Dopal.org - Forum Dyskusyjne o U偶ywkach i RC
X-AMPH - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o U偶ywkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dzia艂: Dzia艂y partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dzia艂: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- W膮tek: X-AMPH - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3388)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: X-AMPH - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 20.04.2024

(20.04.2024, 17:25)28582 napisa艂(a): Hej Kolego powyzej 馃憢 Mozesz w takim razie podeslac zdjecie tego co dostales, a nie ze strony? Nie wierze, ze jak dostales taka grude to zdjecia nie zrobiles.. a tak od siebie. RC-Black - nie wiem czy juz nowy sort wjechal, czy nie, ale ten sort ktory kupilem moze miesiac temu po spozyciu 3,7g sniff jedyne co poczulem to zatkany nos. Temat pachnie jak gips. Wilgotny - ok, to nie problem, ale temat byl zupelnie nie aktywny, a ja wyrzucilem do kosza nie malo bo po przeczytaniu dawniejszych recek wzialem 50g. Strasznie sie zawiodlem, kasy mi nikt nie wroci, a przy okazji 4FEC ktore zamawialem takze wyladowalo w koszu. Poprostu worki zawinalem w tubke po papierze towaletowym zeby nie bylo widac, ze cos tam jest i najzwyczajniej wyrzucilem towar (pieniadze) do kosza. Nic innego nie zamawialem wtedy, ale tez jak ta sytuacja nie zostanie doprowadzona do zadowalajacego zakonczenia to Wasz sklep sobie podaruje. Wybaczcie. Jak jest cos dobre to nie szczedze slow na chwalenie towaru, ale jak cos jest nie aktywne no to sorry, ale cisza bede wiecej formumowiczow narazal na straty. Pisze do dla ich dobra i dla Waszego, bo start mieliscie glosny. Chcialem sie w nastepnym zamowieniu nawet rzucic na 4MMC, bo mowiliscie ze to oryginal, a nie analog i ze najwyzsza jakosc ale teraz to ja sie boje cokolwiek wziac od Was. Moze juz nie moje, ale zycze Wam zebyscie odzyskali stracone zaufanie klientow, bo to jest tak ze jak klient odejdzie do innego sklepu i tam go dobrze potraktuja i wszystko vedzie git, to dlaczego mialby wracac do poprzedniego? Zycze samych sukcesow i ciut samokrytycyzmu, a nie odpowiadanie ludziom zeby juz o tym nie pisali bo przyznaliscie sie do bledu. Kazdy klient pewnie chce cos bapisac, bo kazdy z nich jak ja wyrzucil ciezko zarobiona mamone do smieci. Peace Out, Yo!

Uwierz mi 偶e tak to wygl膮da艂o. Nie mam powod贸w by k艂ama膰


RE: X-AMPH - Opinie o produkcie - Epsiakos - 20.04.2024

Generalnie mam to samo co diabe艂, recki nie b臋d臋 pisa艂 tylko poczekam na relacje szczur贸w.
Wi臋c trzeba par臋 dni poczeka膰, pierwsze wra偶enie pozytywne z ich relacji, dla mnie na plus na pewno jest zapach, nie przypomina mi tego z ulicy.

Jak dostan臋 recenzje to je wkleje tutaj


RE: X-AMPH - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 20.04.2024

Inny Vendor ma lepsz膮 o wiele..tyle powiem聽
Ale ta te偶 daje rad臋.

Te z ulicy nie maj膮 podlotu


RE: X-AMPH - Opinie o produkcie - Epsiakos - 20.04.2024

Ja generalnie w tym nie gustuje, ale o tym dawa艂em nie jednokrotnie znac.
Dlatego te偶 nie pisze recenzji na t膮 chwil臋, nawet poprzednia tutaj i ta w dziale innego vendora nie porywa mnie, w jednym badaniu by艂em zwyczajnie zm臋czony a w drugim wypocz臋ty dlatego poczekam teraz na opinie z drugiej r臋ki.


RE: X-AMPH - Opinie o produkcie - kej9 - 20.04.2024

(19.04.2024, 12:43)wwojtuss napisa艂(a): pragne nadmienic, ze na forum byly juz sytuacje, kiedy ktos walil 0.5g pasty i dzialala ona godzine, co zawarl w recenzji
malo tego, byl z tego zadowolony!聽
malo kto po prostu wie, jak sie z amfetamina obchodzic i jak powinna ona dzialac, bo malo kto dostal normalna fete, kazdy jest oswojony z mysla, ze polak to syf, z drugiej strony jak bedzie to feta czystsza, to maciek123 jebnie 0.5g jako probe uczuleniowa i skonczy w psychiatryku z podawanym halopopierdolem
takze, "ni w pizde ni w oko" i feta zawsze klotniogenna


smiechom by konca nie bylo聽 Big Grin jak widze chorych pojebow walacych kosmicznej wielkosci lagi ze nosa brakuje i lataja jak oszolomy gdzie mi co najwyzej sie giry spoca po przyjeciu to szczam XD ostatnio i ja w koncu znalazlem fete ktora dawala rade, po otworzeniu paki znajomy zapach, dziecinstwo sie przypomnialo Big Grinjak te pierwsze tematy pobierane, konsystencja miekkie grudy rozpadaly sie fajnie, sniff bezbolesny wrecz nie wyczuwalny oprocz tego charakterystycznego zapachu. no miodzio. szly bombki i sniff i porobilo konkret a co wazniejsze ze na drugi dzien tez dziala i nie wypierdala mnie do snu jak zwykle:d wiec pierdole juz te poszukiwania. znalazlem alfe, w dupie z ta feta Big Grin


RE: X-AMPH - Opinie o produkcie - RcBlack - 21.04.2024

Siemanko widz臋 dalej jest rozmowa , nadmieni臋 i偶 nie mam ju偶 nawet 1g amph.
Przypomn臋 co napisa艂em , po uwagach Klient贸w wycofali艣my obecny sort ze sprzeda偶y i wysy艂ali艣my stary kt贸rego jeszcze troch臋 zosta艂o.
Pragn臋 powiedzie膰 偶e og贸lnie amph nie robi si臋 z BMK tylko z p艂ynnej amfetaminy kt贸ra jest s艂absza ju偶 poniewa偶 jest zamiennikiem.
Ca艂a Polska lub przynajmniej 80% amph w PL jest robione na p艂ynnej amfetaminie nie BMK i wszystkie pasty taka samo.
Lada dzie艅 b臋dzie dost臋pny produkt AMPH taki jak lubicie , mam nadziej臋 偶e si臋 spodoba jak nie wycofamy ten produkt ca艂kowicie.
U nas na rynku i jak wiem w PL jest wsz臋dzie takie amph i dziwie si臋 sk膮d te z艂e komentarze.
My艣l臋 偶e szkoda czasu na pisanie tego , aktualnie nie ma ju偶 co ocenia膰.
Czekamy na dostaw臋 dobrego dnia Pozdrawiam

(20.04.2024, 17:25)28582 napisa艂(a): Hej Kolego powyzej 馃憢 Mozesz w takim razie podeslac zdjecie tego co dostales, a nie ze strony? Nie wierze, ze jak dostales taka grude to zdjecia nie zrobiles.. a tak od siebie. RC-Black - nie wiem czy juz nowy sort wjechal, czy nie, ale ten sort ktory kupilem moze miesiac temu po spozyciu 3,7g sniff jedyne co poczulem to zatkany nos. Temat pachnie jak gips. Wilgotny - ok, to nie problem, ale temat byl zupelnie nie aktywny, a ja wyrzucilem do kosza nie malo bo po przeczytaniu dawniejszych recek wzialem 50g. Strasznie sie zawiodlem, kasy mi nikt nie wroci, a przy okazji 4FEC ktore zamawialem takze wyladowalo w koszu. Poprostu worki zawinalem w tubke po papierze towaletowym zeby nie bylo widac, ze cos tam jest i najzwyczajniej wyrzucilem towar (pieniadze) do kosza. Nic innego nie zamawialem wtedy, ale tez jak ta sytuacja nie zostanie doprowadzona do zadowalajacego zakonczenia to Wasz sklep sobie podaruje. Wybaczcie. Jak jest cos dobre to nie szczedze slow na chwalenie towaru, ale jak cos jest nie aktywne no to sorry, ale cisza bede wiecej formumowiczow narazal na straty. Pisze do dla ich dobra i dla Waszego, bo start mieliscie glosny. Chcialem sie w nastepnym zamowieniu nawet rzucic na 4MMC, bo mowiliscie ze to oryginal, a nie analog i ze najwyzsza jakosc ale teraz to ja sie boje cokolwiek wziac od Was. Moze juz nie moje, ale zycze Wam zebyscie odzyskali stracone zaufanie klientow, bo to jest tak ze jak klient odejdzie do innego sklepu i tam go dobrze potraktuja i wszystko vedzie git, to dlaczego mialby wracac do poprzedniego? Zycze samych sukcesow i ciut samokrytycyzmu, a nie odpowiadanie ludziom zeby juz o tym nie pisali bo przyznaliscie sie do bledu. Kazdy klient pewnie chce cos bapisac, bo kazdy z nich jak ja wyrzucil ciezko zarobiona mamone do smieci. Peace Out, Yo!
Kumplu czemu do nas sie nie odezwa艂e艣 ? ch臋tnie by艣my sie dogadali jak ty 4fec do kibla spuszczasz to nie dziwie sie z amph nie dzia艂a.
Odezwij sie jak cz艂owiek do nas i sie dogadamy po co te 偶ale tu wylewa膰 zamaist napisa膰 s艂uchaj co艣 jest nie halo ?

Oddamy Ci te 300pln za to napisz do nas , tego nie zrobi艂e艣

Trafi艂 si臋 raz z艂y sort a prawie nas zlinczowali.


RE: X-AMPH - Opinie o produkcie - Epsiakos - 23.04.2024

Update
[Obrazek: IMG-20240423-194219.jpg]
Nowy sort jak Black pisa艂.

Sam usiad艂em (zdj臋cie pogl膮dowe jak si臋 prezentuje po rozpakowaniu) zapach w sumie chyba klasyczny dla tej grupy.

Zaaplikowano 100mg, zalogowa艂o.

Reszt臋 relacji po dalszych badaniach, ale moim zdaniem jest du偶o lepsza ni偶 to co dosta艂em w samplu jak vendor wchodzi艂 na forum.

Dzia艂anie ksi膮偶kowe naprawd臋, ocena co do mocy nie b臋dzie rzetelna bo dla mnie wi臋kszo艣膰 amf co lata by艂a by za s艂aba, chyba 偶e by mi w r臋ce wpad艂a ta legendarna z lat 1990-2005.

Por贸wnywalna z tym co kiedy艣 dosta艂em w samplu od innego vendora od nas.

Ocena pozytywna


Dawkowanie zwi臋kszy艂em do 200, znajomy 艣mia艂o przy 120 i twierdzi艂 偶e jest git.
Czekam na relacje jeszcze jednej osoby, 偶eby by艂a bardziej miarodajna opinia, a na pewno wiarygodna dla nie kt贸rych os贸b.

To chyba tyle


RE: X-AMPH - Opinie o produkcie - Lukas1985 - 23.04.2024

Epsiakos聽 jak waliles hexeny i inne srexeny to obecna amph nie podzia艂a jak powinna.


RE: X-AMPH - Opinie o produkcie - Epsiakos - 23.04.2024

Lukas1985 tak przypuszcza艂em, m贸j znajomy ca艂kowicie inny stan mia艂 no ale opisa艂em co w sumie czu艂em, czekam na relacje od os贸b kt贸re nie mia艂y styczno艣ci z mocnymi stimami.

Podejrzewam 偶e jakbym by艂 mocno zm臋czony jak par臋 miesi臋cy temu kiedy testowa艂em inna amfe, to pewnie zadzia艂a艂o by tak samo jak wtedy - chwilowy zastrzyk energii i zwyczajnie ogarni臋cie.

Poprzednia recenzje u innego vendora chyba podobnie opisa艂em, jutro b臋d臋 mia艂 opinie, max w czwartek


RE: X-AMPH - Opinie o produkcie - RcBlack - 23.04.2024

Siemanko Wszystkim !!! w czwartek max pi膮tek dostawa nowego amph b臋dzie ju偶 jak ma by膰 obiecuje Wam Wink