Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Bromazolam - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Bromazolam (/showthread.php?tid=493)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Bromazolam - ProducentRC - 02.02.2023

Moje ulubione Benzo... Ale ile rzeczy się przez lote z 250mg zapijanymi alko dopalanymi ziołem i waląc fdck zjebało w moim życiu to ciężko sobie wyobrazić, piszę to żeby potomnych ustrzec przed takimi mixami...


RE: Bromazolam - daniel776 - 02.02.2023

chyba moje ulubione benzo,jako jedyne miało u mnie takie "pluszowe" przyjemne uczucie


RE: Bromazolam - ProducentRC - 02.02.2023

daniel776  dokładnie za to jednocześnie pokochałem brom a jednocześnie go znienawidziłem Podobno kultowa


RE: Bromazolam - fiodor - 02.02.2023

ProducentRC akurat to praktycznie na temat każdego benzo można powiedzieć, że z alko, ziołem, przesadaaniem z mixami przypalu można najebać jak mało na czym. Ostatnio miałem cały 2 dni wyjęte z zycia, bo po zrobieniu liquid oblizalem Samarę  z bromem. Nieciekawe naprawdę, z opowieści chodziłem jak zombie, prawie zero kontaktu, tylko wstawałem na godzinę czy 2 i znowu przysypiałem nawet na siedząco. Także dzieci nie róbcie tego....


RE: Bromazolam - Lifeisbrutal - 02.02.2023

Mam  ziomka co tak mieszał benzo alko on to nawet spirytusem popijał..co dla mnie było straszne patrzeć jak najlepszy ziomek odpierdala takie rzeczy jeszcze do tego walił kryształ


RE: Bromazolam - PIXA - 26.08.2023

Kto to ma jeszcze oprócz designer?


RE: Bromazolam - PUDZILLA - 26.08.2023

PIXA Chemcloud


RE: Bromazolam - hidden - 03.09.2023

(02.02.2023, 15:17)Lifeisbrutal napisał(a): Mam  ziomka co tak mieszał benzo alko on to nawet spirytusem popijał..co dla mnie było straszne patrzeć jak najlepszy ziomek odpierdala takie rzeczy jeszcze do tego walił kryształ

jak chcesz napisac cos wiecej na ten temat to smialo, jako staly uzytkownik benzo i zarazem jego ofiara wiem, jakie efekty to przynosi i uwazam, ze kazda taka historia jest warta podzielenia sie, moze pozwoli zapobiec temu co mnie spotkalo i prawdopodobnie(czego oczywiscia z calego serca nie zycze) spotka twojego ziomka


RE: Bromazolam - horsii - 11.09.2023

Rozpuszczał ktoś toto w glikolu propylenowym? Da się? Jeśli tak, jakie największe stężenie da sie wykręcić? Podobnie jak inne benzosy, czyli 10-12mg/ml?

W wódzie wychodziło średnio z tego co kojarzę, w spirytusie już się da zrobić te ~10mg/ml, ale zależy mi na jakimś innym niż etanol rozpuszczalniku. DMSO znane jako płynny czosnek rówież odpada.


RE: Bromazolam - olancucki - 12.09.2023

horsii naturalnie że się da to rozpuścić w PG. 

Stężenie jakie używałem to było jakieś 5mg/ml, dawkowane po 0.5mg z buteleczki z atomizerem.

Ja zrobiłem tak że po odmierzeniu odpowiedniej ilości ml PG strzykawką w proporcji do ilości bromazolamu roztwór kąpałem w garnku gorącej wody i co jakiś czas potrząsałem energicznie żeby wymieszać.

Potem znowu strzykawką uzupełniałem roztwór Broma do buteleczki 10ml jak ubywało. Oczywiście kilka razy zdarzyło mi się przedawkować, ale podchodząc do tego ze świadomością że to benzodiazepiny spoko się tego używało do czasu utraty kontroli nad ilością Broma i crash lądowaniem bo nie było jak z tego schodzić. Hehe.