Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
1,4-butanodiol (zamiennik GBL) - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Pozostałe środki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: 1,4-butanodiol (zamiennik GBL) (/showthread.php?tid=172)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: 1,4-butanodiol (zamiennik GBL) - Twilight Sparkle - 08.02.2024

Dobra jednak nie polecam takiej mieszanki xDDDD na początku to nawet fajnie jest ale rzyganie psuje zabawę.


RE: 1,4-butanodiol (zamiennik GBL) - horsii - 11.02.2024

Twilight Sparkle to chyba raczej od samego BDO. Ja z hometem jadlem i bylo cool. Ale niedawno z bdo poleciałem za grubo i miałem drzemkę co polewkę to w pewnym momencie sie obudziłem siedząc na toalecie do której zaraz zwymiotowalem, i usiadłem z powrotem i poszedlem spac dalej, z głową w umywalce w takiej pozycji że mi sie zrobił piękny ślad na czole xD



[Obrazek: WAITfX7.png]


RE: 1,4-butanodiol (zamiennik GBL) - kot_kreskowy - 11.02.2024

Ja sie po giebelsie obudziłem na kanapie ale w takiej kurwa pozycji że nie pytaj ...

[Obrazek: kobieta-z-glowa-miedzy-nogami-1163-940.jpg]

Podobno kultowa


RE: 1,4-butanodiol (zamiennik GBL) - Twilight Sparkle - 15.02.2024

horsii rzyganie w takim stanie to zupełnie nowy wymiar rzygania. Naprawdę ciekawe przeżycie ale nie chcę tego powtarzać.


RE: 1,4-butanodiol (zamiennik GBL) - Lifeisbrutal - 15.02.2024

Hahahaha kurwa co tutaj za przygody są na tym bdo. XDD Nie no koniecznie muszę spróbować innej opcji nie widzę.


RE: 1,4-butanodiol (zamiennik GBL) - Twilight Sparkle - 15.02.2024

Lifeisbrutal uważaj bo to wypierdala libido w kosmos. Można się obudzić z czymś gdzieś i w ogóle...


RE: 1,4-butanodiol (zamiennik GBL) - swo002 - 16.02.2024

Można gdzieś BDO stacjonarnie dostać?


RE: 1,4-butanodiol (zamiennik GBL) - LOBO - 16.02.2024

Tak, na popularnym serwisie... Jeden ze sklepow ma opcje odbior osobisty... 
Wystarzylo troszku sie wysilic umyslowo i poszukac, a nie liczyć na gotowca;-) 
..


RE: 1,4-butanodiol (zamiennik GBL) - wwojtuss - 11.04.2024

sprobowalem 1,4-BDO dzieki serdecznosci horsii , dostalem 25ml i wykorzystalem je do mixow, jak i uzycia "na sucho"
probowalem z MDMA, probowalem z Kodeina, probowalem z alkoholem (powoli saczone piwko) 
dawno nic mi sie tak nie spodobalo, solo tez robi robote, wrzutka 1,5ml powoduje srogi nodding i dwojenie sie obrazu, nic tylko lezec do gory kolami na lozku i sluchac muzyki, fajnie podbija pluszowatosc emdeka, fajnie poteguje kodeine i alkohol, serdecznie polecam kazdemu kto lubi wolne czopki, a alkohol juz sie przejadl

tylko prosze uwazac jesli ktos zdecyduje sie na mix z alkoholem, dawke BDO zmniejszyc o polowe jak nie o 80% i serio lyka piwa brac co piec minut a nie co piec sekund, bo zerwanie tasmy gwarantowane


RE: 1,4-butanodiol (zamiennik GBL) - LOBO - 11.04.2024

wwojtuss  BDO z piwem...to raczej sie wyklucza, bo piwo niweluje kompletnie dzialanie BDO...gdyz sa metabolizowane przez ten sam enzym...BDO czeka w kolejce grzecznie...jak dzialnie piwa ustepuje...to wchodzi bomba GHB i masz dzieciola razy 10...przetestowane organoleptycznie;-)...jak mialem za mocno z BiDziOkiem, to szybkie 2 piwka ratowaly sytuacje...takze trza uwazac z taka zabawą i polecanie piwa z BDO, jest co najmniej nieadekwatne do sytuacji i nierozsadneym posunieciem ;-)