Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3550)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - qazplm1233 - 21.05.2024

mialem na probe i jest milo zaskoczony , w tym roku raz poszedl tylko g 3mmc od ducha a tak to bez tolerki bo zadne cmc nie szlo tylko alfa  Podobno kultowa
przy dawkach +300mg troche odruchy wymiotne jak wchodzi ale to ustepuje , stan po 4mmc ksiazkowy  Podobno kultowa blogostan libido podbite mega , tak by sie czlowiek chcial czuc caly czas empatia tez w chuj podbita , latwo sie z kazdym dogadac , bajera podkrecona na maxa  Podobno kultowa no nic tylko brac , polecam Big Grin


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - Lkupczyk12 - 28.05.2024

Powiem tak towar działa lux choć czuć zanieczyszczenia ale branie więcej niż 10g jak nie ma się hamulca jest bez sensu bo dorzutki już 3 dnia nie działają ale można było się tego spodziewać Wink


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - Benito - 28.05.2024

O czym ty pierdolisz? xD
3 dnia(domyślam się ciągu bez spania) dorzutki przestają działać.  Piszesz jednak że gdyby taki właśnie badacz miał więcej, to dalej by to żarł. Po takim maratonie na CMC czy MMC można robić jeszcze wiele takich nocy czyli jednak coś to daje.
Dążę do tego, że w trakcie ciągu na MMC/CMC występuje wzrastające wraz z liczbą, częstotliwością wykonywania, wagą itp. dorzutek robi z człowieka coraz gorszego debila. Myślę że każdy kiedyś tego doświadczył, ale większość wraz z doświadczeniem może mieć i 5kg CMC czy MMC i nie zjeść więcej Niż kilka dawek i iść spać. To są kurwa narkotyki rekreacyjne, które działają w chuj mocno i krótko, przy tym cały czas ze słabnącym efektem.
Każdy kto za szybko się tym nie znudzi będzie wiedział że nie warto robić ciągów na mefach klefach itd
Lkupczyk12 też tak robiłem. Króliczek goniący za tematem co działa z 4 dorzutki w końcu się zmęczy i znajdzie coś, co się do tego nadaje

Już lepiej przyjebać tą dychę w ciągu nocy mieć fazę w kosmos i iść po wszystkim spać niż jebać to przez trzy dni mimo znikomego działania

Wystarczy chyba xD


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - Lukas1985 - 28.05.2024

Benito nie masz zbytnio pojęcia o tym o czym piszesz. 
Po 1 im wyższe dawki stosujesz tym bardziej utrudniasz organizmowi metabolizm neuroprzekaźników i tym mocniej niszczysz te resztki które w jakiś sposób ocaleją. 
Po 2 wraz z ilością przyjętego towaru zmienia się wrażliwość łba na dopaminę. Łeb będzie dążyć do coraz większej nagrody. 
Po 3. Jak chcecie zmniejszyć głód to działajcie w stronę serotoniny.


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - Benito - 28.05.2024

Lukas1985 znając Twoja wiedzę w tym temacie nie mam powodów się nie zgodzić.
Chodziło mi o to, że lepiej porządnie się zrobić na prawie pół doby i odpocząć niż walić ciągle za mało, szybko dorzucać i się wściekać że nie klepie i tak kilka dni np. 4-mmc


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - Lukas1985 - 28.05.2024

To zrobienie się warto wyważyć. Kup sobie 4-FMA i spróbuj i daj znać jak Ci podeszło. Tam wrzucasz 120-150mg i odrzucasz po kilku h. To przewaga amfetamin nad b-k.


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - qazplm1233 - 29.05.2024

(28.05.2024, 21:55)Lukas1985 napisał(a): Benito nie masz zbytnio pojęcia o tym o czym piszesz. 
Po 1 im wyższe dawki stosujesz tym bardziej utrudniasz organizmowi metabolizm neuroprzekaźników i tym mocniej niszczysz te resztki które w jakiś sposób ocaleją. 
Po 2 wraz z ilością przyjętego towaru zmienia się wrażliwość łba na dopaminę. Łeb będzie dążyć do coraz większej nagrody. 
Po 3. Jak chcecie zmniejszyć głód to działajcie w stronę serotoniny.

to u mnie musialo byc grrubo jak apvp potrafila isc sniffem 500-700 mg %Z) albo 4cmc /3mmc 1,5g P.O naraz %)


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - Epsiakos - 29.05.2024

qazplm1233 no jak się waliło bez przerw praktycznie same substancje które wpływają na te same receptory to i waliles rekordowe dawki, jeszcze apvp można jakoś usprawiedliwić no bo zwyczajnie jedna z nielicznych substancji która bardzo długo nawet w ciągu daje efekty, ale 700mg na strzał w nos ?
To chyba musiał być któryś dzień z rzędu, bo tolerancja przy stimach to trochę inna rzecz niz przy cmc, i w przypadku jak zaczynasz pierwszy pas dopiero tego dnia to przecież witasz się z tachykardia minimum przy tej dawce, kolejną rzeczą jest samo działanie apvp które dalej daje zastrzyk dopy nawet po 48h.

Kurwa robiłem potężne ciągi na Hexenie, po 4 dniu jak dawka doszła do magicznej 0.5g gdzie tak naprawdę obstawiam że połowa przynajmniej mi się z nosa wysypywała nie mówiąc że sam efekt był już nie zadowalający, mimo iż obie substancje są zupełnie inne tak Hexen był bardziej zajazdowy moim zdaniem.

Kurwa człowieku, to się kupy nie trzyma xD przynajmniej w tej wersji.
Albo przyszedłeś się nie wiem, pochwalić?  Albo apvp rzekomą nią nie była.
Uzupełnij braki w poście i rozwiń to, bo nie uwierzę w 700mg w klame przy stimach siadając na świeżo.

Każdy kto bierze to długo i lubi, wiadomo każdy ma swoją dawkę startowa zależna od organizmu który jest już dostosowany, no ale nie takie dawki.

A cmc to tam chuj



Na koniec dodam jeszcze, że moim zdaniem to czysty debilizm i marnowanie zdrowia.
Jak zdrowie w chuju macie to hajs, apvp do 72h pewnie jeszcze działa przyzwoicie jak Heniek, ale na bank już się robi zwyczajnie nie ekonomicznie a i organizm już nie ma z czego ciągnąć tego całego spierdolenia..

Jakiś podkurwiony dziś chodzę, nie chciałem urazić


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - qazplm1233 - 29.05.2024

nie ktorys dzien tylko ktorys miesiac %) To bylo dawno czlowiek glupi byl  Podobno kultowa


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - Epsiakos - 29.05.2024

Rozumiem że dociera ile hajsu generalnie nawet nie wycpales tylko wyjebales ? XD