Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
frogbullshop - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: frogbullshop (/showthread.php?tid=4096)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: frogbullshop - LOBO - 27.07.2024

(27.07.2024, 14:40)kurvvisko napisał(a): Lukas1985 nie mam pojęcia, no ale jestem naiwny i wierzę w ludzi, niestety.

To stanowczo i bezapelacyjnie nie jest to miejsce dla Ciebie drogi kolego;-) tu przede wszystkim trzeba miec czerwona lampke zapalona w wyrazie achtung... Bo jak nie to zostaniesz nagi w klapkach kubota i bialych tygodniowych brudnych biełych soxach;-) mowiac jestem  naiwny i wierze w ludzi... Bezrefleksyjne spojrzenie i zaprzestanie myslenia w tych subtelnych miejscach to harakiri i seppuku w jednym;-)


RE: frogbullshop - Mglus808 - 28.07.2024

Jebana alfiura to ona nas wyruchala, żabie ścierwo poprostu rozłożyło się pierwsze na wspak, kurwina żabia.


RE: frogbullshop - kej9 - 28.07.2024

tak naprawde to troche sami sie wyruchaliscie. bo to ze nagle mial te wszystkie nowosci z dupy, bylo tak pewne jak to ze ukonczyl polonistyke z wyroznieniem Podobno kultowa info o nowych produktach? coty psy wenszom. harmonogram nadan paczek i wysylek kodow? nie ma problemu XD a w watku wiekszosc tych co zdazyli zamowic i naganiacze ktorych tez wyjebal 'frog najlepsiejszy ziombel ojebalbym mu rzabia kielbe i za to zaplacil XD, nigdy mnie jeszcze nie wyjebal,  spanialy vendoza.  ' kurwa, zawsze musi byc ten pierwszy raz Podobno kultowa teraz juz z gorki xd


RE: frogbullshop - smakosz - 28.07.2024

Ja sam już miałem zamawiać alfy dwa duże wory ale jak zobaczyłem że typ wstawia kradzione fotki i pierdoli jak potłuczony że na magazynie nie potrafią zrobić zdjęcia to powiedziałem sobie że sie wstrzymam z zamówieniem i poczekam kilka dni Big Grin  no typ wyjebał ludzi bez mydła takim numerem. Ludzie mu zaufali że na magazynie nie potrafi nikt zrobić zdjęcia i porobili zamówienia? Kurwa no ludzie to nie wymagało wysiłku żeby przemyśleć sobie co jest  5 przed zamówieniem Big Grin


RE: frogbullshop - kej9 - 29.07.2024

smakosz szacuneczek kurwa Big Grin

[Obrazek: a6005b98b67ee48a0c5bd1401d08ed54.jpg]


RE: frogbullshop - wuja2024 - 29.07.2024

Co za śmieć. Ja pierwszy raz pechowo zamówiłem pod koniec czerwca, że niby stracił dostęp do maila, później zwodził i ściemniał przez 3 tyg.
Jeden wielki przewalacz, skurwysyn i chuj złamany. nie polecam.


RE: frogbullshop - kej9 - 29.07.2024

dobra, powiem. tylko cicho bo wenszom. ale ponoc wraca z majorki awionetka pelna towaru, bedzie git nie bojcie nic Podobno kultowa


RE: frogbullshop - aleksander37 - 29.07.2024

Witam wszystkich odnosnie tego gówna troche mnie to dziwi bo sam pisalem do ktoregos z moderatorow ze jest lipa zeby cos zrobili wyslalem zdjecia ze sa kopiowane z netu (w tym samym czasie horsii chyba on dal to a forum dlamnie wszstko bylo jasne poziej te jakies dziwne promocje. Pisalem do niego jeszcze specjalnie zamowienie cos tam odpisywal ogolnie to ch.. mu a grob. i jeszcze ta akcja ze nie chcial dawac sampli owych produków!!!!
Wszystkim zycze dobrej nocki!
p,s ta sytuacja uczy jednego trzeba patrzec czytac i ikomu ie wierzyc
pozdrawiam


RE: frogbullshop - lotnik_wykrecony - 31.07.2024

brak słów wyjebka !!!!!!


RE: frogbullshop - KoneserTanichWin - 01.08.2024

Poleciał w chuja i tyle, pewnie teraz się raczy ciepłym i wygazowanym piwem gdzieś na malcie
No poleciał w chuja i tyle w temacie, sam się bardzo zawiodłem bo byłem szczerze zainteresowany asortymentem na krótko przed exit scamem.. Mam o tyle szczęście że nie zamówiłem, szkoda mi jednak ludzi którzy włożyli kasę i dostali w zamian tylko chuja w gębę