kajabuza - 06.12.2022

Aha... TO CZEŚĆ! Podobno kultowa
Nie no dobrze wiedzieć na przyszłość, dziękuję Beenie. Na szczęście właśnie dostałem track państwowy, także pod kontrolą. Oczywiście to wszystko mi się śniło i to tylko sen... Kiedyś taka moda była na forach - pisanie, że wszystkie treści to tylko nasz piękny sen...😀



RE: Przypał - porady - Beeniepatu - 06.12.2022

@"Kaja Buza" na forach pisze wie tez o podstawowych zasadach BHP. Nie ma wtedy strachu o przejete paczki 😎