Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
MDMA - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: MDMA - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2618)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: MDMA - Opinie o produkcie - Epsiakos - 14.10.2023

Dmx777 jak przedmówca mój pisał, w bombce albo zainwestuj w kapsułki jak boisz się że bomber się rozwinie bądź przyklei do podniebienia.

Przy mdma jak walniesz w nos to poczujesz jedynie to co tak naprawdę poleci razem ze spływem.


RE: MDMA - Opinie o produkcie - KiszczaK - 16.10.2023

Nos jak najbardziej zły i fatalny sposób, or, tylko i wazbiie


RE: MDMA - Opinie o produkcie - olancucki - 17.10.2023

KiszczaK dokladnie, ja kiedys 0.3g dawno temu nieswiadom zajebalem na strzala na dworze bo mi znajomy dal i na poczatku spoko a potem wykrecalo cala noc hahha


RE: MDMA - Opinie o produkcie - SztywnyMisza - 19.10.2023

Mdma wygląd żółte jakby przezroczyste kryształki jeśli tak to można nazwać. xD
Zaruzcona bomba chyba 200 nie wiem na oko Podobno kultowa
I powiem tak o ja jebię XD jak myślałem że te piguły sa mocne w chuj no to tym się jeszcze gorzej zaskoczyłem  bomba weszła po jakiś 25 minutach o kurwa co to się stanęło to się opisać nie da w momencie z czola się leje jakbyś kurwa na olimpiadzie jakiejś zapierdala Podobno kultowa oczoplas jak skurwysyn no za chuja nic nie przeczytasz z telefonu ani nic nie napiszesz szczena lata tak jakby ci było zimno normalnie cały czas góra dół i ten zgrzyt zębami od zacisku XDD pluszowosci i miłości do świata zajebista w chuj no każdy musi tego spróbować kurwa xD 10/10 polecam pobierać jak świeże bułeczki!!


RE: MDMA - Opinie o produkcie - KiszczaK - 21.10.2023

Mdma to wynalazek uforyczny mega, podeszło mi to od buteleczek bo na oko ukruszylem, do ryja i zapijalem od razu.
Wchodziło szybko, bezboleśnie, zostawiając tą gorycz w pysku... 
Ale pizda jak wyszła to ja pierdół, umarłem,wijac się w szczęściu i agonii pluszowosci i niebytu umysłu w świecie tutejszym.
Masakra jazda i szczęście oraz duch owy stan nieważkośc, żadne chory tego nie dają co mdma od vendora.


RE: MDMA - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 22.10.2023

MDMA kryształ oral, w kapsułce 200mg na efekty musimy trochę poczekać .Ogólnie rzecz biorąc czas dosłownie płynie. MDMA wykazuje działanie eufo, lekki speed, w przykładu MDMA w pixie odczuwałam bardziej efekty psychodeliczne tutaj nieco mniej. Co nie zmienia faktu. Testy były przeprowadzone przez dwóch użytkowników u drugiego lekko szybsze przetwarzanie informacji co nasilało się z powodu nieco większych wrażeń psychodelicznych. Brak ubów nie występują objawy typu potliwość dłoni jak w przypadku piguł.
Na pewno wrócę jeszcze do głębszych badań tej substancji. Mocne 5/5 
Do bardziej doświadczonych użytkowników jest jakaś maksymalną dawka MDMA której nie można przekraczać?


RE: MDMA - Opinie o produkcie - olancucki - 23.10.2023

[Obrazek: 20231020-175058.jpg]


MDMA od duch jest bardzo wysokiej jakości. 

Polecam ten produkt każdemu amatorowi pluszowych tripów. 

200mg to dawka odpowiednia raczej dla każdego przeciętnego człowieka.

Bardzo podobał mi się mix MDMA z KETAMINĄ oraz PALENIEM od duch

Na pewno będę wracał po więcej molly za miesoąc jak serotoninka się trochę odzyska. Hehehe....

Pozdrawam Was forumowicze! Big Grin <3


RE: MDMA - Opinie o produkcie - KiszczaK - 23.10.2023

olancucki kaskader jesteś, mdma, ketamina i palenie xD  Alfa pvp też dobra do tego mixu?


RE: MDMA - Opinie o produkcie - olancucki - 23.10.2023

KiszczaK a-pvp ani żadne stymulanty nie podejdą bo ketamina daje sedację, palenie tėż udupia... mdma swoją drogą jest stymulujące ale rozluźnia.

Apvp by zniszczyło ten mix, bo wkurwe stymuluje...
To tak jakbyś pił piwa t.. to jak wypijesz dwa, to masz wtedy fajną banię, a jeślizjesz wtedy paska, to  Ci zniweluje ten stan i tylko pobudzi, wybudzi z tego przyjemnego błogostanu i ciepełka, zrobi Ci chujnie bo popsuje cały trip. Hahaha.

Pozdro KiszczaKu! <3


RE: MDMA - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 01.11.2023

Ja dziw wrzucę 120mg w bombce na spokojnie bo dziewczyna obok będzie spała hehe i nie chce żeby się z czaiła bo jest mocno anty. Myślę że taka dawka będzie odpowiednia żeby sobie poleżeć w euforii bez przypału