Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Te Myśli ---/ - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Te Myśli ---/ (/showthread.php?tid=2099)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Te Myśli ---/ - tlas - 06.07.2023

[Obrazek: 1597499080_uwxqxq_600.jpg]\
Z dedykacja dla ex pani redkator Wink Ptaszki mi cwierkaja ze tym sie kierujesz


RE: Te Myśli ---/ - C84S - 06.07.2023

[Obrazek: 0-0-0-785122686.jpg]

[Obrazek: 358531451-268532025756058-2871083726891262399-n.jpg]



RE: Te Myśli ---/ - Lady Giwera - 06.07.2023

Smile  dziękuje Smile

Yalasek to nie ma znaczenia te myśli są ważniejsze Smile . Tam jest piękno z książki, która jakiś czas temu fajnie do mnie przemówiła "Sztuka zwycięstwa. Wspomnienia twórcy Nike" Phil Knight. Bardzo dobra pozycja. Kwestia z Michael Jordan jest tam świetnie przedstawiona. 
Sztuka zwycięstwa. Wspomni


RE: Te Myśli ---/ - Yalasek - 06.07.2023

Lady Giwera  oo Wspomnienia twórcy Nike" Phil Knight - słuchałem tego na youtube Big Grin


RE: Te Myśli ---/ - Beeniepatu - 06.07.2023

C84S nie wiem czy masz subskrypcje wykupiona, gdzie zasypuja Cie takimi obrazkami i myslisz, ze fajnie jest przerzucic cos. Bo np. wazasz, ze fajnie brzmi. Otoz musze Ci powiedziec, ze to sa 'mysli' i cytaty wyrwane z kontekstu. Same zupelnie nic nie znacza. Co wiecej, bardzo latwo jest z nimi polemizowac, i pokazac, ze to bzdury - w taki sposob przedstawiane. Zastanow sie prosze co wrzucasz, bo robi sie smietnik straszny.

Dla przykladu wezmy ostatni obrazek i tekst. Bez kontekstu, to jest to teza bez szans do obronienia - bo na przeciw subiektywnej opinii stawiania jest druga subiektywna... Czemu tak? Bo zlo jest przez kazdego oceniane inaczej... 

Po ostatnich akcjach z Toba wiadomo, ze ciezko masz z mysleniem wlasnym i wyciaganiem wnioskow. Dlatego jestes podatny na pranie Ci mozgu obrazkami z tekstem, ktore powiedzial znany czlowiek. Zero trudu, zeby wskazac zrodlo calosci tekstu, z ktorej wypowiedz jest wyciagnieta. Nie mowie i przeczytaniu calosci. Ten watek to smietnik straszny jest z takim podejsciem...


RE: Te Myśli ---/ - Yalasek - 06.07.2023

Beeniepatu jak coś kole w oczy to się tego nie czyta i idzie się szukać gdzie indziej czegoś adekwatniejszego, dlatego też zostaw mojego ziomka. z góry Dziękuje Smile. to co wrzuca jest jak najbardziej oka i bardzo lubię ten temat odwiedzać.


RE: Te Myśli ---/ - Beeniepatu - 06.07.2023

Yalasek zupelnie nie tak. Jak sie cos slyszy, czyta, to sie to sprawdza. I tyle


RE: Te Myśli ---/ - Yalasek - 06.07.2023

beniu jest już późno ja ide spać za mna bardzo mocny trening siłowy miłej nocy asz asz <3 jutro nowy zajebisty dzień naćpam się jak zwierz! ;p


RE: Te Myśli ---/ - Lady Giwera - 06.07.2023

Beeniepatu po cholerę pchasz głowę do śmietnika?


RE: Te Myśli ---/ - Beeniepatu - 06.07.2023

Lady Giwera dlatego, ze duzo czytam. I duzo znam cytatow, oraz kontekstow kiedy zostaly wypowiedziane. A nie umiem przejsc obojetny, kiedy ktos bezmyslnie wrzuca je jako 'jakies mysli'. Bo to jest smieszne po prostu. A to, ze broni tego Yalasek mowiac, ze on jest ok, to staje sie juz nie smieszne, a zenujace. 

Jak nie bedzie wskazanych zrodel skad sa cytaty, to temat zamykam.