Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Statki (Mglus vs dopal) - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Statki (Mglus vs dopal) (/showthread.php?tid=4085)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Statki (Mglus vs dopal) - martio_vp - 02.08.2024

Zrób aferę że Ci buty nie przyszły.  Zawsze potem możesz się tłumaczyć, że zamówiłeś buty, a nie to. Czasem chodzą celnicy z psiakami. Chociaż jak pracowałem kilka lat temu w takiej firmie to nie wyczuwały, a wiem że były.


RE: Statki (Mglus vs dopal) - kej9 - 02.08.2024

jaki przypal? se dzwon mordo Podobno kultowa


RE: Statki (Mglus vs dopal) - kurvvisko - 02.08.2024

Na infolinii mi powiedzieli, że paczka najprawdopodobniej się zgubiła 🙈


RE: Statki (Mglus vs dopal) - martio_vp - 02.08.2024

Nie pociesze Cię... Płatnik czyli nadawca może jedynie reklamować przesyłkę i rościć sobie odszkodowanie. Ty jedynie możesz od nadawcy Big Grin


RE: Statki (Mglus vs dopal) - kurvvisko - 02.08.2024

martio_vp ja byłem nadawcą, który płacił. Ale trudno, jebać to. Nie będę tego drążył, bo jeszcze brudu narobię. Choć smutek ogromny. Może jeszcze tego 26.07 bym coś załatwił, ale po takim czasie to już chuj. Ale zapomniałem o tym na amen.


RE: Statki (Mglus vs dopal) - martio_vp - 02.08.2024

Często urywa się list przewozowy. Procedura jest taka, że najpierw sprawdzany jest monitoring na wydaniu. Jeżeli kurier pobrał przesyłkę i jej nie zwrócił także wtedy on ponosi koszty. Jeżeli jednak zginęła na magazynie to sprawdzany jest monitoring na sortowni. Gdy jednak sprawdzenie monitoringu nie pomaga w namierzeniu przesyłki... Wtedy musisz podać zawartość i sprawdzane są tzw przesyłki "widma", którym urwał się list. Jeżeli jednak jej nie odbierzesz to wtedy trafiają na magazyn centralny i są licytowane Big Grin Kiedyś na magazynie mieliśmy 50kg różnych dopow pakowanych po 1-10 jako sole do kąpieli czy rzeczy kolekcjonerskie. Policja bardzo nie chciała tym się zajmować, bo wszystko musieli spisywać na papierze, opakowanie po opakowaniu. Codziennie przez pół roku spisywali.


RE: Statki (Mglus vs dopal) - kurvvisko - 02.08.2024

Kurwa no spróbowałbym się w to bawić, ale jak wyjdzie co to, to będę miał lipę, a tego wolałbym uniknąć. Ale pech kurwa. Pierwszy raz mi się to zdarzyło.


RE: Statki (Mglus vs dopal) - martio_vp - 02.08.2024

(02.08.2024, 18:15)kurvvisko napisał(a): Kurwa no spróbowałbym się w to bawić, ale jak wyjdzie co to, to będę miał lipę, a tego wolałbym uniknąć. Ale pech kurwa. Pierwszy raz mi się to zdarzyło.

No pech... Średnio ginie jedna przesyłka na 100 tysięcy


RE: Statki (Mglus vs dopal) - Mglus808 - 02.08.2024

monio odebrał dokładnie tak samo zapakowaną nagrodę bez problemu, może serio zaginęła, ja bym spróbował kuriera zapytać jak podjedzie lub telefonicznie w godzinach pracy. Hermetycznie pakowane było więc raczej pies by nie wyczuł


RE: Statki (Mglus vs dopal) - martio_vp - 02.08.2024

Kurier to mógł zajebać, gdy przypadkiem zobaczył zawartość. Koledze tak przyszło puste opakowanie zamiast koko. Pakowałes na matrioszkę ?