Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - DarkSonia - 28.08.2024

za ..3MMC w ofercie jestem.. za


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - LOBO - 28.08.2024

DarkSonia a probowalas od gousta tego 3MMC?


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - DarkSonia - 28.08.2024

nie miałam okazji


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - kot_kreskowy - 28.08.2024

LOBO 
Na moją tolerancję nic specjalnego to nie było.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Bungee54 - 28.08.2024

will there ever again be any a-pvp available for purchase soon, you guys reckon? ive been looking for quite a while now and the other guy who had a-pvp vanished, but i know Escobar once mentioned something regarding getting a-pvp or maybe it was someone else saying this, i might be wrong, this V sold a-pvp a while back, or? will he restock it? will anyone? the stuff in circulation right now doesnt hit quite like a-pvp  Sad


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Mariolka - 29.08.2024

Chłopaki którą trojeczke polecili byście mi jako swierzynce na sam początek? Tak żeby nie była za mocna ale i żeby miała pazur. Podoba mi się bardzo to 3cmc ice


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - LOBO - 29.08.2024

(28.08.2024, 22:03)kot_kreskowy napisał(a): LOBO 
Na moją tolerancję nic specjalnego to nie było.

A to szlachetna 3ka jest😎... Dla mnie najlepsza z cyklu...


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Lifeisbrutal - 29.08.2024

Mariolka Bierz śmiało 3cmc ice będziesz zadowolona.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - wiadomix - 29.08.2024

(28.08.2024, 23:19)Bungee54 napisał(a): will there ever again be any a-pvp available for purchase soon, you guys reckon? ive been looking for quite a while now and the other guy who had a-pvp vanished, but i know Escobar once mentioned something regarding getting a-pvp or maybe it was someone else saying this, i might be wrong, this V sold a-pvp a while back, or? will he restock it? will anyone? the stuff in circulation right now doesnt hit quite like a-pvp  Sad

Can't tell you anything on his behalf. Esco informing about stock daily. Your only solution is to follow main topic and wait for it. Maybe someday soon there would be something that can interest you. Good Luck.


RE: Escobar.store - Temat Główny - kot_kreskowy - 02.09.2024

(02.09.2024, 09:35)Pappardelle napisał(a): Escobar bogiem jest - bla bla bla bla
Król złoty - bla bla bla bla

Kurwa mać. Lizanie dupska jest tutej nieziemskie czasem. Wymyślcie coś kreatywnego. xD


Lizanie złotego dupska prezesa powinno być zarezerwowane na wyjątkowe sytuacje😎