Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
ZZ***P.*l - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Dopalacze sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: ZZ***P.*l (/showthread.php?tid=2231)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: ZZZZAP.nl - Temat Główny - wwojtuss - 03.10.2023

u mnie na pokladzie:
1.1g 5-MAPB
1.02 4-FMA
0.52g DCK
1 pill 50mg 3-FMA (no chuj tam, myslalem ze powder bedzie)
1 blotter 1p-lsd z fioletowym nadrukiem, nie wiem czy to seta czy 150

pakowanie w chuj dobre, samary nawet ladnie pachna Podobno kultowa bezproblemowo wszystko doszlo jak nalezy, bardzo duzo smakolykow, myslalem ze to beda sample rzedu 1g overall, zdziwilem sie jak wrzucilem na wage


RE: ZZZZAP.nl - Temat Główny - Szaryno123 - 03.10.2023

Ja niestety recenzji tych sampli nie napiszę bo przy mojej tolerce nie nie byłoby sensu. Liczę na innych, że dacie
Ogólnie te tabletki nie mają podjazdu do clona/loraf


RE: ZZZZAP.nl - Temat Główny - Diabeuu666 - 04.10.2023

Jak dodać nowy temat???


RE: ZZZZAP.nl - Temat Główny - PUDZILLA - 04.10.2023

Diabeuu666 w dzialach vendorow moze ta funkcję wykonac moderator oraz sam vendor


RE: ZZZZAP.nl - Temat Główny - Diabeuu666 - 06.10.2023

Vendora ma zakurw.... sorry.
Neo, mdphp, benzo no wymiata. Poakownaie zajebiste, kontakt bdb.
Jezu jak czytam te opinie o aiphp to aż mam ciarki


RE: ZZZZAP.nl - Temat Główny - RaeminGhos - 08.10.2023

Welcome new vendor ^^


RE: ZZZZAP.nl - Temat Główny - horsii - 08.10.2023

Pakowanie i kontakt w porządku, brak żadnych zastrzeżeń. Paczki nadawane są szybko i sprawnie.


RE: ZZZZAP.nl - Temat Główny - DissoEnjoyer - 09.10.2023

Vendor bardzo profesjonalny - od obsługi, przez bajeranckie pakowanie, kontakt... No i zawartość sample-packa - bardzo bogata, zwłaszcza skupię się na dysocjantach, które są moimi ulubionymi związkami. Bardzo mi przykro - niestety nie zrobiłem zdjęć, wspomnienia dość mocno zaburzone przez zewnętrzny dodatek benzodiazepiny, a stan mojego pokoju to istna tragedia, ale do rzeczy:

Dostałem 2-FDCK - tutaj w prochu o bardzo ładnym, purpurowym kolorze, działanie i cała reszta bez zarzutu - lubię FDCK, i w tym przypadku nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń.
Jeżeli chodzi o DCK to z czego pamiętam był sampel 0.2 g zjedzony praktycznie naraz - skończył się bardzo przyjemną dziurą, ale bez zbędnych odpałów - świadomość kompletnie wybita na drugą stronę i przyjemny dysolot Smile Przyjemny związek, nieco mocniejszy od wspomnianego wyżej poprzednika.

DMXE - super rzecz, hole bardzo w moim stylu, otworzyło mi czakry normalnie... Nie miałem okazji próbować wcześniej, i bardzo przypadło to do mojego gustu, jest jakby kolorowiej, radośniej (?). Bardzo fajny vibe, myśle że mój faworyt <3

O-PCE - był zarówno w postaci sypkiej jak i w pillach, i tu muszę pochwalić vendora - jego pille są pięknie wykonane, zbite - ewidentnie wysoka jakość Wink O-PCE zaoferował mi już więcej pobudzenia oraz manii, dawki również leciały spore, dziura też bardzo przyjemna i odprężająca, fajne odczucia fizyczne na ciele.

4-ho-mipt - zielony pill, boje się troche psychodelików ale nie ma czego, 25 mg i jest bardzo miło, lekko, środek prowadzi nas za rączkę i stanowił świetne uzupełnienie dysotripów.
Dostałem też 2-fma które było bardzo przyjemnym stymulantem, z naciskiem bardziej w stronę stymulacji.

Osobiście polecam tego vendora z całego serca, jestem bardzo wdzięczny, że mogłem spróbować asortymentu z tego sklepu. Trochę późno wyjeżdżam z tym opisem, niestety w trakcie badań odjebało mi i rozjebałem swój pokój Podobno kultowa ... no ale niech to będzie w tym przypadku in plus. Odwdzięczę się na pewno jakimś zakupem u tego Pana, jak zdobędę nań środki.

Moi drodzy - żyć nie umierać z takimi vendorami. Jeszcze raz polecam !


RE: ZZZZAP.nl - Temat Główny - SztywnyMisza - 10.10.2023

Wleciała mi adb buticana jakiś czas temu sort beżowy moze żółty ale bardziej bym powiedział beżowy w prochu mikro grudkach zrobiona maczanka 1:10 sort w miarę dobrze się rozpuścił w spirytusie lekko podgrzewalem kieliszek. Co tu dużo gadać aktywne śmiało można pobierać Smile bardzo po tym się jeść chce budzisz się w nocy  tylko żeby zjarać strasznie przymula też spać się chce dysocjacja występuje przy przejaraniu się jakaś psychodela lekka też występuje ale strasznie tolerka rośnie na odcine raczej ciężko chyba bym musiał z 1/5 zrobić xD ale i tak w miarę zadowolony byłem z mocy polecam pobierać można. Dzięki ZZZZAP  za możliwość testów


RE: ZZZZAP.nl - Temat Główny - PUDZILLA - 10.10.2023

SztywnyMisza a czas działania? ja wlasnie skonczylem liquid od tonego palic, 1g butinaci 1g 5cl w 10ml luquidu, jak zaczalem to 5 buchow fajnie klepalo, a w ten sam dzien na nocne pobudki kurwilem 30-40 pod rzad, bo tolerka to dostala boosta jak sokół millenium.

i to czopa na 30-40minut, ciekawi mnie sama butinaca na tolerce