Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
PALENIE (zew.)- Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: PALENIE (zew.)- Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2487)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: PALENIE- Opinie o produkcie - C84S - 13.11.2023

Benito napisz tutaj, a jak dział zostanie utworzony to przeniesie się


RE: PALENIE- Opinie o produkcie - horsii - 14.11.2023

Palłem jakis czas temu ten 1 sort (ten co teraz natanszy jest) - był ok. ale teraz przypaliłem lemona. Nie jestem jakims ekspertem jaraczem znawcą, ale to naprawdę dobry buch jest. Po jednej strzelbie bardzo wchodzi na kreaatywnosc, ogólnie na "głowe" itd. momentami miałem taką polewke z głupot różnych jak gadałem z ziomkem ze zapomnałemo o czym mówię xD Są rozkmnki itd. Bardzo mi sie podoba działaniel

jak potem to połączyłem z benzo i mi sie senne lekko robiło, noddy przed kompem Podobno kultowa  Ale to wiadomo, benzoł benzoł. Ogólnie - jest w pyte, daje okejke, dobry jarunek


RE: PALENIE- Opinie o produkcie - horsii - 15.11.2023

ps. skoro duch ma tyle domen, osobna nazwa strony na leki, osobna na rc.... ja nie rozumeim czemu jeszcze nie zrobiliście BUCH.STORE z jaraniem.

Potrzebne? Raczej nie
Ale mnie tam bawi XD


RE: PALENIE- Opinie o produkcie - wiktororban - 20.11.2023

Ten dział jest o outdoor?


RE: PALENIE- Opinie o produkcie - Trojan - 20.11.2023

palonko cudne trzyma najwyższy poziom dziś wyjarałem ostatnią tubę, piękny zapach dość intensywny po buchu czuć moc!

walnąłem też 1 shota no i o mało się nie porżygałem ! ledwo wyszedłem zz piwnicy hehe polecam każdemu pozdr


RE: PALENIE- Opinie o produkcie - SztywnyMisza - 20.11.2023

wiktororban to jest dział palenia które było pierwsze czyli tego zew, ale chyba wszyscy opisują kazde inne


RE: PALENIE- Opinie o produkcie - 300 SEKUND - 28.11.2023

horsii wiem, że nie jesteś ekspertem od palenia, ale czy potrafisz ocenić czy warto dorzucić te 3 paczki i zamówić lemona czy wew albo zew wystarczy, żeby się wyczilować? Twoja opinia jest jedyną jaką znalazłem odnośnie lemona temu pytam.


RE: PALENIE- Opinie o produkcie - dzwudziesty - 28.11.2023

(28.11.2023, 20:10)300 SEKUND napisał(a): horsii wiem, że nie jesteś ekspertem od palenia, ale czy potrafisz ocenić czy warto dorzucić te 3 paczki i zamówić lemona czy wew albo zew wystarczy, żeby się wyczilować? Twoja opinia jest jedyną jaką znalazłem odnośnie lemona temu pytam.

Możliwe że będę miał na dniach lemona więc Ci dam znać co i jak. Też paliłem wcześniejsze odmiany.


RE: PALENIE- Opinie o produkcie - 300 SEKUND - 28.11.2023

dzwudziesty będę wdzięczny mistrzu.


RE: PALENIE- Opinie o produkcie - horsii - 28.11.2023

300 SEKUND jeśli jesteś jakimś koneserem, itd. Podobno kultowa to możesz dopłacić. Natomiast jak nie masz jakichś wygórowanych wymagań, i po prostu chcesz sie odprężyć to myslę że zadowolisz sie tymi tańszymi paleniami - ja nie narzekałem, są ok, byłem zadowolony. Lemon to wiadomo że jest klasę wyżej, ale te tańsze też są dobre i w przyzwoitej cenie.