Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
a-PVP - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: a-PVP - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2801)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 11.12.2023

horsii Odpowiedziałeś sobie chyba sam już na pytanie xD


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Biały Miś - 11.12.2023

Kiedyś starczało mi 30-40mg, teraz nawet po miesiącu przerwy robią mnie tylko takie +100 a po 2-3 lotów 200mg to minimum. Lecz organizm mam mocarny bo tętno w granicach 80, nawet po dużej dawce nepa. 
Następny lajn nigdy nie będzie taki jak wcześniejsze. Można nie walić rok ale to już i tak nie będzie jak na początku zabawy.


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 11.12.2023

Biały Miś Matko jedyna takie dawki... To się fizjologą nie śniło. Ja po mniejszych dawkach innej pvp zawitałem w Choroszczy a co dopiero po takich.


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - 300 SEKUND - 11.12.2023

(11.12.2023, 13:18)horsii napisał(a): 300 SEKUND ile ten detoks trwa? Tylko mi nie mów, że dwa tygodnie...

Zmiana planów bracie. 2 dni.

Chociaż coś mi świta, że pvp słynęła z tego, że tolerka na nią bardzo powoli rosła i można było walić i walić i doznania były wspaniałe. Tu przypominam: 3 dni na sztuce i zero uboków, po prostu Bóg kontra max połówka w dobę i straszne strucie i rysy na psychice takie nieprzyjemne xD


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - LOBO - 11.12.2023

(10.12.2023, 23:20)Szaryno123 napisał(a): Jedna Alfa działa tak, druga tak. Jedna mocniej inaczej , druga też. Alfa to Alfa fakt.Alfa a 4cmc i 3cmc albo feta to cos calkiem innego

Alfa, NEP, HEX  to stimy dla ludzi z rozumem a te środki to nie miękka gierka xd

No zapewne nie jest to miekka gierka, domniemam, iz pewni uzytkownicy, rozumu to nie posiadali dlugo przed zazywaniem tych specyfikow. One tylko wyłonily na swiatlo publiczne, poglebily i potwierdzily ten stan ;-).


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Biały Miś - 11.12.2023

Ale tu można się już bawić tą jedynką.
Zero jakiegoś niepokoju, shiz, omamów czy lęków. A właśnie to alfa była matką z którą kojarzyło się te stany, dlatego towar od duszka jest klasą samą w sobie. Pobierać armia


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Lukas1985 - 11.12.2023

(11.12.2023, 19:11)300 SEKUND napisał(a): Zmiana planów bracie. 2 dni.

Chociaż coś mi świta, że pvp słynęła z tego, że tolerka na nią bardzo powoli rosła i można było walić i walić i doznania były wspaniałe. Tu przypominam: 3 dni na sztuce i zero uboków, po prostu Bóg kontra max połówka w dobę i straszne strucie i rysy na psychice takie nieprzyjemne xD

XD chłopie. To się dawkuje po 20-30 mg. Jak przerabiasz grama w weekend to musiałbyś walić non stop. 
Co do schiz - nie wiem nie próbowałem ale to bardzo dziwne. Coś co ma schizowac nie schizuje.


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - 300 SEKUND - 12.12.2023

Lukas1985 oj tam, oj tam. Za 3 godziny będę testował poraz 3, tym razem z porzadnym podkładem z benzo i już czuję, że będzie dobrze ;p

Druga sprawa nie wiem jak się dawkuje jak vapujesz. Ja sypie na oko z 50 mg plus, minus i biorę jedną chmurkę, czasem dwie, a czasem trzy dopóki nie poczuję, że dawka jest odpowiednia i już starczy. 

Pisałem wczoraj też na czacie, że jadłem grude, bo nie miałem jak inaczej aplikować i to była lekko setka, więc nie wiem jak to z tym dawkowaniem.

Jedno wiem na pewno. Mój ośrodkowy układ nerwowy albo coś innego jest bardzo uczulone na alfę i serio jak się nażrę dobrej dawki jakiegoś benzo to wówczas alfa sprawia mi przyjemność. Bez benzo po prostu mnie męczy, schizuje i jest be ;p


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 12.12.2023

Biały Miś 
Czy tobie się aby przypadkiem działy nie pokitrasiły?
Jeśli nie piszesz o pihp to jestem człowieku przerażony.
No jak do kurwy nędzy można wyrobić sobie tolerke na pvp?
Jak?


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Biały Miś - 12.12.2023

Kocie, jeśli chcesz wiedzieć, spytaj się mojego organizmu 🤷 ile bym dał za fajna fazę po 30-40mg smyrania. 90kg wagi, pracujący, uprawiający sport 🤷 
Ja Was to podziwiam 😁 Że można lecieć dzień w dzień i te same odczucia, zazdro. Mi tak szybko tolerka wzrasta na wszystko niestety.