Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - kot_kreskowy - 16.08.2024

(16.08.2024, 15:25)zygolus napisał(a): Wiem...ale po poniedzialku jest jeszcze wtorek i środa...chce po prostu wiedzieć czy zawsze trzeba sie uzbrajac w takie poklady cierpliwosci i bardziej być przygotowanym na te "5dni" niż "2dni"


5 dni to już OGROMNE POKŁADY CIERPLIWOŚCI??? 

Serio?
Nie rozumiesz, że wysyłka tego szybciej może się okazać ostatnią wysyłką Escobara?
Zrozum że standard bezpieczeństwa musi być zawsze na najwyższym poziomie.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - kaziu86 - 16.08.2024

up: dokladnie


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - martio_vp - 17.08.2024

Dla mnie może to trwać i nawet 10 dni. Ważne, że jest dobre i dobrze zapakowane.


RE: Escobar.store - Temat Główny - NieMaCiagu - 27.08.2024

czego niema 3mmc i kiedy bedzie?
jest 4mmc czemu nie ma 3mmc? kiedy bedzie czy wogole bedzie? czy nie bedzie nigdy?


RE: Escobar.store - Temat Główny - martio_vp - 27.08.2024

Tak wiele pytań... Tak mało odpowiedzi....
Będzie jak będzie, jakby miało nie być to by było napisane, że nie będzie. Łap co jest
Jeszcze w każdym innym temacie o to zapytaj.


RE: Escobar.store - Temat Główny - Lifeisbrutal - 27.08.2024

Jeśli będzie miało się coś pojawić to Escobar na pewno nas o tym poinformuję. Jest tyle świetnych produktów dostępnych cieszcie się chwilą. I nie wybiegajcie za bardzo do przodu. Escobar też człowiek nie wróży z fus nie wie na przód, że za 5 dni czy jakiś tam okres czasu trafi mu się akurat extra oferta np na 3mmc. Jeśli będzie wiedział to nam napisze. Nie zadawajcie tysiąc pytań o to o tamto bo nikt dokładnie nie wie co będzie za godzinę a co dopiero za jakiś okres czasu.


RE: Escobar.store - Temat Główny - NieMaCiagu - 27.08.2024

bez przesady kwestia 3mmc nie jest problemem zwlaszcza jak sie jest ESCOBARem - to bylo proste pytanie. Jest 4mmc czy kiedys bedzie 3mmc? to pytanie do escobara Big Grin ja rozumiem, ze go lubicie jednak przykrywacie swoimi pytaniami moje pytania nie ze cos Tongue


RE: 4-MMC Original - Opinie o produkcie. - islandgatoo - 27.08.2024

Hello, how to contact him? Not replying any email or session ..


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - horsii - 27.08.2024

islandgatoo are you using temp.pm or privnote.com?


RE: Escobar.store - Temat Główny - LOBO - 27.08.2024

(27.08.2024, 13:03)NieMaCiagu napisał(a): bez przesady kwestia 3mmc nie jest problemem zwlaszcza jak sie jest ESCOBARem - to bylo proste pytanie. Jest 4mmc czy kiedys bedzie 3mmc? to pytanie do escobara Big Grin ja rozumiem, ze go lubicie jednak przykrywacie swoimi pytaniami moje pytania nie ze cos Tongue

Cos Cie kojarze dziecko...chyba sie mijaliśmy w Pekinie w metrze kiedys, o 4 rano pamietasz !? Big Grin   DOkladnie pytaj ile wlezie, a najlpeiej bezposrednio do V...bo tu to chuja nikt Ci nei odpowie Big Grin