Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com (/showthread.php?tid=3397)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Wildboar29 - 02.03.2024

Epsiakos 
Z tego co wiem to właśnie ****ta firma przewozowa**** dostarcza w soboty bo kiedyś właśnie taką paczkę odebrałem. No od 18 ale póki co brak odpowiedzi Wink a paczki wysłane dzień wcześniej są w większości przypadków sa dostarczone na następny dzień   Big Grin


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Epsiakos - 02.03.2024

Wildboar29 na przyszłość, nie pisz nazwy przewoźnika, ja wiem że nie celowo ale taka prośba.
Nie ułatwiajmy życia niebieskim


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Wildboar29 - 02.03.2024

I odrazu pytanie mam do kogoś kto się zna :-)
Dostałem przy pierwszych zakupach gratis.
miało to być mdma ale w działaniu kompletnie tego nie przypomina.
Za pierwszym razem się porzygałem bo przywąchałem 0.15 i dorzuciłem bombkę 0.25 i niestety puściłem pawia ale byłem porobiony bardzo długo (5-6h)
I teraz tak, na poczatku wjechala lekka euforia tylko taka sztuczna, pisalem do kogos mialem ponad przecietnie enegii ale czułem sie jakby mi sie mozg wylaczyl nie myślałem nad niczym, cos robilem nie odzywałem z tego zadnych przyjemnosci. Libido nie podniesione. 
Wczoraj też to zarzuciłem i szczerze kurwa kompletnie się odkleiłem i to maksymalnie. 
Byłem w pracy więc stwierdziłem że już niczego nie mam zostało to więc jebne bombkę. I to był kurwa błąd. 
Gdy wjechała pizda wkręciło mi się że z niczym nie zdążę w pracy, wszystko było takie pracochłonne, robiłem 5 x wolniej. Efekt końcowy? Wyszedłem zostawiając oborę na kuchni ( pizzer) 
Po tym Umówiłem się z koleżanka żeby wpłacić kase do wplatomatu, (jej karta ja wkładam gotówke) pożegnaliśmy się i chwile pozniej ona że nie ma kasy naa koncie i co ja odpierdalam bo kase położyłem chyba na wpłatomacie i dobrze ze jakieś typy robiły remont za szklana szyba wszystko chyba widzieli więc zabezpieczyli to i nic się nie stało.
Ale poszedłem po tym na pociąg, miałem 8 min do odjazdu stwierdziłem że kupie u konduktora . Gdy wsiadłem rozłożyłem się na siedzeniach i zawiesiłem. Konduktorka przyszła spr. Bilety i ja zacząłem szukać z 5min ona do mnie co Pan robi może dostać bilet ja mowie szukam i po tym zapłaciłem choć byłem pewny że kupowałem.
Gdy dotarłem do swojej wichury, (odjazd pociągu 22:48 - przyjazd 23 30 ) nie pamiętam drogi, wszedłem do klatki i kurwa siedziałem 4h w przedsionku naprzeciwko drzwi i nie wiem co robiłem na telefonie bo nie mM historii. Gdy nagle się ocknąłem patrzę 3:46 i kurwa kompletnie mnie to rozjebało na kolana. Z rana kurwa lekki nieogar odrazy wyćzuwalny jak ta FAZA tylko bardzo slabo. Kompletnie brak energii czułem że każdy krok przynosi mi wielkie trudności. 
Jadłem raz w życiu pixy na prawdziwej emce(smaile) były b. Dobre i ni chuja nie było to chociaż minimalnie podobne. Jestem przekonany że to nie jest emka ale wyprowadźcie mnie zatem z błędu jeśli myślicie odwrotnie. 



[Obrazek: 20240302-212234.jpg]


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Diabeuu666 - 03.03.2024

No to weź luknij na stronę Czarnego i tam mąż zdjęcia sortów i sobie porównaj co to mogło być..albo napisz bezpośrednio do niego wraz z tym foto i zapytaj.
Ale odrazu mogę Ci powiedzieć, że MDMA to nie jest bo Czarnego wygląda zupełnie inaczej.

Obstawiam 4-EMC lub 4-FEC chociaż też trochę się to różni. A sort który dałeś na fotce wgl tak naprawdę nie pasuje do żadnego sortu od Czarnego.
A z czasu działania k wyglądu to obstawiałbym 4-FEC. Substancja nie dla wszystkich. Dorzutki potrafią się kumulować z wcześniejszymi wrzutami i może dlatego Cię pokarało, nie wiem. Może po prostu zły dzień, coś ci siadło na żołądku, kryształ to spotęgował. Różne mogą być przyczyny.
Tak naprawdę to jesteś jedyną osobą która narzeka na sort i opisuje taką akcję. I tak jak pisałem sort nie przypomina tak naprawdę żaden sort od Czarnego. Tak w 100%
Na 70% jedynie jest podobny do 4-FEC


RE: 4-MMC Crystal - Opinie o produkcie - cicha_spoleczna_bandyterka - 03.03.2024

Bardzo przepraszam sklep że zamuliłem z odbiorem czekałem na maila, a to na forum leciało info. Lecę pędzę po to


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Wildboar29 - 03.03.2024

Diabeuu666 
Nie wiem skąd wziąłeś te narzekanie, napisałem konstruktywnie opinie która nie była pochlebstwem jak większość, a normalna neutralną informacją.
Ja nie obrałem drogi podlizywania się większość, to tylko wprowadza w błąd przy kolejnych zakupach. Wink 
Szczęście w nie szczęściu ze kiedyś miałem okazję poczuć emke i to dało mi jasny obraz że coś teraz jest nie tak.
skoro dzielenie się w naturalny sposób jest dla ciebie odbierane negatywnie to sory ale pora zacząć doświadczać podstawowych emocji na trzeźwo Wink


Dziękuję RcBlack  Za gratisa.


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - kodow - 03.03.2024

Wildboar29  Ogólnie emka tak ma że działa różnie, a po czasie jak ci przepali receptory trochu to już tylko zamula Smile czytałem o tym kiedyś, że jak skończy ci się serotonina a to próbuje ją dalej wypychać, ładuje wtedy noradrenaline w synapsy i zamyka je forever


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Alfożer - 04.03.2024

Wildboar29 

Jak jesz 150+250mg MDMA to się nie dziw że działa dziwnie jak zjadłeś 2-3 krotną dawkę w zależności ile ważysz.
1.5mg x kg masy ciała+ 
+-20%zanieczyszczenia
Nie katuj tak mózgu bo nie będzie Ci nawet dane poznać stanu jaki daje MDMA.

I nie bierze się MDMA dzień po dniu bo znaczna część efektów jest wycięta przez tolerancję.


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - kinia03x - 06.03.2024

Kody wlatują na mail ?


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Wildboar29 - 07.03.2024

kinia03x 

Tak