Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
PASTA- Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: PASTA- Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2486)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: PASTA- Opinie o produkcie - PIXA - 26.08.2023

Z trzech stimów ducha to pasta najlepsza 
Nie wypierdala w kosmos jak i nie powoduje strucia
"Ulica wszystko przyjmie" 
Co prawda to prawda, uwierzcie że latają gorsze ścierwa na ulicy


RE: PASTA- Opinie o produkcie - olancucki - 26.08.2023

Pasta jest bezpieczna bo nie wypierdala dopaminy jak pojebana holenderka czy jak zwał tak zwał.. nie ma takiego crashu.


RE: PASTA- Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 26.08.2023

(26.08.2023, 09:08)Mef123 napisał(a): Weteran nie musi robić przerw a ten władek jest z nim coś nie tak powinien działać bardziej wygrzewająco a nie tak że jebie trupem a tu lipa ty 
Merry jeszcze jesteś lajkeim tak coś mi się wydaje prawdziwi wiedzą co to jest dobry sprzęt i tu prośba do duch żeby coś z tym zrobił jeżeli 50% procent mówi że jest coś nie tak to wez to zień to chłopie inne produkty masz spoko tylko ten sort spuść go w kiblu bo coś nie bangla serio jak bym wizoł sete za pierwszym razem to bym miał problem


To z Tobą stary jest coś nie tak.

Jakim prawem piszesz aby ktoś to spuscił w kiblu...masz tupet.

Na czym polega obecna tu rozbieżność opini wyjaśniłem na stronie 7.


RE: PASTA- Opinie o produkcie - Mef123 - 26.08.2023

kot_kreskowy to moja opinia towar prawię nie klepie co jakbym wziął sete bo taki był plan hajs w błoto nikt by tego nie chciał 
widać że ty też jesteś lajkiem hujowe tematy się rozdaje za frajer albo spuszcza w kiblu taka jest moja obiekcja na ten temat opinie są po to żeby sklep był coraz lepszy 50 % ludzi mówi że jest chujowy może ktoś to kupuje ale ja na pewno nie i to moja opinia towar tylko dobrze wygląda i cuchnie trupem ale że 10 zeszła i karzy mówi że to jest słabe polecam tego Vendora i wierzę w ten sklep że osiągnie dobre wyniki ale ten temat powinien zostać mieniony na lepszy przeczytaj to sobie dokładnie


RE: PASTA- Opinie o produkcie - olancucki - 26.08.2023

Mef123 pewnie, najlepiej się różnić jak śmigłowiec w ogniu.. hihi

Nie polecam. Ndri jest łagodniejsze dla mózgu. Pasta jest BEZPIECZNA.

im większe powinowactwo czy jakoś tak do receptorów dopaminoeych ta moc czy jakoś tak mi głupotki mówią w głowie to wyrzut dopaminy jest tak duży że dupę urywa i się do tego chce wracać co gorsza potem uznajesz ten stan za normalny a a crash jest nieunikniony. 

Do tego pułapka benzo jest również nieunikniona jeśli ma się dostęp. Przykre rzeczy.


RE: PASTA- Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 26.08.2023

Mef123 
Jak już to laikiem, nie lajkiemPodobno kultowa

"50%ludzi mówi, że jest chujowy"
Tak. A drugie tyle kupuje go na setki.
No masz babo placek😎


RE: PASTA- Opinie o produkcie - Merry - 26.08.2023

Z tego co widziałam po opiniach to narzekało może z 5 osób a zachwalalo lekko 10 Smile więc cos te procenty szwankują 😀


RE: PASTA- Opinie o produkcie - Mef123 - 26.08.2023

Merry kot_kreskowy to nie jest temat pod tytułem gówno burza tylko PASTA DUCHA to jest moja opinia a wy robicie chlew odpierdolcie się od mnie jestem koneserem smakoszem słodyczy od dobrych lat i powiem tyle były lepsze jak wspomniałem wcześniej w poście napisałem dobrze że nie wziąłem sety albo więcej a taką miałem ilość brać tylko że nie wezmę tego bo nikt mi tego nie wezmię czaicie o co mi chodzi głąby a połowa zna się na rzeczy i potrafi ocenić ten sort to SHIT to jest tylko moja opinia żeby sklep sobie wziął do świadomości że skoro coś jest słabe to trzeba to zmienić duch dzięki za przetestowanie tego specyfiku ale ten towar jest zjebany przez jakiegoś chemika   poszło coś nie tak jestem tu od pięciu miesięcy czyli od początku i powiem tyle coś jest nie tak resztę produktów masz prima sort z tego forum to jesteś jednym z najlepszych Vendorów ja bym tak to określił  produkt jest pewnie czysty ale to nie jest wartę tej ceny u mnie na ośi walę 100 i mam wygrzewke to tylem moi słuchacze do następnego 
Yoo


RE: PASTA- Opinie o produkcie - Lukas1985 - 26.08.2023

(15.08.2023, 11:47)kot_kreskowy napisał(a): Dobry, 
Nie rozumiem po co się spinać i wykłucać, przecież każdy z testerów ma rację Podobno kultowa
Źródłem rozbieżności w opiniach jest wcześniejsze doświadczenie, jakie testerzy do tej pory zebrali.
To proste i logiczne. Dziwnym by było, gdyby opinie sie pokrywały.

Wiemy doskonale co obecnie dzieje się na rynku amfetaminy sprzedawanej w Polsce przez Sebixów - to jeden wielki bełtany kogelmogel.
Każdy z tych Sebixów dostaje inny temat, każdy też inaczej i czym innym to bełta, niektórzy bełtają dużo, inni średnio, a jeszcze tamci co to od Grażynki - to oni wcale nie bełtają, lecz dostawca i tak Grażynę walił w rogi żeby wiecej zarobić przez co wszyscy tu zbieralismy całkowicie różne doświadczenia zwiazane z cpaniem fety, wiec nie ma możliwości abyśmy po tym wszystkim mogli się zgodzić co do wzorca.
No nie ma chuja - to się nie spina.
Załóżmy, że ta pasta ma dajmy na to 30% czystości - TO TYLKO TAKIE ZAŁOŻENIE- to taki Pudzilla, który przyzwyczajony np do czystości 50% fety - siłą rzeczy powie że ta pasta jest slaba. 
Jednak Kiszczak, który do tej pory dostawał 15%, nie mając przy tym świadomości o istnieniu dużo lepszych sortów fety na drugim koncu Polski, i zarazem od lat okłamywany przez swojego dostawcę że dostaje prawie czyściocha - to jasnym jest, że będzie tą pastę zachwalał.

To tylko przyklad, ale tak to trzeba rozumieć.
Nikt tu nie kłamie, nikt nie zawyża i nikt nie zaniża. Po prostu suma doświadczeń u każdego z nas jest całkowicie inna, przez co nie bedzie tu konsensusu.


Jednak towar i tak się sprzeda, bo ci co do tej pory brali od seby z bramy 3% czystości, z pocałowaniem w rękę wezmą pastę 30% bo jest to dla nich sztos.
Oczywiście podane tu osoby jak i liczby są czysto hipotetyczne i posłużyły tylko jako przykład.

No to czemu się cisniesz na tych którzy źle oceniają ten produkt ?


RE: PASTA- Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 26.08.2023

Mef123 
No przecież dyskutujemy o paście, nie wiem skąd ubzdurałeś sobie jakąś gównoburzę mój drogi koneserze.

Zachowujesz się teraz jak mała dziewczynka, ktora tupiąc i wrzeszcząc chce tym podkreślić, że tylko jej racja jest najtrafniejsza.

A są też inni użytkownicy, którzy twierdzą, że im ta pasta smakuje.
Sorry, ale nie da się przejść koło tego obojętnie i trzeba wziąść pod uwagę zarówno głosy zachwytu jak i rozczarowania.

Z tego co mi wiadomo, nie jesteś żadnym amfetaminowym specjalistą a sposób w jaki artykułujesz swoje "racje" jest co najmniej wątpliwy, by nie powiedzieć rozczeniowy.

I pomimo iż czuję sie dziś jak gówno i trochę identyfikuję się z jak to określiłeś - głąbem, to jednak nadal pozostaję w formie by miażdżyć z dupy wzięte argumenty😎