Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2515)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - dzwudziesty - 29.08.2023

pitola, pitola a 3cmc cola jest swierna, zamawiam 50g to chyba najlepsza trojka od ducha

(26.08.2023, 19:31)Lukas1985 napisał(a): Nadal plodzisz kompletnie bzensowne posty. Wiemy, że Ci odpowiada ten sort ale są ludzie którzy pytają o czystość czy jakość. 
Widziałeś, żebym ja napisał komukolwiek NIE KUPUJ ? 
Ja cały czas tylko mówię - sami sobie sprawdźcie jak to wpływa na Was i co jest.
Skoro ten sort jest mocniejszy od innych trójek to tym bardziej wymaga sprawdzenia dlaczego. Niektóre zanieczyszczenia jak metyloamina dają uczucie euforii itd.

a ja po przerobieniu dychy, zero strucia zapchanego nosa. skocz biadolic

ps. oral z tej trojki to dopiero bomba


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Merry - 29.08.2023

Paka Coli XXXXXXXXXXL odebrana  
Kontakt z duch błyskawiczny....
Ceny hurtowe nie do pokonania ! 

Do następnego zamówienia... 😗


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - olancucki - 29.08.2023

dzwudziesty 
Dokładnie. Oral robi robotę jak żadna trójka mnie nie robi oral.

Też chyba moja ulubiona trójka od ducha.

Ja można co tydzień jeść i robi robotę mega.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - dzwudziesty - 31.08.2023

po co ta dyskusja? v muwil ze bardzo mocna ale zanieczyszczona mi profil idealnie podpasowal i leci kolejna kula


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 03.09.2023

☆3CMC cola ☆
Sort tak jak na zdjęciu innych , w samplu dwa większe kryształy. Zapachu ta cola nie ma typowego do klefa , nie zapycha klamy absolutnie nic nie boli, łezka może się w oku uroi.  Działa wręcz idealnie i jest to jedna z lepszych trójek ducha. Tolerka duża wręcz ogromna a tutaj było lekkie zdziwienie 200mg sniff i bum. Dawno nie miałem w labo takiej trójki. Czas działania zamyka się w 40 min. Na fazie odczułem klatkowanie obrazu  co było pięknym przeżyciem ( ostatni raz takie coś czułem przy pierwszych samplach od  ducha  i jego trójce a było to dawno ) speed bardzo lekki  większy wylew euforii muzyka wchodzi gładko. Dorzutki działają tak do 3/4 kreski, nie wiem jak w przypadku bombki.  Czy do wyjścia się nadaje? Zależy gdzie , lekko widać że jest się porobionym ( u mnie było to widoczne po oczach, co było dla mnie lekkim zdziwieniem bo od jakiegoś czasu źrenice nie zmieniały wielkości po jakiejkolwiek substancji) . Przechodząc dalej była piękna pogoda ja rozpływam się na fazie a tu jeb telefon i ten telefon zakończył się przejażdzką rowerową zajebiste uczucie świadomość ma się zmienioną a musisz jednak stwarzać pozory normalnego. Ale spokojnie okulary  przeciwsłoneczne wszystko zamasmowały. Żadnych skutków ubocznych nie odczułem. Działa jak należy i jeśli ktoś pierdoli farmazony że nie jest aktywna to niech się pierdolnie w czółko. 
Ocena : 10/10


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Trojan - 03.09.2023

  • Witam 

Sorcik 3 cmc od ducha

Bawiłem się dziś sam pierwsza dawka to 250 mg weszła bardzo soczyscie samopoczucie bedzeo poprawiło mi się
60/40 speed eufo serducho wali mocniej jest ogień przy 2 dawnce już większej prawie przegiąłem bo nie wiedziałem co robić czy chodzić czy stać hehhe Big Grin
przy połowie worka zadzowniłem do kumpa i sprzedałem mu sztukę kumpel juz po godzinie chciał kolejną mówi skąd masz taki mocno sort Big Grin mówie no mam będzie więcej to ci dam hehe
duch  owy ort czyli ta cola jest to jeden z najlepszych sortów na rynku 5/5 

teamat wygląda tak jak na zdjęciach wyżej pozdrawiam


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - KapitanKreska - 03.09.2023

[Obrazek: 20230830-155234.jpg]

Czy te bursztyny nie wyglądają pięknie? Poszło w kilka dni, temat aktywny.  Mi jak i wielu szczurom bardzo smakowało. Wgl nie zapycha więc na dłuższych zabawach jest to mega plus, choć dłużej niż dwa dni nie polecam się bawić ja mimo że szły lajny po 0.5g i tak nic nie czułem poza wypaleniem zatok, ale to normalne przy cmckach  Podobno kultowa  
Za tą cenę nic tylko pobierać


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 03.09.2023

KapitanKreska 
Pół grama sniffem? 
Szanuję😎


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - dzwudziesty - 04.09.2023

Zdjecia nie ma co wstawiać wygląd jak powyżej
Myślę że to najlepsza trójka jaką badałem od dawien dawna, 0.5g na raz? Masochizm. U mnie 150mg donosów dalo pełna moc czyli świetnej euforii, empatii i chęci do działania. Wchodzi momentalnie jak uderzenie pierunem. Doustnie 300mg mnie rozwaliło, bardziej euforycznie, kolory się robią jak z bajki i ten trzęsący się ekran, że widziałem 3telefony, wszystko rozmazane.
Produkt pomimo, że wygląda jak wygląda jest świetna trójka. 
- duża potliwość, mocniejsza niż po "ice" 
- śluzówka zajechana
- brak apetytu i to całkowity nigdy nie miałem z tym problemu po MMC/cmc a tutaj był problem.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - KapitanKreska - 04.09.2023

(03.09.2023, 14:20)kot_kreskowy napisał(a): KapitanKreska 
Pół grama sniffem? 
Szanuję😎

No może 0.45 na sniffa i wsumie nie ma sie czym chwalić, juz od dluzszego czasu przesadzam.. I jednak ta trójka jest bardziej żrąca, dawno tak zatoki nie dostały jak teraz