Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
NEP - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: NEP - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2056)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: NEP - Opinie o produkcie - xumbo - 18.07.2023

Nie wiem skąd masz info kocie, że wleciał rzekomo nowy sort. Rozmawiałem z vendorem, sort dostawca cały czas ten sam. Chłopaki ode mnie właśnie zrobili zamówienie.


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 21.07.2023

Zamawiam w nd. Myślicie że na adrenolityk małej dawce będzie szło pracować? Nie mam innych alternatyw.


RE: NEP - Opinie o produkcie - Epsiakos - 21.07.2023

A nie lepiej byku zrobić sobie chociaż z tydzień detoxu ? Podobno kultowa


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 21.07.2023

Epsiakos do wtorku robię od dzisiaj na pewno, może niecały będzie dzięki za tipa
[Obrazek: IMG-20230725-173551.jpg]

1. 98% czystości towaru.
2. Bez zapachu, suche kryształowa forma, widoczne igły po zmiażdżeniu.
3. Działanie super. Spid z nutką euforii.
4. Zapach podobny do hexenu. Smak przystępny też przypomina hexenik.
5. No. 1 nep.
6. Nie będę pisał o ryciu paranojach, psychozie po adrenolitykach. Musisz wiedzieć kiedy możesz a kiedy nie powinieneś.
7. Nie idzie przechwalić. 10/10.

Dziękuję ślicznie za uwagę. Duchowi należy się medal 🏅🥇!
Mecze tego NEPA, nic nie schizuje. Także to zależy od setupu i aktualnej sytuacji życiowej kondycji psychicznej. Hehe jest mega ekonomiczny ale przysięgam że mógłbym zjeść 300mg na raz i bez schizy se śmigać.


RE: NEP - Opinie o produkcie - Merry - 25.07.2023

Olancucki- jaka różnica między apihp a nepem?? 
A pihp mocniejsza .?


RE: NEP - Opinie o produkcie - Epsiakos - 25.07.2023

Merry o wiele mocniejsza od Nepa, też Stim ale trochę inaczej dziala
Jeżeli nie masz obycia ze stimami albo masz nie wielkie to zostań przy Nepie


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 25.07.2023

A-pihp to taki dopaminowej wypierdol z butów, bania że szok euforia ekscytacja, spidzik.. do tego łazisz w kółko po pokoju jak złapiesz bucha bez tolerki. Hehe

Nep to uspokojenie, wkrętka o czym się myśli robi, spidziooor i nutką euforii w tle.

 Nie polecam mieszać odczynników bo ja dzisiaj zrobiłem ten błąd jak i zawsze robię.

Merry  pozdrawiam

Nep jest bezpieczniejszy na dłuższą metę i da się go regularnie używać imho. 

A-pihp trzeba uważać na wzrost tolerki żeby nie tracić materiału i substancja dobrze działała.


Ja tam wale mikro dawki żeby oszczędzać materiał, ale suma summarum przekroczyłem już margines dawek skutecznych wielokrotnie bo dzisiaj mam labe i nie uswiadczam żadnych uboków z tych które kiedyś miałem ani o których piszą w necie. Nie będzie nawet crashu Big Grin


RE: NEP - Opinie o produkcie - Beeniepatu - 25.07.2023

olancucki nep to uspokojenie???!!! Co Ty bredzisz


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 26.07.2023

Ten nep jest zajebisty! Nadaje się do używania w pracy (pracuje w gastronomii aktualnie).

W ogóle mnie nie ryje, nawet przy dawkach 100mg+.

Nie ma roztrzepanie, wszystko jest do na ogarnięcia.

Normalnie trzęsą mi się ręce, mam ruchy mimowolne coś podchodzącego pod parkinsonizm. Po nepie te objawy jakby ustają.

Petarda!
Super official!

Nep od ducha jest ze mną zawsze tam gdzie idę, czy to w pracy.. czy to na spacerze dla korby XD mam go wystarczająco a już martwię się że mi og zabraknie... To musi być miłość hehehehe


RE: NEP - Opinie o produkcie - Beeniepatu - 26.07.2023

olancucki puscilem ten Twoj post, zeby wszyscy mogli zobaczyc, ze na dystonie polecasz nep