Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - olenucki - 01.08.2024

DGEloV jak to jest od chuja jak jest tylko Nethylpentedrone u Escobara.
 Ja np. Wolę wapować stimku niż robić tripa.

Czekamy na jakieś mdpihp/ apvp.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Epsiakos - 01.08.2024

Ale odbierzesz tym razem ? ; )


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - smakosz - 01.08.2024

(01.08.2024, 05:02)Belzega napisał(a): Jeszcze chwila i poleci zamówienie na Nepa  Smile
[Obrazek: FB-IMG-1721735323485.jpg]

Ciekawe czy Mr Pablo Escobar zgodzi się i przyjmie zamówienie od Ciebie ahahahahhahahhahaha Big Grin ja bym Ci wysłał stary tynk ze ściany co najwyżej


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - monio - 01.08.2024

3mnc i jakieś alfa albo mdphp jak by się pojawiły to by było przednio a swoją drogą chyba spróbuje tego nepa choć jak pisałem nie lubie go vapo i tak pozatym nep jakoś dokonca domnie nie przemawia  Podobno kultowa  chyba że ostro z nim pójdę to zaczynają gadać  Cool glosy w mojej głowie   Angel


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - yetow - 01.08.2024

monio z nepem to się nie da nie ostro, chyba że mówisz ostro = 2+ tygodnie.
dwa razy zamówiłem nepa w swoim życiu  i kurwa jak zaczynam to brać to kończę po tygodniu, bo zazwyczaj albo już nie klepie i ogólnie brak snu czuć, albo bardzo mało przez ten czas jem i pije i jest jeszcze gorzej.
Ostatnio zamówiłem nepa i lecę od poniedziałku, dzisiaj już stop, bo w weekend do ludzi muszę wyjść. Miałem 5g i na oko mi zostało może 1 albo ciut ponad. Generalnie to wczoraj już jebalem linie z 2x albo nawet 2.5x większe niż w poniedziałek i chuja klepało


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - monio - 01.08.2024

Od Escobar pobrałes robiłeś vapo krudka recenzja jak możesz


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - yetow - 01.08.2024

zamawiałem gdzie indziej, wtedy jeszcze nie było nepa u esco


RE: 3-CMC Ice - Opinie o produkcie - Pappardelle - 02.08.2024

Przepraszam, ale już zgłupiałem. Która trójka ma wyważony speed do euforii? Jedni piszą Ice, drudzy Bandit i kurwa sam już nie wiem. Będę wdzięczny za odpowiedź.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Lifeisbrutal - 03.08.2024

Pappardelle Bierz ice


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - LOBO - 03.08.2024

A te "nowe pillsy" to myle sie, czy zdjecie jest Coli - czyli sa te same!? ;-)