Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
MDMA - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: MDMA - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2618)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: MDMA - Opinie o produkcie - olancucki - 05.10.2023

Szaryno123 no przerwe trz3ba zrobic po tym 2gim 3cim razie.

Ja zamierzam chyba uzywac odczynnika regularnie, ale mnoejszych dawek. I do tego ketaminke.


RE: MDMA - Opinie o produkcie - fiodor - 05.10.2023

olancucki mam wrażenie, że za bardzo już się wkreciles w te badania.... wiem, bo sam miałem podobnie. Może czas na jakąś dłuższą przerwę ? Taka rada ode mnie, chociaż nie namawiam, każdy zna swój organizm najlepiej...


RE: MDMA - Opinie o produkcie - olancucki - 05.10.2023

Znasz mnie xd ja juz jestem rozdupiony.

Dwa loty na mce i ket plus amfetaminie.



Znasz mnie xd ja juz jestem rozdupiony.

Dwa loty na mce i ket plus amfetaminie tym razem wyjatkowo bez snu i bez jedzenia zrobily ze mnie zombie cpuna jak z californiii hahaha


RE: MDMA - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 07.10.2023

Ja nie ćpałem ponad miesiąc, nawet weedu, ostatnia paka leciała ponad 2tyg temu, ale to do innego "laboratorium" 
Więc tak wycpalem ponad 2g i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest to najlepsze mdma jakie ćpałem. Identycznie wygląda jak te na stronie, nie walić tego sniffem bo to jakies 60% mocy ucieka. Znajomi amfetaminiarze walili w nos i donsy ee słabe, nijakie. Jak trukneli bombkę 200mg w kapsułce żelatynowej to całą trójkę wbiło w fotel. Ja osobiście po takiej samej dawce miałem aż za grubo byłem w pokoju z lampami ledowymi i Lol Waynem w tle i czułem się jakbym był na koncercie, wszędzie światła, niesamowita euforia a muzyka po prostu brzmiała tak, że aż w brzuchu czułeś ciepło i kolosalne szczęście. Walić te cmc, które ryje dekiel, trzeba walić spore lagi i działa 30min, no już nie wspomnę o zaklejonej rurze. Kolejny + że normalnie jesz i masz na drugi dzień tj. dzis przyjemny affterglow, na noc zjadłem 2x 25mg ketrelu i poszedlem spać Także wolę rzadziej, a lepiej. Chlory idą do lamusa, ludzie delektujcie się póki to jest. Mamy narkotykowy renesans z tym sklepem.
Jeśli mam to ocenić szczerze to nie ma się do czego zjebac, nawet na siłę.
Piękny wygląd, kryształ w całości bez zmielonego kota na dole. Dla mnie 10/10 to najrozsądniejsza ocena. A jak ktoś chce podyskutować że jest lepsze mdma (wliczając dm) to zapraszam chętnie zamówie i sprawdzę za miesiąc Wink
Duchu czy ta oferta mdma jest stała czy zaraz nam niezapowiedziane zniknie z menu? 
Miłej soboty.


RE: MDMA - Opinie o produkcie - Dmx777 - 10.10.2023

(02.10.2023, 00:40)mati54 napisał(a): Sam nie testowalem ale szczury sa mega zadowolone (wiekszosc z nich 1 raz jadla MDMA, a nie klefa jak sebiksy na ulicy puszczaja).
Wnioski:
- oral 180-230 mg na kapsulke 
- wkreca sie 40-60 min i trzyma 4-5 h
- 2 kapsulki w zaokrągleniu 450 mg wystarcza w zupełności na zabawe
Testerow bylo spokojnie w tym czasie ponad 20 i kazdy zachwycony.
Ocena 10 na 10 

Jak robisz takie kapsułki?


RE: MDMA - Opinie o produkcie - horsii - 10.10.2023

Dmx777 zapewne kupuje puste kapsułki żelatynowe i wsypuje do nich substancję.


RE: MDMA - Opinie o produkcie - Jureczeg - 11.10.2023

OCENA: 9/10

KONTAKT - Szybko sprawnie i na temat

PAKOWANIE - 10/10 o to bać się nie trzeba z Duchem  Big Grin


WYGLĄD - Brązowawe jak to MDMA, wielkość kamieni naprawdę od serca 

CZAS TRWANIA I ILOŚĆ - 400mg z dorzutami (tak wiem że za dużo, ale chciałem przetestować maxa), wchodzi około 50min, peak 3h, zwały brak, a sam zawsze mam je tragiczne

ODCZUCIA POZYTYWNE - Wbija w fotel, ale w pozytywnym znaczeniu, ciągnie do ludzi jak nie wiadomo co, uczucie po prostu odprężenia, lekkości, wszystkiego czego potrzebuje człowiek w skrócie. Muzyka i ktoś do towarzystwa must have. Jest troche parcia na dorzute ale da się wtrzymać

ODCZUCIA NEGATYWNE: Biorąc pod uwage dawkę czytajcie to raczej jako ostrzeżenie. Szczęka latała na maksymalnych obrotach przez chyba cały czas, obraz niewyraźny tak że nie pamiętałem jak wyglądał nowo poznany ziomek haha, obraz podwójny, równowagę też było trochę trudno utrzymać, słuch też coś zawodził ale wystarczyło zazwyczaj drugi raz powtórzyć zdanie, pojawiły się również halucynacje po dorzucie. Na kolejny dzień mało pamiętałem, tylko urywkami, miałem uczucie jakby prąd przechodził mi przez całe ciało (przez około 5 dni). Wniosek - trzymajcie się normalnych ilości bo was zmienie z planszy haha

Pomimo tego co napisałem wyżej to i tak zdecydowanie polecam, nawet jeśli nie mdma to cokolwiek innego od ducha bo nie trafiłem jeszcze na nic złej jakości  Cool


RE: MDMA - Opinie o produkcie - olancucki - 14.10.2023

Wow. Tym razem jak będę testował MDMA od duch to dokładnie zważę dawkę.

Jebnę 180-200mg + ketamina 100mg + palenie.

Pozdrawiam was moi forumowicze!


RE: MDMA - Opinie o produkcie - Dmx777 - 14.10.2023

Można to nosem zaxxbac? IKE trzyma? Można potem poprawić bombkę?


RE: MDMA - Opinie o produkcie - SztywnyMisza - 14.10.2023

Dmx777 można czemu nie ale to marnowanie towaru żeby poczuć w pełni substancje lepiej zajebac w bombce