Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Zestaw regeneracyjny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Zestaw regeneracyjny (/showthread.php?tid=480)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Zestaw regeneracyjny - mati54 - 24.02.2023

To zjawisko o ktorym mowisz dotyczy praktycznie 99% supli na rynku, dawka rekomendowana to czesto dawka jak dla nowordka a nie doroslej osoby, tutaj dochodzi cos jak dawka ktora powoduje zamierzony cel, dla przykladu dawka substancji w produkcie X na etykiecie to 1-2 tabletka dziennie daje to powiedzmy 100-200 mg substancji Y, a dawka Y  ktora dziala to powiedzmy 1g i wiecej, celowo nie podaje o jaki produkt i substancje z branzy supli chodzi bo to sie tyczy doslownie 99% produktow na rynku a potem ludzie mowia ze cos albo nie dziala albo slabo


RE: Zestaw regeneracyjny - KiszczaK - 13.03.2023

Zestaw regeneracyjny to jest taki:
Sposób życia człowieka który nie ćpie i nie chleje i odżywia się systematycznie,ale do tego jeszcze dołożyć suple jakieś,witaminy,i coś na dopaminę i serotoninę.
Ważny jest sens tym wszystkim.


RE: Zestaw regeneracyjny - Mrs.Darkness - 13.03.2023

Ja polecam magnez i potas witaminy dużo owoców banany mają dużo substancji odżywczych i nawadniać się duzo


RE: Zestaw regeneracyjny - Twilight Sparkle - 14.03.2023

Mam odkrycie multiwitaminy roku. Żelki na ładne włosy z drogerii na R. Mają skład mnie więcej jak normalna multiwitamina tylko że dawki poszczególnych składników są gigantyczne. Właśnie się nimi regeneruję i muszę też wspomnieć że są bardzo smaczne. Trudno się powstrzymać żeby nie zjeść ich zbyt dużo a ze względu na wysoką zawartość witaminy A lepiej nie zjadać całego opakowania na raz xDD Naprawdę pomagają na stany zwałowo kacowe a dodatkowo zauważalnie poprawiły mi wygląd skóry, włosy chyba też jakoś tak lepiej rosną i mniej wypadają.
Podaję zawartości:
Biotyna 2500ug (5000% RWS)
Wit. E 12mg (100% RWS)
Wit. C 24mg (30% RWS tu akurat trochę lipa)
Ryboflawina 2,8mg (200% RWS)
Niacyna 32mg (200% RWS)
Kwas pantotenowy 12mg (200% RWS)
Wit. B6 2,8mg (200% RWS)
Wit. B12 5ug (200% RWS)
Wit. A 800ug (100% RWS)
Selen 110ug (200% RWS)


RE: Zestaw regeneracyjny - PUDZILLA - 14.03.2023

Twilight Sparkle w porcji czy na 100g? ile g opakowanie zawiera? jaka cena? mozna fote?


RE: Zestaw regeneracyjny - fiodor - 14.03.2023

Twilight Sparkle właśnie można masz pod ręką nazwę, bo akurat R. Mam bliziutko i jestem ciekawy.


RE: Zestaw regeneracyjny - Mrs.Darkness - 14.03.2023

Jak nazywają się te żelki ?


RE: Zestaw regeneracyjny - Twilight Sparkle - 14.03.2023

PUDZILLA 
fiodor 
Altapharma "żelki na ładne włosy". 1 porcja to 2 żelki, w opakowaniu jest 30 porcji czyli 60 żelków. Ilości które podałam znajdują się właśnie w takiej porcji 2 żelków. Opakowanie kosztuje jakieś 2 dychy bez promocji. Ja swoje odkupiłam za dychę od dziwnego dziadka z targu co handluje podejrzanie tanio produktami z dużych sklepów (fabrycznie zamknięte, data ważności była ok).