Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store (/showthread.php?tid=1966)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store - olancucki - 16.08.2023

Ja tak nie robię normalnie. Przyszło to nie mogłem się powstrzymać i wziąłem ćwiartkę. Ale to znikoma ilość.

horsii PIXA 

Ja jestem nauczony używać benzo. Miałem przez pół roku recepty na Xanax 2mg X3, po kilku miesiącach jedno op.

Kilka razy dostałem dwie paki klonazepamu, oraz przez jakiś czas lorafen 2.5mg.

Znam ryzyka związane z używaniem benzodiazepin I trzymam się od nich zdala.
Opakowanie diazepamu kupiłem bo chciałem je mieć dla komfortu i dlatego że fajnie wygląda. 

Podjarany jestem! XD


..................

Gorsze samopoczucie po przyzwyczajeniu organizmu znosiłem zawsze lajtowo, bo mam mocne leki przeciwpsychotyczne wypisywane co jakiś czas na e-receptę - 

Abilify 15mg oraz Ketrel 100mg.
Wiem że to jest bez sensu .. to jak zjeść coś i to wyrzygać ... Ale tak jak wcześniej napisałem... Rozwinę to:
Przed 14 się obudziłem i pobiegłem po paczkę bo wleciał kod. Na 14 miałem Barbera, ale chciałem coś dziabnąć z ciekawości.

To zarzucilem snortem 180mg coli oraz 30mg nepu.

U fryzjera było mi okej ale po powrocie zjadłem jeszcze 150mg i jak mnie jeszcze trzymalo a mam tolerke i chciałem cokolwiek zobaczyć jak działa ta cola to obie dawki się spotęgowały i zarzucilem 2.5mg diazepamu (to chyba niewiele) żeby zbić serotoninę no bo było mi niekomfortowo a szedłem do pracy.

Szedłem do pracy więc nie chciałem być już porobiony więc zjadłem diazepam i malutka 30mg nepa żeby się jakoś wybudzić bo mało spałem.

horsii 

PIXA


RE: Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store - Wolfdopalamyznacie:E - 16.08.2023

[Obrazek: 20230817-004435.jpg]

KLONIKI PRAWILNE MOZNA POBIERAC Xd


RE: Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store - horsii - 17.08.2023

olancucki wiesz, że benzodiazepiny nie "zbijają" żadnej serotoniny? xD


RE: Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store - Beeniepatu - 17.08.2023

(16.08.2023, 17:38)olancucki napisał(a): Ja tak nie robię normalnie. Przyszło to nie mogłem się powstrzymać i wziąłem ćwiartkę. Ale to znikoma ilość.

horsii PIXA 

Ja jestem nauczony używać benzo. Miałem przez pół roku recepty na Xanax 2mg X3, po kilku miesiącach jedno op.

Kilka razy dostałem dwie paki klonazepamu, oraz przez jakiś czas lorafen 2.5mg.

Znam ryzyka związane z używaniem benzodiazepin I trzymam się od nich zdala.
Opakowanie diazepamu kupiłem bo chciałem je mieć dla komfortu i dlatego że fajnie wygląda. 

Podjarany jestem! XD


..................

Gorsze samopoczucie po przyzwyczajeniu organizmu znosiłem zawsze lajtowo, bo mam mocne leki przeciwpsychotyczne wypisywane co jakiś czas na e-receptę - 

Abilify 15mg oraz Ketrel 100mg.

Wiem że to jest bez sensu .. to jak zjeść coś i to wyrzygać ... Ale tak jak wcześniej napisałem... Rozwinę to:
Przed 14 się obudziłem i pobiegłem po paczkę bo wleciał kod. Na 14 miałem Barbera, ale chciałem coś dziabnąć z ciekawości.

To zarzucilem snortem 180mg coli oraz 30mg nepu.

U fryzjera było mi okej ale po powrocie zjadłem jeszcze 150mg i jak mnie jeszcze trzymalo a mam tolerke i chciałem cokolwiek zobaczyć jak działa ta cola to obie dawki się spotęgowały i zarzucilem 2.5mg diazepamu (to chyba niewiele) żeby zbić serotoninę no bo było mi niekomfortowo a szedłem do pracy.

Szedłem do pracy więc nie chciałem być już porobiony więc zjadłem diazepam i malutka 30mg nepa żeby się jakoś wybudzić bo mało spałem.

horsii 

PIXA
 
Ostatnie dwa akapity sa idealnym przykladem jak wielki masz problem. I nie bede juz tu ironizowal co do selektywnego zbijania sero (abstrahujac po czym niby!!!) diazepamem. Nie wiem czy zauwazyles, ale Twoja egzystencja polega na ciaglym odwracaniu skutkow dzialania srodkow, ktorych w tym samym celu uzyles. Widac, ze juz sie gubisz w tym, czego przykladem jest wrzucenie dwoch dzialajacych odwrotnie substancji, zeby osiagnac wspolny cel. 

Powaznie sie zastanow gdzie zmierzasz. Mowiles pare razy, ze czytasz ksiazki. Mysle, ze czas na Quo Vadis


RE: Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store - olancucki - 17.08.2023

Beeniepatu 

Jak byłem starszym niemowlem to w domu starzy mieli takie smieszne pozłacane książki i ja je czytałem obrócone o 180 stopnii... tytuł jednej tytuł głosił  "quo vadis" I se tak wracałem od obrazka do obrazka.

Czytałem litery do góry nogami i się uczyłem czytać...

Czy powinienem zacząć spowrotem od zera -tj. Jak zacząć czytać spowrotem.

horsii nie wiedziałem tego, to czeba zbić kurwę żeby dała spokój XD


Dysso 🌃🌉 night.. 

Co mi się stało? Lol. Trwam.


RE: Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store - Beeniepatu - 17.08.2023

olancucki idealna point'a do mojego komentarza.


RE: Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store - rychu - 30.08.2023

@WolfdopalamyznaciePodobno kultowa

I jak dzialanie clona z tej Galeniki broski?

mialem dylemat, postawilem na ten z Włoch,i tez wszystko gra. dawno tak nie spalem jak glaz. znajomy to samo mowi.

interesy tutaj to przyjemnosc, vendor profeska i kontakt wzorowy


RE: Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store - Lifeisbrutal - 03.09.2023

☆ Na zwałe 
☆ Na wkurwienie xD 
☆ Na bezsenność
☆ Lęki, schizy 
☆ A nawet relaksacyjnie 
Jedna tabletka uspokaja ale nie do takiego stopnia , że kładzie Cię do snu po zażyciu dwóch już idzie się w kime ( mam na myśl siebie). Trochę zdziwiony jestem, że dwie tabsy na mnie działają skoro gadają na mnie " benzowrak". Jakiś czas temu miesiąc no może dwa potrafiłem opierdolić 2 opakowania lorafen po 2,5 mg do tego zajarać wyjść z domu i nie pamiętać jak wróciłem xD. Jaki z tego wniosek tolerka spadła. Akurat na zwałe dzisiaj benzo uratowałoby mi dupe, ale raczej nie ma sensu i tak cały dzień śpię. Zajaram sobie przed snem kopru od duch na bardziej kolorowe sny. 
Ps. Nie czepiajcie się, że ten blister jest taki zmechacony leżało to w pewnym miejscu 
i zostało zgniecone. To co zjadłem odciąłem. 
Jeśli ktoś nie jest benzowrakiem ma jakieś dolegliwości lub po prostu lubi. To polecam dla takich osob diazepam będzie jak znalazł 



[Obrazek: 2023-09-03-170553.jpg]


RE: Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store - olancucki - 06.09.2023

Ja zjadłem wczoraj 7 klonów w jeden dzień od 10-24 może...

 Boże jak weszła amnezja i sedacja to jak mnie odcięło i wstałem po 24h...
to gdyby nie nowa paczka od ducha z nadzieją i otrzezwiaczami to bym nie dał rady z 2-3 dni jeszcze .

Nigdy więcej się nie zlape na takie coś.


RE: Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store - Beeniepatu - 06.09.2023

olancucki tak tak, nigdy wiecej. Wiadoma sprawa. 

A powaznie to Twoj wpis wyraznie pokazuje w jakim miejscu jestes teraz, jesli chodzi o uzywki. Wpadles na maksa. Wyciszasz sie wspomagaczami, a zeby wyjsc z wyciszenia to walisz stymulanty. I tak ucieka Ci czas na podejmowanie prob poradzenia sobie z problemem, ktorego rozwiazanie powinno byc dla Ciebie najwiekszym teraz priorerytetem. I nie mowie tego po to, by Cie moralizowac, ganic, ironizowac. Mowie to po to, ze to co Ty uwazasz za spoko i fajna zabawe, z obiektywnej perspektywy juz nia nie jest. Klasyczny bal na Titanicu bez swiadomosci, ze kurs nie taki. Zycze Ci, zebys mial wiecej czasu na manewr omijajacy przeszkode, niz ta przykra sprawa z takim ladnym statkiem.

Widzialem juz wiele przykladow jak Ty, niektorym starale sie to uswiadomic do ostatniej kreski. I nigdy nie przestane. Zastanow sie jak znow przejac w zyciu kontrole a nie byc kierowanym.