Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2515)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Lukas1985 - 26.08.2023

(26.08.2023, 15:28)baskabarbara napisał(a): Psy szczekają, a karawana jedzie dalej. Próbowałam tej colci od kolegi i było dużo przyjemniej niż po 3cmc bandit od Esco. Komuś się nie podoba konkurencja, która zabiera wszystkich, którzy spróbują tematu. duch nie odpiszaj, ludzie są za Tobą

Nadal plodzisz kompletnie bzensowne posty. Wiemy, że Ci odpowiada ten sort ale są ludzie którzy pytają o czystość czy jakość. 
Widziałeś, żebym ja napisał komukolwiek NIE KUPUJ ? 
Ja cały czas tylko mówię - sami sobie sprawdźcie jak to wpływa na Was i co jest.
Skoro ten sort jest mocniejszy od innych trójek to tym bardziej wymaga sprawdzenia dlaczego. Niektóre zanieczyszczenia jak metyloamina dają uczucie euforii itd.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - baskabarbara - 26.08.2023

Lukas1985 o który sklep jeszcze pytałeś o czystość albo badania ? Pokaż post albo maila ? Nie masz ? To będzie wszystko jasne. Jak tak dbasz, żeby ludzie się nie truli oraz żeby sprzedawane były same czysciochy


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Lukas1985 - 26.08.2023

Jeśli Ty mi odpowiesz na pytanie gdzie i komu napisałem, żeby nie kupował produktów od Ducha to ja odpowiem na Twoje pytanie. Ja swoje zadałem pierwszy więc odpisz.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - ZmiataZplanszy - 26.08.2023

CO WY ZJEBANI JESTESCIE BYLO GADANE OD POCZATKU CZEMU TAKA TANIA I JEST ZABRUDZONA W CHUJ XD TO TERAZ SIEJECIE FERMENT


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - rocky90 - 27.08.2023

Jakiś moderator powinien ogarnąć to gów...burze.Wypowiadajcie się o substancji z tematu a nie się kłócicie.Tylko o co Wy się kłucie?Wiadomo jak cena niższa to i jakość,samo zabarwienie nie których odrzuca i woła czysty kamień.Przecież jest opcja wyboru droższy czystszy i tańszy kolorowy.Nikt tu nic ze strony sklepu nie ukrywa.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 27.08.2023

(26.08.2023, 15:28)baskabarbara napisał(a): Psy szczekają, a karawana jedzie dalej. Próbowałam tej colci od kolegi i było dużo przyjemniej niż po 3cmc bandit od Esco. Komuś się nie podoba konkurencja, która zabiera wszystkich, którzy spróbują tematu. duch nie odpiszaj, ludzie są za Tobą



Lukas1985  
Cytując wyżej tan post, napisałeś że:
"Nadal tworzysz bezsensowne posty"

A co takiego bezsensownego jest w tym poście?
Przecież każdy ma prawo do swojego zdania, czyż nie?
Ponadto ja się całkowicie zgadzam z jej tezą, że Cola działa dużo przyjemniej od Bandita.
Zwały po 10 gietach praktycznie nie odczułem, przy czym tamtej nocy testowałem też inne smakołyki i po lekkim śnie byłem gotów na kolejne balangowanie, gdzie po trzech gietach Bandziora dochodzę do siebie już drugi dzień i dalej czuję się jak gówno.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Lukas1985 - 27.08.2023

(27.08.2023, 00:24)rocky90 napisał(a): Jakiś moderator powinien ogarnąć to gów...burze.Wypowiadajcie się o substancji z tematu a nie się kłócicie.Tylko o co Wy się kłucie?Wiadomo jak cena niższa to i jakość,samo zabarwienie nie których odrzuca i woła czysty kamień.Przecież jest opcja wyboru droższy czystszy i tańszy kolorowy.Nikt tu nic ze strony sklepu nie ukrywa.

Ale do chcesz usunąć ? Jakie posty ?'wymien mi je i pokaż 😅
kot_kreskowy ale mi nie chodzi o to, że ona twierdzi, że to czy tamto jest lepsze. Ona wszędzie pisze, że wszyscy są z Duchem bo duch jest najlepszy. Każdy post który nie jest najlepszy to pojazd po duchu i autor jest niepoważny 😅

(26.08.2023, 23:14)ZmiataZplanszy napisał(a): CO WY ZJEBANI JESTESCIE BYLO GADANE OD POCZATKU CZEMU TAKA TANIA I JEST ZABRUDZONA W CHUJ XD TO TERAZ SIEJECIE FERMENT

Nie zachowuj się jak dziecko, nie krzycz i wyłącz tego print screena a teraz napisz spokojnie o co Ci chodzi.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 27.08.2023

Lukas1985 
Czyżby? Ja odnoszę troche inne wrażenie biorąc pod uwagę całość tej dyskusji.
Skoro testowała to ma wyrobione zdanie.
A broni troche duszka i sortu bo oportuniści naskoczyli na vendora i na sort żądając wyników ekspertyzy, bo jakim prawem tak wyglądający sort może zbierać tak dobre opinie xd
Ano tak, że jest bardzo dobry. 

[Obrazek: 20230818-175040.jpg]


Sort jest suchy, twardy posiada bardzo delikatny zapach, ale to trzeba nos wjebać do samary i wziąść kilka wdechów by go wyczuć.
Spływ jest jednym z najmniej uciążliwych do przełknięcia. Czy zapycha klamę? Tak średnio, osobiście betonu w nosie nie miałem.
Pierwsze lagi poleciały na promenadzie wraz z parą moich znajomych, którzy wzięli prawie połowę zakupionego produktu(składaliśmy się na zakup tego dużego wora).
Lagi zrobione na opancerzonym szkłem telefonie, mikruski w granicach 50-70 mg.
Materiał dobrze się wciąga, nie tamuje nochala i nie spływa w kierunku przeciwnym do zamierzonego.
Smak spływu jest taki, że gdybym nie miał czegoś do popicia to nie miałbym większego problemu by to przełknąć. Nie marudziłbym zbytnio. Duży plus za to👍
Po kilku minutach czuć delikatne przyspieszenie, empatię, bajera wzrasta rozmowy są o wiele intensywniejsze każdy chce się podzielić swoją wizją świata. Czuć że jest się porobionym, następuje delikatna euforia oraz zauważalnie wzrasta zainteresowanie dupeczkami przemierzającymi promenadę w krótkich sukienkach😎
Nie ma jakiegoś gigantycznego parcia na mózg by ućpać się tym jak świnia, przynajmniej nie przy tych zapodanych ilościach. Jest cleerhead.
Czas działania tej dawki to ok godziny.

Znajomi zwinęli żagiel do siebie a gdy rozmawiałem z nimi jakoś w czwartek,to strzeliłem szybki wywiad i mówią, że ojebali tego piątkę od momentu dostawy czyli prawie tydzień, a walili po kilka kresek dziennie przy czym on normalnie pracuje na budowie na tym, a w nocy normalnie śpią bez problemu.

U mnie ćpanie tak nie wygląda. Albo grubo albo wcale. I tak oto w niecałą dobę ojebałem cały materiał wraz z ze sztuką klefa duchowego oraz cocolino od cybera Podobno kultowa
Metody nocnego konsumowania to na zmianę sniff, oral oraz pr.
Przy oralu a szczególnie pr, euforia wzrasta ponad odczucia ze sniffa.
Przy wiekszych dawkach jest naprawdę grubo🔥euforycznie 😍 a libido też  podbite konkretnie.
Przyznam, że była to jedna z przyjemniejszych zwał w mojej karierze, a w zasadzie jej brak, bo jedyne co odczuwałem to lekkie obniżenie nastroju.
Po odespaniu i solidnym posiłku było w zasadzie git.
No SZTOS w chuj❤
Chciałem pisać obszerniejszą reckę produktu lecz z uwagi na ostatnie wydarzenia w pracy jak i tu, straciłem całkowicie wenę twórczą.
Tak czy siak sort ten mogę polecić z całego serca, jest naprawdę dobrze.

Ocena subiektywna to 9/10
Ocena obiektywna to 8/10

A z uwagi na cenę subiektywnie uważam to za sztos👍


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Lukas1985 - 27.08.2023

kot_kreskowy heh ja o Wiśle Wy o przemyśle. 😅 Nikt nigdzie nie naskoczył na vendora a tym bardziej nie chodzi tutaj o to, że sort zbiera dobre recenzje. Każdy taki sort jest podejrzany, bo jak już kilkukrotnie pytałem - skoro sort ma być biały to czemu jest kolorowy ? 
Ja wiem, że Ty masz w nosie co wciągasz "byle kleplo" ale są ludzie którzy chcą wiedzieć. I tyle. 
Nie chce mi się już odpisywać bo dubluja się posty a nie chce mi się każdemu tłumaczyć o co mi chodzi.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - duch - 27.08.2023

Lukas1985
Siema, a ja bym Cie prosił jednak abyś kontynuował ten konwersację w innym - nowym wątku , bo robi się burdel po prostu.
Dzięki