Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3550)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - enefzeciak - 12.05.2024

Siema pół roku przerwy od jakichkolwiek nosów, chciałbym to fajnie wykorzystać i nie przejebac zerowej tolerki na chlory jeśli mam okazję wziąć pierworodnego? Warto to kupić?


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - horsii - 12.05.2024

Też mi pytanie - oczywiście że warto, jak po przerwie jesteś to jasne. Żaden podrzędny klefedron nie przebije 4-mmc.


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - Lukas1985 - 12.05.2024

horsii  dla mnie nie ma wielkiej różnicy między mefedronem a klefedronem. Główna różnic akurat taka, że w mefie jest więcej dopaminy, jest bardziej toksyczny i przez kilka godzin od ostatniej wrzuty mógłbym zabić za szczura mefedronu. Przy klefie jest więcej serotoniny, mniejsza presja na dorzutke i jeśli nawet jest toksyczny to nie tak jak mefedron.


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - horsii - 12.05.2024

Słuszna uwaga, ale - nie żeby coś, nie myśl sobie że się dopierdalam - obawiam się że tutaj nikogo to nie obchodzi. Toksy-co?  Człowieku jaka toksycznośc, walisz pól gieta i jest pizda bomba umcy umcy... Podobno kultowa A potem na drugą nogę.


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - kurvvisko - 12.05.2024

enefzeciak 
Oj polecanko max, kolego, nie zawiedziesz się.


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - LOBO - 12.05.2024

Lukas1985 Ja rozumiem Twoje argumenty, i z wiekszoscia sie zgadzam, ale no nigdy po 4CMC nie mialem tak zacnych lotow jak po 4MMC...empirycznie autonomicznie sadomasochistycznie organoleptycznie, jakkkoliwek no nie ! stanowczo nie! chcialbym staralem sie ale nie!

edt: i nie mam tak, ze zabiłbym za kolejna dorzutke...


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - syluro - 18.05.2024

Wiecie o co biega 4mmc w nos działa legancko, dożylnie też legancno, a dzisiaj załadowałem w kapsułke.  Nie wiem ile.dokładnie bez wagi , o wiele wiecej jak snifem i tymbardziej iv. Iv to mieszam z majką i jest super. Nawet 4mg.klona dozylnie mala ilosc przebija.
Czy po prostu ten mef nie nadaje sie oralnie czy moze cos z tymi kapsułkami nie tak i sie nie się nie rozpuścily. Dodam że bralem tez 4emc na poczatku w tej kapsułce i ledwo coś poczułem ale chociaz cokolwiek a teraz kompletne 0


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - Lucyfer6666 - 19.05.2024

Siemanko, temat pierwsza klasa , chyba najlepszy obecnie na rynku jeśli chodzi o euro, pobierać garściami🤘😀


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - DarkSonia - 20.05.2024

(12.05.2024, 12:30)enefzeciak napisał(a): Siema pół roku przerwy od jakichkolwiek nosów, chciałbym to fajnie wykorzystać i nie przejebac zerowej tolerki na chlory jeśli mam okazję wziąć pierworodnego? Warto to kupić?


od rc blacka zawsze mef super


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 20.05.2024

No tak, przecież to ciągle ten sam  sort Podobno kultowa