Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kurvvisko - 12.08.2024

Zawsze można otworzyć własny sklep 😆


RE: Escobar.store - Temat Główny - zygolus - 16.08.2024

(16.08.2024, 15:16)Lifeisbrutal napisał(a): zygolus Masz jasno w regulaminie napisane od 2-5 dni roboczych. Wczoraj było święto więc logiczne, że nie pracowali. Ja z reguły pake mam w ciągu 2 dni.

Wiem...ale po poniedzialku jest jeszcze wtorek i środa...chce po prostu wiedzieć czy zawsze trzeba sie uzbrajac w takie poklady cierpliwosci i bardziej być przygotowanym na te "5dni" niż "2dni"


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Lifeisbrutal - 16.08.2024

zygolus Różnie to bywa to kwestia tego jaki mają zapierdala na magazynie.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - kashubsky - 16.08.2024

Też zamawiałem, w mniej wiecej w takim terminie, ale pablo wysyła notkę ze 2-5dni roboczych i trzeba czekać. Wszystko musi byc zalatwione safe.
Swoja droga fchuj podoba mi sie w tej notce "im mniej wiadomosci tym lepiej, to nie radiostacja zeby sprawdzac lacznosc". Kulturalne ale dobitne Big Grin


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Lifeisbrutal - 16.08.2024

kashubsky
Escobar to konkretny gość nie pierdolil o dupie maryni tylko załatwia sprawnie i solidnie interesy.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - kurvvisko - 16.08.2024

zygolus weź pod uwagę, że zniknęło w praktycznie jednym czasie kilka sklepów z rynku (lub wyleciały z polecanych), przez co ma na pewno o wiele więcej roboty z zamówieniami u siebie


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - smakosz - 16.08.2024

Srajcie dalej żarem że paczka nie doszła w 1-2 dni to escobar się wkurwi i podziękuje za współprace następnym razem Big Grin bo jeśli nie minęlo 5 dni roboczych to po chuj pisać i siać panike?


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - martio_vp - 16.08.2024

U mnie raz była po 7 dniach, a zazwyczaj jest 4-5. Ważne, że jest.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Lifeisbrutal - 16.08.2024

Nie siejcie juz fermentu. Paki latają normalnie i będą latać.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - kashubsky - 16.08.2024

W ani jednym słowie nie napisałem cos co mozna odebrac jako sranie zarem. Odpowiedziałem na post zygolusa, że jak zamawiał w poniedziałek to Pablo wyrazne daje znac, ze moze to być 2-5 dni roboczych wiec w jego przypadku to nawet przyszły pon/wt wchodzi w gre. Chlopak pewnie zmartwiony, bo dzisiaj już piatek. Ale mimo wszystko zycze mu z całego serca aby jeszcze dzisiaj gołąb wylądował