Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
frogbullshop - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: frogbullshop (/showthread.php?tid=4096)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: frogbullshop - voice.of.voiceless - 04.08.2024

PUBLIKUJE SKOPIOWANĄ ROZMOWĘ Z SESSION MIĘDZY MNĄ A DUCHEM, KONTEKST TAKI, ŻE KTOŚ ZAMÓWIŁ TEMAT I BYŁ CHUJOWY, NIE CHCIAŁEM PISAĆ RECENZJI CHUJOWEJ, BO DOSTAŁEM OD TEGO CO ZAMÓWIŁ MOZLIWOSC TESTU. WSZYSTKIE OSOBY NIŻEJ WYMIENIONE SĄ WSTANIE POTWIERDZIĆ AUTENTYCZNOŚC TEGO ZAPISU. ROZMOWA MIAŁA MIEJSCE W 2023 ROKU W LIPCU/SIERPNIU


ja: czesc

dwie sprawy

co z kartkami

duch: dawaj

ja: a druga troche grubsza

duch: dawaj

ja: trzy osoby na TWC mi się skarżą, nie chcą pisać na prawdę szczerej recenzji, alfa i nep to jest jakiś syf, to działa na granicy 10-15% tego co poprzednio

duch: ja rozumiem , ale nie za bardzo mi sie chce wierzyć w to , dlaczego, juz ci pisze, kupuje to juz tylko napisze o stałych klientach to okolo 50-70 osób, i kupują ponownie , ponownie, i teraz tez kupują , towar ten sam, dostawca ten sam, przechowywany w idealnych warunkach, no ciezko w to uwierzyc ,

ja: ciężko w to uwierzyć, a jak się zacznie więcej skarg to uwierzysz?

bo to się dzieje od tego tygodnia

ja się staram być z info jak najszybciej

duch: ok, zaraz napisze do klientów którzy kupili w tym tygodniu nep i a pihp, i do 2 godzin bede wiedział

juz pisze

to dlaczego nie napisze nikt do mnie ? przeciez to najnormalniejsza forma

ja: pisali to mowiles, ze tylko oni taki problem maja i to z nimi cos nie tak xD

to pisza do mnie

duch: napisał jeden typ do mnie

ja: epsiak nieswiadomka, trzeci tylko do mnie

duch: i w tym samym czasie pisali tez inni, i totalnie przeciwnie,

pudzilla jak np 100 osób kupuje i wszyscy są zadowoleni , to jak jedna osoba napisze to , no sam wiesz jak jest , to nie chce sie w to wierzyc,

ja: ja rozumiem, ale też rozumiem ich stanowisko, to nie są jakieś kiszczaki ze ich mąka z tynkiem klepie

3/100 aktualnie, zobaczymy czy więcej

ludzie pisza ze white elephant ma kozackiego nepa, a to jest jakies gowno w pudrze

duch: tak tylko ty nie wiesz ile osób kupuje u mnie, kupuje ich naprawde duzo, jak chłopak który np. bierze 100g dwa razy w tygodniu mi to napisze to uwierze, choc ciezko, ja to mam naprawde z pewnego zródła,

ja: ten co brali od ciebie, nieswiadomka i ten trzeci, to pierwszy mial 0.3 na tydzień, a drugi 50mg vapo to była ostra jazda

a tutaj walą po 0.1 i nawet porobieni nie są

moze ciebie ktos w chuja robi

a ty nawet tego nie wiesz

podobno najciemniej pod latarnią

ciężko w to uwierzyć, a jak się zacznie więcej skarg to uwierzysz?

bo to się dzieje od tego tygodnia

ja się staram być z info jak najszybciej

duch: ok, zaraz napisze do klientów którzy kupili w tym tygodniu nep i a pihp, i do 2 godzin bede wiedział

juz pisze

to dlaczego nie napisze nikt do mnie ? przeciez to najnormalniejsza forma

ja: pisali to mowiles, ze tylko oni taki problem maja i to z nimi cos nie tak xD

to pisza do mnie

duch: napisał jeden typ do mnie

ja: epsiak nieswiadomka, trzeci tylko do mnie

duch: i w tym samym czasie pisali tez inni, i totalnie przeciwnie,

pudzilla jak np 100 osób kupuje i wszyscy są zadowoleni , to jak jedna osoba napisze to , no sam wiesz jak jest , to nie chce sie w to wierzyc,

ja: ja rozumiem, ale też rozumiem ich stanowisko, to nie są jakieś kiszczaki ze ich mąka z tynkiem klepie

3/100 aktualnie, zobaczymy czy więcej

ludzie pisza ze white elephant ma kozackiego nepa, a to jest jakies gowno w pudrze

duch: ok pudzilla, , to ja nic z tym nie zrobie, uwarzam ze jak ma ktoś coś lepsze to po prostu niech kupują tam gdzie ma lepsze

nikt mnie w huja nie robi, ja uwazam predzej ze to moze ciebie ktos w huja robi i ze to wszystko ma swój cel ,

pudzilla ty jestes moderatorem forum dopal - tak ?

ja: moderatorem nie, redaktorem

moderatorzy to maniek i beeniepatu

mam swoje funkcje

duch: pudzilla ja rozumiem ze forum jest escobara i ty dla niego pracujesz - tak ?

ja: pomagam

duch: ja absolutnie nie mam nic do escobara - nic i nigdy jemu nie szkodziłem i nie bede bo to nie moj styl

ja: nie mow, ze pomyslales ze to escobar cos ma z tym wspolnego

duch: juz nie raz pisali podpierdalacze i chcieli abym napisał cos hujowego na escobara , i teraz napisze ci jeszcze cos

bo tego nie wiesz

bo nie pisałem ci no bo dlaczego miałbym ci pisac

od jakiś paru , moze 10 dni

pisze domnie typ oczywiscie z maila którego nie znam

jak nie to bedzie zle sie działo

i teraz pisze chłopak ze nep nie działa, wczoraj dałem chłopakowi i przyjebał, mało tego sam przyjebałem sobie malutką kreseczkę, wyjebało mnie z butów ,

to jak mam wierzyc,

sam sobie mam nie wierzyc ?

uwazam ze zostałes wciągnięty nie swiadomie w jakąs gre

dlaczego pisze ze nie swiadomie,

bo uwazam cie za wiarygodnego kolezke z dopal, moze sie myle, ale jak na razie za takiego cie uwazam

juz dostałem dwie odpowiedzi od kolesi co biorą regularnie a pihp

ja: dobra, to zrobimy tak, oni mi ten towar wyślą i ja to stestuje i będzie czarno na białym, to są chłopaki z którymi robię interesy, wymieniam się danymi nie od wczoraj, nie od roku, dlatego wezmę od nich próbkę i będę wiedział wszystko

duch: towar jest bardzo dobry i odrau jeden zamawia 100g

kolejne

to zróbmy tak , tak bedzie profesionalnie

daj namiar na twoje labo i ja wysle próbki i zobaczymy wyniki

dawaj ja place

ja jestem pewny

moze byc za granicą , zapłace za wysyłkę

ty mimo szacunku do ciebie nie jestes laboratorium, a tak bedziemy miec jasność co do cystości i jakości

ja: ale co mi po tym, że ty wyślesz swój materiał, jak ja będę testować to co oni dostali

duch: i jeszcze do tego piałem ci , ja sam wczoraj przyjebałem sobie małą malutką kreske i daje ci słowo honoru , wyjabało mnie , wiadomo ja nie cpam to tez dlatego

ja: ale ja ci wierzę, ale wierzę również im, a prawda jest gdzieś po środku

ich znam dłużej i lepiej

moi ludzie to nie jakiś zlepek przypadkowych osób, które nie znają się na rzeczy

duch: ok, rób jak uważasz,

ja: jeden z nich kończył chemię na uniwerku

on też się nie zna?

też mamy dostęp do gcms

duch: naj uczciwsze to wysłać do laboratorium , i ja tak zrobie w tym tygodniu bo i tak bede wysyła 3 cmc

ja: też zlecę badania i porównamy analizy

chromatograf się nie myli



OCZYWIŚCIE ŻADNEGO TEMATU NA BADANIA NIE WYSŁAŁEM, PONIEWAŻ WSZYSCY ODPUŚCILI


OCZYWIŚCIE NA POCZĄTKU PYTANIE CO Z KARTKAMI? MIAŁEM MU JE POMÓC PICHCIĆ, A TYLKO WYCIĄGNĄŁ PRZEPIS I NAOBIECYWAŁ, A GDY TEMATU CHCIAŁEM SIĘ PODEJMOWAĆ, NIE REAGOWAŁ - TFU!!!


RE: frogbullshop - Ezotoriusminimus - 06.08.2024

O materbidy. Nie to, ze chce sie popisywac czy cos, ale mam takiego farta, ze po razie bralem i od ducha i od froga..od ducha na majowke, a od froga na poczatku lipca i git majonez paka nastepnego dnia, wszystko jest a nawet wiecej, przy czym to byly male zamowienia, na wlasny uzytek, czym niemniej tak sie zajechalem za kazdym razem, ze na dwa tygodnie zapominalem o bozym swiecie, tylko na forum pochwalilem sie cos po razie ze sie ostro tasuje i jaki jestem dumny z robienia sobie psychozy masturbatorskiej. A potem dochodzenie do siebie i w sumie po +/- msc od zakupu wchodze na forum a tu BAM! To skurwiel, to chujek, to menda itepe anologicznie jeden lub drugi. Jak duch sie zdematerializowal to oj tak zaba super ziom itepe choc faktycznie piszac z nim czuc od razu bylo, ze sa tam pewne perturbacje językowe, ale co mnie to gowno obchodzi, wazne zeby paka byla szybko i dobrze. W kazdym razie mysle, ze zwyczajnie wstrzelilem sie w moment kiedy jeszcze sie nie nachapał choc z tego co widze to w zasadzie w ostatniej chwili, pare dni później i tez bym na niego chujami ciskal. A moze tez to ze drobne zamowienia wysylal zeby skusic. Dostawalem potem dwa razy wiadomosc na session ze mamy promki super itepe i to bylo w tamtym momencie co ludzie sie skarza ze byly najgrubsze wyjebki.
Ps. Chadko bylo czytac jak tam chlop blaga go zeby wyslal. Ja rozumiem, ze jak sie wzielo piniondze od ludzi, ktorzy tez czekaja na cisnieniu to ma sie podwojnego kija w dupie, ale dlatego nigdy nie zamierzalem i nie zamierzam sie bawic w dilerke z drugiej reki czyli takie wlasnie uzaleznienie sie od fanaberii jednego czy drugiego ducha, ktory w kazdej chwili moze odleciec sobie w sina dal i mozesz sobie powygrazac na forum albo prosic sie jak pies zeby wyslal a on ma z jeszcze wieksza polewke. Tylko dla siebie i najlepiej zamknac sie w komorze medytacyjnej i nie pokazywac przecpanego ryja na osiedlu.


RE: frogbullshop - kot_kreskowy - 06.08.2024

voice.of.voiceless 
No ja tam się nie wypowiem bo osobiście nigdy nie dostałem od niego tematu, który byłby słaby.
Moja teoria jest taka;
Z uwagi na to, że duch pobierał od swoich dostawców dość spore próbki zanim dokonał zakupu i rozsyłał je do zaufanych i ogarnietych ludzi (a wiem od ducha, że to był czas jak Ty i jeszcze kilku innych dostawaliście dość spore gratisy - no chyba że kłamał???) to wydaje mi się, że skoro tylko kilka osób z forum zgłaszało że temat słaby - to by sugerowało, że były to po prostu testery jakie zakupił/dostał.
Tym bardziej to pasuje, bo reszta temat naprawdę chwaliła.

Z drugiej strony cieszę się, że chcesz ten temat wyjaśnić bo wtedy wybuchła o to wojna na całego, a ja sam stanąłem po jego stronie czym pociągnąłem argumentami innych i suma sumaru jakiś czas później odszedłeś z forum.

Teraz już wszystko łączy się w jedną całość, wiemy w co grał duch i jedno jest pewne - każdy z nas kto choć trochę był zaangażowany w działalność i życie forum, został przez niego mniej lub bardziej rozegrany/zmanipulowany.
Łącznie ze mną...
Chociaż ze mną to jest taka historia, że bardziej mi pomógł niżeli zaszkodził i skoro mamy już chwilę szczerości to wyłożę kawę na ławę;
Zaczęło się od tego że prosiłem o paczkę w credo i dostałem a gdy chciałem zapłacić - napisał że chajsu nie chce i mam przelać na schronisko dla zwierząt.
Potem miałem problem z chajsem jak musiałem się przeprowadzić to był pierwszym do pomocy i pożyczył mi 500, które oddałem w terminie.
Następnie poprosiłem go o pożyczkę 3k i spłatę w ratach, po godzinie miałem chajsy a finalnie sam mi to umorzył, by na koniec, dosłownie chwilę przed wtopą pożyczył mi jeszcze 500, ale tego juz nie zwróciłem bo kontakt się urwał.
O darmowych pakach jakie dostawałem już nawet nie wspominam, wystarczyło tylko abym napisał...

Być może byłem jego ulubieńcem, nie wiem, być może duch zakładając kolejny sklep będzie miał mi za złe, że ujawniam takie fakty, ale chcę abyście wiedzieli, że Duch miał też dobrą twarz i potrafił czynić dobro, bo prawda jest taka, że gdyby nie jego pomoc to byłbym wtedy w naprawdę ciężkiej dupie...

A teraz powiem tak;
Pudzilla, tak jak wtedy na Ciebie publicznie naskoczyłem, czym przyczyniłem się do tego żeś odszedł  stąd, tak teraz publicznie mówię 
Przepraszam byku👊
Należy Ci się to.
I jak już wspominałem na czacie, cieszę się, że na powrót jesteś z nami.
Forum na tym tylko zyskuje.
Zawsze twierdziłem, że jesteś merytoryczną siłą tego miejsca i nigdy zdania nie zmieniłem.
A o expose coś odwalił to po prostu zapomnijmy Podobno kultowa

Bo co jak co, ale szacunek za Twoją wiedzę i doradztwo chemiczne to Ci się po prostu należy jak psu buda🤘
Piona!
I witamy z powrotem 😁


RE: frogbullshop - 777 - 06.08.2024

kot_kreskowy to prawda, że Duch potrafił mieć gest 😁 paki w kredo to luźno latały od niego. Dlaczego? Bo jak to mówił jak oddawałem hajsy: "wiedziałem, że oddasz". Na święta jakoś, a raczej przed mu oddawałem za małą pakę niecałe 3 stówy, to napisał, że święta, to żebym połowę oddał. Mały gest, a zarazem wielki dla małego szarego człowieka. Tak jak mówisz. Miał też dobrą twarz.


RE: frogbullshop - kot_kreskowy - 06.08.2024

Co jeszcze chciałem powiedzieć, to że każdy zasługuje na start z czystą kartą bo być może wstydzi się bądź żałuje pewnych starych akcji czy po prostu chce zapomnieć i zacząć coś nowego;
Bardzo mi się podoba nastawienie ludzi po tym jak Kaja wrócił po leczeniu i życzyłbym sobie aby tak samo każdy potraktował Ciebie voice.of.voiceless 

Po prostu start od nowa.
Zresztą nie oszukujmy się, widać że masz chęć na zmiany, nie cisniesz już tak ludzi, nie bluzgasz odklejeńców, rozmawia się teraz z Tobą naprawdę inaczej niż kiedyś a jednocześnie dalej pozostajesz charakternym.


RE: frogbullshop - voice.of.voiceless - 06.08.2024

kot_kreskowy dziękuję za ten głos rozsądku, bo jak widać, nie wszyscy potrafią zmądrzeć do pewnego stopnia i wciąż mają problem z moją osobą - chore. Ja też Ciebie przeprosiłem, bo mi nic innego nie chodziło, tylko o głupoty - nic więcej. 


A Kaja? Życzę mu dobrze, na razie go nie lubię, ale dialog jest, niech się podleczy trochę, wyleczy to może się w następnym życiu, ale cieszę się, że dostrzega swoje błędy. A o leczeniu nie miałem zielonego pojęcia, to dobra wiadomość. Musi się podleczyć inaczej nie zyska u mnie szacunku - a do niego powiem - walcz i się nie poddawaj, wierzymy.


RE: frogbullshop - kot_kreskowy - 06.08.2024

voice.of.voiceless 
Dokładnie, niektórzy to mają wręcz obsesję   Confused
Po co, na co? Nie mam zielonego pojęcia.
Pewne jest jedno, ludzie się zmieniają i każdy kiedyś dorośnie, myślę że oni też.

Ps.
Swoją drogą to ucieszyła mnie Twoją wiadomość 😃


RE: frogbullshop - 777 - 08.08.2024

W sieci już się pojawiają ballady o frogu xD by xa0s4dd1ct3d 
(08.08.2024, 10:06)xa0s4dd1ct3d napisał(a):



RE: frogbullshop - Mglus808 - 08.08.2024

Jebac tą kurwe może sam to generuje. Ducha nie ma to ta dziwka może pomarzyć o jakimś towarze  Big Grin


RE: frogbullshop - DGEloV - 08.08.2024

Jebac ten sklep po calosci za tego scama fuck frogbull