Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4-CMC - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 4-CMC - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=19)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - Maniek - 29.11.2022

Jutro to już po ptokach Podobno kultowa  Myślisz, że zapas serotoniny jest z gumy? Przecież 4cmc tak wypierdala sero, że to głowa mała... Trzeba było od razu zacząć badania poprzez podanie oralne.


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - Szatan69 - 29.11.2022

próbowałem od  slonia co ziom mial i  dzis mam od esckobara i jest potencjał.
Serio na ulicy w pewnych miastach to leci 3cmc zamiast 4cmc :/ i daja sie nabierac.
Od 2 lat nie bralem 4 cmc bo na ulicy byla chujnia ale teraz jestem zachecony do dalszych lepszych testow Big Grin 
Maniek dzis po takiej malej dawce stero duzo nie wypale a na stero nie mam tolerki za bardzo Big Grin zobaczymy ale wiem juz ze 4 cmc mnie poklepie lepiej niz 3 cmc na ktore mam w uj tolerke


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - Maniek - 29.11.2022

Oj zdziwiłbyś się jak bardzo 4cmc wypierdala sero, nawet w niewielkich dawkach Smile


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - Szatan69 - 29.11.2022

W skrócie na ulicy przynosza 3cmc zamiast 4cmc albo jakis zwirek dla kota w 3 miastach najwoekszych w pln.
4 cmc od eskobara i slonia dziala normalnie. 
Ps jak jestes wieloletnim cpunem musisz wieksze dawki. Dac koniec oftop zajebal ja teraz 400mg i jest jak ma bys. Sory za błędy ale sie zakurwilem

Amator sie zrobi 150mg a zaawansowany 350 + co nieznaczy ze 250 tez kopia tak srednio


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - Szatan69 - 01.12.2022

Towar spoko pomimo czestego brania 3cmc ta czwórka pozniej mnie niezle wgniotla Big Grin
 było tez cisnienie na dorzutki ale to pewnie ze zawsze tak mam ze musze się nacpac jak zwierz.
Ocena na trzezwo 7.5 /10


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 01.12.2022

Szatan69 bo to 3cmc nie zadziala po 4cmc. A nie na odwrot. Nie wiem ile razy trzeba to powtarzac 🤔 Nic nadzwyczajnego, ze pomimo czestego uzywania 3cmc, 4cmc dziala. W druga strone nie ma opcji. Bez dluzszej przerwy i jak wszystko jest prawilne.


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - tome3eqkks - 09.12.2022

Beeniepatu  100% prawda  Cool


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - C84S - 10.12.2022

Ja tam jak pierwszy raz przyjmowałem 4CMC, to wszystko w nochal... na drugi dzień był cały poparzony... tutaj dowiedziałem się że ten specyfik przyjmuję się w postaci bombki  Tongue


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - Loczek - 10.12.2022

tylko słusznie per oral według mnie


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - Dilleraaaa - 12.12.2022

Lekko euforyczna 4 z przewagą speed 
Sort lekko mokry,drobne kryształki,sort żółtawy 
Dawki od 300 mg sniff
Bombki bym zaczynał od 500mg i będzie pięknie wtedy wyczuwalna euforia na wyższym poziomie 
Wjazd po około 10/15 minutach przy sniffie nie zapycha noska 
 Co do dorzutek działają,ale odczuwalny już wtedy tylko speed,nie jest to typowy kanapowiec.Jak ktoś lubi lekko euforyczną czwórkę z orzeźwiającym speedem to polecam