Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Kiki - 24.09.2024

Siemano , macie kontakt z Pablo ? Odpisuje Wam na @ ?


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Epsiakos - 24.09.2024

Kiki Wystarczy jedna strone do tylu przewinac i bedziesz widzial ze jest kontakt z Pablo, ktory osobiscie napisal ~1h temu wiadomosc.

To ze ci nie odpisal po 10sekundach od wyslania wiadomosci nie znaczy ze nie ma kontaktu, wyslales wiadomosc poprawnie ? Uzywajac privnote itp ?
Jezeli tak to czekaj grzecznie, jak bez privnote napisales to nie dziw sie ze nie ma odpowiedzi.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Lifeisbrutal - 24.09.2024

Kiki Jest kontakt, składałem dzisiaj zamówienie wszystko załatwione w przeciągu kilkunastu minut. Patron akurat był na mailu.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Kiki - 24.09.2024

To dobrze , ja czekam ,póki co od wczoraj za odp. Zazwyczaj też miałem odp w ten sam dzień , a gołąb leci już też chwilę .

Dzięki za odp


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Czeslawo - 24.09.2024

Kiki 
Przyjacielu, może nie odpisuje Escobar  bo stoi gdzieś w kolejce po NEP dla nas wszystkich, trochę wyrozumiałości, a będzie ok.

Wiem jak to jest, gdy człowieka czasem "cisnęło" i minuta trwała godzinę, będzie dobrze. Smile
Jak mawiał klasyk: "tylko spokój nas uratuje"  Wink


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - kurvvisko - 24.09.2024

Nie bądźcie w gorącej wodzie kąpani, Esco jest oszczędny w wiadomościach i zawsze odpisze, byleby nie na jakieś głupoty typu "kiedy ta paczka".


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - JureKiler - 25.09.2024

Odpisze i na takie ale opierdoli od góry do dołu 😂


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - marioss - 25.09.2024

Nep nep w sumie czytam i doszczętnie nie znalazłem takiej opini. Polecicie go do zabawy z partnerka ? Podkreca libido ? Nie chce oczywiście zamienić się w zwierza a troche podnieść wydajność i wkręcić się.?


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Escobar - 25.09.2024

DOKŁADNIE Smile

a odpowiedz pewnie w spamie od dawna leży .......

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx



marioss wydaje mi sie że do TEGO to lepsze będzie euforyczne 4CMC niż speedujący NEP


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Heluuupiarz - 25.09.2024

Jesli nie przesadzisz z dawkami , to po tym nepie od Szefa , libido ostro w gore i to bardzo , korzen tak napompowany jakbys pompka od roweru zassał , pisze o sniffie , nie wiem jak vapo , ale uwazaj na nepa Big Grin u mnie po nepie sto tysiecy fetyszy ,zwierz itp, ale chyba oto w tym chodzi. Podobno kultowa