Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Bezsenność - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Bezsenność (/showthread.php?tid=1239)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Bezsenność - Lady Giwera - 01.01.2023

Beeniepatu podobno wystarczy tylko siara jeśli chodzi o mleko nieprzetworzone, do prawidłowego funkcjonowania. Zgodzisz się z tym?


RE: Bezsenność - Beeniepatu - 01.01.2023

Lady Giwera nieznosze tych okolo-natalnych terminow. Nie zgodzilbym sie jednak, ze siara wystarczy. To jest skondensowany, naturalny shot antybiotykowy. Jak wszedzie jednak, kluczem jest zbilansowane dostarczanie niezbednych do funkcjonowania organizmu elementow. Takze osobiscie, bazujac na wlasnym doswiadczeniu, powiedzialbym, ze nie wystarczy. Tak samo jak odpowiedzialbym, ze zbyt dlugie karmienie dziecka piersia, przynosi mniej pozytku niz jest to forsowane w niektorych kregach. Bilans to klucz do prawidlowego funkcjonowania w otaczajacym nas swiecie 😎

Ale odplywamy od tematu watku


RE: Bezsenność - Lady Giwera - 01.01.2023

Beeniepatu tak, tak, istotnie, wracając do wątku... Sex moze być skuteczną metodą, po orgazmie dobrze sie śpi. Smile


RE: Bezsenność - horsii - 02.01.2023

seeOO 
Przyjacielu, rozumiem te rady ale to forum dla ćpaków:
- i tych bezmyslnych
- i tych userów z szeroką wiedzą na temat farmakologii, psychofarmakolgii, chemii, nie każdy tutaj jest Sebą walącym w kólko "kryształ".
To hobby, nie mówie o hobby cpaniu tylko o tematach opisanych wyzej
Akurat należę do tej drugiej grupy - jakkolwiek to nie zabrzmi - moim lekarzem jestem ja Wink  Do tej pory od tylu lat sie nie zawiodłem ani razu.


RE: Bezsenność - aleksander37 - 04.01.2023

Na bezsennosc po RC polecam KWETAPLEX ja biore 200mg i nie ma opcji ze nie zasne!!!


RE: Bezsenność - Kajabuza - 14.01.2023

[Obrazek: IMG-20230114-190243.jpg]




RE: Bezsenność - horsii - 15.01.2023

(04.01.2023, 11:19)aleksander37 napisał(a): Na bezsennosc po RC polecam KWETAPLEX ja biore 200mg i nie ma opcji ze nie zasne!!!


Jasne, ale jakich RC? Wiesz, ile tych związków istnieje? Wybacz, ale to brzmi, jakbys jako  całe research chemicals znał hexen, alfe i jakieś 2 gówno-euforyki na krzyz. Tych związków są tysiące,
Poza tym, jaki jest sens wytaczać najcięzszą artylerię - kwetę - mocny przeciwpsychotyk i neurolep, ogółnie kombajn receptorowy, jeśli można to załatwić o wiele bardziej "pokojowo"?

No chyba, że tak się bawicie źe bez paczki kwety ani rusz. Podobno kultowa Ale to już problem użytkownika.


RE: Bezsenność - Kajabuza - 23.01.2023

Co z moim snem poczynił Validol? 
Może to zbieg okoliczności, ale z automatu budzę się zawsze około 6-7, a po 10 Mentosach spałem jak dziecko do prawie 12. Co ciekawe Pani Apkarka doradziła, że najlepiej brać pod język to.
Trochę ciężko trzyma się pod językiem 10 tabletek wielkości Mentosa, ale... Plus taki, że miętą aż tak nie czuć, a mianowicie, nie pali / piecze / wkur*ia jamy ustnej.



RE: Bezsenność - RaeminGhos - 29.01.2023

Jeżeli chodzi o zioła w zapobieganiu bezsenności to polecam: chmiel, ashwagandhe, melise, passiflore, jaśmin czy nawet kocimiętkę Tongue


RE: Bezsenność - Dilleraaaa - 30.01.2023

RaeminGhos Kocimiętkę? Poważnie? Mam kota a raczej 4 i w życiu bym nie pomyślał żeby pić takie coś.Często się śmieje, że gdyby kipisz policja mi robiła to pewnie też by to sprawdzili mimo,że w opakowaniu jest w takim w jakim kupiłemxD.Jak ty to pijesz sypiesz sobie trochę do kubka zalewasz gorąca wodą i pijesz? Czy później przez sitko przelewasz żeby te zioła czy jak to nazwać nie pływały?