Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Legal-Dark-Buzz.net (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=71)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net (/showthread.php?tid=3745)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - Diabeuu666 - 03.06.2024

No jest łeb i nie da się ukryć.
Wszystko chaotyczne i jakieś takie niemrawe. Jakby bez przygotowania. I wejście w rynek z RC z max średniej półki. Gdzie teraz mamy chyba najlepszy czas RC od czasów delegalu.


PS. Ktoś testował coś więcej niż nepa?
2fma? 3fmc albo aiphp?
Czemu usuwacie mój komentarz do zaczepnego i cwaniackiego kotki? A Jego zostaje? Nie róbcie tutaj reżimu jak na różowym. Nie będzie mi typ pisal takich rzeczy. Nie jestem jakimś leszczem czy też gówniarzem. Masz coś do wyjaśnienia ?? To pisz PW. Człowieku. Jak nie to zbastuj i nie rób z siebie takiego kurwa fim faram fa. Bo mnie podkurwiasz już swoimi wpisami.


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - kot_kreskowy - 03.06.2024

halje selasje Diabeuu666 
Nie, nie przyznam.
Ale za to z przyjemnością wpierdolę wam dwóm po minusiku za używanie słów obelżywych w stosunku do Vendora 😎
Nie ma za co 🙋


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - horsii - 03.06.2024

(03.06.2024, 09:58)Diabeuu666 napisał(a): PS. Ktoś testował coś więcej niż nepa?
2fma? 3fmc albo aiphp?

2-fma brałem, może być, chociaż mam wrażenie że kiedyś bywało lepszej jakości. dawki też troche wyzsze, o jakieś 20-30 % może. generalnie takie zbrylone trochę jest, jakby wilgotne lekko. czytałem po necie trochę, to podobno z fluoroamfetaminami i ich jakością sprawa ma sie podobnie jak z 4f-mph teraz, że obecne sorty są jakieś poronione.  z 4f-mph jak popatrysz na analizy, to problem jest taki że większość towaru w próbkach to jest erytro-4f-mph, a jakoś 1/3 to jest threo-4f-mph. nie widziałem żadnych analiz 2-fma, ale też mi sie wydaje że ta teraz jest słabsza, niż partie z którymi miałem stycznośc troche lat temu


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - LegalDarkBuzz - 05.06.2024

We are sorry if someone does not like the product or delivery, we try to provide the best to everyone! Fortunately we have many people also who have become a return shopping shoppers from the forum.



WE CAN SEND STILL FREE SAMPLE FOR NEW CLIENTS,  please choose from our currently available products:

https://legal-dark-buzz.net/product-category/sample-packages/

How work?

You can request a sample of 3 products, please place an order through our webshop and share your order number with us on Telegram, the sample will be delivered the next day for free.

NOTE:
SAMPLES TOTALLY FREE - NO SHIPPING FEE REQUEST OR ANY!




Best Regards,
LegalDarkBuzz


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - kot_kreskowy - 06.06.2024

LegalDarkBuzz 
Super, tylko ten kontakt z Tobą to jest katastrofa.
Nie rozumiem dlaczego jesteś tak uparty na Telegram.
Pisałem Ci na maila trzy razy, że nie działa mi ta aplikacja, możliwe że to wina telefonu i żeby te próbki ogarnąć jakoś przez e-mail to rozmowa z Tobą  brzmi jakbym kopał się z koniem. Ech....

Pomijam już fakt, że Telegram to do bezpiecznych nie należy.

Jest privnote.com jest temp.pm i takie rzeczy śmiało można załatwiać za pośrednictwem e-maila.

Myślę, że dużo tracisz na takim podejściu ale to Twój biznes wiec rob jak uważasz.
Pozdrawiam🙋


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - Diabeuu666 - 07.06.2024

Najlepiej Session 😎👌🏼


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - bigpick1212 - 09.06.2024

Wysyła na punkt DPD albo InPost, ewentualnie automaty pocztex?


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - Dawid - 09.06.2024

LegalDarkBuzz order 2185 - free samples - wrong address. my mistake! Mayday! Mayday! Mayday! Podobno kultowa 


RE: Legal-Dark-Buzz.net - Temat Główny - Diabeuu666 - 04.07.2024

Niech Vendor zrobi tutaj Normalna akcje samplowa dla 20 osób i tyle. Listę się zrobi i może to jakoś ruszy bo narazie to mizeria jakaś...


RE: Legal-Dark-Buzz.net - Temat Główny - dzwudziesty - 12.07.2024

Nie no dla mnie ten sklep to lipa totalna, niby odpowiedź szybko, ale dlaczego vendor nie chce tego zalatwic na @ przez szyfrowana wiadomość tylko jakieś telegramy? XDD tylko debil tak robi albo skrajny ciśnieniowec. Ja sobie odpuscilem, a miałem zaproponowana alfę, nepa i maczanki. Telegramy to jeden z największych przypalow, uważajcie na ten sklep.