Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
NEP - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: NEP - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2056)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: NEP - Opinie o produkcie - Epsiakos - 11.07.2023

Pytanko mam, bo zdjecia średnio to ukazująna telefonie. Ten NEP jest w formie takich suchych brylek, czy mokrawe kryształki? Pytam bo zamawiałem kiedyś z dwóch innych sklepów i jeden miałem w pudrze/grudki takie i działał świetnie a ostatnio od centrum dostałem mokre kryształki takie i szczerze średni był, poza brakiem snu to po 16h siedzenia odcięło siłę itp nic się kompletnie nie chciało.
Stąd moje pytanie


RE: NEP - Opinie o produkcie - SztywnyMisza - 11.07.2023

Epsiakos z czego co pamiętam był w suchych fajnych kryształkach strzelało pod karta ale sort mógł się zmienić bo jadłem to z parę miescy temu na początku otwarcia i był mocny w chuj


RE: NEP - Opinie o produkcie - duch - 11.07.2023

(11.07.2023, 09:23)Epsiakos napisał(a): Pytanko mam, bo zdjecia średnio to ukazująna telefonie. Ten NEP jest w formie takich suchych brylek, czy mokrawe kryształki? Pytam bo zamawiałem kiedyś z dwóch innych sklepów i jeden miałem w pudrze/grudki takie i działał świetnie a ostatnio od centrum dostałem mokre kryształki takie i szczerze średni był, poza brakiem snu to po 16h siedzenia odcięło siłę itp nic się kompletnie nie chciało.
Stąd moje pytanie

siema, suchutki piekne kryształy , masz fotki 




[Obrazek: nep-1.jpg]

[Obrazek: nep-2.jpg]

[Obrazek: nep-3.jpg]

[Obrazek: nep-8.jpg]

[Obrazek: nep-15.jpg]


RE: NEP - Opinie o produkcie - tlas - 11.07.2023

Epsiakos  nep w kryształach, nie przychodzi ci zmielony. Suchy jak pustynia, rozcierasz i mozna jebac  Cool Moc adekwatna do wyglądu  Podobno kultowa


RE: NEP - Opinie o produkcie - xumbo - 11.07.2023

Dokładnie. Sort dostajesz w jednym krysztale, zero prochu. Polecam bo jest to najlepszy nel z jakim miałem do czynienia.


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 12.07.2023

tlas dzięki :d az zachęciłeś mnie do leczenia..


RE: NEP - Opinie o produkcie - Epsiakos - 15.07.2023

(11.07.2023, 11:01)duch napisał(a): siema, suchutki piekne kryształy , masz fotki 




[Obrazek: nep-1.jpg]

[Obrazek: nep-2.jpg]

[Obrazek: nep-3.jpg]

[Obrazek: nep-8.jpg]

[Obrazek: nep-15.jpg]


O cholera, piękne są  Heart
Dobra , trzeba będzie zamówić bo naprawdę zacnie to wyglada
Jest różnica jak na to patrzę, mam niby gdzieś zdjęcie tamtego drugiego ale jakościowo odstaje, a nie robiłem foty jak wrzuciłem do suszenia ale na bank różni się i to nie mało
Trzeba będzie Session odgrzebać i pogadać z Duchem na spokojnie ;p


RE: NEP - Opinie o produkcie - xumbo - 18.07.2023

Jest to chyba najlepszy nep jaki kiedykolwiek jadłem w życiu, gorąco polecam.
Epsiakos nawet się nie zastanawiaj.


RE: NEP - Opinie o produkcie - Epsiakos - 18.07.2023

xumbo uwierz że nawet się nie zastanawiam, z duch już rozmawiałem i dopytywałem co i jak, kontakt klasa.
Już plan mam ułożone, wkrótce będę przechodził do stopniowej realizacji


RE: NEP - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 18.07.2023

O kurwa😮
Nowy sort nepa, ależ on wygląda 😁