Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Escobar.store - Temat Główny - Inferno - 11.09.2024

Dziczek to jest po prostu czekanie jak się opłaci pakę. Wiadomo, że cisnienie jest żeby było jak najszybciej i minuty się dłużą jak godziny Podobno kultowa
Taki nawyk narkomanów Podobno kultowa


RE: Escobar.store - Temat Główny - Sniffiarz97 - 11.09.2024

Zamówione 10g NEP, czekam na dalsze info. Odpisuje vendor na takie wiadomości jak daj znać czy btc doszło bo lubię mieć ten spokój


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - kurvvisko - 11.09.2024

Najważniejsze, że paczki dochodzą. Ja muszę jeszcze pochwalić Escobara za to, że dosłał mi zaległą nagrodę. To się ceni.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Mati7 - 12.09.2024

Też tak miałem se loop nie dojdzie ale Pablo to Pablo jak najmniej wiadomości bo to jest pewniak a paka dochodzi więc jest Si sracie się jak małe dzieci Kurwa pisze przecież że 5 dni roboczych co wy kurwa czytać nie umiecie ????


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Lifeisbrutal - 12.09.2024

Paki latały, latają i będą latać. A jeśli gdzieś się zawieruszyła w pogoni pracy to piszcie standardowo maila do escobara przez privnote.com . Zawsze dostaje szybką odpowiedz jak już to wiele razy powtarzam. Gdyby kogoś interesowało czy jest z nim kontakt to tak mam z nim kontakt.  Wczoraj składałem małe zamówienie na ice i wszystko gra. Paka bezpiecznie leci do mnie.


RE: Escobar.store - Temat Główny - Escobar - 12.09.2024

(11.09.2024, 16:36)Sniffiarz97 napisał(a): Zamówione 10g NEP, czekam na dalsze info. Odpisuje vendor na takie wiadomości jak daj znać czy btc doszło bo lubię mieć ten spokój

To sam mozesz sprawdzic w dowolnym momencie, w explorer btc wszystko widac, wklejasz adres btc gdzie wyslales kase i widzisz czy hajs doleciał.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Terrorysta - 12.09.2024

Wszystko hula , lekkie nieporozumienie, ale sprawa wyjaśniona pzdr Smile


RE: Escobar.store - Temat Główny - Frog12mg - 13.09.2024

Jak wy to robicie, moje zamówienia zawsze i wszędzie na żółwiach jeżdżą ;_;


RE: Escobar.store - Temat Główny - voice.of.voiceless - 13.09.2024

Frog12mg może to od ilości (historii) zamówień Podobno kultowa niemniej to tajemnica, której nigdy się nie dowiemy, można tylko gdybać


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Chochlik - 13.09.2024

Escobar 

Postuluję wprowadzenie modafinilu do oferty i udostępnienie możliwości jego wyboru w codwutygodniowych nagrodach dla społeczności. 

Amen.