Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com (/showthread.php?tid=3397)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Diabeuu666 - 13.03.2024

Dlaczego?
Myślę, że na spokojnie do ogarnięcia. Patrząc na to co inni Vendorzy też mają w ofercie.
Ja myślę ze skoro MDMA mają, tablety na MDMA, ketamine, apvp, mefedron,.meth, Ja ciągle czekam na świętego grala który pozamiata wszystko czyli MDA.
Kto raz jadł prawdziwe MDA ten wie co to jest z bajka ❤️⚡


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - kot_kreskowy - 13.03.2024

Diabeuu666 
Co to za gówno jest to mda?
Euforyk? Stim?


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Diabeuu666 - 13.03.2024

Gówno???
Stary co ty piszesz wgl.
To jest klasyk jak MDMA , kokainą, amfa itp to żaden wynalazek z chin typu RC.
MDA jest bardzo popularne w Kanadzie. I Australii.

To jest coś jak MDMA ale.daje błogostan kilka razy większy, daje euforie dużo większą i daje taki wystrzał przy tym jak po bdb amfie. Do tego odbiór muzyki kilka razy lepszy niż po MDMA. I trzyma 6-8h 
To jest najlepszy narkotyk jaki w życiu próbowałem.
Tego się opisać nie da
Oczy miałem tak rozjebane że na czole same zmarszczki, źrenice takie że tęczówki nie było widać. Dla mnie to absolutny król

Dawkowanie MDA waha się w przedziale 80–160 mg. Efekty działania MDA są bardzo zbliżone do MDMA i obejmują euforię, poprawienie nastroju, uczucie szczęścia i miłości, pobudzenie, otwartość emocjonalną, intensyfikację odczuć na bodźce zewnętrzne. Niektórzy uważają, że MDA powoduje więcej efektów właściwych psychodelikom niż MDMA. Efekty uboczne obejmują podniesienie ciśnienia, przyspieszenie pulsu, szczękościsk, suchość w ustach. Toksyczność MDA nie jest do końca znana. Przypuszcza się, że MDA jest bardziej neurotoksyczne od MDMA. MDA jest też silnym agonistą receptorów serotoninowych[potrzebny przypis].


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Kamilo919 - 13.03.2024

Słyszałem tez o tym ...
Dużo lepsze niż mdma....
Poczytaj na hypku


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - daniel776 - 13.03.2024

(13.03.2024, 21:10)kot_kreskowy napisał(a): Diabeuu666 
Co to za gówno jest to mda?
Euforyk? Stim?

"gówno"? no po Kocie to się nie spodziewałem Podobno kultowa


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Diabeuu666 - 13.03.2024

Jak ktoś z Vendorow będzie miał to w ofercie i ludzie zapoznają się z tym to skumaja dopiero wtedy o czym mowa 
Wczesne pixy z lat 90tych i początek lat 2000 zamiast MDMA miały czasami MDA i wypierdalaly pod sufit. Wejście podobne jak pixy na MDMA ale jak już weszło to przez 6h nie usiadłes nawet. Tego się opisać nie da co się wtedy czuło. MDMA przy tym to taki niedojebany nepik przy najlepszym MDPV


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - drpepper - 14.03.2024

(13.03.2024, 22:32)Diabeuu666 napisał(a): Jak ktoś z Vendorow będzie miał to w ofercie i ludzie zapoznają się z tym to skumaja dopiero wtedy o czym mowa 
Wczesne pixy z lat 90tych i początek lat 2000 zamiast MDMA miały czasami MDA i wypierdalaly pod sufit. Wejście podobne jak pixy na MDMA ale jak już weszło to przez 6h nie usiadłes nawet. Tego się opisać nie da co się wtedy czuło. MDMA przy tym to taki niedojebany nepik przy najlepszym MDPV

Pixy w tamtych latach też były robione na PMA i PMMA więc wieszSmile i też to co się działo z człowiekiem było nie do opisania.


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - dzwudziesty - 14.03.2024

kot_kreskowy brachu akurat mda zjada mdma na śniadanie Wink


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Kamilo919 - 14.03.2024

Na darknecie zapewne tez MDA jest 🤣


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Diabeuu666 - 14.03.2024

Ciężko o dobre MDA nawet na darknecie ale idzie dostać.
Ponoć właśnie Kanada ma tego najwięcej i najlepsze. Czemu tam? Nie mam pojęcia