Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
PROMOCJE - rc-black.com - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: PROMOCJE - rc-black.com (/showthread.php?tid=3464)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: PROMOCJE - rc-black.com - RcBlack - 08.06.2024

Kumple widzę że temat się ruszył , to przepraszam jak kogoś uraziłem a nawet bardzo przepraszam nie to miałem na myśli , i nie chodziło mi przede wszystkim o produkt 4mmc , tylko ogólnie Panowie z całym szacunkiem do wszytskich wyjaśnie iż każdy ma swoje rozumowanie i myśli po swojemu nikt z nas tu nie jest w desperacji i chciałem tylko wyjaśnić że wiem jak się robi w PL produkcje i niczym nie odbiegają od tych z zagranicy o to mi tylko chodziło , towar gorszy i lepszy jak to można nazwać jest oczywiście , w chinach też robili w laboratoriach Smile i każdemu smakowało , synteza jest prosta każdy chemik to zrobi kwestia sprzętu i tyle nikt ,ja kogo znam nikt nie gotuje w piwnicy czy w stodole tyle do nikogo nie mamy nic , i przepraszam raz kolejny jak kogoś uraziłem Smile chciałem wyprowadzić z błędu ... produkt 4MMC jest oryginalnym produktem oczyszczonym po syntezie w której był nadmiar metyloaminy i komuś sie niechciało w to bawić mamy tego bardzo dużą ilość i sprzedaż weekendowa po takiej cenie jest dla nas korzystna ze względu na sprzedaż. Produkt jest normalnej jakości. A jego sprzedaż utrzymuje się na normalnym codziennym poziomie.  Każdy może to brać jak chce do siebie , jeden skorzysta i podziękuje drugi j/w.

Nikomu nic nie każemy żadnych stanadardów nie wyznaczamy , mamy taką promocję to co mam nie wrzucić ? Po co zatem tu jesteśmy ?

Nie marnujmy czasu , dobrego weekendu , Pozdrawiam RcBlack


RE: PROMOCJE - rc-black.com - horsii - 08.06.2024

A czemu miałby nie móc kosztować tyle. Przeciez to nie jest niemozliwe. Koszt wyprodukowania jakby przeliczyć na gram to są grosze. Ekonomia skali. Może kazał gosciowi tyle tego im upierdolić że i za tyle im się opłaca..


RE: PROMOCJE - rc-black.com - Lukas1985 - 08.06.2024

(08.06.2024, 13:51)szczodry12 napisał(a): Panowie, jak dobrej jakości produkt może kosztować  za 100g 700zł
Moim zdaniem  [b] RcBlack  to bez urazy to desperat produkty są niskiej jakości i cena adekwatną do produktu.[/b]
Na dobry produkt nie trzeba robić nie wiadomo jakiej promocji a na gówniany trzeba bo nikt go nie kupi ale widząc tutaj po użytkownikach forum to nie będą patrzyć na jakość tylko na cenę .
Osobiście nie polecam produktów ani tego vendora 

Normlnie. Jeden ma całą gamę ludzi których musi utrzymać inny ma 2-3-4 osoby. Jeden bierze od pośrednika inny od hurtownika a on y od producenta. 

A jak może kosztować produkt 100gr 700zl ? Normalnie. To cena jak importujesz coś z chin. Ba. Były promki z Chin gdzie 10 gr kosztowało 300zl a 100gr 500zl i nie było w tym nic dziwnego. Oczywiście licząc wszystko czyli logistykę, spedycję i wiele innych aspektów cena finalna jest zupełnie inna.

Edit. W sumie niepotrzebnie odpisuje. Napisałeś dwa posty , czego jeden to opinia "znajomego" oczywiście bez zdjęć itp. Rzadko się wypowiadam w tematach sklepów ale jak już się wypowiem to trafiam na takie kwiatki, bo nikt takich ludzi z takimi opiniami nie weźmie na poważnie.


RE: PROMOCJE - rc-black.com - LOBO - 08.06.2024

szczodry12 a probowales ten towar...!? To mam rozwiazanie...dla wsszystkich watpiacych ...zamaist ujadac jak jamniczki bezzębne i tworzycz pseudo-zamieszanko...zamowic sprobowac, a przede wszystkim, wysalc do laboratorium i przetestowac i okazac tu an forum wyniki!!! 

i po sprawie...wszystko bedzie jasne czerń i jak i biel ;-)

...a to jakie ceny daje V to jego prywatna sprawa, jesli jest to dla neigo oplacalne i w kalkulatorku cyeferki sie zgadzaja pro plus...to jego przyslowiowa broszka Danuty Walesowej legendarna ;-)


edt. Lukas1985 ano, to widoczny golym okiem najazd "husarii" spod kiepa..;-)


RE: PROMOCJE - rc-black.com - Epsiakos - 08.06.2024

Lukas1985 a wedlug mnie dobrze, jezeli ma jakies szare komorki ktorych jeszcze nie rozjebal to zrozumie, wiec do reszty tez powinno dotrzec


RE: PROMOCJE - rc-black.com - Luj Ogłuszacz - 08.06.2024

Te 4mmc zjada wszystkie chlory mówię poważnie!


RE: PROMOCJE - rc-black.com - Wlodarzk - 08.06.2024

Jak sprzedaje większą ilość to też mu się opłaca. A przy takiej cenie przyciągnie więcej ludzi by kupili za 700zl zamiast kupić za 200, bo uznają że im się opłaca. To jak zwykły sklep który zrobi promocje na picie, nie dlatego że jest gorsze, tylko dlatego że sprzeda wtedy tego więcej i zarobi więcej niż gdyby kupiło mniej ludzi ale po wyższej cenie


RE: PROMOCJE - rc-black.com - Dawid - 08.06.2024

Cytat: "Panowie, jak dobrej jakości produkt może kosztować  za 100g 700zł
Moim zdaniem  RcBlack  to bez urazy to desperat produkty są niskiej jakości i cena adekwatną do produktu"

Czyli jak kupuję ten sam produkt w markecie tanio, bo stawiają na mniejszy zysk ze sztuki, ale za to wieksza ilość klientów weźmie, więc wyjdą na tym nawet lepiej, to znaczy, że taki Snickers jest gorszy za 99 groszy niż ten z Žabki za 1,99? (:


RE: PROMOCJE - rc-black.com - Epsiakos - 08.06.2024

Dawid idąc tą pokrętna logika przedstawiana to generalnie, tak


RE: PROMOCJE - rc-black.com - Dawid - 08.06.2024

Nie wiem. Ja tam nie widzę różnicy między tym z Žabki, a tym z Biedry Podobno kultowa

Zresztą co tu dyskutować. Ludzie kupowali klexedron czy inne cece po 3 czy 4 dychy, a mefka w dobrej cenie. Sprzeda się tak czy siak. Jadłem to i jest dobrej jakości jak dla mnie. A przy cenie 7pln jeszcze lepszej Podobno kultowa